Pytania

W tym miejscu zamieszczamy posty związane z egzaminami

Moderatorzy: ella, klebek

Pytania

Postprzez adikos » wtorek 13 kwietnia 2004, 15:46

Witam.

www.ravelg.webpark.pl/aaa.jpg

Nie za bardo rozumie dlaczego wszystkie odp sa poprawne, wg mnie powinna byc odp A i B. Czy to jest jakis blad w testach albo moja nie wiedza z przepisow ? :)

www.ravelg.webpark.pl/aaaa.jpg

I tutaj rowniez nie bardzo rozumiem... Jak widac na screenie poprawna odp jest B. Czy nie powinno byc A i B ???

Prosze o odpowiedz, z gory dziekuje
adikos
 
Posty: 6
Dołączył(a): wtorek 13 kwietnia 2004, 15:34

Postprzez ella » wtorek 13 kwietnia 2004, 16:07

W pierwszym przypadku nie moga być trzy odpowiedzi poprawne. JAk mozna zaznaczyć, ze ma pierwszeństwo nad pojazdem.....i przejezdza ostatni. Albo albo. Według mnie poprawna odpowiedź to A i C. Masz zielone światło. Gdyby tego światła nie było to samochód 3 miałby pierwszeństwo przed tobą.
Co do drugiego przypadku to A i B. Tramwaj zjeżdza z ronda ma pierwszeństwo.
Tak mi sie wydaje, a może i ja sie mylę.
Avatar użytkownika
ella
Moderator
 
Posty: 7793
Dołączył(a): poniedziałek 24 listopada 2003, 12:14
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Colin is the best » wtorek 13 kwietnia 2004, 16:29

W pierwszej sytuacji, to jest ewidenty błąd w teście i poprawne będą odpowiedzi A i C. Uprzywilejowany, to chyba sam rozumiesz, a jeśli chodzi o kolejność 1 i 3, to w przypadku gdy jest sygnalizacja znaki typu pierszeństwo przejazdu nie obowiązują. Zielone znaczy tyle co bezkolizyjny przejazd przez skrzyżowanie. No a 3 jest lewoskrętem i musi ustąpić :)

W drugiej sytuacji będzie A i B. Tramwaj też ma zielone i zjaeżdża z ronda, więc musisz mu ustąpić.

Musisz mi zaufać, bo ja mimo że nie mam prawka, to po 20 godzinach teorii nie robię wogle błędów w testach :D
Avatar użytkownika
Colin is the best
 
Posty: 318
Dołączył(a): wtorek 10 lutego 2004, 16:59

Re: Pytania

Postprzez Snuj ze Szczecina » wtorek 13 kwietnia 2004, 16:32

adikos napisał(a):www.ravelg.webpark.pl/aaa.jpg


Pojazd 1 ustępuje pierwszeństwa pojazdowi uprzywielejowanemu.Oczywiście ma pierwszeństwo przed pojazdem3.Prawidłowa odpowiedż to AC





Pojazd 1 ustępuje pierwszeństwa pojazdowi szynowemu.Oraz ma pierwszeństw przed pojazdem3.Prawidłowa odpowiedż : A i B.

Trudno jest się domyśleć o charakter twojego pytania.Program nie wyświetlił na obrazie "Brawo poprawna odpowiedż".Także nie wiemy czy to program jest błędnie napisany, czy ty poprostu ćwiczysz sobie teorie na forum.Mogłeś tylko zaznaczyć odpowiedż i NIE WCISNAC przycisku KONIEC bądż SPRAWDZ i została owa odpowiedż tylko zaznaczona.Prosze cię o stosowną wypowiedż w tej kwestii.

adikos napisał(a):
Prosze o odpowiedz, z gory dziekuje


Cała przyjemność po stronie forumowiczów.


Pozdrawiam.
Pozdrawiam Serdecznie
Avatar użytkownika
Snuj ze Szczecina
 
Posty: 375
Dołączył(a): sobota 10 kwietnia 2004, 19:35
Lokalizacja: Szczecin

Postprzez adikos » wtorek 13 kwietnia 2004, 17:25

Odpowiedzi zaznaczone na kolor fioletowy to odpowiedzi prawidlowe. Nie sa to odpowiedzi zaznaczone przezemnie tylko przez program. Mam program od kumpla ktory ma osrodek szkolenia i mowil mi ze taki sam program znajduje sie na egzaminie.

A tak wogole ma ktos moze testy ktore za na egzaminie dokladnie takie same ? :)
adikos
 
Posty: 6
Dołączył(a): wtorek 13 kwietnia 2004, 15:34

Postprzez to ja » wtorek 13 kwietnia 2004, 17:27

Na tej stronie możesz sobie porobić testy. http://www.prawojazdy.com.pl/display.php?site=13
Tu są aktualne pytania i poprawne odpowiedzi.
to ja - Asia :)

Sławek - nigdy o Tobie nie zapomnę... [*][*][*][*][*][*][*][*][*]
Mój miś bardzo Ci się podobał i dlatego zawsze będzie przy moim profilu...
Avatar użytkownika
to ja
 
Posty: 899
Dołączył(a): wtorek 10 lutego 2004, 10:38
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez adikos » wtorek 13 kwietnia 2004, 17:31

ella napisał(a):W pierwszym przypadku nie moga być trzy odpowiedzi poprawne. JAk mozna zaznaczyć, ze ma pierwszeństwo nad pojazdem.....i przejezdza ostatni. Albo albo. Według mnie poprawna odpowiedź to A i C. Masz zielone światło. Gdyby tego światła nie było to samochód 3 miałby pierwszeństwo przed tobą.


Mi sie wydaje ze ustepuje pierszenstwa pojazdowi 2, jak i rowniez pojazdowi 3. Widac po znaku jaki ma przed soba kierujacy pojazdem 1. A co do sygnalizacji to kierujacy pojazdem 1 jak i 3 ma zielone, a ze 3 ma pierszentwo co widac po znaku to przejzdza przed nim. Tak mi sie wydaje a moze jestem w bledzie :)
adikos
 
Posty: 6
Dołączył(a): wtorek 13 kwietnia 2004, 15:34

Postprzez Sławek_18 » wtorek 13 kwietnia 2004, 18:20

adikos napisał(a):
ella napisał(a):W pierwszym przypadku nie moga być trzy odpowiedzi poprawne. JAk mozna zaznaczyć, ze ma pierwszeństwo nad pojazdem.....i przejezdza ostatni. Albo albo. Według mnie poprawna odpowiedź to A i C. Masz zielone światło. Gdyby tego światła nie było to samochód 3 miałby pierwszeństwo przed tobą.


Mi sie wydaje ze ustepuje pierszenstwa pojazdowi 2, jak i rowniez pojazdowi 3. Widac po znaku jaki ma przed soba kierujacy pojazdem 1. A co do sygnalizacji to kierujacy pojazdem 1 jak i 3 ma zielone, a ze 3 ma pierszentwo co widac po znaku to przejzdza przed nim. Tak mi sie wydaje a moze jestem w bledzie :)

Czy to przypadkiem nie pankowal :D :D :D
Przedmowcy mnie wyreczyli. Kolejnosc jest policjant (kierujacy ruchem)
sygnalizacja znaki zasady ogolne. Jak jest zielone to jadac na prost masz pierwenstwo, skrecajac w lewo musisz ustapic tym co jada z naprzeciwka, skrecajac w prawo ustepujesz pieszym. To by bylo tylke.
Musi to byc ewidentna wina programu a propo to nie moze byc takie samo oprogramowanie jak w wordzie bo o ile pamietam to DUZO sie od tamtego rozni.. Pozdro
******************
Prawo Jazdy na C uzyskane: 20-10-04
Ilość egzaminów: sztuk 1
Prawo jazdy na B uzyskane: 08-02-02
Ilość egzaminów: sztuk 1
Prawo Jazdy na C-E uzyskane: 23.04.2008
Ilość egzaminów: sztuk 3
Avatar użytkownika
Sławek_18
 
Posty: 2817
Dołączył(a): piątek 05 lipca 2002, 15:51
Lokalizacja: Kraków

Postprzez dorsio » wtorek 13 kwietnia 2004, 20:23

Sławek_18 napisał(a):Czy to przypadkiem nie pankowal :D :D :D


Nie wiem dlaczego, ale mi też skojarzyło się to z tą osobą.
Jeżeli pankowal zechce wypowiedzeć się w tym temacie to na pewno udzieli innego wyjaśnienia tej sytuacji. :D
A "błąd" potwierdza tylko jego wypowiedzi?
Avatar użytkownika
dorsio
 
Posty: 182
Dołączył(a): czwartek 19 czerwca 2003, 15:29
Lokalizacja: Puławy


Powrót do Egzamin na prawo jazdy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 22 gości