Forum Chat #1

Wszystko co nie mieści się w powyższych kategoriach.

Moderatorzy: ella, klebek

Postprzez Czarny98 » czwartek 18 grudnia 2003, 01:04

Jak juz tak o maturze itp. to dzieki. Ja rownierz boleje nad moja przyszloscia w Zespole Szkol Elektrycznych w Gdansku :/ takiego bajzlu jak u mnie chyba nigdznie nie bylo. W 1-szej klasie mowiono nam, ze mamy prace dyplomowa (Liceum Techniczne) we wrzesniu 4-tej klasy (teraz bo to 4-ro letnie) obudzili sie twierdzac, ze mamy jezyk na maturze przy czym 15 na 17 osob w klasie jest zielonych z angola, a z niemca sa niebiescy :P czyli gorzej sie nie da. Polowa z tych ludzi zostala w 3 klasie przepchnieta na podstawie "to jedyne zagrozenie wiec masz szczescie - dwoja". Ja jestem jednym z tych 2 wybitniejszych ktorzy nie odmieniaja "BYC" tak: aj bi, ju bi, hi bi. Ale za to martwi mnie matma ktora musze zdawac zeby na informe pojsc, a z matmy jestem dwojkowiczem niestety od dawna i troche mnie gryzie ta wizja.

Mam takie pytanko. Ile sie czeka teraz na odbior prawka? bo zdalem w piatek i sie zastanawiam czy odebrac 2.stycznia czy moze bedzie juz na 28.12. ?? Wie ktos czy przez swieta sie baaardzo opozni? bo zdarza sie ze np. nawet po 5-ciu dniach juz jest.
Pozdraffiam

www.4um4all.prv.pl
To beer or not to beer - Shakesbeer
Pozdrawiam
www.4um4all.prv.pl
www.husky-ozzy.prv.pl
Avatar użytkownika
Czarny98
 
Posty: 16
Dołączył(a): wtorek 30 września 2003, 21:41
Lokalizacja: Gdynia

Postprzez ella » czwartek 18 grudnia 2003, 12:03

Czarny spróbuj wczesniej moze będzie, nic cię to nie kosztuje najwyzej pójdziesz drugi raz. Mnie kazali przyjśc po dwóch tygodzniach a było gotowe po tygodniu. :lol: :lol:
Avatar użytkownika
ella
Moderator
 
Posty: 7793
Dołączył(a): poniedziałek 24 listopada 2003, 12:14
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Czarny98 » czwartek 18 grudnia 2003, 16:15

Wlasnie myslalem o tym, ale nie chcialem sie tez spieszyc, ale beda dni wolne wiec w sumie bede mial czas sie wybrac :)
Pozdrawiam


www.4um4all.prv.pl
To beer or not to beer - Shakesbeer
Pozdrawiam
www.4um4all.prv.pl
www.husky-ozzy.prv.pl
Avatar użytkownika
Czarny98
 
Posty: 16
Dołączył(a): wtorek 30 września 2003, 21:41
Lokalizacja: Gdynia

Postprzez Kordula » czwartek 18 grudnia 2003, 17:29

X napisał(a):Kordula, chcesz zrezygnowac z czegos co chcesz osiagnac przez jakies cyferki?????

Chyba czegoś nie zrozumiałam.

A jeżeli chodzi o samą polibudę, to słyszałam taką opinię, że na uniwerki łatwo się dostać, ale nic sie tam nie robi, że mozna sie obijać jak nic, a na polibudę łatwo się dostać, ale za to potem ciężka praca przez 5 lat ;).

PS. to nie ja jestem autorem tego zdania ;).
teraz już nic tylko sie uczyć ;)
Kordula
 
Posty: 778
Dołączył(a): niedziela 25 sierpnia 2002, 21:39
Lokalizacja: Gdańsk

Postprzez X » czwartek 18 grudnia 2003, 19:00

He, ja tez wtedy chyba za bardzo nie kontaktowalem ;).

Zreasumujmy wiec :).

Myslalem, ze rezygnujesz ze zdawania przez mala srednia :). A jak jest?
X
 
Posty: 224
Dołączył(a): czwartek 08 sierpnia 2002, 12:51

Postprzez Kordula » czwartek 18 grudnia 2003, 19:20

Jest tak, że u nas na polibudę wszędzie jest konkurs świadectw i nie ma zbyt wielkiego wyboru.
teraz już nic tylko sie uczyć ;)
Kordula
 
Posty: 778
Dołączył(a): niedziela 25 sierpnia 2002, 21:39
Lokalizacja: Gdańsk

Postprzez X » czwartek 18 grudnia 2003, 22:41

Dziwne. Przeciez wszystkie szkoly odchodza od konkursu swiadectw, gdyz jest on niesamowicie niesprawiedliwy.

Przeciez moge isc do szkoly, w ktorej bez problemu uzyskam 5.0, a takze do innej, w ktorej z trudnoscia wyjde powiedzmy na 2.5 :/ ? Bez sensu :(.

MMevo, nie chodzi o pokombinowanie. Nie chodzi o to, ze wszystko robic skrupulatnie, uczyc sie wszystkich niepotrzebnych rzeczy... Wtedy zaginiesz w tlumie :(.

P.S. MMevo, Aniele, dzieki za slowa pochwaly, ale tak to juz jest, ze czego sie nie dotkne, zamieniam to w zloto :).
X
 
Posty: 224
Dołączył(a): czwartek 08 sierpnia 2002, 12:51

Postprzez Mmeva » sobota 20 grudnia 2003, 00:01

Kordula napisał(a):Jest tak, że u nas na polibudę wszędzie jest konkurs świadectw i nie ma zbyt wielkiego wyboru.

szkoda, bo to piekielnie nie fair, jesli jest sam konkurs...
ale to prawda - czasami może łatwiej się dostac, trudniej skończyć
powodzonka :)

X : :lol:
Mmeva
 
Posty: 967
Dołączył(a): sobota 06 lipca 2002, 23:22

Postprzez bialy » sobota 20 grudnia 2003, 01:06

musze sie logowac po 2x

mialem to samo przez pewin czas, pozniej zaznaczylem loguj automatycznie to loguje po kliknieciu zaloguj.

chyba, że chcemy pobic rekord co do długości posta - ciekawe, czy sa jakies limity ?


Widziałem forum gdzie sa 72 strony w jednym temacie

Dziwne. Przeciez wszystkie szkoly odchodza od konkursu swiadectw, gdyz jest on niesamowicie niesprawiedliwy.


A po reformie szkolnictwa do szkól ponadgimnazjalnych wszyscy przyjmowani sa z konkursu swiadectw i wynikow testu. niedlugo ma byc taz tak z studiam [po nowej maturze]
bialy
 
Posty: 573
Dołączył(a): czwartek 27 listopada 2003, 19:55

Postprzez Mmeva » sobota 20 grudnia 2003, 01:34

najlepsze jest to, żą w domu ( w mielcu) mi chodzilo bez automatycznego tu w domku tez, a od pewnego czasu...

a co do konkursu - nie bedzie tak latwo... uczelnie nie zgodza sie tylko na mature, chyba, ze ktos weźmie na niej wszystke objete rekrutacją przedmioty na poziomie rozszerzonym - np u mnie na uczelni sa to 4: 2 jezyki obce + mat + hist/geo, dodając do tego obowiazkowy dla kazdego polak na maturze będzie 5 przedmiotow - raczej na maturez nikt az tylu nie wezmie- więc te ktorych nie weźmie zdaje na wstepnym
Mmeva
 
Posty: 967
Dołączył(a): sobota 06 lipca 2002, 23:22

Postprzez Sławek_18 » sobota 20 grudnia 2003, 11:54

Efko moze ktos wylaczyl przyjmowanie cukierków w Twoim kompie ?
A ja se musze wyciagac w tuszu 20 rysunkow :( :( :(
******************
Prawo Jazdy na C uzyskane: 20-10-04
Ilość egzaminów: sztuk 1
Prawo jazdy na B uzyskane: 08-02-02
Ilość egzaminów: sztuk 1
Prawo Jazdy na C-E uzyskane: 23.04.2008
Ilość egzaminów: sztuk 3
Avatar użytkownika
Sławek_18
 
Posty: 2817
Dołączył(a): piątek 05 lipca 2002, 15:51
Lokalizacja: Kraków

Postprzez X » sobota 27 grudnia 2003, 03:27

Osiemknastka, sprecyzuj o co chodzilo Tobie w poscie powyzej bo nie kumam.

Jakich cukierkow i dlaczego EFKA (domniemuje iz to MMeva)? Dlaczego wylaczyl przyjmowanie? Chodzi o 'cookies'?.

Po drugie - wyciagaj te 20 rysunkow. Od tego nie umrzesz, ale sie chociaz troche pokory nauczysz.
X
 
Posty: 224
Dołączył(a): czwartek 08 sierpnia 2002, 12:51

Postprzez X » niedziela 28 grudnia 2003, 13:51

A ja jeszcze skomentuje rozmowe Scorpia z Pati ;). Zrobie to tutaj, gdyz widze ze tam rozgrzala wielka dyskusja kto ma pierwszenstwo czy cos... Nie chce tam mieszac w wielce 'powaznym' tematu =)

Fajne, jak masz wiecej Scorpio to przesylaj ;). Ktoby pomyslal ze Pati jest taka agresywna ;).

JUZ NIE DZIWIE SIE DLACZEGO TAK OPTOWALA ZA TYM, ABY W KAZDYM WORDZIE BYL PSYCHOLOG/PSYCHIATRA :).

P.S. Z drugiej strony niby smieszne, ale jest cos takiego jak prywatnosc korespondencji :/ ... Ale co tam =).

P.S.2. No, Scorpio, no, jestes taki odwaRZny, to powiedz gdzie mieszkasz, no =))))))).

P.S. 3 Slawek18, odpisz na post powyzej, bo mnie to intryguje =).
X
 
Posty: 224
Dołączył(a): czwartek 08 sierpnia 2002, 12:51

Postprzez Sławek_18 » niedziela 28 grudnia 2003, 19:38

tzn. co Cie intryguje 8)
******************
Prawo Jazdy na C uzyskane: 20-10-04
Ilość egzaminów: sztuk 1
Prawo jazdy na B uzyskane: 08-02-02
Ilość egzaminów: sztuk 1
Prawo Jazdy na C-E uzyskane: 23.04.2008
Ilość egzaminów: sztuk 3
Avatar użytkownika
Sławek_18
 
Posty: 2817
Dołączył(a): piątek 05 lipca 2002, 15:51
Lokalizacja: Kraków

Postprzez X » niedziela 28 grudnia 2003, 20:29

"Efko moze ktos wylaczyl przyjmowanie cukierków w Twoim kompie ? "

niestety powyzsze zdanie mnie przytlacza, nie jestem w stanie go ogarnac oraz zrozumiec :).
X
 
Posty: 224
Dołączył(a): czwartek 08 sierpnia 2002, 12:51

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Luźna gadka

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 58 gości