wakacje, urlopy, odpoczynek:)

Wszystko co nie mieści się w powyższych kategoriach.

Moderatorzy: ella, klebek

wakacje, urlopy, odpoczynek:)

Postprzez ezka » poniedziałek 28 czerwca 2004, 21:24

jakie macie plany na wakacje? wczasy, obozy juz zarezerwowane?czy "pod grusze"?
Avatar użytkownika
ezka
 
Posty: 266
Dołączył(a): piątek 12 grudnia 2003, 22:35
Lokalizacja: N 49°48' E 22°47'

Postprzez to ja » poniedziałek 28 czerwca 2004, 21:28

Najprawdopodobniej nigdzie nie wyjeżdżam. Pewnie będę cały czas siedziała w Warszawie... Ale może pojadę do Tarnowa ;)
to ja - Asia :)

Sławek - nigdy o Tobie nie zapomnę... [*][*][*][*][*][*][*][*][*]
Mój miś bardzo Ci się podobał i dlatego zawsze będzie przy moim profilu...
Avatar użytkownika
to ja
 
Posty: 899
Dołączył(a): wtorek 10 lutego 2004, 10:38
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Slawek » poniedziałek 28 czerwca 2004, 22:55

No ja mam nadzieję, że przyjmiesz moje zaproszenie i zjawisz się jak najszybciej. :D
Avatar użytkownika
Slawek
 
Posty: 769
Dołączył(a): piątek 05 lipca 2002, 11:57

Postprzez to ja » poniedziałek 28 czerwca 2004, 23:01

Slawek napisał(a):No ja mam nadzieję, że przyjmiesz moje zaproszenie i zjawisz się jak najszybciej. :D


Już prawie przekonałam rodziców... wszystko jest na dobrej drodze ;)
to ja - Asia :)

Sławek - nigdy o Tobie nie zapomnę... [*][*][*][*][*][*][*][*][*]
Mój miś bardzo Ci się podobał i dlatego zawsze będzie przy moim profilu...
Avatar użytkownika
to ja
 
Posty: 899
Dołączył(a): wtorek 10 lutego 2004, 10:38
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez leila » wtorek 29 czerwca 2004, 19:28

proszę proszę.. :D ja to sobie wyjeżdżam z dzieciakami z gimnazjum a we wrześniu moze się uda załapać do pracy w penej szkole językowej,właśnie wysłałam dokumenty.Oby się udało,bo nie mam poprawek i jest git :D :D
Avatar użytkownika
leila
 
Posty: 384
Dołączył(a): piątek 11 lipca 2003, 13:56
Lokalizacja: małopolska

Postprzez Agawa » wtorek 06 lipca 2004, 08:40

Ja już byłam z moja rodzinką na wczasach nad morzem przez dwa tygodnie..pogoda nie za ładna ale pocieszam sie że turnus który był po nas był jeszcze gorszy od naszego..hihi.
Na północy jest pieknie..takie długie proste drogi..tam na tych drogach przestałam się bać prędkości i w końcu po mieście jeżdżę jak człowiek a nie jak L bez elżbietki na dachu!!!
Avatar użytkownika
Agawa
 
Posty: 911
Dołączył(a): poniedziałek 05 kwietnia 2004, 14:25
Lokalizacja: Kraków

Postprzez leila » wtorek 06 lipca 2004, 14:57

ha ja jeszcze jadę sobie do Angli we wrześniu albo w sierpniu..ale się cieszę,jak małe dziecko :D :D w końcu zobaczę to o czym jak dotąd uczyłam się tylko w ksiażkach!!!!
Avatar użytkownika
leila
 
Posty: 384
Dołączył(a): piątek 11 lipca 2003, 13:56
Lokalizacja: małopolska

Postprzez sharky » sobota 10 lipca 2004, 17:19

Ja sie wlasnie zastanawiam gdzie by tu wyjechac... Moze Wy mi cos doradzicie :lol: W sumie zastanawiam sie nad trzema miejscami :) Chce jechac w pierwszej polowie sierpnia razem z przyjaciolka.

:arrow: Krakow - sa jakies ciekawe imprezy przewidziane na sierpien?
:arrow: Gdansk - a moze tutaj bedzie sie wiecej dzialo w sierpniu.
:arrow: Mazury - a tutaj to zupelnie nie wiem w jakiej miejscowosci sie zatrzymac, co jest warte zobaczenia...

Z gory dziekuje za propozycje :D
Avatar użytkownika
sharky
 
Posty: 174
Dołączył(a): poniedziałek 26 kwietnia 2004, 18:40
Lokalizacja: Szczecin

Postprzez Snuj ze Szczecina » niedziela 25 lipca 2004, 12:11

Niestety, nie mam urlopu, może na niedziele wyskocze gdzieś nad morze.
Pozdrawiam Serdecznie
Avatar użytkownika
Snuj ze Szczecina
 
Posty: 375
Dołączył(a): sobota 10 kwietnia 2004, 19:35
Lokalizacja: Szczecin

Postprzez nietoperz » niedziela 25 lipca 2004, 21:02

Witam Snuja ze Szczecina w klubie nie ma czesu na urlop szef dał 3 dni i szkolić dalej , to były piękne 3 dni w Krunicy Morskiej . Wiecie co robi instruktor w czasie wolnym ŚPI i słuch szumu morza cały rok na to czekam . Pozdrówka wszystkim urlopowiczom
nietoperz
 
Posty: 24
Dołączył(a): sobota 24 kwietnia 2004, 23:49

Postprzez ella » poniedziałek 26 lipca 2004, 10:31

Niestety, nie mam urlopu, może na niedziele wyskocze gdzieś nad morze.

nie ma czesu na urlop szef dał 3 dni i szkolić dalej ,

Wiem, ze każdy marzy o urlopie i w zasadzie powinien odpocząc co jakiś czas :wink: Ja swój urlop tez z trudem dostałam. Ale panowie cieszmy się, że mamy pracę :wink:
Nietoperz, widać jak odpoczywałeś, nawet na forum zajrzałeś, bo dawno Cię tutaj nie było :D Pewnie szef da wolne wtedy jak przeleci ten wyż kursantów po starej cenie.
Avatar użytkownika
ella
Moderator
 
Posty: 7793
Dołączył(a): poniedziałek 24 listopada 2003, 12:14
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez niunia » poniedziałek 26 lipca 2004, 12:08

A ja właśnie byłam 2 dni w Wielkopolsce (Poznań, Gniezno, Biskupin) - taki wypad na wariackich papierach, korzystając z ostatnich momentów posiadania legitymacji studenckiej. Fajnie było, ale wiecie co mi się rzuciło w oczy najbardziej? Zachowanie kierowców. Zaskoczyło mnie in plus. Każdy samochód zatrzymywał się, kiedy wchodziłam na pasy, nawet jeśli jechał po przeciwnym pasie. W Wawie każdy by dmuchnąl i nic dziwnego, bo naprawdę bez problemu by zdążył, a tu stał i czekał. W Gnieźnie na Starówce jest taki deptak, strefa ruchu pieszego, poprzecinana normalnymi otwartymi dla samochodów przecznicami. Uliczki są wązuitkie, żadnych STOPów ani ograniczeń prędkości... A samochody jeżdżą tak wolniutko, że jak się wychodzi zza parasoli ogródków kawiarnianych na ulicę, to w zasadzie można wchodzić "na ślepo" :wink: na jezdnię. Oczywiście rozglądałam się mimo wszystko, ale czułam się tam po prostu bezpiecznie. Nie ma wariactwa. I tym się to różniło od Warszawy...
Ja mam wiarę, ty masz szybki wóz...
Avatar użytkownika
niunia
 
Posty: 129
Dołączył(a): niedziela 18 kwietnia 2004, 09:51

Postprzez nietoperz » poniedziałek 26 lipca 2004, 21:36

Zaglądanie tutaj to czysta przyjemność nie mogę często odwiedzać z powodu wyżu w szkoleniu no i nie zawszem mamchęci odpalić komputer , ale bardz miło z wami spędza się czas.Pozdrawiam goąco idę zjeść kolację miąłem dzisiaj ciężkie przypadki do szkolenia.
nietoperz
 
Posty: 24
Dołączył(a): sobota 24 kwietnia 2004, 23:49

Postprzez ella » poniedziałek 26 lipca 2004, 21:40

nietoperz napisał(a):Zaglądanie tutaj to czysta przyjemność nie mogę często odwiedzać z powodu wyżu w szkoleniu no i nie zawszem mamchęci odpalić komputer , ale bardz miło z wami spędza się czas.Pozdrawiam goąco idę zjeść kolację miąłem dzisiaj ciężkie przypadki do szkolenia.

Nam również miło goscić w naszych skromnych progach instruktora (bardzo ich tu mało).
Pozdrawiamy i smacznego :lol:
Te ciężkie przypadki to pewnie panowie :?: :wink:
Avatar użytkownika
ella
Moderator
 
Posty: 7793
Dołączył(a): poniedziałek 24 listopada 2003, 12:14
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez to ja » poniedziałek 26 lipca 2004, 21:45

ella napisał(a):Te ciężkie przypadki to pewnie panowie :?: :wink:


A kto inny :?: ;)

Ale tak serio, to od swojego instruktora dowiedziałam się, że jego zdaniem trudniej jest nauczyć właśnie panów, szczególnie w bardzo młodym wieku, a dziewczyny są posłuszniejsze i dlatego ich nauka jest o wiele przyjemniejsza ;)

Również pozdrawiam nietoperza, tzn instruktora :)
to ja - Asia :)

Sławek - nigdy o Tobie nie zapomnę... [*][*][*][*][*][*][*][*][*]
Mój miś bardzo Ci się podobał i dlatego zawsze będzie przy moim profilu...
Avatar użytkownika
to ja
 
Posty: 899
Dołączył(a): wtorek 10 lutego 2004, 10:38
Lokalizacja: Warszawa

Następna strona

Powrót do Luźna gadka

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 47 gości