* Zaloguj się   * Zarejestruj się * FAQ    * Szukaj

Dzisiaj jest czw kwie 24, 2014 23:38

Strefa czasowa UTC+2godz.

Zapraszamy do skorzystania z nowej usługi trasy.prawojazdy.com.pl. Każdy użytkownik, który doda trasę egzaminacyjną po weryfikacji
przez moderatora (ella) otrzyma 14-dniowy dostęp do platformy elearningowej e-kierowca.pl - kurs kategorii B.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 12 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Wniosek
PostZamieszczono: pt cze 15, 2007 18:36 

Witam
Mam pytanie:
wczoraj tj. 14.06.2007 w WORD w Bytomiu zdawalem praktyke poraz 5 ;/(teoria zaliczona), w czasie odprawy przed egzaminem egzaminator dał mi do ponownego wypełnienia 4 stronny wniosek - miedzy innymi dane personalne, , zaznaczalo sie o jakie prawo jazdy sie ubiega, zaznaczalo sie punkty w oswiadczenium, skladalo podpis w takim prostokacie, było tam miejsce na zdjecie - chyba wiecie o co chodzi.
Egzamin zdalem ale teraz zaczynam miec watpliwosci - co jesli popelnilem gdzies błąd w tym wniosku albo czegos nie wypisałem? Czy przez to moge miec uniewaziony egzamin? Jakie konsekwencje wiaza sie z jakimis błędami w tym wniosku? Co zrobic w takim przypadku?
Prosze o szybka pomoc.
Pozdrawiam

Tytuł: Re: Wniosek
PostZamieszczono: pt cze 15, 2007 20:26 

mik3 pisze:
Czy przez to moge miec uniewaziony egzamin?

Oczywiście, że tak.
Co to za kierowca, co nie umie wypełnić wniosku.

Widzę, że stres egzaminacyjny jeszcze się nie skończył.
Jak coś napisałeś źle, to najwyżej później otrzymasz plastik.

Tytuł:
PostZamieszczono: pt cze 15, 2007 20:38 
Moderator
Awatar użytkownika

źle wypełnisz to będziesz miał źle wypełnione prawko. Bedziesz je musiał wymienić i jeszcze raz za nie zapłacić.
A dlaczego musiałeś wypełniać drugi raz ten wniosek? Przecież składałeś go przy zapisywaniu się na egzamin.

Tytuł:
PostZamieszczono: pt cze 15, 2007 20:56 

sam nie wiem, jak juz pisalem po wejsciu do sali zostalem poproszony o ponowne wypełnienie wniosku.

Napewno nie wypełniłem pola "Nazwa organu wydajacego" ponieważ nie znalem dokladnych danych, oraz nie znałem nr. i daty wydania orzeczenia lekarskiego , w danych personalnych sie raczej nie pomylilem, a po zaniesieniu wniosku do okienka w sekretariacie, pani tylko na niego spojrzała i odłożyła.

Dziwicie się że stres jeszcze nie przeszedl? pare razy podchodzilem, i to glownie ze w zgledu na stres oblewalem, i teraz nie chcialbym zawalic całej sprawy jakąś głupotą, zwłaszcza że jest już tak blisko zakończenia....

Tytuł:
PostZamieszczono: sob cze 16, 2007 19:54 

Tylko teraz tak - jak nie wypisalem między innymi "Nazwa organu wydającego" bo nie znałem danych dokładnych, to mam się zgłosić celem uzupełnienia? Czy oni to sami uzupełnią na podstawie np. pierwszego wniosku który składałem?

Tytuł:
PostZamieszczono: sob cze 16, 2007 20:05 
Moderator
Awatar użytkownika

Wyślą na adres wpisany na pierwszym wniosku. Składałeś dokładnie wypełniony wniosek zapisując się na egzamin to niech biorą dane z tamtego.

Może im się już uwagi egzaminatora nie mieściły na pierwszym wniosku i kazali ci wypełnić dodatkowy 8)

Tytuł:
PostZamieszczono: sob cze 16, 2007 22:10 
Awatar użytkownika

hmm ale nazwy organu wydającego to chyba się nie wpisuje samemu?

Tytuł:
PostZamieszczono: sob cze 16, 2007 22:20 
Moderator
Awatar użytkownika

A dlaczego nie samemu? Wypełnienie wniosku należy do ciebie. Chyba, że ktoś za ciebie to zrobi. Ja wpisywałam nazwę organu wydającego sama. Przeciez to ja powinnam wiedzieć, który to wydział należy do mojego miejsca zamieszkania.

Tytuł:
PostZamieszczono: śr cze 20, 2007 17:03 

ehh w jaki sposób są wysyłane dokumenty z WORD do Starostwa?
W poniedzialek WORD Bytom wysłał moje dokumenty, dzisiaj jest środa a w Starostwie w Tarnowskich Górach mówią mi że jeszcze ich nie dostali ;/

Tytuł:
PostZamieszczono: śr cze 20, 2007 21:38 

Pocztą Polską. To chyba wszystko tłumaczy :).

Tytuł:
PostZamieszczono: śr lip 21, 2010 17:35 

A co w przypadku jeżeli ktoś zapomniał zaznaczyć sposób odebrania prawka? Tzn chyba rubryka F tam do wyboru jest odbiór osobisty i poczta? Przepraszam za odkopanie starego tematu ale koleżanka nie daje mi spokoju.

Tytuł:
PostZamieszczono: śr lip 21, 2010 19:04 

ja tez po szkonczeniu kursu wypelnilem taki wniosek o wdy prawka, a potem jak zdalem w wordzie to mi w bok-u kazali jeszcze raz wypelnic, nie wiem po co.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 12 ] 

Strefa czasowa UTC+2godz.