Regulamin pkt. 15

Wątki niepotrzebne lub wygasłe, czyli po prostu śmieci.

Moderatorzy: dylek, ella, klebek

Regulamin pkt. 15

Postprzez bllech » piątek 08 maja 2015, 21:52

Szanowny user w końcu się połapał która jest prawa. A jak się już połapał to wobec braku możliwości określenia pierwszeństwa na podstawie znaków powinien teraz właściwie zastosować Art 25.1

Nie pamietsz co pisałeś.
szerszon napisał(a):Czerwony.
Chyba że sobie "wyprostujesz" jak jeden z ekspertów.
Ewentualnie przy prawidłowym oznakowaniu będziesz jako biały jechał swoim "wyznaczonym" pasem ruchu.

Ponieważ pewnie Ciebie nawet nie zauważyli.
Nie do pojęcia jest dla wielu, że zawracający może mieć pierwszeństwo.

Ależ szanowni..przecież nie ma tu o czym dyskutować.
W Art 25.1 jest napisane o nadjeżdżającym, a nie będącym na skrzyżowaniu w trakcie wykonywania manewru.
Również nie ma napisane o żadnym manewrze jaki wykonuje nadjeżdżający z prawej strony.
Mamy mu ustąpić gdy będzie jechał w swoje prawo, w swoje na wprost w swoje lewo jak również , gdy będzie zawracał.
Chyba że mi pokażecie wyjątek że nadjeżdżający z prawej nie ma pierwszeństwa w przypadku zawracania :lol:
tomekkoz/kajto/evo76rs/aaklon i inne......

W Art 25 jest napisane ,że zbliżając sie do skrzyżowania masz przepuścić pojazd nadjeżdżający z prawej strony, a gdy skręcasz w lewo także jadące z naprzeciwka na wprost i skręcające w swoje prawo.
Czy wszystko się zgadza ?
Biały zbliża się do skrzyżowania. Z której strony względem białego nadjeżdża pojazd czerwony ?
-z prawej
- z naprzeciwka
- z lewej
Mi się wydaje ,że z prawej. jakbyś miał wątpliwości proponuje ci przekręcić monitor. :lol:
W Art 25 nie ma napisane o kierunku jazdy pojazdu nadjeżdżającego z prawej.
Z tego wniosek, że nie jest istotnym gdzie pojedzie pojazd czerwony nadjeżdżający z prawej. Dla ciebie jako białego jest tylko istotne,że nadjeżdża z prawej.
A jak z prawej to masz mu ustąpić pierwszeństwa na podstawie Art 25.
Jeszcze jakieś wątpliwości klonie ?

Na tym forum jesteś użytecznym idiotą dla mnie skończonym idiotą
bllech
 
Posty: 100
Dołączył(a): czwartek 05 marca 2015, 20:09

Powrót do Kosz

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości