Forum Chat #1

Wszystko co nie mieści się w powyższych kategoriach.

Moderatorzy: ella, klebek

Postprzez Łakom » sobota 24 stycznia 2004, 13:21

leila widzisz, nawet nie potrafisz sie przyznac do własnego błędu tylko zwalasz wine na szkołe/studia/sesje..... ale jeżeli nie potrafisz racjonalnie myśleć, to ja nie wyobrażam sobie Ciebie za kierownicą,......... ale co ja tu bede dużo pisał, kobieta nigdy sie nie przyzna do błędu,
czasmi chciało by sie modlić o istnienie boga
Avatar użytkownika
Łakom
 
Posty: 541
Dołączył(a): piątek 05 lipca 2002, 22:04
Lokalizacja: bełchatów

Postprzez leila » sobota 24 stycznia 2004, 15:28

Łakom napisał(a):leila widzisz, nawet nie potrafisz sie przyznac do własnego błędu tylko zwalasz wine na szkołe/studia/sesje..... ale jeżeli nie potrafisz racjonalnie myśleć, to ja nie wyobrażam sobie Ciebie za kierownicą,......... ale co ja tu bede dużo pisał, kobieta nigdy sie nie przyzna do błędu,

SŁUCHAM????!!! do jakiego błędu??wiem co miałam na myśli a ze nie wyraziłam sier jasno to własnie wina przeciązenia to jest powód a nie zwalanie...ja nie potrafię racjonalnie myśleć???buhahaha :lol: może nie mam ścisłego kierunku studiów ale to nie znaczy że nie umiem myśleć logicznie,w przeciwnym razie w ogóle by mnie na studiach nie było (na których na 1 m-ce było ponad 10 kandyd.BTW) to samo sie tyczy prawka...nie zdałabym go za 1 razem gdybym nie miała glowy na karku...wiec twoje zarzuty są bezpodstawne...dobra nie róbmy kolejnego topicu o kobietach i męzczyznach bo Kordula zacznie wojować, a ona teraz pewnie musi kuć na maturkę... :wink: X:hmmm...u mnie sesja zaczyna sie pon.ja nie mam tak dużo egz.ale za to nie najłatwiejsze :? powodzenia wszystkim życze :)
Avatar użytkownika
leila
 
Posty: 384
Dołączył(a): piątek 11 lipca 2003, 13:56
Lokalizacja: małopolska

Postprzez Łakom » sobota 24 stycznia 2004, 22:20

leila napisał(a):wiem co miałam na myśli a ze nie wyraziłam sier jasno to własnie wina przeciązenia to jest powód a nie zwalanie...
ale ja nie wiedziałem co Ty masz na myśli, a przeciążenie umysłu to nie jest nieracjonalne myślenie ??
może nie mam ścisłego kierunku studiów ale to nie znaczy że nie umiem myśleć logicznie,w przeciwnym razie w ogóle by mnie na studiach nie było
a to na studiach są ludzie tylko mądrzy, a reszta naszego społeczeństwa to ludzie skrajnie głupi
nie zdałabym go za 1 razem gdybym nie miała glowy na karku...
zdanie prawka za pierwszym razem to nie tylko wiedza ale też 50 % szczęścia, sam wiem bo też zdałem za pierwszym
dobra nie róbmy kolejnego topicu o kobietach i męzczyznach bo Kordula zacznie wojować, a ona teraz pewnie musi kuć na maturkę...
nie rozumie wogóle co ma do tego Kordula ? uwźeliscie sie na nia czy jak ?? i jaki znowu topic o kobietach i meżczyznach ?? możesz mi coś na ten temat powiedziec ? tematy o różniach płuci były TYLKO i WYŁĄCZNIE nawiązywane do umiejętności kierowania samochodem, a moze autem ? popraw mnie bo nie jestem studentem i nie wiem jak powinno sie dokładnie składac zdania,
----------------------------------------------------------------
ciągle czekam na odpowiedz adminów, i jeszcze jedno pytanie które było już nie raz powtarzane przez X , zróbcie coś z tym czasem :!: :!:
czasmi chciało by sie modlić o istnienie boga
Avatar użytkownika
Łakom
 
Posty: 541
Dołączył(a): piątek 05 lipca 2002, 22:04
Lokalizacja: bełchatów

Postprzez leila » niedziela 25 stycznia 2004, 15:01

może nie mam ścisłego kierunku studiów ale to nie znaczy że nie umiem myśleć logicznie,w przeciwnym razie w ogóle by mnie na studiach nie było

Łakom napisał(a):
a to na studiach są ludzie tylko mądrzy, a reszta naszego społeczeństwa to ludzie skrajnie głupi [/quote]

ni e mam zbytnio czasu komentować pozostałych Twoich odpowiedzi ale na tym przykładzie chcę ci pokazać że nie umiesz normalnie odczytywać tego co piszę, z tego co mnie zacytowałeś NIE wynika fakt że ludzie niestudiujący to są "skrajnie głupi" czy ja coś takliego napisałam???wypowiedź tyczyła się MNIE i MOJEgO logicznego myślenia. :P nadinterpretujesz i generalizujesz moje słowa i stąd potem nieporozumienia!!!nawet mi to do głowy nie przyszło pisząc to!!!!widocznie chciałeś tak zrozumieć :wink:
Avatar użytkownika
leila
 
Posty: 384
Dołączył(a): piątek 11 lipca 2003, 13:56
Lokalizacja: małopolska

Postprzez Łakom » niedziela 25 stycznia 2004, 17:46

leila dobrze gadasz ale nie oczekuj odemnie czy też od innego uzytkownika ze bedzie sie "stosował" do Twojego logicznego toku myslenia, bo mało kto rozumie kobiete.........więc pisz tak aby to było zrozumiałe także i dlamnie :D bo jak widać niektóre Twoje zdania sa rozumiane dwuznacznie,
-----------------------------------------------------------------------------
Ludzie i jak tam podobała sie ballada ?? ktoś oglądał ?? podoba sie Wam to jak ten czaruś dotyka kazdą nastolatke w bieliźnie mówiąc tu źle leży tutaj trzeba poprawić, dotyka każdej piersi dziewcząt a moze dziewczynek :?: nie wspominając juz o majtakch, Druga sprawa tyczy sie matek niektórych dziewczyn występujących w tym programie, Te matki są z tego dumne ze jej córka występuje w klatce na wiejskiej dyskotece, ubrana w sznurek ( czyt. stringi) i przezroczysty stanik, pozazdrościć tylko takiej matki, naprawde, Pisałem też o tym wczęsniej ale przypomne jeszcze raz, jak ona ma zrobic sie sławna jak prawie wszysycy na dyskotece piją lub biorą drugsy, w końcu nie trzeba Wam mówić jak jest na dyskotekach, jakie sa tam klimaty, jak wieśniaki sie zachowują , jeżeli byliście na dyskotece to wiecie o co mi chodzi, jeżeli nie to polecam pojechac na wiejską dyskoteke, to "jury" do tych panienek jest no wprost idealne, następna sprawa te panieki które on bierze, sami widzieliście w jakich one warunkach mieszkają, nie trzeba chyba tumaczyć że on na nich "żeruje" , bierze je dlatego bo one żyją naprawde skromnie i objawia sie jako ich bóg który ofiaruje im dużo kasy, a efekt końcowy jest taki że dam im po groszu a one są dumnie zachwycone bo zarobiły same na siebie, Jestem przekonany ze panienka ( nastolatka ) z dobrego domu nigdy by nie poszła do takiego czegos,....... "z dobrego domu" chodziło mi o to ze panna ma jak wiadomo to co teraz potrzebuje, kompa, neta, komórke, samchód kórym i tak jeździć nie umie, kieszonkowe, no jednym słowem wygoda, itd itd. Dobra nie chce mi sie juz pisac czekam na kogos innego wypowiedz, ale X i tak teg Czarusia podziwia bo on umie manipulowac ludzi :D :D
czasmi chciało by sie modlić o istnienie boga
Avatar użytkownika
Łakom
 
Posty: 541
Dołączył(a): piątek 05 lipca 2002, 22:04
Lokalizacja: bełchatów

Postprzez leila » poniedziałek 26 stycznia 2004, 16:39

co do 1.wypowiedzi-oki.postaram się wyrażać mniej "dwuznacznie"(??!!) :D co do 2.wczoraj po raz kolejny zobaczyliśmy inteligencje p.Czarusia który przy otwartych drzwiach balkonowych urządza "pokazy na rurce" a małolaty pod blokiem mają radochę;) ja zapamiętałam wypowiedź tej matki z ograniczoną liczbą zębów: "będę pilnować córki jak własnego grobu" :lol: :lol: i jeszcze biedna byla ta dziewczyna ,której po walce w makaronie wyskoczyły bąble...Czaruś używa chyba mocno przeterminowanych produktów!! :wink: a to cham :wink: :D a i pani Naturalna będzie dawac korepetycje Biesowi z gry aktorskiej ,,,buhahaha moze się do niej zgłoszę anuż sie przyda :lol: :lol:
Avatar użytkownika
leila
 
Posty: 384
Dołączył(a): piątek 11 lipca 2003, 13:56
Lokalizacja: małopolska

Postprzez X » czwartek 05 lutego 2004, 02:49

Ale jazda :). Wrocilem do domu i trafilem akurat na serial 'PIERWSZY MILION' na Polsacie. W czasie niego emitowane byly reklamy....

Jedna z reklam zapamietalem :).


Tresc reklamy: Dwie panie sie liza, na ekranie www.xlaski.pl, lub zadzwon 0700.... a kim jest ta jedna z pan?????? Ta pania ktora bodajze dwa tyg. temu byla w niedzielnym odcinku 'Ballady....' u seksuologa z zalami ze jej nikt nie kocha etc.

Ta ladna, o czarnych wlosach, ktora niby miala tworzyc konkurencje Czarusiowi... :).

Ech... jaki ten swiat maly....
X
 
Posty: 224
Dołączył(a): czwartek 08 sierpnia 2002, 12:51

Postprzez leila » piątek 06 lutego 2004, 13:25

nono proszę pani Ilonka w show biznesie jest niezłym rekinem..a potem biedaczka martwi sie że jej nikt nie kocha :cry: :lol: taka kobita, po polonistyce i tak sie poniża.. :?
Avatar użytkownika
leila
 
Posty: 384
Dołączył(a): piątek 11 lipca 2003, 13:56
Lokalizacja: małopolska

Postprzez X » niedziela 08 lutego 2004, 03:02

leila napisał(a): taka kobita, po polonistyce i tak sie poniża.. :?


Hmh, eksponowanie naturalnych biologicznych zachowan, potrzeb na ekranie TV nazywasz PONIZANIEM SIE????????
X
 
Posty: 224
Dołączył(a): czwartek 08 sierpnia 2002, 12:51

Postprzez Slawek » niedziela 08 lutego 2004, 09:36

Już widzę, jak X pierwszy biegnie do telewizji, żeby go przyjęli w wiadomych celach. :D
Avatar użytkownika
Slawek
 
Posty: 769
Dołączył(a): piątek 05 lipca 2002, 11:57

Postprzez X » niedziela 08 lutego 2004, 17:00

Slawek napisał(a):Już widzę, jak X pierwszy biegnie do telewizji, żeby go przyjęli w wiadomych celach. :D


Nie musze tam biec, sami przyjda :P.
X
 
Posty: 224
Dołączył(a): czwartek 08 sierpnia 2002, 12:51

Postprzez Mmeva » niedziela 22 lutego 2004, 16:59

"Bo np. widze ze Mmeva to juz chyba nie ma zamiaru wrocic na forum. Tylko ta nauka, ksiazki, a o kolezankach i kolegach z forum juz zapomniala ;(. Chec zdobywania wiedzy jest u niej niesamowita :)."

Oj iXie, chyba oberwiesz! Nie rób ze mnie mola ksiazkowego ;) Kiedyś wróce, ale jak sobie pomysle, jak dawno mnie nie bylo :oops: i ile bedzie postów do przeczytania... Po prostu troche wypadlam i teraz ciężko się zabrać i wszystko przeczytać. Jak na razie czasami wpadam sobie posty poczytać. Pozdrowki dla wszystkich :!:
Mmeva
 
Posty: 967
Dołączył(a): sobota 06 lipca 2002, 23:22

Postprzez X » czwartek 26 lutego 2004, 02:43

Mmeva napisał(a):Oj iXie, chyba oberwiesz!


Mmevo, nie tak przy swiadkach... :P.

Mmeva napisał(a):Nie rób ze mnie mola ksiazkowego ;)


Ja stwierdzam fakty!!!!!

Mmeva napisał(a):Kiedyś wróce


Bede niecierpliwie czekal :).

Mmeva napisał(a):ale jak sobie pomysle, jak dawno mnie nie bylo i ile bedzie postów do przeczytania...


E tam. Wpisz wyszukiwarce aby wyszukalo Ci wszystkie posty 'X'-a - i bedziesz miala cala esencje zycia forum :).[/quote]

Mmeva napisał(a):Po prostu troche wypadlam


He he.. te kobiety. Nie odzwywala sie pare miesiecy, a potem pisze - TROCHE wypadlam =).
X
 
Posty: 224
Dołączył(a): czwartek 08 sierpnia 2002, 12:51

Postprzez Sławek_18 » czwartek 26 lutego 2004, 20:59

HAHA tu widze syndrom scorpiona, mowi, ze tyle postow ma do czytania ze nie ma czasu przyjsc. A z dnia na dzien powieksza sie :D ilosc i pewnie nie wroci nigdy :P
******************
Prawo Jazdy na C uzyskane: 20-10-04
Ilość egzaminów: sztuk 1
Prawo jazdy na B uzyskane: 08-02-02
Ilość egzaminów: sztuk 1
Prawo Jazdy na C-E uzyskane: 23.04.2008
Ilość egzaminów: sztuk 3
Avatar użytkownika
Sławek_18
 
Posty: 2817
Dołączył(a): piątek 05 lipca 2002, 15:51
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Mmeva » czwartek 26 lutego 2004, 23:42

Msle, ze wroce, moze nie z taka intensywnoscia, ale jednak... Wiesz, jakos tak wyszlo, że mialam strasznie duzo do zalatwienia w wakacje, egzaminy, szukanie mieszkania... itp, i dopiero po 1.5 miesiaca kupili mi kompa, wiec jak widzisz wypadlam; ale ja tu jeszcze wroce ;)
Mmeva
 
Posty: 967
Dołączył(a): sobota 06 lipca 2002, 23:22

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Luźna gadka

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 68 gości