Tarnobrzeg czy Rzeszów?

W tym miejscu zamieszczamy posty związane z egzaminami

Moderatorzy: ella, klebek

Tarnobrzeg czy Rzeszów?

Postprzez Kowal » poniedziałek 14 czerwca 2004, 22:05

Hejka. Właśnie dzisiaj był ten dzień! Nie, nie zdałem na prawko bo na to za wcześnie ale byłem na wykładach. Ale nudy. No dobra przechodzę do rzeczy. To pytanie jesty skierowane do szczęśliwych posiadaczy tego tak bardzo pożądanego kawałka plastiku (ale nie tylko). Zdawaliście może egzamin w WORD Tarnobrzeg co o tym sądzicie? A może ktos zdawał w Rzeszowie? Bardzo proszę o opinie. Aha. Tylko się nie śmiejcie z tego pytania. Czy egzamin teoretyczny jest w ten sam dzień co praktyczny. Wiem, wiem... Cienias jestem jesli chodzi o to wszytsko. Ale ja się wyrobię. Zobaczycie. Tylko poratujcie.
Avatar użytkownika
Kowal
 
Posty: 15
Dołączył(a): wtorek 01 czerwca 2004, 15:30
Lokalizacja: Mielec

Postprzez ella » poniedziałek 14 czerwca 2004, 22:12

Czy egzamin teoretyczny jest w ten sam dzień co praktyczny

Nie będę sie śmiała a nawet ci odpowiem. Może zapisać sie od razu na teoretyczny i praktyczny w jednym dniu. Ale mozesz też zapisac sie najpierw na teoretyczny a później jak juz zdasz zapisujesz sie na egzamin praktyczny. Do ciebie nalezy wybór :lol:
Avatar użytkownika
ella
Moderator
 
Posty: 7793
Dołączył(a): poniedziałek 24 listopada 2003, 12:14
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Kowal » poniedziałek 14 czerwca 2004, 22:20

WIELKIE DZIĘKI :!: :!: :!: Normalnie jesteś jak dobry duch unoszący się nad tym forum. pzdr. Kowal
Avatar użytkownika
Kowal
 
Posty: 15
Dołączył(a): wtorek 01 czerwca 2004, 15:30
Lokalizacja: Mielec

Postprzez ella » poniedziałek 14 czerwca 2004, 22:27

Normalnie jesteś jak dobry duch unoszący się nad tym forum.

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Duchem to może jeszcze nie jestem :wink:
Avatar użytkownika
ella
Moderator
 
Posty: 7793
Dołączył(a): poniedziałek 24 listopada 2003, 12:14
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Sławek_18 » poniedziałek 14 czerwca 2004, 22:39

ella napisał(a):
Normalnie jesteś jak dobry duch unoszący się nad tym forum.

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Duchem to może jeszcze nie jestem :wink:

Moze zmora ;-) (Zartuje)
******************
Prawo Jazdy na C uzyskane: 20-10-04
Ilość egzaminów: sztuk 1
Prawo jazdy na B uzyskane: 08-02-02
Ilość egzaminów: sztuk 1
Prawo Jazdy na C-E uzyskane: 23.04.2008
Ilość egzaminów: sztuk 3
Avatar użytkownika
Sławek_18
 
Posty: 2817
Dołączył(a): piątek 05 lipca 2002, 15:51
Lokalizacja: Kraków

Postprzez ezka » wtorek 15 czerwca 2004, 09:41

jesli sie zastanawiasz miedzy rzeszowem a tarnobrzebiem to ja na Twoim miejscu wybralabym tarnobrzeg
Avatar użytkownika
ezka
 
Posty: 266
Dołączył(a): piątek 12 grudnia 2003, 22:35
Lokalizacja: N 49°48' E 22°47'

Postprzez ella » wtorek 15 czerwca 2004, 10:25

Tarnobrzeg czy Rzeszów?


Ja osobiscie wybrałabym ten osrodek, który jest blizej mojego miejsca zamieszkania. Z prostej przyczyny. W ramach obowiązkowych jazd udałoby mi się więcej pojeździć po danym mieście a nie tracić czas na dojazd. Egzamin teoretyczny w jednym i drugim przebiega tak samo. Plac manewrowy taki sam. Egzaminatorzy- wszędzie mozna trafić na takiego co chce oblać.
Avatar użytkownika
ella
Moderator
 
Posty: 7793
Dołączył(a): poniedziałek 24 listopada 2003, 12:14
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Mmeva » środa 18 sierpnia 2004, 00:25

W czerwcu chyba za rzadko na forum zaglądałam i kilka topiców mi uciekło :oops: , nie wiem, czy juz wybiarałeś czy nie, ale napiszę;
zdawałam w Tarnobrzegu, też do konca się wahałam, wtedy (w 2001) był jakiś 'boom' i prawie wszyscy tam jechali. Plac normalny, jedyna róznica to uklad stanowisk - nie wiem, jak było na placu w Twoim osk, ale u mnie było tak, że stanowisko do koperty było pomiędzy tym do skośnego i prostopadlego, a w wordzie stanowiska do skośnego i prostopadłego są obok siebie i linie mogą sie pomieszać ;)
Poza tym jest takie jedno stanowisko do koperty, podobno nieco węższe od pozostałych, i egzaminator może tam kazać robić ją w lewą stronę, na co trzeba być przygotowanym. Miasto jak miasto - pojedziesz zobaczysz. :D
Mmeva
 
Posty: 967
Dołączył(a): sobota 06 lipca 2002, 23:22

Postprzez Kowal » środa 18 sierpnia 2004, 08:33

Zdaję jednak w Tanobrzegu. W sumie to chyba żadna różnica, bo jak się umie jeździć (no właśnie z tym u mnie nie ten tego ;) ) to wszędzie się zda. gzamin już jutro. Dzisiaj 2 godzinki jeszcze jazdy z moim the best instruktorem. Pzdr.
Avatar użytkownika
Kowal
 
Posty: 15
Dołączył(a): wtorek 01 czerwca 2004, 15:30
Lokalizacja: Mielec

Postprzez Mmeva » środa 18 sierpnia 2004, 15:18

Kowal napisał(a): W sumie to chyba żadna różnica, bo jak się umie jeździć [...] to się wszędzie zda.


Święta prawda.
Mmeva
 
Posty: 967
Dołączył(a): sobota 06 lipca 2002, 23:22


Powrót do Egzamin na prawo jazdy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 40 gości