Pytania o egzamin

W tym miejscu zamieszczamy posty związane z egzaminami

Moderatorzy: ella, klebek

Pytania o egzamin

Postprzez Inga » wtorek 23 marca 2004, 12:04

Witam wszystkich :) ,
Jestem po raz pierwszy tutaj na forum i liczę na to, że postaracie się odpowiedzieć na moich kilka pytań i rozwiać wszystkie moje wątpliwości.
W zeszłym tygodniu chciałam zapisać się na egzamin (teoria+praktyka) na
Odlewniczej w Warszawie. Sympatyczna pani w okienku powiedziała, że nie ma już miejsc na egzamin łączony i może mnie zapisać tylko na teorię, a na praktyczny dopiero po zdanym teoretycznym :?
Nie wiem dlaczego nie można zapisać się jednocześnie na teorię i praktykę, nawet jeśli odbędą się w innych dniach. Pytam dlatego, że na teorię muszę czekać ponad 2 tygodnie, a na praktyczny też na pewno sobie trochę poczekam (a propos czy ktoś wie ile się teraz tam czeka?).
A może wprowadzono mnie w błąd? Dodam jeszce, że przed zapisaniem się nie wiedziałam, jak wygląda sytuacja i zapłaciłam za cały egzamin.
Czy w związku z tym, jeśli nie zdam teorii (teoretycznie, bo ma nadzięję, że mnie to nie spotka) to przepadną mi pieniądze, które wpłaciłam za egzamin praktyczny???
Inga
 
Posty: 80
Dołączył(a): wtorek 23 marca 2004, 11:49
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez to ja » środa 24 marca 2004, 14:19

Podejrzewam,że nie można się zapisać na egzamin łączony,bo jest tam bardzo dużo chętnych.Nie zapisują od razu na teoretyczny i praktyczny,bo nie wiedzą,czy zdasz teorii,a żeby podejść do egzaminu praktycznego trzeba zaliczyć teoretyczny.Nie chcę Cię martwić,ale ja zapisując się na praktyczny 16 marca zapisałam się na 13 kwietnia- to był pierwszy wolny termin na Odlewniczej!Ale nie przejmuj się wszystko będzie dobrze.A jeśli chodzi o kasę to nie mam pojęcia.Pozdrawiam
Avatar użytkownika
to ja
 
Posty: 899
Dołączył(a): wtorek 10 lutego 2004, 10:38
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez ella » środa 24 marca 2004, 14:32

Czy w związku z tym, jeśli nie zdam teorii (teoretycznie, bo ma nadzięję, że mnie to nie spotka) to przepadną mi pieniądze, które wpłaciłam za egzamin praktyczny???

Jeżeli zapiszesz się osobno na teorię a osobno na praktykę, i przypuszczalnie nie zdasz teorii to dopłacasz tylko za egzamin teoretyczny. Reszta pieniędzy ci nie przepada. Ale jezeli zapisz sie na egzamin łączony i nie zdasz teorii to tracisz całą kwotę. Nie możesz zapisac sie jednego dnia na teorie i praktykę ale w innych terminach. Dopiero jak zdasz teorię możesz sie zapisać na egzamin praktyczny. Ja tez płaciłam całość od razu a egzamin miałam osobno.
Avatar użytkownika
ella
Moderator
 
Posty: 7793
Dołączył(a): poniedziałek 24 listopada 2003, 12:14
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Slawek » środa 24 marca 2004, 17:19

ella napisał(a):jezeli zapisz sie na egzamin łączony i nie zdasz teorii to tracisz całą kwotę.

Bzdura - trzeba tylko coś dopłacić.
Avatar użytkownika
Slawek
 
Posty: 769
Dołączył(a): piątek 05 lipca 2002, 11:57

Postprzez ella » środa 24 marca 2004, 17:24

W przypadku gdy osoba "zapisała" się na egzamin teoretyczno-praktyczny, a uzyskała negatywny wynik z teorii to:
zwrotowi podlega 50 % wniesionej przez nią opłaty za egzamin praktyczny, jeżeli rezygnuje z dalszego zdawania w danym WORD-ie
osoba ta wnosi opłatę za egzamin teoretyczny i 50 % opłaty za egzamin praktyczny, gdy przystępuje ponownie do egzaminu


Sławek masz rację. Zajrzałam na stronę WORD. Przepraszam za pomyłkę.
Avatar użytkownika
ella
Moderator
 
Posty: 7793
Dołączył(a): poniedziałek 24 listopada 2003, 12:14
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Sławek_18 » środa 24 marca 2004, 22:13

Slawek napisał(a):
ella napisał(a):jezeli zapisz sie na egzamin łączony i nie zdasz teorii to tracisz całą kwotę.

Bzdura - trzeba tylko coś dopłacić.
Przepadaja pieniadze tak MI mowili w mordzie, i miedzy innymi dlatego nie zdawalem laczonego
******************
Prawo Jazdy na C uzyskane: 20-10-04
Ilość egzaminów: sztuk 1
Prawo jazdy na B uzyskane: 08-02-02
Ilość egzaminów: sztuk 1
Prawo Jazdy na C-E uzyskane: 23.04.2008
Ilość egzaminów: sztuk 3
Avatar użytkownika
Sławek_18
 
Posty: 2817
Dołączył(a): piątek 05 lipca 2002, 15:51
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Slawek » czwartek 25 marca 2004, 13:34

To źle CI mówili.
Avatar użytkownika
Slawek
 
Posty: 769
Dołączył(a): piątek 05 lipca 2002, 11:57

Postprzez Sławek_18 » czwartek 25 marca 2004, 14:03

Slawek napisał(a):To źle CI mówili.

Jednak bede sie upieral przy swoim, logicznie rzecz biorac (wedlug mnie)
jesli deecydujesz sie na egzamin laczony to masz pewnosc, ze na umiesz testy. A jak nie zdasz testow flota przepada. Prosze kogos kto teraz zdaje
o info
******************
Prawo Jazdy na C uzyskane: 20-10-04
Ilość egzaminów: sztuk 1
Prawo jazdy na B uzyskane: 08-02-02
Ilość egzaminów: sztuk 1
Prawo Jazdy na C-E uzyskane: 23.04.2008
Ilość egzaminów: sztuk 3
Avatar użytkownika
Sławek_18
 
Posty: 2817
Dołączył(a): piątek 05 lipca 2002, 15:51
Lokalizacja: Kraków

Postprzez to ja » czwartek 25 marca 2004, 14:06

Zdawałam egzamin łączony i powiedziano mi,że jak nie zdam teorii to przepada mi 50% tego, co zapłaciłam za praktykę.
Avatar użytkownika
to ja
 
Posty: 899
Dołączył(a): wtorek 10 lutego 2004, 10:38
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Sławek_18 » czwartek 25 marca 2004, 14:10

to ja napisał(a):Zdawałam egzamin łączony i powiedziano mi,że jak nie zdam teorii to przepada mi 50% tego, co zapłaciłam za praktykę.

No to troche ja mialem racji i troche Slawek 8) :P Thx to ja czemu wczesniej nie wtracilas swoich 5 zlotych :P
******************
Prawo Jazdy na C uzyskane: 20-10-04
Ilość egzaminów: sztuk 1
Prawo jazdy na B uzyskane: 08-02-02
Ilość egzaminów: sztuk 1
Prawo Jazdy na C-E uzyskane: 23.04.2008
Ilość egzaminów: sztuk 3
Avatar użytkownika
Sławek_18
 
Posty: 2817
Dołączył(a): piątek 05 lipca 2002, 15:51
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Slawek » czwartek 25 marca 2004, 14:26

ella napisał(a):
W przypadku gdy osoba "zapisała" się na egzamin teoretyczno-praktyczny, a uzyskała negatywny wynik z teorii to:
zwrotowi podlega 50 % wniesionej przez nią opłaty za egzamin praktyczny, jeżeli rezygnuje z dalszego zdawania w danym WORD-ie
osoba ta wnosi opłatę za egzamin teoretyczny i 50 % opłaty za egzamin praktyczny, gdy przystępuje ponownie do egzaminu


Sławek masz rację. Zajrzałam na stronę WORD. Przepraszam za pomyłkę.

Może najpierw czytaj, potem pisz Sławku18.

Sławek_18 napisał(a):No to troche ja mialem racji i troche Slawek

No, ja miałem rację, ale Ty w którym miejscu? :P
Avatar użytkownika
Slawek
 
Posty: 769
Dołączył(a): piątek 05 lipca 2002, 11:57

Postprzez to ja » czwartek 25 marca 2004, 14:29

Dopiero teraz zauważyłam ten temat,a poza tym nie lubię się wcinać w czyjąś dyskusję. :)
Avatar użytkownika
to ja
 
Posty: 899
Dołączył(a): wtorek 10 lutego 2004, 10:38
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez X » czwartek 25 marca 2004, 21:55

to ja napisał(a):Dopiero teraz zauważyłam ten temat,a poza tym nie lubię się wcinać w czyjąś dyskusję. :)


Znaczy idea forum, list dyskusyjnych etc. polega na tym, iz wlasnie NALEZY wcianac sie w czyjes dyskusje. Jesli ktos chce pokorespondowac miedzy soba od tego jest GaduGadu albo e-mail :D
X
 
Posty: 224
Dołączył(a): czwartek 08 sierpnia 2002, 12:51

Postprzez to ja » czwartek 25 marca 2004, 21:58

Dobrze,ale chodzi mi o to,że nie zamierzam się z nikim kłócić,tak jak tu dość często bywa i dlatego czasami wolę się na różne tematy nie wypowiadać.
Avatar użytkownika
to ja
 
Posty: 899
Dołączył(a): wtorek 10 lutego 2004, 10:38
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Sławek_18 » czwartek 25 marca 2004, 23:31

jak to gdzie Slawek :P
"zwrotowi podlega 50 % wniesionej przez nią opłaty za egzamin praktyczny, jeżeli rezygnuje z dalszego zdawania w danym WORD-ie
osoba ta wnosi opłatę za egzamin teoretyczny i 50 % opłaty za egzamin praktyczny, gdy przystępuje ponownie do egzaminu "

IMHO to chyba traci 50% floty za praktyczny :P czyli ja tez mialem racje

Przyznam sie, ze nie czytalem cytatu elle, bo myslalem, ze to zacytowala ktoregos przedmowce :P

Tobie "to ja" nie kaze nikt sie z nami klocic. :twisted: a i nie klocimy sie znow tak czesto jak to bylo za czasow slynnych dyskosji Kordula kontra reszta forum ;) ;) ;) ;)
******************
Prawo Jazdy na C uzyskane: 20-10-04
Ilość egzaminów: sztuk 1
Prawo jazdy na B uzyskane: 08-02-02
Ilość egzaminów: sztuk 1
Prawo Jazdy na C-E uzyskane: 23.04.2008
Ilość egzaminów: sztuk 3
Avatar użytkownika
Sławek_18
 
Posty: 2817
Dołączył(a): piątek 05 lipca 2002, 15:51
Lokalizacja: Kraków

Następna strona

Powrót do Egzamin na prawo jazdy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 120 gości