Propozycje, zażalenia, ostrzeżenia i bany

Wszystko co nie mieści się w powyższych kategoriach.

Moderatorzy: ella, klebek

Re: Propozycje, zażalenia, ostrzeżenia i bany

Postprzez klebek » czwartek 03 sierpnia 2017, 07:13

To nie my tworzymy skórki, więc to nie do nas musisz postulować :)
A poza tym, jakie passé? Orange is the new black 8)
klebek
 
Posty: 224
Dołączył(a): wtorek 27 grudnia 2016, 13:12
Lokalizacja: Szczecin

Re: Propozycje, zażalenia, ostrzeżenia i bany

Postprzez klebek » poniedziałek 07 sierpnia 2017, 08:41

Przypomnę w jaki sposób moderuję, bo ostatnio kilka osób zbiera na ostrzeżenia:

3 razy pod postem piszę Regulamin (czasami dodaję 1/3, 2/3, 3/3).
Za 4, 5 i 6 razem jest to ostrzeżenie, natomiast 7 raz jest to ban na dwa tygodnie.

Miłego poniedziałku :wink:
klebek
 
Posty: 224
Dołączył(a): wtorek 27 grudnia 2016, 13:12
Lokalizacja: Szczecin

Re: Propozycje, zażalenia, ostrzeżenia i bany

Postprzez gumik » poniedziałek 07 sierpnia 2017, 08:51

Czy występują dłuższe bany niż dwutygodniowe?
"Krótki prawy zjazdowy" ;-) -> http://www.forum.prawojazdy.com.pl/viewtopic.php?f=3&t=35676&p=408094&hilit=kr%C3%B3tki#p408094
gumik
 
Posty: 3461
Dołączył(a): czwartek 15 września 2016, 18:14

Re: Propozycje, zażalenia, ostrzeżenia i bany

Postprzez klebek » poniedziałek 07 sierpnia 2017, 09:40

Idąc tym tokiem, który opisałem powyżej następny będzie na miesiąc, tyle, że jak na razie nie było takiej potrzeby.
Nie przewiduję banów na stałe.
klebek
 
Posty: 224
Dołączył(a): wtorek 27 grudnia 2016, 13:12
Lokalizacja: Szczecin

Re: Propozycje, zażalenia, ostrzeżenia i bany

Postprzez eragon » poniedziałek 07 sierpnia 2017, 12:01

klebek napisał(a):Nie przewiduję banów na stałe.

Chyba nie do końca prawda - kilku userów przecież nie ma.. To jak ? :hmm:
klebek napisał(a): kilka osób

A podobno synonimy na forum są be - czy kilka osób to to samo co eragon ? :lol: :lol:
klebek napisał(a):Miłego poniedziałku

Najlepiej bez ostrzeżeń i banów - wzajemnie.. :spoko: :spoko:
Pozdrowienia z prawego fotela L-ki..
Obrazek
Avatar użytkownika
eragon
 
Posty: 884
Dołączył(a): niedziela 31 sierpnia 2014, 12:50

Re: Propozycje, zażalenia, ostrzeżenia i bany

Postprzez gumik » poniedziałek 07 sierpnia 2017, 14:43

klebek napisał(a):Idąc tym tokiem, który opisałem powyżej następny będzie na miesiąc, tyle, że jak na razie nie było takiej potrzeby.
Nie przewiduję banów na stałe.

Następny na miesiąc, potem na dwa, cztery, osiem, szesnaście miesięcy?
"Krótki prawy zjazdowy" ;-) -> http://www.forum.prawojazdy.com.pl/viewtopic.php?f=3&t=35676&p=408094&hilit=kr%C3%B3tki#p408094
gumik
 
Posty: 3461
Dołączył(a): czwartek 15 września 2016, 18:14

Re: Propozycje, zażalenia, ostrzeżenia i bany

Postprzez klebek » poniedziałek 07 sierpnia 2017, 20:10

Nie, raczej tylko na miesiąc. Jak dotąd nie widziałem potrzeby dawania komuś bana na dłużej, albo na stałe, jeśli sytuacja będzie tego wymagać to na pewno będę informował. ;)
klebek
 
Posty: 224
Dołączył(a): wtorek 27 grudnia 2016, 13:12
Lokalizacja: Szczecin

Re: Propozycje, zażalenia, ostrzeżenia i bany

Postprzez PraktykRuchu » wtorek 08 sierpnia 2017, 19:02

Jak nazwać napis "regulamin" pod postem, skoro nie jest to ostrzeżenie, bo ostrzeżenia są dopiero potem? W ogóle - by dostać bana, trzeba 6 razy naruszyć regulamin? :O Sporo. To prosta droga do całkowitego zasyfienia forum.
PraktykRuchu
 
Posty: 633
Dołączył(a): niedziela 11 grudnia 2016, 22:36

Re: Propozycje, zażalenia, ostrzeżenia i bany

Postprzez klebek » środa 09 sierpnia 2017, 07:27

Nie, 3 - napisałem o tym powyżej, później są ostrzeżenia. Jeśli dawałbym bana za każde naruszenie regulaminu to Ty również byś go już dostał :wink:
klebek
 
Posty: 224
Dołączył(a): wtorek 27 grudnia 2016, 13:12
Lokalizacja: Szczecin

Re: Propozycje, zażalenia, ostrzeżenia i bany

Postprzez PraktykRuchu » środa 09 sierpnia 2017, 12:30

Nie dostałbym. Bo szerszon wyleciałby w pięć minut i dalej nie miałby kto trollować i prowokować innych, więc nie byłoby łamania regulaminu.

Na razie to widzę, że można nawet na tym forum rzucać wyzwiskami i nie powoduje to jakiejś szczególnie żywiołowej reakcji moderatora... A potem się dziwić, że wszyscy łamią regulamin.

Na tym forum naprawdę trzeba się bardzo postarać, żeby sprowokować Cię do zrobienia porządku. Wyzwiska od "dyletantów" czy "oszołomów" nie robią na Tobie zupełnie żadnego wrażenia. :X Ale ok. Skoro takie coś jest akceptowalne, to już wkrótce pewnie wniesiemy dyskusję na zupełnie nowy poziom...
PraktykRuchu
 
Posty: 633
Dołączył(a): niedziela 11 grudnia 2016, 22:36

Re: Propozycje, zażalenia, ostrzeżenia i bany

Postprzez klebek » środa 09 sierpnia 2017, 13:28

A na jakiej przepraszam podstawie opierasz swoje przekonanie, że nie robią na mnie wrażenia? :)
Wczoraj napisałem na jakiej podstawie będą leciały bany, według mnie wszystko jest jasne.

Po tych kilku miesiącach moderacji na forum stwierdzam, że mógłbym śpiewać i tańczyć, ale i tak znajdzie się ktoś kto skrytykuje to co robię. ;)
klebek
 
Posty: 224
Dołączył(a): wtorek 27 grudnia 2016, 13:12
Lokalizacja: Szczecin

Re: Propozycje, zażalenia, ostrzeżenia i bany

Postprzez PraktykRuchu » środa 09 sierpnia 2017, 13:51

Ok. Biję się w pierś. Pośpieszyłem się z osądem. Widzę reakcję. Satysfakcjonującą, chociaż spóźnioną - bo już kilka tygodni temu pisałem, że tamten temat trzeba zamknąć, bo nic dobrego z niego nie będzie.
PraktykRuchu
 
Posty: 633
Dołączył(a): niedziela 11 grudnia 2016, 22:36

Re: Propozycje, zażalenia, ostrzeżenia i bany

Postprzez Blacksmith » środa 09 sierpnia 2017, 23:09

@klebek- Pytanie.... Post może i nie zawierał odpowiedzi na zadane pytanie. Ale czy to źle i nie można chociaż pocieszyć tych nieszczęśników pokrzywdzonych przez patologię Polskiego egzaminu?? Chcę takim młodym ludziom (wiem, że stali bywalcy znają moje zdanie, ale wchodzą tu też nowi!) uświadomić, że oblać Polski egzamin praktyczny na PJ nie jest żadną hańbą czy wstydem. Być może dzięki takim moim skromnym wpisom przestaną się przejmować i znowu podniosą dumne czoła do góry.

Jakiś czas temu akurat stałem na przystanku obok mojego WORD i widziałem jak wychodzi rozpłakana dziewczyna, serce mnie ścisło jak nie wiem. Poczęstowałem papierosem i pocieszałem, że u tych !@#$% zdać, to jak wygrać w Totka. Chyba założę jakieś stowarzyszenie na rzecz poszkodowanych przez ten system.

Kolejne pytanie- Raz dostałem bana od Eli na miesiąc czy dwa (już nie pamiętam) za życzenie WORD'om spalenia się (napisałem to po alkoholu, samo życie). To czy kolejny ban w razie gdyby był to będzie dłuższy? Czy może u Ciebie @klebek odkąd zacząłeś być moderatorem to bany od Eli się zerują?
Jeśli się zerują to czy można zamówić sobie na zaś dwutygodniowego bana od 6 września? Bo akurat będę jechał na urlop nad morze i będzie mi wszystko jedno. Ba, nie będzie mnie wtedy korcić aby siedzieć godzinami na forum podczas zasłużonego wypoczynku. Jak jest taka opcja to zapisz mnie tam w kalendarzyku: "Ban na 2 tygodnie dla Blacksmitha". Z góry dziękuje.
Avatar użytkownika
Blacksmith
 
Posty: 2056
Dołączył(a): środa 23 marca 2016, 15:54
Lokalizacja: Elbląg/München, w przyszłości Texas

Re: Propozycje, zażalenia, ostrzeżenia i bany

Postprzez klebek » czwartek 10 sierpnia 2017, 07:13

Odkąd ja jestem to wszyscy mają równe szanse.

Co do Twoich postów - dostałeś ostrzeżenie, dlatego że pod prawie każdym tematem gdzie się udzielasz piszesz to samo. Jestem zdecydowanie tolerancyjny, ale ile można czytać to samo?

Dziewczyna mogła płakać bo oblała ze swojej winy albo po prostu z emocji. Nic dziwnego, ale nie oznacza to, że system jest zły.
klebek
 
Posty: 224
Dołączył(a): wtorek 27 grudnia 2016, 13:12
Lokalizacja: Szczecin

Re: Propozycje, zażalenia, ostrzeżenia i bany

Postprzez szerszon » czwartek 10 sierpnia 2017, 08:34

PraktykRuchu napisał(a): Wyzwiska od "dyletantów" czy "oszołomów" nie robią na Tobie zupełnie żadnego wrażenia. :X .
Zacytować twoje ? Bo jak zwykle zgrywasz pokrzywdzonego.
szerszon
 
Posty: 16316
Dołączył(a): sobota 11 lipca 2009, 15:03

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Luźna gadka

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 78 gości