Forum Chat #1

Wszystko co nie mieści się w powyższych kategoriach.

Moderatorzy: ella, klebek

Forum Chat #1

Postprzez X » czwartek 20 listopada 2003, 18:43

Jako ze na chat nikt nigdy nie ma o tej samej porze czasu, wszyscy zabiegani ;), wpadlem na genialny w swej prostocie pomysl, aby po prostu w Luznej Gadce stworzyc temat, w ktorym bedzie mozna wpisywac wszelkie pytania 'niepowazne' (osobiste, prywatne, do uzytkownikow forum etc.), w ktorym bedzie mozna sie klocic o blache rzeczy :)
Prosze moderatorow o nieusuwanie tego tematu, gdyz zostal on umieszczony 'w luznej gadce', poza tym kto nie chce - nie bedzie do niego wchodzi - nazwa tematu wyraznie okresla co sie w nim bedzie dzialo :).

A teraz pierwsze pytanie do Mirosa - kto stoi obok niebieskiej Fabii? :).

A do Lakoma mam wiadomosc, aby nie zasmiecac jemu tematu - tak, lubie tylko krotkie artkuly, ktore nie przygniataja mnie swoja wielkoscia. A ten mnie przygniotl (i powstac nie moglem ;). Wybacz ;P.

I pytanie ogolne :) - czy wie ktos co sie dzieje z uzytkownikami ktorzy mieli po kilkadziesiat/kilkaset postow i nagle przesatali dzialac? Bo rozumiem innych co mieli po pare postow i przestali sie produkowac - po prostu mieli pytanie, dostali odpowiedz i powiedzieli 'Goodbye' ;). Ale dlaczego nie ma tych co produkowali sie przez dluzszy okres czasu a potem nagle znikneli :) Moze trzeba zorganizowac jakas akcje nawracajaca :)?

P.S. MMeva, tak Ciebie strasznie gnebia wykladowcy na SGH ze nie masz na nic czasu ;)?
Ostatnio zmieniony czwartek 19 lutego 2004, 23:19 przez X, łącznie zmieniany 2 razy
X
 
Posty: 224
Dołączył(a): czwartek 08 sierpnia 2002, 12:51

Postprzez miros » sobota 22 listopada 2003, 18:46

eeee mmeva skad to przypuszczenie ze jestem na srchitekturze?
ja dopiero do maturki podchodze.

a fabia jest kur... zielona !!!!!!!!!!!!

moge wam dowod rejestracyjny pokazac :x
Avatar użytkownika
miros
 
Posty: 2049
Dołączył(a): piątek 05 lipca 2002, 11:55
Lokalizacja: warszawa

Postprzez X » piątek 28 listopada 2003, 23:19

Lakom, ile wyciagnales ta swoja 'Warszawa'? :).

Masz model w stanie 'od nowosci', czy tez jakos elegancko odrestaurowany?

Ja osobiscie nie chcialbym jezdzic w zabytkowym aucie... Ale nie dlatego, ze nie szanuje 'Warszawy', tylko dlatego, ze mam bardzo mierne pojecie o mechanice aut. A przy zabytku trzeba caly czas dlubac :/. A jakby mi sie rozkraczyla Warszawa na srodku drogi, byloby calkowite harakiriri :).
X
 
Posty: 224
Dołączył(a): czwartek 08 sierpnia 2002, 12:51

Postprzez leila » wtorek 02 grudnia 2003, 21:21

zastanawia mnie "rola" tych zdjęc z panienkami ,które pojawiaja się co jakis czas na tej stronce...pewnie to tylko ma wpływ na męską częśc forumowiczów :wink: facetom się lepiej patrzy na dziewczynę przed wozem w mini niż na dziewczynę w wozie,za kółkiem (co pominę :D )...cholera te dziewczyny wyglądaja jak towar,zestawione z samochodem,przez co nie dziwię się potem opiniom "baba za kierownicą"skoro uważane jesteśmy jako dekoracja do fajnego wózka :wink: ..a tak swoją drogą to to jest stary chwyt reklamowy(=manipulacja) :wink: to tak w ramach małych przemysleń po oglądnięciu fotki (nie mówię że mi to przeszkadza...żeby nie bylo!!)
Avatar użytkownika
leila
 
Posty: 384
Dołączył(a): piątek 11 lipca 2003, 13:56
Lokalizacja: małopolska

Postprzez Łakom » środa 03 grudnia 2003, 14:49

X napisał(a):Lakom, ile wyciagnales ta swoja 'Warszawa'? :).

Masz model w stanie 'od nowosci', czy tez jakos elegancko odrestaurowany?

Ja osobiscie nie chcialbym jezdzic w zabytkowym aucie... Ale nie dlatego, ze nie szanuje 'Warszawy', tylko dlatego, ze mam bardzo mierne pojecie o mechanice aut. A przy zabytku trzeba caly czas dlubac :/. A jakby mi sie rozkraczyla Warszawa na srodku drogi, byloby calkowite harakiriri :).
5 lutego będę miał ją juz 2 latka :D , a na starej skrzyni rozbujałem ją do 140 km/h ale juz przy 120 km/h nie słychac własnych myśli :D (bujałem ja prawie 200 metrów :D ) teraz nie miałem okazji jej sprawdzic ale jechałem ja ponad 120km/h i musze powiedziec ze dalej by jeszcze poszła :D :D
Wyjeździłem ja naprawde dużo, ostatnio w dłuższej trasie to byłem w pacanowie ( od domu prawie 280 km w jedna strone :D ) kłopoty miałem tylko z hamulcami ( przez kołpaki ) bardzo mi sie grzały......

Obrazek Obrazek Obrazek
na ostatnim zdjeciu jak widac mam pucharek :D :D
mam też dużo zdjęc na dysku ale nie potrafie ich tutaj umieścić ( ale jeżli ktoś by sie pofatygował to moge przesłac na maila )( te zdjęcia są z neta, ze zlotu)


leila jeżeli Ci by to nie przeszkadzało to byś tego nie pisała, wiesz na jakiej zasadzie działa reklama ?? ( i manipulacja ) po to zeby cos sprzedać /jakis towar po to jest reklama/ a więc nie ma tutaj żadnej reklamy i manipulacji bo niema produtku żeby go sprzedać.... jezli te dziewczyny nazywasz towarem to wpisz do wyszukiwarki słowo sex, wtedy otworzą sie tysiące a nawet miliony stron erotycznych ale jak wtedy nazwac te dziewczyny skoro te nazywamy towarem :shock:
Oczywiście że dodatek do samochodu to dziewczyna, mamy tutaj przykład stosowany od prawie 50 lat, a mianowicie sport motoryzacyjny, formuła 1 jest tego najlepszym przykładem, dziewczyny chodzące w skąpych strojach z napisami "ferari" "lotus" i inne temu podobne, salony samochodowe, to samo... ale jeżli Ci to przeszkadza to mam wrażenie że jesteś feministką i to w dokładnym tego słowa znaczeniu.......
czasmi chciało by sie modlić o istnienie boga
Avatar użytkownika
Łakom
 
Posty: 541
Dołączył(a): piątek 05 lipca 2002, 22:04
Lokalizacja: bełchatów

Postprzez leila » środa 03 grudnia 2003, 18:57

napisałam to bo chciałam sprawdzić wasze (=męskie) reakcje ,które były do przewidzenia :lol: :lol: hehe nikt nigdy nie nazwał mnie feministką :lol: :lol: bo nią nie jestem..a tak a propos to niby po co są te zdj.?dla reklamy samochodu a jak jest reklama to jest i manipulacja, wierz mi bo czytalam o tym trochę :wink: tak jak przy reklamie męskich kosmetyków są tez kobiety(ale to trochę inaczej tam jest) ja tu nie obrażam tych dziewczyn,absolutnie!!!ale one jakby to powiedzieć podziwiane są na takim poziomie jak samochód stąd to moje porównanie...i nie jestem feministką!!haha!!wiedziałam że taka będzie reakcja ale mogę sobie głośno pomyślec,zwłaszcza że to luźna gadka :wink:
Avatar użytkownika
leila
 
Posty: 384
Dołączył(a): piątek 11 lipca 2003, 13:56
Lokalizacja: małopolska

Postprzez Mmeva » środa 03 grudnia 2003, 20:37

no własnie leilo... niektórzy lubia kobiety na samochodzie, zamiast w samochodzie... ale nie ma co zaczynać sporu... panowie może kiedys przyjma do wiadomości, że kobieta NIE jest dodatkiem do samochodu...
Mmeva
 
Posty: 967
Dołączył(a): sobota 06 lipca 2002, 23:22

Postprzez leila » czwartek 04 grudnia 2003, 16:16

no własnie o to mi chodziło (tylko kobiety sie rozumieją:)bo potem stąd się biorą te uprzedzenia co do kobiet-kierowców :D ale to stary temat ,jak wiemy :wink:
Avatar użytkownika
leila
 
Posty: 384
Dołączył(a): piątek 11 lipca 2003, 13:56
Lokalizacja: małopolska

Postprzez pluto » piątek 05 grudnia 2003, 13:44

leila napisał(a):a tak a propos to niby po co są te zdj.?dla reklamy samochodu a jak jest reklama to jest i manipulacja, wierz mi bo czytalam o tym trochę


Dawno temu zamieściliśmy ankietę na stronie głównej, dotyczącą nowego działu na PrawoJazdy.com.pl. Tak wyglądały wyniki:

Obrazek

Prawie 60% głosujących właśnie za takim działem głosowało, taki dział więc postanowiliśmy stworzyć. Więc o manipulacji raczej tutaj nie ma mowy.
pluto
Administrator
 
Posty: 37
Dołączył(a): piątek 05 lipca 2002, 11:37

Postprzez leila » piątek 05 grudnia 2003, 17:31

pluto napisał(a):
Dawno temu .

:!: :!: wiec nie wiedziałam pewnie o tym.. :D
Prawie 60% głosujących właśnie za takim działem głosowało, taki dział więc postanowiliśmy stworzyć. Więc o manipulacji raczej tutaj nie ma mowy


hehe szkoda że nie sprawdzono plci :wink: a manipulacja nie dotyczy WAS (adminów) tylko ogólnego procesu,działania reklamy i chwytów manipulacyjnych (=reklamowych) związanych z nią,no :D jest wolność więc niech bedzie co chce,dobrze że się pytaliście w ogóle...ja o tym nie wiedzialam ale nie mam nic przeciwko,każdy ogląda to co chce i już
Avatar użytkownika
leila
 
Posty: 384
Dołączył(a): piątek 11 lipca 2003, 13:56
Lokalizacja: małopolska

Postprzez Łakom » piątek 05 grudnia 2003, 21:27

:shock: :shock: :shock: :shock: to admini czytaja nasze wypociny :?: :D nie wierze własnym oczkom :shock:

leila jeżeli wiedziałaś jakie bedą nasze reakcje ( w tym przypadku tylko moje ) to po co to pisałas ? żeby nas sprowokować ? a to Ci daje jaką przyjemnosc, zabawe, szczęście, poczucie własnego JA , podniecenie.... cały czas też pobujesz zejśc na tematy dotyczące jak to wspaniale kobiety nie potrafią prowadzic samochodu.....
Admin nawet sie pofatygował i wkleił wyniki sondy a Ty nadal uparcie twierdzisz ze masz racje, nawet nie potrafisz przyznac sie do własnego błędu, ale co ja wiem Ty czytać potrafisz ( nie tylko reklamach ) a my widocznei nie....
czasmi chciało by sie modlić o istnienie boga
Avatar użytkownika
Łakom
 
Posty: 541
Dołączył(a): piątek 05 lipca 2002, 22:04
Lokalizacja: bełchatów

Postprzez miros » piątek 05 grudnia 2003, 21:52

oj lakom czytaja czytaja nasze wypociny. wystarczy zagladac do Drogowskazu i tam jest dzial o naszym forum. zawsze jest kilka wypowiedzi skopiowanych z forum (oczywiscie kazda podpisana)
Avatar użytkownika
miros
 
Posty: 2049
Dołączył(a): piątek 05 lipca 2002, 11:55
Lokalizacja: warszawa

Postprzez X » sobota 06 grudnia 2003, 02:36

Mmeva napisał(a):niektórzy lubia kobiety na samochodzie, zamiast w samochodzie... ale nie ma co zaczynać sporu... panowie może kiedys przyjma do wiadomości, że kobieta NIE jest dodatkiem do samochodu...


OJ, dlaczego tak generalizujesz. Ja lubie kobiety zarowno W, jak i NA samochodzie :).

Dlaczego piszesz, ze kobieta nie powinna byc dodatkiem do auta???? Przeciez facet tez jest dodatkiem do auta, nieprawdaz? :). Wiec o co chodzi :)?. Sama sobie stwarzasz problemy :P.

P.S. Sorry, jak pisze glupoty, ale jest pozno, przed chwila wrocilem i za bardzo nie moge sie wczuc w problematyke rozwazan :). Ael na chwile, ktora pisze moje rozumowanie jest (wg. mnie) nie pozbawione sensu :). Po co samemu sobie stwarzac problemy? :).
X
 
Posty: 224
Dołączył(a): czwartek 08 sierpnia 2002, 12:51

Postprzez leila » sobota 06 grudnia 2003, 18:05

ja mam właśnie wys.temperaturę i nie chce mi sie komentować wypocin Łakoma,bo pewnie mnie źle zrozumial... :wink: zmieńmy temat : zima nadeszła do Krakowa,śnieg i zawieje..oby znowu drogowcy nie zostali zaskoczeni :D
Avatar użytkownika
leila
 
Posty: 384
Dołączył(a): piątek 11 lipca 2003, 13:56
Lokalizacja: małopolska

Postprzez Sławek_18 » sobota 06 grudnia 2003, 18:35

No jechalem akurat podczas tej wichury i widzialem jak odsniezarki jezdzily po suchym betonie :D :D :D :D A jak spadnie prawdziwy snieg to skonczy im sie sol :D :D :D :D
******************
Prawo Jazdy na C uzyskane: 20-10-04
Ilość egzaminów: sztuk 1
Prawo jazdy na B uzyskane: 08-02-02
Ilość egzaminów: sztuk 1
Prawo Jazdy na C-E uzyskane: 23.04.2008
Ilość egzaminów: sztuk 3
Avatar użytkownika
Sławek_18
 
Posty: 2817
Dołączył(a): piątek 05 lipca 2002, 15:51
Lokalizacja: Kraków

Następna strona

Powrót do Luźna gadka

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 99 gości