* Zaloguj się   * Zarejestruj się * FAQ    * Szukaj

Dzisiaj jest pt paź 24, 2014 14:19

Strefa czasowa UTC+1godz.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 14 ] 
Autor Wiadomość
PostZamieszczono: sob lip 19, 2008 13:34 

witam was mam pytanko gdyż wyjeżdżam na początku wrześniu za granicę mam pytanko czy mogę złożyć takie podanie (poniżej) bo jeszcze nie zapisałem się na teorię a na pewno będzie ona pod koniec sierpnia a praktyczny wtedy pod koniec września to czy mogę przyśpieszyć 2 egzaminy takim właśnie podaniem proszę o pomoc. Bo w poniedziałek idę się zapisać na egzamin z teorii.
Cytuj:
Imie naz
kod poczt. Miejscowość adres
Telefon:

Sz. P. Dyrektor
PORDu
w Miejscowość
Miejscowość kod ulica

PODANIE

Zwracam się do Pani z uprzejmą prośbą o przesunięcie terminu egzaminu praktycznego z dnia XX.XX.XX r. na dzień wcześniejszy gdyż nie miałem możliwości zapisania się na egzamin łączony.

Prośbę swoja motywuję tym , iż ...
Dziekuje za rozpatrzenie mojego wniosku. Proszę równiez o telefoniczne powiadomienie mnie o podjętej przez Panią decyzji.

Z wyrazami szacunku
podpis

Ostatnio zmieniony pt sie 22, 2008 12:44 przez matti2515, łącznie zmieniany 2 razy

Tytuł:
PostZamieszczono: sob lip 19, 2008 14:48 
Awatar użytkownika

Jasne składaj, na pewno będzie pozytywnie rozpatrzona Twoja prośba, a tak na marginesie, ja jak przesuwałam swój egzamin na wcześniejszy to po prostu poszłam do okienka i zapytałam czy jest jakiś wcześniejsza data, bo mi ten nie odpowiada, a przemiła pani wzięła ode mnie karteczkę i bez zbędnych pytań zmieniła mi termin.
Przynajmniej w Sieradzu nie trzeba pisać żadnych podać, wystarczy osobiście iść do okienka nr. 4 :D

o7.o7.2oo8 - dokument ODEBRANY :)
o8.o7.2oo8 - pierwsza samodzielna jazda :)

Tytuł:
PostZamieszczono: sob lip 19, 2008 15:06 

ale nie wiem czy mnie zrozumiałeś ;P ale chodziło mi o to czy takie pisemko jest odpowiednie :D gdyż zapisuję się w poniedziałek na egzamin i tego samego dnia składam podanie a i chciałem się dowiedzieć jeszcze gdzie zanieść to podanie ( do jakiego gabinetu).
Pozdro:)

Tytuł:
PostZamieszczono: pn lip 21, 2008 20:01 
Awatar użytkownika

matti2515 pisze:
ale nie wiem czy mnie zrozumiałeś ;P ale chodziło mi o to czy takie pisemko jest odpowiednie :D gdyż zapisuję się w poniedziałek na egzamin i tego samego dnia składam podanie a i chciałem się dowiedzieć jeszcze gdzie zanieść to podanie ( do jakiego gabinetu).
Pozdro:)

zrozumiałaś :wink: żeby wątpliwości nie było :D

tak takie pismo jest odpowiednie ale jak sie zapisujesz to od razu poproś o możliwie najwcześniejszy termin.
Po co zapisywać sie a po chwili składać podanie ?

o7.o7.2oo8 - dokument ODEBRANY :)
o8.o7.2oo8 - pierwsza samodzielna jazda :)

Tytuł:
PostZamieszczono: pn lip 21, 2008 20:18 
Moderator
Awatar użytkownika

Cytuj:
Zwracam się do Pani z uprzejmą prośbą o przesunięcie terminu egzaminu teoretycznego z dnia XX.XX.XX r. na dzień wcześniejszy, a także egzaminu praktycznego na wcześniejszy dzień gdyż nie miałem możliwości zapisania się na egzamin łączony.

Jak będziesz się zapisywał za jakiś tam czas na egzamin praktyczny to panie na pewno nie będą pamiętały, że składałeś podanie o przyśpieszenie egzaminu. Składanie więc podania o przesunięcie egzaminu praktycznego grubo przed zapisywaniem się na niego mija się z celem.
Najpierw załatw przyśpieszenie teorii a potem przy/po zapisie na praktykę załatwiaj resztę.

Tytuł:
PostZamieszczono: pt sie 22, 2008 08:55 

czy zawsze muszę przedstawić jakiś dokument bo wyjerzdżam ze znajomym i jedziemy autem wiecie może co w takim przypadku można by zrobić żeby to udokumentować?

Tytuł:
PostZamieszczono: pt sie 22, 2008 09:45 

Witam! :D
No właśnie mam podobny problem. Egzamin teorię i praktyczny mam 2 września ale zapewne nie zdam i czy odrazu mam im złożyć takie podanie czy może mają specjalne dokumenty do tego?
Zdaję w Białej Podlaskiej (nie wiem jakie mają tam zasady)
A będe motywować tym, że wyjeżdzam daleko na studia i nie będe miała możliwości przyjechać za 2 miechy na kolejny egzamin.

Ciekawe czy rozpatrzą pozytywnie 8)

Tytuł:
PostZamieszczono: pt sie 22, 2008 10:32 

Tyle że gościu ja jadę na serio do pracy i nie wiem kiedy wrucę a studia się nie zaczynają 2 września tylko 1 paźdźiernika i co napiszesz motywuję to gdyż nie wiem czy zdam pierwszy egzamin bo wtedy na drugi nie będe miał czasu :?:
Pzdr

Tytuł:
PostZamieszczono: pt sie 22, 2008 14:01 

A co ty myślisz ze egzamin ci przesuną wczesniej? marrzysz.Chłopie ze ty pisemko napiszesz i ci przesuną a co ty prezydent .. kazdy mógł by sobie powód wymyslic bo nikt nie chce czekac 2 mce na egzamin i co wtedy by było?!! zagranica moze poczekac!

Tytuł:
PostZamieszczono: pt sie 22, 2008 14:51 

e tam... ja tak napisalam. ze jade do pracy i mi przyspieszyli;)

22.07.2008: placyk (+)
miasto (+) ZDAłAM LUDZIE!! :D;D;D

05.08.2008r- prawo jazdy w kieszeni;)

Obrazek

Tytuł:
PostZamieszczono: sob sie 23, 2008 14:33 

matti2515 pisze:
Tyle że gościu ja jadę na serio do pracy i nie wiem kiedy wrucę a studia się nie zaczynają 2 września tylko 1 paźdźiernika i co napiszesz motywuję to gdyż nie wiem czy zdam pierwszy egzamin bo wtedy na drugi nie będe miał czasu :?:
Pzdr

Po pierwsze nie jestem gościem...po drugie trzeba nauczyć się czytać ze zrozumieniem a po trzecie to gdy 2 wrzesnia nie zdam to na bank będe miała na początku listopada a wtedy są studia. Więc argumentacja jest słuszna a wolę w tym samym dniu zanieść dokument niżeli jechać autobusem 50km następnego dnia.

Dziewczyna która ze mną jeździła też ma wyjechać za granicę, 14 sierpnia nie zdała i odrazu na miejscu napisała takie pismo. Wtedy oni to rozpatrzą ale nie wiem co wyszło u niej, bo zapomniałam wziąźć nr telefonu :P

Ja tam będe próbować, nic mi nie szkodzi napisanie podania. A nuż się uda :wink:

Tytuł:
PostZamieszczono: sob sie 23, 2008 17:13 

rocko19 pisze:
A co ty myślisz ze egzamin ci przesuną wczesniej? marrzysz.Chłopie ze ty pisemko napiszesz i ci przesuną a co ty prezydent .. kazdy mógł by sobie powód wymyslic bo nikt nie chce czekac 2 mce na egzamin i co wtedy by było?!! zagranica moze poczekac!

Rocko19 ==> czy mógłbyś przestać pisać tylko po to, żeby pisać, na tematy, o których nie masz pojęcia, i mieszać tylko ludziom w głowach? Jest to u Ciebie nagminne.
Przyjmij do wiadomości, że jak najbardziej jest szansa uzyskania przyśpieszonego terminu egzaminu poprzez napisanie odpowiedniego pisemka (i oczywiście logiczne uzasadnienie).

Tytuł:
PostZamieszczono: ndz sie 24, 2008 12:28 

Zawsze można zdawać za granicą jak sie jedzie na dłużej może nawet łatwiej niż w Polsce? Jest też o tym na forum

Tytuł:
PostZamieszczono: ndz sie 31, 2008 22:48 

W gda krzywo na takie podania patrzą i przydaje sie jakieś ksero biletu jakieś kwity o delegacji czy coś tam.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 14 ] 

Strefa czasowa UTC+1godz.