* Zaloguj się   * Zarejestruj się * FAQ    * Szukaj

Dzisiaj jest ndz gru 21, 2014 15:28

Strefa czasowa UTC+1godz.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 9 ] 
Autor Wiadomość
PostZamieszczono: ndz mar 25, 2007 00:19 

Witam.
W którym momencie wyrabiania prawa jazdy zostaje dodany wpis do rejestru kierowców, że już jestem kierowcą? Chodzi mi o to, że będąc w rejestrze, jeżdżąc bez dokumentu ryzykuje się wyłącznie mandat za brak dokumentu a nie za brak uprawnień do kierowania. Taki wpis zostaje dodany przy odbiorze dokumentu czy może jak papiery przyjdą z WORDu do wydziału komunikacji ?

Tytuł:
PostZamieszczono: ndz mar 25, 2007 07:20 
Awatar użytkownika

Wpis pojawia się gdzieś w okolicy, kiedy Starostwo wysyła papiery do PWPW, mniej więcej wtedy, kiedy pojawia się na stronie postępowanie administracyjne.

Tytuł:
PostZamieszczono: ndz mar 25, 2007 10:42 

A jest jakaś możliwość aby sprawdzić czy już jestem w rejestrze ?

Tytuł:
PostZamieszczono: ndz mar 25, 2007 11:15 

Powstrzymac sie od jazdy te 3-4 dni od "przyjeto wniosek , trwa postepowanie administracyjne" do "prawko do odbioru w urzedzie". Wiem ze jest to ciezkie , ale diabli Cie nie wezma , a po co pozniej miec klopoty typu oc itd.

Tytuł:
PostZamieszczono: ndz mar 25, 2007 12:21 

marcij - sory ale nie o to pytałem. Pewnie będzie tak jak mówisz ale dla własnej informacji chciałbym się dowiedzieć o takie rzeczy ;)

Tytuł:
PostZamieszczono: ndz mar 25, 2007 12:22 
Moderator
Awatar użytkownika

Kierując samochodem masz obowiązek mieć przy sobie polisę OC, dowód rejestracyjny i prawo jazdy - chyba powinieneś to wiedzieć skoro zdałeś egzamin...
A tu co widzimy? Jeszcze nie odebrał prawka, a już kombinuje.... ehhhh... Skoro takich ludzi wypuszczamy na drogi to co się dziwić temu, co potem na tych drogach jest wyczyniane ......

Tytuł:
PostZamieszczono: ndz mar 25, 2007 20:16 

dylek - nie doszukuj się tutaj jakichś głębszych motywów przewodnich bo takich nie ma. Zadałem proste pytanie z nadzieją, że ktoś zna na nie odpowiedź po to aby powiększyć swoją wiedzę.
Nie pisz, że kombinuje bo to z kombinowaniem nie ma nic wspólnego. Nic o mnie nie wiesz, nie napisałem nigdzie, że dopiero zdałem, nie napisałem również, że w ogóle zdałem.
Następnym razem byłbym wdzięczny abyś przed napisaniem postu zastanowił się czy dotyczy on bezpośrednio tematu a nie robił wywód do dopowiedzianej przez siebie historyjki.

Tytuł:
PostZamieszczono: ndz mar 25, 2007 20:51 
Moderator
Awatar użytkownika

Green pisze:
.... nie napisałem nigdzie, że dopiero zdałem, nie napisałem również, że w ogóle zdałem.
.

Green pisze:

Praktyke zdałem w poniedziałek (19.03.07). Dzisiaj zadzwoniłem na odlewniczą (warszawa) gdzie powiedziano mi, że jutro (21.03.07) papiery zostaną wysłane do wydziału komunikacji. Z tego co wyczytałem na forum to transportem zajmuje się firma kurierska więc niby w czwartek/piątek mógłbym iść już do mojego wydziału aby uiścić opłatę. No i tu pytanka... Czy będę mógł tą opłate uiścić w czwartek/piątek czy bede musiał czekać aż papiery się wyleżą na półce ? Jak szybko po zapłaceniu mogą wysłać papiery do wytwórni papierów wartościowych ? Które "przesyłanie" zazwyczaj trwa najdłużej ?

Bez komentarza

Cytuj:
A jest jakaś możliwość aby sprawdzić czy już jestem w rejestrze ?

Tylko policja ma takie info. Ich pytaj.

Tytuł:
PostZamieszczono: ndz mar 25, 2007 21:01 

ella - sory, chodziło mi o ten temat, nie sądziłem, że ktoś od razu przejrzy reszte moich postów ;) Ale mniejsza z tym, chciałem otrzymać tylko odpowiedź na pytanie :)

Cytuj:
Tylko policja ma takie info. Ich pytaj.

Dzięki :)

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 9 ] 

Strefa czasowa UTC+1godz.