Kara

Tu możecie podzielić się uwagami lub wątpliwościami związanymi z poruszaniem się na drogach

Moderatorzy: dylek, ella, klebek

Postprzez Kordula » poniedziałek 22 grudnia 2003, 11:46

Slawek napisał(a):Spier... karula!!!! Nik nie każe ci się odzywać. Co więcej - nikt tego nie chce!!

To po co znowu zaczynasz swoje głupoty pisać?
Powiem tylko tyle, jesteś głupszy niż myślałam.
teraz już nic tylko sie uczyć ;)
Kordula
 
Posty: 778
Dołączył(a): niedziela 25 sierpnia 2002, 21:39
Lokalizacja: Gdańsk

Postprzez X » poniedziałek 22 grudnia 2003, 12:07

Slawek napisał(a):Nik nie każe ci się odzywać. Co więcej - nikt tego nie chce!!).


Ja chce :), ja chce :).
Moderatorze/adminie dac im po banie, dac im po banie na gwiazdke =).

Slawek napisał(a):A co X-a, to wydaje mi się, że jesteś troche bardziej dojrzały niż wskazywałby na to wiek (jak widać w przyrodzie musi być równowaga).


Dla Twojej wiadomosci - jestem starszy niz Kordula, w okolicach wieku MMevy, i sadze ze mlodszy anizeli Pati :). Jakbys sie nie doliczyl, to Tobie podam :).

[/quote]
X
 
Posty: 224
Dołączył(a): czwartek 08 sierpnia 2002, 12:51

Postprzez Kordula » czwartek 25 grudnia 2003, 12:48

Pijany kierowca wjechał w grupę pieszych



W nocy w Olsztynie na przejściu dla pieszych samochód prowadzony przez pijanego 17-latka wjechał w grupę osób wracających z Pasterki.

Potrącił 3 osoby. Jedna z nich - 73-letnia kobieta - zmarła w szpitalu. Dwóm pozostałym osobom nic się nie stało - mają jedynie drobne potłuczenia.

Chłopak, który siedział za kierownicą Tico miał prawie 2 promille alkoholu we krwi i nie miał prawa jazdy. O jego dalszym losie zadecydują policja i prokurator. Teraz jest w policyjnym areszcie.


Pasuje do tego tematu. Równiez do argumentacji na temat dolnej granicy wieku do prawa jazdy. Tak to jest, jak rodzice nie maja co robić z pieniędzmi i samochodem i dają głupim dzieciom, które nie wiedzą co maja z tym zrobić.
teraz już nic tylko sie uczyć ;)
Kordula
 
Posty: 778
Dołączył(a): niedziela 25 sierpnia 2002, 21:39
Lokalizacja: Gdańsk

Postprzez Sławek_18 » czwartek 25 grudnia 2003, 13:33

Pijany kierowca wjechał w grupę pieszych

Kierowca? nie wydaje mi sie aby nim byl i nigdy chyba nie bedzie.Dostanie pewnie zawiasy i tyle :( (no i pewnie <mam nadzieje> ze dozywotni zakaz prowadzenia samochodow)
******************
Prawo Jazdy na C uzyskane: 20-10-04
Ilość egzaminów: sztuk 1
Prawo jazdy na B uzyskane: 08-02-02
Ilość egzaminów: sztuk 1
Prawo Jazdy na C-E uzyskane: 23.04.2008
Ilość egzaminów: sztuk 3
Avatar użytkownika
Sławek_18
 
Posty: 2817
Dołączył(a): piątek 05 lipca 2002, 15:51
Lokalizacja: Kraków

Postprzez miros » piątek 26 grudnia 2003, 12:55

a skad kordula wiesz ze to jego rodzice kupili mu samochod? przeciez oni nawet nie mogli miec pojecia ze synek ma samochod.
kupil go razem z kumplami (oczywiscie uzywany), zarejestrowali go na ktoregos z kumpli ktory ma 18 lat i jazda. nie zawsze jest tak ze to rodzice daja dizecku samochod.
Avatar użytkownika
miros
 
Posty: 2049
Dołączył(a): piątek 05 lipca 2002, 11:55
Lokalizacja: warszawa

Postprzez Kordula » piątek 26 grudnia 2003, 16:32

I żaden z rodziców się nie zorientował? Nie wierzę w takie bajki, samochód musieli by gdzieś trzymać, więc rodzice by widzieli. Poza tym, samochodu za nie kupisz za 5 zł ;), więc skądś musieli mieć pieniądze.

A to co Ty powiedzialeś, to kolejny argument, żeby dzieci nie mogły robić prawa jazdy.
teraz już nic tylko sie uczyć ;)
Kordula
 
Posty: 778
Dołączył(a): niedziela 25 sierpnia 2002, 21:39
Lokalizacja: Gdańsk

Postprzez Sławek_18 » sobota 27 grudnia 2003, 00:01

400 zł i juz jest samochod, kupuja uzywany (nadajacy sie do jazdy) za marne pieniadze i jeźdza.
Nie raz slyszalem o takich przypadkach
Co nie moga trzymac np na innym osiedlu ?

Mialem znajomego co kupil sobie malucha i jego rodzinka o tym nie wiedziala, stal pod oknami jego domu a jak chcial wyjechac gdzies to wypychal go (mial prawko)
******************
Prawo Jazdy na C uzyskane: 20-10-04
Ilość egzaminów: sztuk 1
Prawo jazdy na B uzyskane: 08-02-02
Ilość egzaminów: sztuk 1
Prawo Jazdy na C-E uzyskane: 23.04.2008
Ilość egzaminów: sztuk 3
Avatar użytkownika
Sławek_18
 
Posty: 2817
Dołączył(a): piątek 05 lipca 2002, 15:51
Lokalizacja: Kraków

Postprzez X » sobota 27 grudnia 2003, 02:14

Kordula napisał(a): Pasuje do tego tematu.


Tak, bardzo pasuje. Jak ulal.

Tylko ze dziewczyna nie byla pijana, ale widze ze dla Ciebie Kordulo trzezwy i pijany nie jest zadna roznica.

Tylko ze Kordula uwaza ze smiertelne wypadki powoduja tylko osoby w wieku 16-17-18 lat, co jest kompletnym bezsensem. Oczywiscie Kordula, o rok starsza, nie nalezy juz do grupy podwyzszonego ryzyka (w koncu to rok roznicy), wiec moze bez problemu podrozowac autem :/.

Ale oczywiscie Twoja argumentacja pasuje jak ulal.

P.S. Dla nie znajacych mnie - text powyzszy ma charakter ironiczny.
X
 
Posty: 224
Dołączył(a): czwartek 08 sierpnia 2002, 12:51

Postprzez Kordula » sobota 27 grudnia 2003, 17:06

Pasuje, bo oba wątki idealnie pokazują nieodopwiedzialność młodych ludzi. Bo dla mnie tylko idiota wsiada do samochodu w takim stanie, jaki opisuje ten drugi przypadek.

Nigdy nie twierdziłam, że tylko osoby w tym wieku powodują wypadki, ale jest ich zdecydowana większość, co jest udowodnione, ale i tak nie musisz mi wierzyć.

A tak dla Twojej informacji, ja jeszcze należę do osób w tym wieku ;), tylko że nigdy nie piję jak mam jechać.
teraz już nic tylko sie uczyć ;)
Kordula
 
Posty: 778
Dołączył(a): niedziela 25 sierpnia 2002, 21:39
Lokalizacja: Gdańsk

Postprzez Sławek_18 » sobota 27 grudnia 2003, 17:16

...że tylko osoby w tym wieku powodują wypadki, ale jest ich zdecydowana większość, co jest udowodnione, ale i tak nie musisz mi wierzyć.
Ale jak Sławek (czy tam ktos inny)pokazał udowodnione naukowo, ze kobiety maja slabsze predyspozycje to uparcie twierdzisz/twierdziłas, ze tak nie jest
[/quote]
******************
Prawo Jazdy na C uzyskane: 20-10-04
Ilość egzaminów: sztuk 1
Prawo jazdy na B uzyskane: 08-02-02
Ilość egzaminów: sztuk 1
Prawo Jazdy na C-E uzyskane: 23.04.2008
Ilość egzaminów: sztuk 3
Avatar użytkownika
Sławek_18
 
Posty: 2817
Dołączył(a): piątek 05 lipca 2002, 15:51
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Kordula » sobota 27 grudnia 2003, 19:52

To nie ma związku z tematem ;). Poza tym, ja nie powołuje sie na jakeś liczby, które ktoś gdzieś keidyś podał. JAk myślisz, z czego wynika, że przy ubezpieczaniu samochodów, część ludzi pyta, czy jeździ nim młodzież, a nigdy nie spyta, czy jeździ nim kobieta?? ;).
teraz już nic tylko sie uczyć ;)
Kordula
 
Posty: 778
Dołączył(a): niedziela 25 sierpnia 2002, 21:39
Lokalizacja: Gdańsk

Postprzez miros » sobota 27 grudnia 2003, 20:19

widzisz kordula samochod nie musi kosztowac 5 tys. moj kumpel kupil malucha za 500 zeta, a jeszcze inni zrzucili sie na malucha za 300 zeta. ich starzy nawet nie wiedzieli ze maja samochod na spole.
Avatar użytkownika
miros
 
Posty: 2049
Dołączył(a): piątek 05 lipca 2002, 11:55
Lokalizacja: warszawa

Postprzez Kordula » sobota 27 grudnia 2003, 22:07

Niech Ci będzie, że masz rację, ale nie musisz powtarzać dwa razy tej samej informacji ;).
teraz już nic tylko sie uczyć ;)
Kordula
 
Posty: 778
Dołączył(a): niedziela 25 sierpnia 2002, 21:39
Lokalizacja: Gdańsk

Postprzez bialy » sobota 27 grudnia 2003, 23:37

samochod nie musi kosztowac 5 tys.


oto dowod:
ogłoszenie
Ostatnio zmieniony niedziela 28 grudnia 2003, 00:05 przez bialy, łącznie zmieniany 1 raz
bialy
 
Posty: 573
Dołączył(a): czwartek 27 listopada 2003, 19:55

Postprzez Kordula » niedziela 28 grudnia 2003, 00:01

MOże i macie rację, tylko nadal dziwi mnie fakt, że rodzice mogli nic o czymś takim nie wiedzieć ;).
teraz już nic tylko sie uczyć ;)
Kordula
 
Posty: 778
Dołączył(a): niedziela 25 sierpnia 2002, 21:39
Lokalizacja: Gdańsk

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Sytuacje na drodze

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 203 gości