Pierwszeństwo

Tu możecie podzielić się uwagami lub wątpliwościami związanymi z poruszaniem się na drogach

Moderatorzy: dylek, ella, klebek

Re: Pierwszeństwo

Postprzez szerszon » środa 05 sierpnia 2020, 22:58

Henq napisał(a):Powoli już dociera, ale tak powoli
Nie debilu. Pieszy jest taki samym uczestnikiem ruchu i zachować się zgodnie z Art 3. Tylko takie debile jak ty idą bezmyślnie przed siebie. W pierwszej kolejności pieszy musi mieć pierwszeństwo. A go nie ma. Kilka razy wrzuciłem odpowiednie paragrafy, ale to do ciebie debilu nie dociera. Bo jesteś wyjatkowym debilem.
Gdyby nie twoje perfidne manipulacje by zakryć swoja głupotę na prawdę niektóre twoje wpisy były by przydatne,
W kontrze do twoich posranych postów na pewno. Zastanów się, czy dalej masz zamiar tak epatować swoim debilizmem. Ja na twoim miejscu już dawno dałbym sobie spokój.
i te twoje brednie na temat linii krawędziowej, połączenia jezdni tylko na skrzyżowaniu,
Jakoś debilu nie potrafiłeś przedstawić sensownie swoich racji na podstawie przepisów. A dlaczego? bo jesteś debilem.
czy nie rozróżnianiu co to autobus
o ile pamiętam to ja wstawiłem definicję, która omija ciebie szerokim łukiem. ty nie potrafisz przeczytać dwóch przepisów i wyciągnąć z tego wniosków.
A dlaczego ? bo jesteś potężnie upośledzony umysłowo, co można określić jako debilizm.
Takich jak teraz: jak można nie doczytać, ze pieszy idzie w poprzek drogi?
Ale której drogi, debilu...ty dalej tego nie rozumiesz...weź idź do jakiegoś psychiatry...moze ci tabletki jakieś da.
I po raz kolejny powtarzam. Ja nie używam epitetów. Ja tylko stwierdzam,że jesteś posranym debilem, który nie potrafi zrozumieć dwóch przepisów. Gdybyś miał chociaż jeden zwój więcej..a tak nie pijesz tylko wody z kałuży.
szerszon
 
Posty: 16316
Dołączył(a): sobota 11 lipca 2009, 15:03

Re: Pierwszeństwo

Postprzez Marcel2727 » środa 05 sierpnia 2020, 23:05

Obrazek

:wink:
Marcel2727
 
Posty: 833
Dołączył(a): środa 14 sierpnia 2019, 23:11

Re: Pierwszeństwo

Postprzez Henq » środa 05 sierpnia 2020, 23:07

Marcel2727 napisał(a): :wink:
nie dotrze próbowałeś już, zresztą nie ty jeden :help:
Im lepszy samochód terenowy - tym traktor musi dalej jechać.
Henq
 
Posty: 3999
Dołączył(a): środa 21 listopada 2012, 12:51

Re: Pierwszeństwo

Postprzez szerszon » czwartek 06 sierpnia 2020, 23:24

Marcel2727 napisał(a):
:wink:
To ja tylko przypomnę,że to głupie niedouczone bydle zaczęło. I teraz się to skończy.
Już mu ta rura mięknie...chłopkowi folwarcznemu..
Henq napisał(a):
Marcel2727 napisał(a): :wink:
nie dotrze próbowałeś już, zresztą nie ty jeden :help:
Do ciebie tępy ryju dotarło? Jak ty się popisywałeś to było ok? To teraz przygłupie posmakuj, gdy ktoś o tobie pisze prawdę. A jesteś skończonym debilem, ponieważ nawet nie potrafisz odróżnić pieszego idącego drogą poprzeczną od pieszego przecinającego drogę poprzeczną.
To jak ty ćwoku ze wsi mógłbyś oceniać kogoś ? ty się znasz najwyżej na wyprowadzaniu kur na szczanie...debilu.
Nie pochwalisz się skąd jesteś. Gdzie jest farma debili ?
szerszon
 
Posty: 16316
Dołączył(a): sobota 11 lipca 2009, 15:03

Re: Pierwszeństwo

Postprzez Henq » piątek 07 sierpnia 2020, 00:04

no i znów gówno wpłynęło.
Kiedy ta patologia stąd zniknie?
Im lepszy samochód terenowy - tym traktor musi dalej jechać.
Henq
 
Posty: 3999
Dołączył(a): środa 21 listopada 2012, 12:51

Re: Pierwszeństwo

Postprzez szerszon » piątek 07 sierpnia 2020, 00:26

Henq napisał(a):no i znów gówno wpłynęło.
Kiedy ta patologia stąd zniknie?
Przestań tu bredzić to wszystko wróci do normy. Prowokujacy chamski debil zasrał to forum. To teraz trzeba uzdrowić...jak tam posrańcu..potrafisz przeczytać dwa zdania i je ze sobą powiązać?
I czy już do tego tępego ryja dotarła różnica pomiędzy pieszym idącym drogą poprzeczną, a przecinajacym tę drogę? Jak tam debilku...zrozumiałeś?
szerszon
 
Posty: 16316
Dołączył(a): sobota 11 lipca 2009, 15:03

Re: Pierwszeństwo

Postprzez Henq » piątek 07 sierpnia 2020, 00:32

uzdrowienie tego forum to priorytet mój by taki analfabeta jak ty stąd zniknął, jesteś zakałą tego forum, jesteś nikim pseudoinstruktorska warszawska gnido, wypad stąd patologio, dotarło do tej pustej tępe głowy ćwoku jeden? nie raz już ci udowodnilem jakiś tępy but bo nie rozumiesz prostych zapisów PoRD ale tak bywa jak się egzaminy u szwagra w stodole zdaje!
Im lepszy samochód terenowy - tym traktor musi dalej jechać.
Henq
 
Posty: 3999
Dołączył(a): środa 21 listopada 2012, 12:51

Re: Pierwszeństwo

Postprzez szerszon » piątek 07 sierpnia 2020, 01:03

Henq napisał(a):uzdrowienie tego forum to priorytet mój by taki analfabeta jak ty stąd zniknął, jesteś zakałą tego forum, jesteś nikim pseudoinstruktorska warszawska gnido, wypad stąd patologio, dotarło do tej pustej tępe głowy ćwoku jeden? nie raz już ci udowodnilem jakiś tępy but bo nie rozumiesz prostych zapisów PoRD ale tak bywa jak się egzaminy u szwagra w stodole zdaje!
Nigdy nic chamie nie udowodniłeś. Jedyne co robiłeś to bredziłeś i za dwa trzy posty pisałeś,że to twój kontrdyskutant to napisał. Pisałem..cytaty z postów. Nic nie było. Nie wyślę ci skanów z moich uprawnień...to byłaby profanacja i policzek dla ludzi inteligentnych, aby taka menda jak ty mogłaby to oglądać.
Zrozumiałeś już DEBILU różnicę pomiedzy pieszym idacym droga,a przecinajacym tę drogę...czy dalej idioto będziesz udawał???
Napisałeś..już nie zniknie, a ja z przyjemnością zacytuję twój post debilu, aby pokazać jakim debilem jesteś.
A jedyne co mozesz zdziałać to tylko raportować...bo tylko taką mendę jak ty na to stać, zamiast spróbować dyskusji na argumenty...
Warszawiacy takie śmiecie częstowali paroma gramami ołowiu. Teraz są inne czasy i pozostaje tylko ostracyzm. Ale do tego dojdziemy.
I nie wyjeżdzaj do nikogo z tekstem o analfabetyźmie...sam dałeś tyle dowodów swojego debilizmu,że wywołuje to tylko pusty śmiech debilu. ty zajmij się lepiej instrukcją obsługi wideł..możesz w czasie , gdy wyprowadzasz kury szczać.
A jeśli zaczynasz coś z analem to sobie smalcem d...wysmaruj. A Na to ciebie stać, ponieważ analfabeta to zbyt trudne dla ogarniecia dla ciebie...przecież ty jełopie nie odróżniasz ustawy od rozporzadzenia...to gdzie ty pchasz się na salony z tą słomą w gumofilcach :lol: :lol: :lol:
szerszon
 
Posty: 16316
Dołączył(a): sobota 11 lipca 2009, 15:03

Re: Pierwszeństwo

Postprzez Henq » piątek 07 sierpnia 2020, 01:07

za każdym razem pajacu, za każdym razem, nawet teraz pajacu udowadniam że obrazków nie widzisz i nie rozumiesz

zapis ustąpienia pierwszeństwa też za tępy jesteś by zrozumieć czy już dotarło?

Jak długo jeszcze ta patologia będzie się tu panoszyć?
Im lepszy samochód terenowy - tym traktor musi dalej jechać.
Henq
 
Posty: 3999
Dołączył(a): środa 21 listopada 2012, 12:51

Re: Pierwszeństwo

Postprzez szerszon » piątek 07 sierpnia 2020, 01:24

Henq napisał(a):za każdym razem pajacu, za każdym razem, nawet teraz pajacu udowadniam że obrazków nie widzisz i nie rozumiesz

Cytaty debilu.Na razie tylko szczekasz...pies może iść na urlop..zastąpisz go przynajmniej w tym temacie. Nie rozumiesz paragrafu 1 i 2..uznałeś paragraf 5.5 za szczególny do pierwszego. To szczyt głupoty i debilizmu. Pierwszy dotyczy kogo i gdzie obowiązuja znaki i nie ma mowy o pieszym tylko o kierujacych, a 5.5 traktuje o zachowaniu wynikajacym ze znaku.
Dlatego jesteś debilem.
Jak długo jeszcze ta patologia będzie się tu panoszyć?
Sam zadecydujesz kiedy w końcu z podkulonym ogonem zwiniesz swoje zabawki. Siebie pytaj. Ja ci tylko debilu pomogę. Czy debilu już odróżniłeś pieszego idącego drogą poprzeczną od przecinajacego tę drogę, czy dalej będziesz udawał ??? A może zaraz napiszesz, ż e to ja napisałem? Takiego śmiecia jak ty stać na to.
szerszon
 
Posty: 16316
Dołączył(a): sobota 11 lipca 2009, 15:03

Re: Pierwszeństwo

Postprzez Henq » piątek 07 sierpnia 2020, 01:32

czyli nadal nie widzisz obrazków? i patologio chcesz coś tu zwojować? nie tą szabelką pajacu
Nadal nie znalazłeś w Dz. U. 170 definicji ustąpienia pierwszeństwa czy już tumanie dotarło jaki tępy jesteś?
Dalej nie rozumiesz że pytanie było o kierującego dojezdzajacego do znaku A-7?
Ten pajac ubzdural sobie, ze pieszy dochodzi do znaku A-7 i wciska na siłę innym swoje brednie masakra jakaś!!
I to jest to co udowadniam od dawna: kłamstwa i manipulacje jak się mu braki wytknie.
Im lepszy samochód terenowy - tym traktor musi dalej jechać.
Henq
 
Posty: 3999
Dołączył(a): środa 21 listopada 2012, 12:51

Re: Pierwszeństwo

Postprzez szerszon » piątek 07 sierpnia 2020, 01:47

Henq napisał(a):czyli nadal nie widzisz obrazków? i patologio chcesz coś tu zwojować? nie tą szabelką pajacu

Dalej debilu nie rozumiesz
Cytaty debilu.Na razie tylko szczekasz...pies może iść na urlop..zastąpisz go przynajmniej w tym temacie. Nie rozumiesz paragrafu 1 i 2..uznałeś paragraf 5.5 za szczególny do pierwszego. To szczyt głupoty i debilizmu. Pierwszy dotyczy kogo i gdzie obowiązuja znaki i nie ma mowy o pieszym tylko o kierujacych, a 5.5 traktuje o zachowaniu wynikajacym ze znaku.
Dlatego jesteś debilem.

dociera debilu???
Nadal nie znalazłeś w Dz. U. 170 definicji ustąpienia pierwszeństwa czy już tumanie dotarło jaki tępy jesteś?
paragraf 1 idioto.
I to jest to co udowadniam od dawna: kłamstwa i manipulacje jak się mu braki wytknie.
Właśnie widze jak ty mi tu wytykasz. QW budzie szpary sobie wytykaj...na zimę się przyda. ty jesteś tak głupi,że nawet nie zauważyłbyś nawet mojej gafy.
szerszon
 
Posty: 16316
Dołączył(a): sobota 11 lipca 2009, 15:03

Re: Pierwszeństwo

Postprzez Henq » piątek 07 sierpnia 2020, 01:59

szerszon napisał(a):paragraf 1 idioto.

§  1. 
1.  Rozporządzenie określa znaki i sygnały obowiązujące w ruchu drogowym, ich znaczenie i zakres obowiązywania.
2.  Ilekroć w rozporządzeniu jest mowa o:
1) drodze z pierwszeństwem - rozumie się przez to drogę oznakowaną jako droga z pierwszeństwem, na której kierujący zbliżający się do skrzyżowania ma pierwszeństwo w stosunku do kierujących zbliżających się do skrzyżowania drogą oznakowaną jako podporządkowana;
2) drodze podporządkowanej - rozumie się przez to drogę oznakowaną jako droga podporządkowana, na której kierujący zbliżający się do skrzyżowania jest obowiązany ustąpić pierwszeństwa kierującym zbliżającym się do skrzyżowania drogą oznakowaną jako droga z pierwszeństwem;
3) ustawie - rozumie się przez to ustawę z dnia 20 czerwca 1997 r. - Prawo o ruchu drogowym.
3.  Na drogach stosuje się następujące znaki i sygnały drogowe:
1) znaki pionowe w postaci tarcz, tablic z napisami lub symbolami, które występują również w postaci znaków świetlnych;
2) znaki poziome w postaci linii, napisów i symboli umieszczonych na nawierzchni drogi;
3) sygnały świetlne nadawane przez sygnalizatory;
4) sygnały dawane przez osoby do tego uprawnione;
5) sygnały dźwiękowe lub wibracyjne wysyłane przez urządzenia umieszczone na drodze.
4.  Oprócz znaków, o których mowa w ust. 3 pkt 1, stosuje się znaki związane z oznaczeniem pasa drogowego i obiektów drogowych oraz oznaczenia w postaci urządzeń bezpieczeństwa ruchu drogowego, w szczególności w związku z zamknięciem drogi lub jej części dla ruchu, z prowadzeniem na odcinku drogi publicznej badań, o których mowa w art. 140c ust. 2 pkt 3 ustawy, dotyczących znaków i sygnałów drogowych oraz urządzeń bezpieczeństwa ruchu drogowego, a w razie potrzeby - znaki z napisami wskazującymi sposób korzystania z drogi, jeżeli nie może on być wyrażony znakami określonymi w załączniku do niniejszego rozporządzenia.


no i gdzie w tym §1 jest definicja ustąpienia pierwszeństwa :wow: :lol: :lol: :lol:
no i za każdym razem ci udowadniam twoją ubogą wiedzę.
:help:
zapluwasz się a podstaw nie ogarniasz, może jak byś nie poznał za dzieciaka od mamy wszystkich tych epitetów których teraz bez pojęcia używasz miałbyś miejsce na konkretną wiedzę a tak mamy co mamy :help:
znając jego perfidne kłamstwa i manipulacje to wskaże jakiś zapis z drogi podporządkowanej albo drogi głównej a nie definicje ustąpienia pierwszeństwa :lol:
Dość tego sio stąd!!!
Im lepszy samochód terenowy - tym traktor musi dalej jechać.
Henq
 
Posty: 3999
Dołączył(a): środa 21 listopada 2012, 12:51

Re: Pierwszeństwo

Postprzez szerszon » piątek 07 sierpnia 2020, 07:37

Henq napisał(a):
no i gdzie w tym §1 jest definicja ustąpienia pierwszeństwa
i ty się czepiasz, że ktoś ciebie rzekomo obraża...przecież jesteś takim debilem,że ustawa nie przewiduje.
Co ma definicja ustąpienia pierwszeństwa do tego?
Cały czas ciemna maso z prowincji chodzi o to, ze ten pieszy nie ma pierwszeństwa z sytuacji "z rysunku"ponieważ nie jest kierującym z
drodze z pierwszeństwem - rozumie się przez to drogę oznakowaną jako droga z pierwszeństwem, na której kierujący zbliżający się do skrzyżowania ma pierwszeństwo w stosunku do kierujących zbliżających się do skrzyżowania drogą oznakowaną jako podporządkowana;
tu nieopatrznie napisali "rozumie się" ...nie przewidzieli takich jak ty.
Zbliżający się do skrzyżowania ma obowiązek
2) drodze podporządkowanej - rozumie się przez to drogę oznakowaną jako droga podporządkowana, na której kierujący zbliżający się do skrzyżowania jest obowiązany ustąpić pierwszeństwa kierującym zbliżającym się do skrzyżowania drogą oznakowaną jako droga z pierwszeństwem;
widzisz coś o pieszym ??? To po co się powołujesz na definicję ustąpienia pierwszeństwa. A to w ww. przepisach jakoś inaczej oznakowuje się drogi niż D-1 i A-7/B-20 ?
Dlatego piszę, że już dwa zdania i masz problem. I to jest smutna prawda. Nie potrafisz dobrać przepisu do sytuacji...totalne upośledzenie dysfunkcja..ostatni zwój się wyprostował.
Na razie usilnie się starasz...ale nie tędy droga.
Skoro tak lubisz przysłowia..na razie z motyką na Słońce :lol: :lol: :lol:
szerszon
 
Posty: 16316
Dołączył(a): sobota 11 lipca 2009, 15:03

Re: Pierwszeństwo

Postprzez Henq » piątek 07 sierpnia 2020, 23:53

a już było światełko w tunelu :help:
widać zaczynamy od nowa :help:

co oznacza znak A-7?

powoli ja mam cierpliwość od kilku lat lat temperuje to gówno, od postów kiedy ta pseudoinstruktorska warszawska gnida twierdziła, że łącznica to autostrada :help:

powiększyłem, żebyś nie przeoczył pytania, bo masz taką dziwną mentalność, że jak coś nie wygodne to pomijasz :thumb2:
Ostatnio zmieniony sobota 08 sierpnia 2020, 00:06 przez Henq, łącznie zmieniany 1 raz
Im lepszy samochód terenowy - tym traktor musi dalej jechać.
Henq
 
Posty: 3999
Dołączył(a): środa 21 listopada 2012, 12:51

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Sytuacje na drodze

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 176 gości