Dąbrowa Górnicza

Oceń ośrodek szkolenia kierowców, w którym zdobyłeś lub zdobywasz drogowe uprawnienia.

Moderatorzy: ella, klebek

Dąbrowa Górnicza

Postprzez magda-lena » środa 21 lutego 2007, 14:24

"PERFEKT" Dąbrowa Górnicza


Z czystym sumieniem polecam ten ośrodek. Instruktor Zbyszek-rewelacja! Bardzo profesjonalne podejście do kursanta no i rewelacyjny dar przekazywania wiedzy. Egzamin zdałam za pierwszym podejsciem miesiąc temu. Ja nie wierzyłam, że mi się uda a Zbyszek tak (choć pewnie mówił tak tylko po to żeby dodać mi otuchy:)))))) i miał racje :o !!! Zreszta nawet gdybym nie zdała nie zmieniłabym zdania o tej szkole. Dziś śmigam już własnym autkiem i czuje sie naprawde pewnie 8) . Szkołe nalazłam przez neta adres to chyba perfekt-prawo-jazdy.pl a jesli nie to siedziba jest na Kościuszki. Pozdrawiam
magda-lena
 
Posty: 2
Dołączył(a): środa 21 lutego 2007, 11:19

Postprzez Robaczek » wtorek 31 lipca 2007, 23:16

A ja polecam ośrodek " EFEKT" (mydlice)

Wyklady prowadzone przez kierownika byly jasne i zrozumiale. Jesli pojawialy sie jakies pytania, watpliwosci bez problemu mozna bylo uzyskac odpowiedz.
Na lekcjach poruszane byly bledy zdajacych egzamin, dzieki czemu mozna bylo ich uniknac.

Instruktorzy:
Pan Andrzej: Sympatyczny i wyrozumialy.

Pan Krzysztof: Przede wszytskim wymagajacy - oczywiscie jest to wielka zaleta.

Oboje udzielaja cennych wskazowek i rad, pomagajacych zdac. Jazdy odbywaly sie po drogach egzaminacyjnych w milej atmosferze ;)
W osrodku znajduje sie punto i corsa i jezdzi sie na obu autach.

Jeszcze raz polecam.

(zdalam za pierwszym razem)
Avatar użytkownika
Robaczek
 
Posty: 15
Dołączył(a): wtorek 31 lipca 2007, 22:53

Postprzez Eirie » piątek 08 lutego 2008, 11:58

Mi sie bardzo dobrze jeździło w ośrodku "Wiola" na dodatkach. Gdyby nie oni nigdy bym nie zdała tego diabelnego egzaminu.
A zaczynaam W Scorpionie. Jest tu może ktośprzypadkiem kto też tam chodził albo zna kulisy zamknięcia
Eirie
 
Posty: 3
Dołączył(a): czwartek 07 lutego 2008, 21:12

Postprzez Czaja » piątek 22 lutego 2008, 00:18

Ja sam korzystam (wyjeździłem 26h ) z ośrodka Expert-1, mają siedzibę na ul. Majkowskiego (aleje), plusem jest bardzo ładnie i schludnie wyglądający budynek, "sekretarko-recepcjonistki" są bardzo miłe, wszelkie sprawy papierkowe załatwia się z nimi bez problemu i z przyjemnością.
Wykłady, jak na swoją "naturalną nudność" ;p, były prowadzone w sposób ciekawy.
Jeżdżę zawsze z tym samym instruktorem, można go określić "czepiający się o wszystko, wymagający, lecz umiejący nauczyć", Samochody jakimi dysponują to punta i corsy (takie same jak na egzaminie) corsy którymi jeździłem są w bardzo dobrym stanie, natomiast w puntach (chyba że zawsze był to jeden ten sam samochód) "skrzypi" sprzęgło ;p (za bardzo nie przeszkadza w jeździe ;p ). Minusem jest to że nie mają oni swojego własnego placu manewrowego (korzystają z placu jakiegoś innego osk, abo coś w tym stylu, bo na tamtym placu zawsze jeżdżą samochody z innym logiem, no chyba że jest to coś w rodzaju placu "wspólnego"... Nie wiem bo nie wnikałem... )

ogólnie oceniam ten osk w skali szkolnej na 4+/5- , na prawdę przyjemnie mi się u nich uczy.
Czaja
 
Posty: 12
Dołączył(a): wtorek 19 lutego 2008, 21:49

Postprzez Malwinka.r » wtorek 08 kwietnia 2008, 11:21

Ja osobiście bardzo nie polecam OSK Wiola!!! W ogóle nie potrafią uczyć jeździć. Musiałam po kursie u nich zapłacić 500zł za dodatkowe jazdy w innych ośrodkach, bo niczego mnie nie nauczyli. Zero taktyki, techniki itp. Byleby tylko jak najszybciej odbębnić dniówkę... świetny ośrodek jest na Manhatanie. Tam Arek nauczył mnie jak na prawdę trzeba jeździć. Fajnie w LOK u uczy też Arek (ale calego ośrodka nie polecam, bo poza nim podobno są tam olewający Cię instruktorzy). Tak więc jeśli wybierasz się do LOKu to proś tylko o Arka. Pozdrowionka
Malwinka.r
 
Posty: 8
Dołączył(a): środa 02 kwietnia 2008, 08:13

Postprzez pocahontas90 » poniedziałek 14 lipca 2008, 17:18

Czaja - czy mozesz podac mi nazwisko tego wymagajacego instruktora z tej szkoły?? :)

jesli nie chcesz tak na forum, to powiedz to podam Ci maila. zalezy mi...

pozdrawiam :)
pocahontas90
 
Posty: 10
Dołączył(a): środa 02 lipca 2008, 09:51

Postprzez Adamex » wtorek 07 października 2008, 15:03

Ja polecam OSK Szkoła Jazdy (przy ulicy Kościuszki).

Mają bardzo ładną i przyjazną sale wykładową. Lekcje są prowadzone w sposób przystępny i prosty. Na każde swoje pytanie można dostać wyczerpującą odpowiedz.

Instruktor, Pan Arkadiusz jest wyrozumiały i cierpliwy. Z samochodów posiadają nowego Fiata Grande Punto. Podczas jazd można uzyskać wiele wskazówek pomagających zdać. Podsumowując jestem zadowolony z kursu w tej szkole.

Z czystym sumieniem polecam ten ośrodek! :)
Adamex
 
Posty: 1
Dołączył(a): wtorek 07 października 2008, 14:47

Polecam OSK na Kościuszki/prawko przy pierwszym podejsciu

Postprzez futurevip » środa 15 października 2008, 10:13

Jeśli ktos nie wie jaka szkołe wybrać polecam tak jak kolega wyżej. Nie znam innych szkół więc nie moge porównać, ale z tej jestem całkowicie zadowolony, udało mi sie szybko skończyć kurs, co było dla mnie ważne, średnio 3 jazdy w tygodniu . Zdałem przy pierwszym podejściu no i czego więcej chcieć?

Polecam i życzę wszystkim powodzenia!
Link do ich strony:
http://www.szkolajazdy.edu.pl/index.html
futurevip
 
Posty: 2
Dołączył(a): poniedziałek 13 października 2008, 16:20

Najlepszy OSK, profesjonalizm w każdym calu:)

Postprzez Anna_86 » piątek 07 listopada 2008, 23:26

Ja polecam z ręką na sercu Easy Rider (Gimnazjum nr 1 obok kościoła w centrum, wejście od ul. Augustynika), OSK w Dąbrowie G., instruktor z 20-letnim doświadczeniem, bardzo wysoka zdawalność, ja w 3 godziny nauczyłam się więcej niż w innej szkole przez 30 godzin. Szkoła ma bardzo poważne podejście do szkolenia, instruktor jest wyrozumiały a jednocześnie potrafi skutecznie nauczyć i przygotować do egzaminu. Po jazdach w tej szkole na egzamin poszłam z pozytywnym nastawieniem i... zdałam :D Polecam gorąco, jak i zapewne wielu innych kursantów, którzy mieli to szczęście i trafili do tej szkoły:) Link do ich strony http://www.oskeasyrider.pl Pozdrawiam:)
Anna_86
 
Posty: 1
Dołączył(a): piątek 07 listopada 2008, 23:13
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Postprzez lapeno » sobota 03 stycznia 2009, 21:57

Czaja napisał(a):Ja sam korzystam (wyjeździłem 26h ) z ośrodka Expert-1, mają siedzibę na ul. Majkowskiego (aleje), plusem jest bardzo ładnie i schludnie wyglądający budynek, "sekretarko-recepcjonistki" są bardzo miłe, wszelkie sprawy papierkowe załatwia się z nimi bez problemu i z przyjemnością.
Wykłady, jak na swoją "naturalną nudność" ;p, były prowadzone w sposób ciekawy.
Jeżdżę zawsze z tym samym instruktorem, można go określić "czepiający się o wszystko, wymagający, lecz umiejący nauczyć", Samochody jakimi dysponują to punta i corsy (takie same jak na egzaminie) corsy którymi jeździłem są w bardzo dobrym stanie, natomiast w puntach (chyba że zawsze był to jeden ten sam samochód) "skrzypi" sprzęgło ;p (za bardzo nie przeszkadza w jeździe ;p ). Minusem jest to że nie mają oni swojego własnego placu manewrowego (korzystają z placu jakiegoś innego osk, abo coś w tym stylu, bo na tamtym placu zawsze jeżdżą samochody z innym logiem, no chyba że jest to coś w rodzaju placu "wspólnego"... Nie wiem bo nie wnikałem... )

ogólnie oceniam ten osk w skali szkolnej na 4+/5- , na prawdę przyjemnie mi się u nich uczy.


Zgadzam się z pozytywną opinią.Teorie wspominam bardzo sympatycznie,było dowcipnie,a zarazem rzeczowo.Jeździłam z różnymi instruktorami i nie mogę wiele zarzucić. Przyjazna atmosfera,motywujące podejście i dobre przygotowanie do jazdy po drogach.Zdałam za pierwszym razem. :wink:
2.XII.2008 Kat B zdane za I razem
Avatar użytkownika
lapeno
 
Posty: 36
Dołączył(a): czwartek 01 stycznia 2009, 11:19

Postprzez Emily » poniedziałek 09 lutego 2009, 20:53

Od niedawna zdaję w Dąbrowie, nie znam miasta, nie znam OSK, wybrałam pierwszą lepszą szkołę, czyli najbliżej WORD-a, wszystko ok, poza jednym instruktorem, ma na imię Marcin, spędziłam z nim dwie godziny, od razu pytał czy się z nim umówię, czy zdradzę swojego chłopaka itp. Czas spędzony z nim wspomninam koszmarnie, cały czas bajerował, po jazdach zaczęło się: wydzwanianie, pisanie sms-ów, trwało to jakieś kilka dni, olewałam go przez cały czas, aż sobie odpuścił, jak dla mnie psychopata.

To chyba ktoś, kto raczej w pracy szuka wrażeń niż spełnienia.
Emily
 
Posty: 1
Dołączył(a): poniedziałek 09 lutego 2009, 20:02

Postprzez Walp » piątek 27 marca 2009, 14:18

Ja chciałem polecić na kat. D (autobus) LOK w Dąbrowie - pan Janusz jest świetny!
B - 1993, C - 2008, D - 2009
C+E i kurs instruktora kat. B - w trakcie
http://www.walp.blog.onet.pl
Walp
 
Posty: 24
Dołączył(a): poniedziałek 17 marca 2008, 17:32
Lokalizacja: Śląsk

Postprzez Rysiu_dg » niedziela 31 maja 2009, 19:01

Witam!
Jestem na ostatniej prostej przed wyborem OSK. Zastawiam się nad Golden Lion'em i Easy Rider'em. Który z nich polecacie?
Rysiu_dg
 
Posty: 2
Dołączył(a): wtorek 26 maja 2009, 21:01
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Postprzez ewa837 » niedziela 07 czerwca 2009, 15:28

Witam ja polecam OSK Sammar mają swoje szkoły w Będzinie,Dąbrowie oraz Sławkowie .Bardzo fajni instruktorzy nie załatwiają swoich prywatnych spraw podczas jazd,cierpliwi,dużo przejeżdżonych skrzyżowań, dużo parkowań miła atmosfera.Pozdrawiam :D
ewa837
 
Posty: 16
Dołączył(a): środa 15 kwietnia 2009, 19:39
Lokalizacja: Z tąd

Re: Dąbrowa Górnicza

Postprzez orbit » poniedziałek 05 października 2009, 20:23

magda-lena napisał(a):"PERFEKT" Dąbrowa Górnicza


Z czystym sumieniem polecam ten ośrodek. Instruktor Zbyszek-rewelacja! Bardzo profesjonalne podejście do kursanta no i rewelacyjny dar przekazywania wiedzy. Egzamin zdałam za pierwszym podejsciem miesiąc temu. Ja nie wierzyłam, że mi się uda a Zbyszek tak (choć pewnie mówił tak tylko po to żeby dodać mi otuchy:)))))) i miał racje :o !!! Zreszta nawet gdybym nie zdała nie zmieniłabym zdania o tej szkole. Dziś śmigam już własnym autkiem i czuje sie naprawde pewnie 8) . Szkołe nalazłam przez neta adres to chyba perfekt-prawo-jazdy.pl a jesli nie to siedziba jest na Kościuszki. Pozdrawiam


nie rob sobie jaj oni maja jedno punto grande ..uczyli ludzi na corsach jak te juz nie byly na egzaminach..no i wlascieciel a zarazem instruktor chamstwo do potegi entej
orbit
 
Posty: 1
Dołączył(a): poniedziałek 05 października 2009, 20:14

Następna strona

Powrót do Oceń OSK

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości