Zgubione prawo jazdy

Wszystko co nie mieści się w powyższych kategoriach.

Moderatorzy: ella, klebek

Zgubione prawo jazdy

Postprzez jeycoob » poniedziałek 05 kwietnia 2010, 23:56

Witam na początku przedstawię sytuację zgubiłem prawo jazdy a że mieszkam w świnoujściu i pracuje a zameldowany jestem w lublinie muszę pojechać do lublina i wyrobić nowe zamierzam jechać samochodem ponieważ mam do zabrania dużo rzeczy i chciał bym się dowiedzieć co przy kontroli policji mogą mi zrobić oczywiście mówię że zapomniałem mandat czy zakaz dalszej jazdy ??
jeycoob
 
Posty: 3
Dołączył(a): poniedziałek 05 kwietnia 2010, 23:50

Postprzez mk61 » wtorek 06 kwietnia 2010, 01:59

Mandat oczywiście. Zakaz dalszej jazdy niekoniecznie, choć to zależy od postawy policjanta.
Pozdrawiam. Marcin.
All Rights Reserved. Ÿ
Nobody is perfect. I am nobody.
rusel napisał(a):realne to jest skur-wy-syństwo żeby wymagać od kogoś więcej niż wymaga się od siebie.
Avatar użytkownika
mk61
 
Posty: 2850
Dołączył(a): środa 09 kwietnia 2008, 14:09
Lokalizacja: Gdziekolwiek

Postprzez jeycoob » wtorek 06 kwietnia 2010, 09:02

Może pomoże mi to że jestem żołnierzem zawodowym :) a mandat wie ktoś w jakiej wysokości ?
jeycoob
 
Posty: 3
Dołączył(a): poniedziałek 05 kwietnia 2010, 23:50

Postprzez mk61 » wtorek 06 kwietnia 2010, 10:03

50zł za brak dokumentu. A co do zawodu. Słyszałem, że na "resortowców" przymykają oko, ale zapewne nie wszyscy.
Pozdrawiam. Marcin.
All Rights Reserved. Ÿ
Nobody is perfect. I am nobody.
rusel napisał(a):realne to jest skur-wy-syństwo żeby wymagać od kogoś więcej niż wymaga się od siebie.
Avatar użytkownika
mk61
 
Posty: 2850
Dołączył(a): środa 09 kwietnia 2008, 14:09
Lokalizacja: Gdziekolwiek

Postprzez jeycoob » wtorek 06 kwietnia 2010, 20:59

dzięki za informację na wszelki wypadek zabiorę dziewczynę która ma prawo jazdy :) (jak by przy kontroli nie pozwolili mi jechać)
jeycoob
 
Posty: 3
Dołączył(a): poniedziałek 05 kwietnia 2010, 23:50

Postprzez cwaniakzpekaesu » czwartek 08 kwietnia 2010, 01:15

Nie mogą Ci nie pozwolić jechać, więc możesz jechać sam. Jest CEPIK czy jak on tam się nazywa :), więc figurujesz w bazie danych jako kierowca. A że nie masz prawa jazdy przy sobie to już ci Koledzy wyżej powiedzieli, że możesz być lżejszy o 50 zł.
Avatar użytkownika
cwaniakzpekaesu
 
Posty: 1153
Dołączył(a): czwartek 06 września 2007, 00:31
Lokalizacja: Sosnowiec


Powrót do Luźna gadka

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 151 gości