Naprawa samochodu

Wątki niepotrzebne lub wygasłe, czyli po prostu śmieci.

Moderatorzy: dylek, ella, klebek

Naprawa samochodu

Postprzez Makary93 » środa 13 maja 2015, 13:17

Dopóki samochód przemieszcza nas wszędzie gdzie chcemy jest super. Ale jak samochód się zepsuje to wiadomo są koszta. Czasami bardzo duże. Części samochodowe wtedy szukacie sami czy zlecacie mechanikowi?? Szukacie w internecie czy w sklepach stacjonarnych??
Makary93
 
Posty: 1
Dołączył(a): środa 12 lutego 2014, 16:13

Re: Naprawa samochodu

Postprzez Makabra » środa 13 maja 2015, 13:20

Wszystko po trochu. Jak wiem czego szukać i czy szukać używki, to allegro i forum, jak nowe to allegro aobo sklepy internetowe. Jak nie znam tematu to niech mechanik szuka.
Avatar użytkownika
Makabra
 
Posty: 2168
Dołączył(a): wtorek 19 maja 2009, 23:00

Re: Naprawa samochodu

Postprzez McChelsie2162 » środa 13 maja 2015, 14:38

Nie, no takie naprawy to tylko i wyłącznie u mechanika samochodowego, i to w dodatku zaufanego, bez naciągactw:-) chyba, że chodzi o części, to wtedy on mi mówi, co jest potrzebne, on sprawdza w necie i ja sprawdzam w necie, bo może któreś z nas trafi coś tańszego, a dobrego:-) ale z tego co wiem, to zazwyczaj jemu się udaje, bo ma swój wypróbowany jeden sklep i ciągle tam kupuje, w razie potrzeby:-)
McChelsie2162
 
Posty: 1
Dołączył(a): środa 26 lutego 2014, 23:26

Re: Naprawa samochodu

Postprzez ONEALFONS1513 » środa 13 maja 2015, 20:32

Mam podobny problem
Jestem kobietą toteż nie do końca znam się na elektronice, samochodach :) w ostatnim czasie popsuł mi się samochód, całkiem nowa Skoda Fabia, byłam u mechanika, który zaśpiewał, że do wymiany jest przegub napędowy :-O myślę, że może mnie trochę naciągać bo samochód chociaż głośno i niestabilnie to cały czas jeździł, możecie mi pomóc. Czy jest to związane z systemem informatycznym samochodu? Można by naprawić elektronikę w samochodzie bez odpowiedniego sprzętu?
Dziękuję z góry :)
ONEALFONS1513
 
Posty: 2
Dołączył(a): poniedziałek 12 maja 2014, 19:03

Re: Naprawa samochodu

Postprzez testuje » środa 13 maja 2015, 20:34

A co ma elektronika do przegubu?
Pewnie kolejny gość, który później edytuje swoje posty i doda reklamę
testuje
 
Posty: 121
Dołączył(a): sobota 15 listopada 2014, 20:18

Re: Naprawa samochodu

Postprzez jasper1 » środa 13 maja 2015, 20:39

To w ogóle wygląda na spammerski wątek. jeszcze się nie zorientowali, że nie ma już możliwości edycji po jakimś czasie. :)

Zastanawiająco podobny tekst
Strach przed porażką, przed wyjściem na głupka to główna przeszkoda w uczeniu się
Genius is one percent inspiration and ninety-nine percent perspiration
jasper1
 
Posty: 2233
Dołączył(a): wtorek 12 lutego 2013, 00:04

Re: Naprawa samochodu

Postprzez Makabra » środa 13 maja 2015, 21:35

W ogóle zayebisty pomysł szukać na forum o tematyce prawa jazdy pomocy w serwisowaniu samochodu. Szkoda że na forum o systemie android nie zadacie takich pytań :D Poza tym każdy głupi wie co to jest poduszka silnika :lol: Ja mam trzy z czterech w moim aucie rozwalone od paru lat i śmigam.
Avatar użytkownika
Makabra
 
Posty: 2168
Dołączył(a): wtorek 19 maja 2009, 23:00


Powrót do Kosz

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości