Warszawa

Oceń ośrodek szkolenia kierowców, w którym zdobyłeś lub zdobywasz drogowe uprawnienia.

Moderatorzy: ella, klebek

Postprzez konrad92 » czwartek 13 maja 2010, 20:35

Śmiało mogę polecić szkołę "Alemoto".
Jest niska cena, miła atmosfera, ciekawe wykłady, spokojny instruktor, wysoka zdawalność.
Osobiście robiłem w tej szkole kategorie A i B. Wszystko zdane za pierwszym razem. Jeżeli chodzi o jazdy, to samochodem jeździ się przyjemnie, można spokojnie porozmawiać z instruktorem. Ogólnie wszystko bezstresowo i sympatycznie. Motocyklem podobnie, cały czas pod okiem instruktora, chętnie odpowiada na wszystkie pytania, bardzo dobrze zostałem przygotowany do egzaminu. Miałem nawet parę okazji przejechać się suzuki gs 500, aby przekonać się jakie są różnice w prowadzeniu itp.
Więcej na stronie http://www.alemotojazda.pl/
konrad92
 
Posty: 1
Dołączył(a): czwartek 13 maja 2010, 20:12
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez aannkkaa77 » piątek 14 maja 2010, 22:31

Ja polecam "Smile" Auto Szkołę - smile.szkola.pl.
Robiłam tam kurs na prawa jazdy kat. B. Szkoła tak jak sama nazwa mówi charakteryzuje się wyluzowaną atmosferą a instruktorzy to młodzi ludzi, którzy wykonują swoją prace z pasjąSmile Podczas zajęć nie ma mowy aby instruktor załatwiał swoje prywatne sprawy. Mój instruktor Grzesiek ciągle mi powtarzała, że to jest mój czas i trzeba go jak najlepiej wykorzystać na naukę. Dodam, że zależało mi na czasie i kurs zrobiłam b. szybko bo w niecały mc. Zajęcia praktyczne miałam codziennie więc szybko się wdrożyłam. Egzamin zdałam za drugim razem i mam moje upragnione prawo jazdy:-) Gorąco polecam!!!
aannkkaa77
 
Posty: 2
Dołączył(a): niedziela 02 sierpnia 2009, 01:04

Babska Auto Szkola

Postprzez leah » środa 26 maja 2010, 19:31

Niestety nie polecam tej szkoly jazdy. Zdecydowalam sie na zrobienie tam kursu i nie moge powiedziec zebym byla zadowolona. Po wyjezdzeniu 30 godzin z Pania Instruktor uwazam ze zupelnie nie bylam przygotowana do egzaminu. Pani instruktor nie raczyla ze mna nawet przejechac sie po trasach egzaminacyjnych na radarowej. MIala byc mila i bezstresowa atmosfera a skonczylo sie na tym ze musialam dokupic sobie jazdy. No ale o czym tu mowic skoro w Babskiej jest tylko jdena 6 biegowa Yariska. Niestety nie dane bylo mi sie na przejechac. Natomiast Pani Instruktor stwierdzila ze to zaden problem. Ja sie tylo zastanawiam po co ktos taki prowadzi szkole jazdy skoro nie ma na to warunkow.
Jazdy doszkalajace wykupilam w Autostarcie i ta szkole moge polecic z czystym sumieniem. Pan Robert naprawde uczy jezdzic. Natomiast Babska sobie odpuscie jezeli chcecie byc dobrymi kierowcami. Pozdrawiam
leah
 
Posty: 1
Dołączył(a): środa 26 maja 2010, 19:24
Lokalizacja: Wuwa

Postprzez Fabienne » czwartek 27 maja 2010, 11:11

a czy ktoś może powiedzieć coś o szkole KRUK i SKORPION na Tarchominie? Nie widziałam jeszcze żadnej opini o tych szkołach, a bardzo mi zależy, żeby dowiedzieć się o nich trochę więcej. Mieszkam na Tarchominie i nie opłaca mi się dojeżdżać do centrum na zajęcia.
Fabienne
 
Posty: 1
Dołączył(a): czwartek 27 maja 2010, 11:02
Lokalizacja: Wilmington, North Carolina

Postprzez Jarons » wtorek 01 czerwca 2010, 13:24

Polecam osk "Dobra Szkoła", ul Marszałkowska 115 koło Pl Bankowego.
Szkoła bardzo dobra, wykłady na poziomie i kurs pierwszej pomocy również. Mają dobrych instruktorów, sześciobiegowe yarisy.
Jarons
 
Posty: 159
Dołączył(a): wtorek 01 czerwca 2010, 13:01
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez almali » sobota 05 czerwca 2010, 18:18

Skończyłam kurs w OSK KEN na Ursynowie. I to był strzał w dziesiątkę. Moim instruktorem był [b]Pan Jacek [/b]- świetny instruktor. Pełen profesjonalizm i solidność nauczania oraz morze cierpliwości, spokoju i opanowania. Teoria - szybko, sprawnie, konkretnie. Praktyka- możliwość elastycznego dostosowania grafiku, jazda w niezwykle miłej atmosferze. Sposób na wykonanie manewrów na placu manewrowym - niezawodny. Mimo, że szkoła mieści się na Ursynowie dużo jeździłam po innych dzielnicach no i w rejonie egzaminacyjnym (Radarowa). Dzięki Panu Jackowi czułam się dobrze przygotowana do egzaminu.
Po jazdach z Panem Jackiem jeździłam dodatkowo na 6-biegowej Yarisce z [b]Panem Robertem z Autostaru.[/b] Również gorąco polecam. Dzięki Panu Robertowi samochód egzaminacyjny mnie nie zaskoczył :) nabrałam też dodatkowej pewności w poruszaniu się rejonie egzaminacyjnym i w podjeżdżaniu pod górkę :)
Panie Jacku, Panie Robercie - dziękuję za profesjonalne i solidne przygotowanie do egzaminu (zdałam za drugim podejściem). Pozdrawiam !!!
almali
 
Posty: 1
Dołączył(a): sobota 05 czerwca 2010, 17:23

Zielona Fala, polecam!

Postprzez rubicam » niedziela 20 czerwca 2010, 17:29

ZIELONA FALA, lokalizacja na Mokotowie i w Centrum. Serdecznie polecam Wam tę szkołę. Trafiłam tam przypadkiem, spodobały mi się informacje na ich stronie. Okazało się, że wszystko, co na niej pisali to prawda:) Cud? Dobrze przekazana teoria, świetny kurs pierwszej pomocy (ewenement, bo praktyczny!) i jazdy z instruktorem, który rzeczywiście potrafi pomóc pozbyć się stresu za kierownicą i nie powiela informacji o "babie za kierownicą". I co ważne - mogłam liczyć na jazdy z dogodnego dla mnie miejsca. Miałam kurs indywidualny, ale mają też inne fajne opcje i zniżki.
rubicam
 
Posty: 1
Dołączył(a): czwartek 17 czerwca 2010, 23:02

Ja polecam Colinę z Radarowej

Postprzez Karolina Sawicka » piątek 09 lipca 2010, 01:57

[Ukończyłam kurs w szkole nauki jazdy Colina na radarowej :!: w niecały miesiąc z super instruktorem panem Marcinem.
A po 2 tygodniach miałam zdany egzamin państwowy teoretyczny i praktyczny - :D haaa.. zaliczone .
Polecam szkołę. Pełen profesjonalizm oraz perfekcyjna znajomość tras egzaminacyjnych.
Polecam szkołe nauki jazdy Colina na Radarowej.
Sawa
Karolina Sawicka
 
Posty: 1
Dołączył(a): piątek 09 lipca 2010, 00:40

Re: Warszawa

Postprzez guziczekula90 » sobota 25 września 2010, 10:08

Warszawa-Międzylesie : Polecam Happydrive! z całego serca. robiłam prawko z konieczności, a instruktorzy mnie bardzo zachęcili i zmienili moje nastawienie do jazdy samochodem. Zdałam za drugim razem, a przed kursem to nigdy nawet nie siedzialam za kierownica, więc myślę, że dobry wynik. Ale to zasługa chłopaków z happydrive.
Teoria bardzo ciekawie i konkretnie przeprowadzona, a co do jazd, to bardzo profesjnalnie, w miłej atmosferze, cierpliwi i wyrozumiali instruktorzy prowadzili jazdy na wysokim poziomie. Aż mi szkoda, że już nie wsiądę więcej do "L"-ki ;p

www.happydrive.pl

serdecznie polecam. i pozdrawiam ;)
guziczekula90
 
Posty: 1
Dołączył(a): sobota 25 września 2010, 10:05

Re: Warszawa

Postprzez hippo » poniedziałek 04 października 2010, 15:42

Z całego serca polecam Babską Autoszkołę na Al. Lotników. Miła obsługa i bardzo cierpliwa, do każdego podchodzą indywidualnie. Zwłaszcza panią Iwonę polecam na jazdach praktycznych, każdego wyuczy na egzamin praktyczny żeby zdać za 1 razem. :wink:
Avatar użytkownika
hippo
 
Posty: 1
Dołączył(a): czwartek 22 lipca 2010, 21:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Warszawa

Postprzez Pawlakk » czwartek 21 października 2010, 21:29

Witam, a co myslicie o EXPERCIE?

http://www.expert-szkola.pl/index.html
Pawlakk
 
Posty: 1
Dołączył(a): czwartek 21 października 2010, 21:22

Re: Warszawa

Postprzez aska9911 » piątek 22 października 2010, 13:18

ja polece szkole jazdy "Ola", tak w ogole to tez szukalam na forach min tutaj i w sumie to byly to wazne opinie, dodatkowo znalazlam stronke gdzie mozna zobaczyc gdzie te wszystkie szkoly sie znajduja nauka jazdy warszawa
ale pamietajcie ze najwazniejsze to opinie znajomych
pozdrawiam
Aska
aska9911
 
Posty: 1
Dołączył(a): piątek 22 października 2010, 13:12

ABC TRANS/EXPERT

Postprzez Kursatnta 2010 » piątek 05 listopada 2010, 19:29

Witam,
Chciałam się wypowiedzieć na temat OSK ABC TRANS i EXPERT. Na wstępie zaznaczam, że jest to MOJA opinia i nie koniecznie musicie mieć taką samą historię.
Zacznę od ABC, bo tam robiłam kurs podstawowy.
Wersja skrócona: nie polecam
Wersja dłuższa: Ze swojego doświadczenia odradzam. Godzina jazd trwa 45-50 min, choć płacimy za 60min. Jeśli umawiacie się na godz. 8.00, możecie być pewni, że instruktor się spóźni i jeszcze będzie niezadowolony, że wybraliście tak rano zajęcia.
Ja osobiście ponad połowę kursu przejeździłam z p. Leszkiem. Śmierdzi papierosami, notorycznie się spóźnia, bo najpierw wypalić musi, krzyczy, jest nieuprzejmy, epitetów też używa. Tak mi się z nim "miło" jeździło, że przed każdymi zajęciami ściskał mi się żołądek. Akurat należę do "emocjonalnych" osób. Poprosiłam o zmianę instruktora, p. Witek - sympatyczny, spokojny, szkoda tylko, że tak negatywnie do życia nastawiony. Od niego można było się czegoś nauczyć:).
A wracając do p. Leszka. Bujanie się po placu przez 4 h to przesada:/ zwłaszcza, że nie tłumaczy. P. Witek wytłumaczył i od razu się udawało.
Co do ośrodka:
a. mają za krótki łuk - jak ktoś dopiero się uczy, to te kilka metrów robi różnicę,
b. mają tylko 1 Toyotę 6-biegów, 2 Toyoty 5-biegów. Naukę zaczyna się na 5-cio biegowej i jest różnica jak na ostatnich godzinach jeździ się 6-cio biegową (mówię o osobach, które wcześniej nie miały większej styczności z prowadzeniem samochodu. Dla takich osób każdy szczegół ma znaczenie).
c. nie można jeździć dziennie więcej niż 1h (jeśli kupujecie u nich cały kurs). Co powoduje, że 30 razy biega się do ośrodka,
d."Godzina jazd" zaczyna i kończy się w ośrodku, więc zapomnijcie o umawianiu się na mieście.
e. piszą, że jazdy są także w niedzielę - bzdura,
f. uwaga przy zmianie p. Leszka na kogoś innego, w moim przypadku "pomścił sobie" na ostatniej godzinie (akurat musiałam z nim ją mieć, bo p. Witek nie przyjechał....zbieg okoliczności? Nie mam pojęcia. Zastanawia mnie dlaczego pani obsługująca kursantów nie powiedziała mi tego wcześniej, np. nie zadzwoniła do mnie). Tak, że po wyjściu miałam wrażenie, że kompletnie nic nie umiem, nie nadaję się i w ogóle.
Podsumowując: omijać p. Leszka, zastanowić się zanim się zapiszecie do ABC Trans.
Ja jazdy doszkalające wykupiłam w Expercie (p. Marek-sympatyczny, przyczepia się do różnych "drobiazgów", ale jego uwagi na prawdę pomagają, nie spóźnia się, cokolwiek by się nie zrobiło na drodze-zawsze stoicki spokój, poprawia, poprawia - do bólu i wcale nie przeszkadza mu powtarzanie po raz "n-ty" tego samego) i nie miałam tam takich przygód jak w ABC, szkoda, że od razu nie poszłam do nich...niestety ABC skusiło mnie ceną:/ Pieniądze to nie wszystko.
Kursatnta 2010
 
Posty: 1
Dołączył(a): piątek 05 listopada 2010, 19:19

Re: Warszawa- AUTO BIM

Postprzez joania » niedziela 07 listopada 2010, 14:17

Czy macie jakiekolwiek doświadczenia z tą szkołą (AUTO BIM), czy cos o niej slyszeliscie? Będę wdzieczna za informacje!
joania
 
Posty: 1
Dołączył(a): niedziela 07 listopada 2010, 14:15

Re: Warszawa

Postprzez koralik100 » wtorek 09 listopada 2010, 13:01

w Bimie właśnie robie kurs i jest w miarę w porządku, ale ciężko powiedzieć obiektywnie bo nie mam porównania z innymi szkołami, tam robił mój znajomy i mi polecił. warto też poszukać innych szkół w pobliżu i porównać ceny, ja do tego znalazłem stronkę dobrą o cenach za kurs w Wawie nauka jazdy Warszawa
pozdr
koralik100
 
Posty: 1
Dołączył(a): wtorek 09 listopada 2010, 12:36

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Oceń OSK

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 17 gości