zdjęcie

W tym miejscu zamieszczamy posty związane z egzaminami

Moderatorzy: ella, klebek

zdjęcie

Postprzez kakaow » sobota 30 maja 2009, 17:17

dostarczyłem zdjęcie o troche większych wymiarach niż zalecane( zdjęcie z Tablo) i mam pytanie czy mogą byc z nim problemy?
teraz sie obawiam, że bd musiał dostarczyć zdjęcie o innych wymiarach i proces oczekiwania na prawko sie przedłuży ;)
dodam, że na stronie kierowca.pwpw.pl widnieje informacja trwa postępowanie administracyjne ;)
dodam, że zdjęcie spełnia pozostałe warunki(lewe ucho jest odsłonięte) i fotograf nam zaświadczał, że przydadzą nam sie te zdjęcia do prawka dlatego nei sprawdzałem wymiarów ; /
czy mogą być z tym problemy prosze o pomoc i pozdrawiam
kakaow
 
Posty: 3
Dołączył(a): sobota 30 maja 2009, 17:01

Postprzez qwer0 » sobota 30 maja 2009, 18:23

przyjeli Ci zdjecie? Jesli tak, to jest dobre.
To jest blok tekstu, który może być dodawany do Twoich postów. Ma limit 255 znaków
Avatar użytkownika
qwer0
 
Posty: 2422
Dołączył(a): poniedziałek 21 kwietnia 2008, 20:36
Lokalizacja: Lublin

Postprzez marcink » sobota 30 maja 2009, 19:27

Zdjęcie i tak jest skanowane i dokładane do zdjęcia dlatego wydaje mi się że jak będzie trochę większe to nie będzie problemu.

Sprawa wyglądałaby inaczej jakby zdjęcie było przyklejane jak na legitymacji.

W ogóle dziwi mnie to że nie odpowiada im dostarczenie zdjęcia w formie elektronicznej, np. na płycie.
marcink
 
Posty: 9
Dołączył(a): piątek 22 maja 2009, 12:50

Postprzez kakaow » sobota 30 maja 2009, 19:48

marcink napisał(a):Zdjęcie i tak jest skanowane i dokładane do zdjęcia dlatego wydaje mi się że jak będzie trochę większe to nie będzie problemu.

Sprawa wyglądałaby inaczej jakby zdjęcie było przyklejane jak na legitymacji.

W ogóle dziwi mnie to że nie odpowiada im dostarczenie zdjęcia w formie elektronicznej, np. na płycie.


no mam nadzieje, że nie wkońcu wysłali już z WK do wytwórni papierów, a więc wszystko musi być w porządku ; )
kakaow
 
Posty: 3
Dołączył(a): sobota 30 maja 2009, 17:01

Postprzez synteleia » wtorek 02 czerwca 2009, 14:25

a czy wie ktoś czy w każdej chwili można zmienić zdjęcie? Bo ja dałam zdjęcie sprzed jakichś 6 lat bo mi się śpieszyło :oops:
synteleia
 
Posty: 4
Dołączył(a): czwartek 07 maja 2009, 13:14

Postprzez Duszek » środa 03 czerwca 2009, 10:34

Nie w każdej chwili.

Ale jezeli np. nie zdałaś jeszcze egzaminu to możesz.
Ósma pasażerka mazdy.
Szczęśliwa posiadaczka kategorii B i C :D
C+E - w trakcie.
A i D - w planach :wink:
Avatar użytkownika
Duszek
 
Posty: 534
Dołączył(a): piątek 04 lipca 2008, 21:06
Lokalizacja: Bielsko-Biala

Postprzez larsa » czwartek 04 czerwca 2009, 10:01

Znajomy dał zdjecie też z przed kilku lat i po ok tygodniu dostał list polecony że produkcja prawka została wstrzymana z powodu (nieodpowiedniego czy jakoś tak) zdjecia musiał dostarczyc nowe aktualne zdjęcie. Dostał w zamian za to papier na jaki mógł jeżdzić w razie kontroli
27.06.08 mam upragniony kawałek plastiku
larsa
 
Posty: 37
Dołączył(a): środa 26 listopada 2008, 10:59
Lokalizacja: Poznań

Postprzez _MS » czwartek 04 czerwca 2009, 10:20

Obecnie zdjęcia do prawa jazdy muszą być kolorowe.
Przy składaniu dokumentów na egzaminy (27.02.), złożyłam czarno-białe zdjęcie i bez problemu mi je przyjęli. Po zdanym egzamnie praktycznym (02.06.), egzaminator powiedział mi, że muszę się zgłosić do okienka, bo dostał informację, że coś nie tak jest z moim zdjęciem. Pani w okienku powiedziała, że jakoś w maju zmieniło się rozporządzenie i że tylko kolorowe zdjęcia są przyjmowane i wszystkie osoby, które wcześniej złożyły czarno-białe, to muszą je jak najszybciej wymienić.
31.03.2009 - teoria - pierwsze podejście - wynik pozytywny
02.06.2009 - praktyka - pierwsze podejście - wynik pozytywny
Avatar użytkownika
_MS
 
Posty: 73
Dołączył(a): środa 03 czerwca 2009, 11:05
Lokalizacja: Katowice


Powrót do Egzamin na prawo jazdy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 57 gości