Wrocław

Oceń ośrodek szkolenia kierowców, w którym zdobyłeś lub zdobywasz drogowe uprawnienia.

Moderatorzy: ella, klebek

Postprzez wadzinho123 » środa 18 sierpnia 2010, 16:30

Ja serdecznie polecam EKSPERTA !
Super atmosfera , miło , sympatycznie . Mimo iż jest to młoda szkoła jest bardzo profesjonalnie .

Zdałam za pierwszym razem , wszystkim polecam . 100 % satysfakcji i zadowolenia .

LINK : http://www.naukajazdyekspert.pl/
wadzinho123
 
Posty: 1
Dołączył(a): środa 18 sierpnia 2010, 16:25

Polecam OSK "Na Gwareckiej"

Postprzez monika2341 » czwartek 19 sierpnia 2010, 23:23

"Na Gwarecką" trafiłam z polecenia znajomych i już po pierwszym spotkaniu przekonałam się, że to był strzał w 10! Zajęcia teoretyczne przebiegają w bardzo miłej, kameralnej atmosferze, wszystkie zawiłości ruchu drogowego są tłumaczone w jasny, przystępny sposób. Co do jazd, to atmosfera jest tak sympatyczna, że nie chce się wysiadać z auta po skończonej jeździe;) Instruktorzy rzetelnie wszystko tłumaczą, zwracają uwagę na najdrobniejsze błędy i szczegóły, które na egzaminie skutkowałyby oblaniem. Przede wszystkim uczą myślenia i samodzielności za kierownicą. Pełny profesjonalizm, a jednocześnie wysoka kultura i cierpliwość. Jazdy przebiegają naprawdę w super atmosferze;) i co ważne, godziny jazd można sobie indywidualnie dobrać do swojego grafiku dnia, nie ma problemu, żeby jeździć nawet codziennie (ja jeździłam po 4, 5 razy w tygodniu i nigdy nie było problemu z dobraniem odpowiedniej godziny). Cały kurs zrobiłam w 1,5 miesiąca. Polecam szczególnie jazdy z Karolem - jest wymagający, ale potrafi naprawdę bardzo dobrze przygotować do egzaminu. Ja zdałam za pierwszym razem:))) Na egzamin byłam dobrze przygotowana, więc na samym egzaminie się nie stresowałam co zaprocentowało pozytywnym wynikiem;) Polecam wszystkim tę szkołę, bo to najlepsza szkoła jazdy we Wrocławiu!!!
Zdałam za 1szym!
Rozpoczęcie kursu 24.06.2010
Zakończenie kursu 11.08.2010
Egzamin łączony:
Teoria 18.08.2010
Praktyka 18.08.2010
Przyjęto wniosek 19.08.2010
Odbiór dokumentu 01.09.2010
monika2341
 
Posty: 2
Dołączył(a): czwartek 19 sierpnia 2010, 00:00
Lokalizacja: Wrocław

Re: Wrocław

Postprzez dzika_kura » poniedziałek 27 września 2010, 17:38

AKADEMIA DOBREJ JAZDY

Do samej szkoły nie mam zastrzeżeń, z instruktora byłam bardzo zadowolona.
Poszłam tam biorąc pod uwagę głównie ranking WORDu (cały czas ok. 50% zdawalności za pierwszym razem).
Kurs z badaniem lekarskim kosztował 1300 zł, dodatkowe jazdy 40 zł.

Teoria jak teoria... Trafiłam na przyspieszony kurs, tzn. wszystko w jednym tygodniu. Jakiś tam wykład, materiał obowiązkowy, ale panu udało się to przekazywać wiedzę interesująco, że nie dało się spać. Dodał sporo praktycznych rad, nie tylko odpowiedzi na pytania testowe.

Jeździłam tylko z jednym instruktorem (bez danych osobowych ;) ), bo nie miałam potrzeby go zmieniać, a i on zazwyczaj dysponował czasem. Od zaliczenia teorii (egz. wewn.) czekałam niecały tydzień na pierwszą jazdę, tylko dlatego tak długo, że numery tel. do instruktorów dawali tuż po egzaminie, a ja go musiałam napisać parę dni później niż reszta, więc byłam na szarym końcu także przy umawianiu się.
Instruktor energiczny, sympatyczny, bardzo cierpliwy. Wyglądał naprawdę młodo, więc tym bardziej zadziwiał zasób wiedzy, teoretycznej co do przepisów, ale też takiej czysto praktycznej, i umiejętność uczenia.
A dla mnie najważniejsze było, że ani razu nie podniósł głosu, nie niecierpliwił się nawet przy najgłupszym zachowaniu z mojej strony (znaczy może się i niecierpliwił, ale nie okazywał tego nigdy :> ), no i nie trząsł się przesadnie o swój samochód, kiedy go niestety masakrowałam na dziurach...No i miał niezawodny refleks przy łapaniu za kierownicę ;)
Nie spóźniał się, nie załatwiał prywatnych spraw, jak słyszałam że niektórzy robią (no może raz tankowaliśmy i czasem odbierał telefon). Faktycznie trochę były ucinane godziny, ale to w granicach trzech-pięciu minut, więc litości.
A! i dobrą muzykę puszczał :)
Jazdy zaczynały się niedaleko "strefy egzaminacyjnej", dość dobrze poznałam okolice, gdzie spędziłam większość egzaminu. Ale jeździliśmy też w inne miejsca, także poza miasto.
Co do dodatkowych godzin, to jednak musiałam wziąć ich sporo (chyba 6 przed zaliczeniem kursu i na własne życzenie 2 przed drugim egz.) , ale nie mam zamiaru winić szkoły ani instruktora. Pierwszy egzamin wewn. zdawałam po dwóch godzinach jazdy od miesięcznej przerwy w jeżdżeniu (choroba), jeździłam beznadziejnie i błąd za błędem, więc sama siebie bym nie przepuściła, żeby zdawać prawdziwy egzamin i tracić tylko na to kasę. Ostatnie dokupione godziny spędziliśmy na douczaniu parkowania prostopadłego, bo to jest ciągle dla mnie jakaś abstrakcja (mimo nauki i ćwiczeń w trakcie 30h - bo podobno niektórzy uczą wymaganych manewrów na jakichś wyłudzonych godzinach?).
Co tam jeszcze? Samochód sprawny, placyk w strefie egz. i też w porządku.
Kontakt z biurem i instruktorem bez trudności.

Podsumowując: Biuro, obsługa klienta, teoria itd. bardzo miło, na piątkę. Instruktor na szóstkę (chociaż co ja tam wiem, może są i lepsi?).
Kasy trochę więcej wydałam, niż planowałam, ale nie widzę tu winy szkoły ani szkolenia, tylko jakoś nie jestem wybitnie uzdolniona niestety w tym kierunku...
Egzamin zdany za drugim razem, więc chyba nieźle.
Jak najbardziej polecam.
dzika_kura
 
Posty: 2
Dołączył(a): niedziela 26 września 2010, 19:30

Re: AutoFan

Postprzez kotka » środa 29 września 2010, 12:53

Nie polecam tej szkoły.... To zły wybór! Te 30 h jeżdżą tylko po to żeby jeździć a nie czegoś konkretnego nauczyć. Dopiero w innej szkole nauki jazdy nauczyli mnie prawidłowego parkowania. Na 28 godzinach uczą dopiero manewrów...są zamyśleni, zakochani. Często nie słuchają co się do nich mówi...a jak się prosi o powtórzenie to mówią: rzeczywiście, zapomniałem...potem do tego nie wracają. Na 8 godzinie biorą dopiero na plac...i to każdego kursanta. Mówię tu o młodych instruktorach z autofanu! Namawiają na wykupienie godzin, mówią jeszcze ile trzeba najlepiej wykupić. 3 osoby od nich zabrały papiery( byłam głupia ze tego nie zrobiłam) Teraz mam duże braki!
Na światłach każą stać z wciśniętym sprzęgłem i jedynką....CO NA EGZAMINIE JEST NIEDOZWOLONE! i od kiedy to przerywana linia to pasy?!
kotka
 
Posty: 1
Dołączył(a): środa 29 września 2010, 12:40

Re: Wrocław

Postprzez hunter26 » czwartek 21 października 2010, 12:40

czesc
ja polecam szkołę jazdy Iza na grabiszyńskiej.Miałem u nich dodatkowe godziny i zdałem za pierwszym razem. Szkoła nie jest duża, i może dlatego tak dbają o każdego kursanta.Godziny dodatkowe jeździłem praktycznie za każdym razem z kimś innym.Więc jak dziś wsiadłem z egzaminatorem to zero stresu.Ogólnie kurs robiłem w Kursancie, ale jestem średnio zadowolony.Przez ich egzaminy wewnętrzne omało nie zrezygnowałem.Polecam OSK "iza|".
hunter26
 
Posty: 1
Dołączył(a): czwartek 21 października 2010, 12:30

Re: Wrocław

Postprzez tilapka » poniedziałek 15 listopada 2010, 23:25

Dzisiaj zdałam egzamin na prawko za pierwszym podejsciem, co jak sadze upowaznia mnie to do konstruktywnej wypowiedzi na temat mojej szkoly jazdy :))

Robilam kurs w Akademii Dobrej Jazdy, polecam bardzo ta szkole, ze wzgledu na kompetentnych instruktorow, nie jest to jednak szkola dla osob, ktore chca jak najmniejszym nakladem kosztow i pracy zdobyc prawo jazdy. Jest to dobre rozwiazanie dla osob, ktore, nie maja czasu/nerwow/ochoty, na kolejne oblane egzaminy, stanie w WORDowych kolejkach i <&%#$@> sie pod wiatą ;) i wola zaplacic troche wiecej, ale miec spokoj ducha i pewnosc, o dobrym przygotowaniu, nie tylko do egzaminu, ale do jazdy w ogole.

Moim instruktorem byl Leszek R., ktorego serdecznie polecam :) Jest to instruktor niesamowicie KOMPETENTNY, a to jest wg mnie najwazniejsze kryterium doboru instruktora... (bo spotkalam, sie na forach z opiniami, ze najwazniejsze to zeby instrutkor byl mily, krzywo nie patrzyl i wprowadzal atmosfere pokoju i milosci :D). Gosc jest naprawde spoko, poszedl ze mna na egzamin i stresowal sie nim chyba bardziej ode mnie ;)) ale dalismy rade!
Polecam go wszystkim ludziom nastawionym na sukces a nie sranie pod wiata :)
tilapka
 
Posty: 2
Dołączył(a): poniedziałek 15 listopada 2010, 23:13

Re: Wrocław

Postprzez szymon111 » sobota 20 listopada 2010, 20:54

polecam szkole 'ryCARdo', elastycznie, szybko, przyjemnie i za pierwszym jak wszyscy. Nie zaluje ani jednej zlotowki ktora wydalem na kurs i na te hotdogi na stacjach. btw mozna przynosic swoje plyty sluchac ich, a nawet zostawic xd
szymon111
 
Posty: 1
Dołączył(a): sobota 20 listopada 2010, 20:26

Re: Wrocław

Postprzez Odjazd » wtorek 23 listopada 2010, 16:01

Niedawno zdalam egazmin i to za pierwszym podejsciem :D

Szkliłam się w Szkole Jazdy Kursant

http://www.kursant.wroclaw.pl/

Bylam na poczatku przerażona, ale z czasem jak zaczelam wszystko pojmowac, to jazda byla sama przyjemnoscia:) Mialam swietnego instruktora, co nie zdarza sie czesto. Tlumaczyl wszystko powoli i spokojnie.

W skali 1:10, oceniam Kursanta na 20!

Polecam!
Avatar użytkownika
Odjazd
 
Posty: 15
Dołączył(a): poniedziałek 22 listopada 2010, 15:12

Re: Wrocław

Postprzez mav » piątek 10 grudnia 2010, 12:15

Witam,
Ja polecam ośrodek "PLUS" na Bardzkiej. Zdałem za 1 razem, teorię oraz praktykę !!! :):)
Instruktor był bardzo wyrozumiały oraz zawsze punktualny. Pokazał mi wszystkie manewry i kruczki, jazda odbywała się w strefie egzaminacyjnej. Był kompetentny i znał odpowiedzi na każde pytanie z przepisów. Jazdy były bez stresu !
Ogólnie nie było problemów, polecam tą szkołę - na wiosnę pomyślę nad kat.A oczywiście tam, bo też robią.
A oto link do strony: http://www.osk-plus-wroc.com/
mav
 
Posty: 1
Dołączył(a): piątek 10 grudnia 2010, 12:08

Re: Wrocław

Postprzez ewelinab » wtorek 14 grudnia 2010, 21:52

Witam. Ja zdałam egzamin za drugim podejściem 13.12.2010. Ale mogłam zdać za pierwszym razem, w czym przeszkodziła mi moja własna głupota. Uczyłam się w Szkole Jazdy RYCARDO i mój instruktor przestrzegał mnie zawsze, żeby uważać na pieszych po lewej stronie. Miasto było ok, bo żadne skrzyżowanie, trudne manewry czy "kruczki" nie były dla mnie zaskoczeniem. Tylko ci piesi, których chyba nie chciałam widzieć. I tak zakończyło się pierwsze podejście. Drugie mimo mojego pesymistycznego nastawienia, zakończyło się sukcesem: wynik egzaminu pozytywny!!! Jazdy odbywają się w strefie egzaminacyjnej i podczas egzaminu w WORDzie nic cię nie zaskoczy. Profesjonalizm, baaaaardzo dużo cierpliwości i przede wszystkim jeździsz w spokoju, a nie napięciu, że zaraz instruktor będzie krzyczał. Godziny i terminy jazd dostosowywane są do twoich możliwości, tym bardziej, jak jest się osobą pracującą. Nie ma naciągania, kombinowania itd. Ja nawet jak nie zdałam za pierwszym razem, to i tak polecałam RYCARDO. A teraz tym bardziej, bo jestem zadowolona, że mimo tego, iż nigdy nie siedziałam w aucie instruktor był w stanie taką gapę jak ja nauczyć jeździć autem. Polecam!
ewelinab
 
Posty: 1
Dołączył(a): wtorek 14 grudnia 2010, 21:20

Re: Wrocław

Postprzez ktk » poniedziałek 20 grudnia 2010, 18:39

Swoj kurs odbylem w osk Manewr. Mam zastrzezenia do niektorych instruktorow - trafil sie na przyklad jeden, ktory przez prawie dwa godziny rozmawial przez telefon komorkowy a drugi przechodzil samego siebie na egzaminie wewnetrznym. Do samego szkolenia tez mozna sie przyczepic. Za malo czasu poswiecono na parkowania i uczono wykonywac je w bardzo skomplikowany, wrecz schematyczny sposob. Nie czulem sie pewnie i musialem w zwiazku z tym wziac kilka godzin dodatkowych przed egzaminem. Wybralem (tez zreszta z polecenia) OSK RYCARDO i nie zaluje. Potwierdzam powyzsze opinie. Podczas jazd panuje mila atmosfera, wrecz nie da sie stresowac. I co najwazniejsze instruktor potrafi w bardzo prosty przekazac sporo informacji. Jazdy odbywaja sie tylko w strefie, co jest bardzo istotne. Swietne metody na nauke parkowania i duzo cennych wskazowek przydatnych na egzaminie. Przez te kilka godzin w RYCARDO nauczylem sie wiecej niz przez caly kurs w Manewrze. Bardzo polecam!!!
ktk
 
Posty: 1
Dołączył(a): poniedziałek 20 grudnia 2010, 18:23

Re: Wrocław

Postprzez Jerubbaal » środa 22 grudnia 2010, 19:21

Witam, osobiście polecam CSK Tip- top, gdzie zaczynałem jeździć i uczyłem się teorii- dosyć profesjonalny, intensywny kurs, oraz Atut, gdzie jeździłem później u p. Marcina.
Jerubbaal
 
Posty: 1
Dołączył(a): środa 22 grudnia 2010, 19:17

Re: Wrocław

Postprzez Dixie » czwartek 30 grudnia 2010, 12:23

Ja polecam Akademie Dobrej Jazdy. Po tej szkole egzamin jest do zdania za pierwszym razem. Ja co prawda zdałam za drugim, ale tylko przez własną głupotę :?
Instruktor Ł. bardzo młody, ale profesjonalista. Widać, że angażuje się w to co robi, żadnych spóźnień,odwoływania jazd itd. Jazdy prowadzi bezstresowo i spokojnie, wszystko tłumaczy czasem i po kilka razy, ale bez zbędnego gadania nie na temat. Dokupiłam kilka godzin, ale sama czułam, że muszę bo chciałam czuć się pewniej za kierownicą. Dzięki niemu jazda autem jest dla mnie przyjemnością, a nie tylko koniecznością :)
Cały kurs ze zdanym egzaminem zajął mi 3 miesiące, myślę, że to dobry czas:)
Dlatego polecam Akademię!
Dixie
 
Posty: 3
Dołączył(a): piątek 17 grudnia 2010, 13:24
Lokalizacja: Wrocław

Re: Wrocław

Postprzez elis » niedziela 23 stycznia 2011, 20:20

[spam]
elis
 
Posty: 1
Dołączył(a): niedziela 23 stycznia 2011, 19:50

Re: Wrocław

Postprzez CzarOdziej » niedziela 30 stycznia 2011, 21:25

Post został usunięty w związku ze zgłoszeniem naruszenia dóbr osobistych przesłanym przez Szkołę Jazdy Kursant.
CzarOdziej
 
Posty: 13
Dołączył(a): poniedziałek 24 stycznia 2011, 17:46
Lokalizacja: WrocLove

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Oceń OSK

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 14 gości