Prawo jazdy Pomocy!

Wątki niepotrzebne lub wygasłe, czyli po prostu śmieci.

Moderatorzy: dylek, ella, klebek

Prawo jazdy Pomocy!

Postprzez kowciu » piątek 10 kwietnia 2015, 11:58

Wczoraj tz. 09.04.2015r zdałem egzamin praktyczny , dziś tz.10.04 wchodze na tego info-cara i pisze że PKK jest pobrane przez WORD , jak wczoraj zdałem nie powinno już zostać wysłane do wydziału komunikacji? dziś przed spojrzeniem na tego infocara poszedłem zapłacić za plastik w wydziale komunikacji i boje się żeby kasa nie przeleciała czy coś . Urodziny mam 30.04 , może ktoś pomóc? Podsumowywując chodzi mi o to czy kasa mi nie przepadnie jak PKK jest jeszcze w WORD'zie i czy na infocarze nie powinno już być że PKK pobrane przez wydzial komunikacji ? Czy jak to wygląda (świeżak).
kowciu
 
Posty: 1
Dołączył(a): piątek 10 kwietnia 2015, 11:47

Re: Prawo jazdy Pomocy!

Postprzez GregoryAlone » piątek 10 kwietnia 2015, 13:07

Z tego co wiem, WORD ma do 3 dni roboczych na aktualizacje PKK.
Kat B - 2007 - za 1 | Kat C - 2015 - za 1 | Kat C+E - 2015 - za 2 | KW - 2015 - za 1 :)
GregoryAlone
 
Posty: 28
Dołączył(a): poniedziałek 09 lutego 2015, 19:14

Re: Prawo jazdy Pomocy!

Postprzez gerrard » piątek 10 kwietnia 2015, 19:57

u mnie jest takie coś na infocar Urząd wydający prawo jazdy otrzymał informację o zakończeniu procesu egzaminowania. Przed rozpoczęciem procesu zamówienia i produkcji prawa jazdy , należy uiścić opłatę za wydanie dokumentu. Opłaty można dokonać na poczcie, w banku lub za pośrednictwem np. aplikacji ”Info-car”. mam ten status od 3 kwietnia a mamy juz 10 !!
a kwote za odbior zaplacilem w dniu w ktorym zdalem i dostalem kwit potwierdzajacy zaplate a moje prawko nie robi postepow , jest mozliwosc ze cos namieszali?
gerrard
 
Posty: 20
Dołączył(a): czwartek 19 marca 2015, 11:11


Powrót do Kosz

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości