Dla świętego spokoju mam tablice (już po kontroli), które sobie wiszą i w sumie nic nowego nie wnoszą, a kosztowały prawie 100 zł.
"Kupa kasy" --- jakieś 3 godz jazdy.......... Przychód - koszty uzyskania = dochód

OSK stać na auto, lokal, sekretarke, telefony, plac i całą reszte, a stówke dać na tablice problem

?
Wiem, wiem... koszty, rentowność itd.... a ceny kursó z grupona..........
Wobec tego po co robic kursy z cenami grupona ? Nie lepiej podnieść cenę kursu.....?
aaaaa wiem wiem, jak będzie drogo -- to nikt nie przyjdzie...
Noooo taaak, tylko dlaczego jet tak tania ---- ano dlatego że firmy krzaki, schodzą z kosztami a pomoice dydaktyczne chcą z wypożyczalni......
Szkoda słów