Chorzów

Oceń ośrodek szkolenia kierowców, w którym zdobyłeś lub zdobywasz drogowe uprawnienia.

Moderatorzy: ella, klebek

Chorzów

Postprzez taka_ja » sobota 30 września 2006, 14:31

L- CAR w Chorzowie!! polecaaaaam!

zdalam za 1 razem :)))) instruktorzy super. punktualni, dyspozycyjni, cierpliwi. nauczylam sie jezdzic choc myslalam ze sie do tego w ogole nie nadaje! duzym plusem bylo to, ze ja wybieralam sobie ilosc godzin w tygodniu. mialam czas jezdzic 8 godzin tygodniowo, tyle tez jezdzilam. pozdrawiam pana (...) :))) jesli jestescie z chorzowa badz okolic naprawde polecam!
taka_ja
 
Posty: 1
Dołączył(a): sobota 30 września 2006, 14:18

Postprzez seba-st » wtorek 08 maja 2007, 16:33

OSK ELMAK

Zajęcia teoretyczne odbywają się przez 2 tygodnie i są prowadzone w miarę ciekawie. Instruktor w swoich wykładach wszystko dokładnie i spokojnie objaśnia, czasem opowiada kursantom jakieś anegdoty. Na rzutniku wszyscy wspólnie mogą analizować pierwszeństwo przejazdu na skrzyżowaniach. Na ostatnich zajęciach odbywa się egzamin wewnętrzny. Podręcznik i testy w cenie kursu.
Ocena: bdb

Zajęcia praktyczne. Z tym trochę gorzej. Natłok kursantów sprawia, że trzeba bardzo dlugo czekać na jazdy. Akurat kiedy ja odbywałem kurs było to ok. 2 tygodnie - 1 miesiąc, ale prawdopodobnie teraz czeka się długo ponad miesiąc. Moja rada dla kursantów: umówcie się na początek dajmy na to z 3 instruktorami i na pierwszej jeździe ustalcie kilka kolejnych terminów. Trzeba jedynie pamiętać, że jeden instruktor musi być prowadzący, tzn. musicie z nim wyjeździć co najmniej 50% zajęć. Poziom jazd zależy od instruktora. Można trafić na takiego, który wszystkiego nauczy, ale można też trafić na takiego, z którym będziecie jeździć tylko do jego prywatnych spraw oraz na plac manewrowy (oczywiście wtedy na pewno łuk zdacie, ale przecież jest jeszcze miasto). Zajęcia głównie na Fiacie Punto II (FL), ale jest też Grande Punto czy Opel Astra. Corsa też niby jest, ale wszyscy nią jeżdżą, czyli tak naprawdę nikt.
Ogólnie moje jazdy trwały ok. 2 miesiące.
Ocena: +dost

Cena całego kursu trochę wysoka - 1250 zł (z lekarzem).
To by było na tyle trochę przydługawego opisu. Może się to komuś przyda, a jak macie jeszcze jakieś pytania to postaram się odpowiedzieć :wink:

Pozdrawiam
seba-st
 
Posty: 6
Dołączył(a): niedziela 04 lutego 2007, 15:10
Lokalizacja: Silesia

Postprzez bajdzio » piątek 27 lipca 2007, 18:37

Również POLECAM L-CAR !!!!!!
Co prawda zmienili się instruktorzy troszkę ( niz Ci wyżej wymienieni) ale są baaardzo sympatyczni, szczególnie nowo przyjęty pan Instruktor Olaf (pozdraaawiam :] ). Nie dośc, że sympatyczni to i baaardzo cierpliwi, sumienni i wogóle the best! Cała szkoła jest świetna pod każdym względem.
Kończę właśnie jazdy, lada dzień będę sie umawiac na egzamin wewnętrzy i jest mi przykro, że musze ta skzołe opuszczac bo świetnie sie tam czułam! :)

POLECAM !!!!
[L]

Gratuluje, otrzymała pani wynik pozytywny w państwowym egzaminie praktycznym na prawo jazdy!
10.06 pamiętna data :D
bajdzio
 
Posty: 5
Dołączył(a): czwartek 26 lipca 2007, 20:36
Lokalizacja: Chorzów

Postprzez sybil » czwartek 13 września 2007, 16:07

Witam! Ja również poclecam L-CAR w Chorzowie. Dzisiaj zdałam na prawo jazdy za pierwszym razem! Co prawda robiłam prawo jazdy e w PZMocie
i też było tam dobrze, ale tak naprawdę bardziej się wyluzowałam w L-CAR jak wzięłam tam dodatkowe jazdy. Wyjeżdziłam dość dużo tych jazd i było warto! Na punto i na corsie. Instruktorzy są naprawdę super. Szczególnie pan Adam uczy fajnie manewrów(parkowanie i zawracanie). Nigdy mi to zbytnio nie wychodziło ale dopiero przy niam to załapałam. Instruktorzy są naprawdę spokojni i nie krzyczą, jak się robi głupoty. Na egzaminie trafił mi się fajny egzaminator (miałam szczęście 13 to moja życiowa liczba).
sybil
 
Posty: 1
Dołączył(a): sobota 01 września 2007, 00:31

Postprzez mike_limb » piątek 15 lutego 2008, 22:09

OSK ELMAK w Chorzowie


Zajecia Teoretyczne.
Jesli chodzi o zajecia teoretyczne to nie można zlego slowa powiedziec, odbywaja sie od pn-pt przez 2 tygodnie, wszystkie zagadnienia sa bardzo dobrze objasniane. Pan Piotrek(własciciel) bardzo ciekawie i z duza dawka humoru stara sie przekazac wiedze teoretyczna.

Zajecia Praktyczne.
Tutaj juz nie jest tak dobrze, jak jzu ktos wczesniej wspominal trzeba bardzo dlugo czekac na jazdy, lepiej sie umowic z paroma instruktorami juz na poczatku kursu teoretycznego zeby zaraz po egzaminie wewnetrzym nie czekac dlugo na jazdy. Jesli chodzi o instruktorow to zalezy na kogo sie trafi, ja jezdzilem z 3 instruktorami w tym z 1 tylko 2h(na corsie) z 2 ok. 6h poniewaz nie moglem sie z nim dogadac wiec postanowilem go zmienic no i ostatni Pan Robert (ktorego bardzo pozdrawiam) z ktorym wyjezdzilem wiekszosc jazd, jest bardzo dyspozycyjny no i co najwazniejsze zwraca uwage na kazde bledy, nawet najmniejsze.

Podsumowujac - ELMAK jest dobrym osrodkiem szkolenia(trzeba uwazac z kim sie jezdzi) - egzamin toretyczny jak i praktyczny zdalem za pierwszym razem.
mike_limb
 
Posty: 2
Dołączył(a): piątek 15 lutego 2008, 21:58

Postprzez komarzyca » środa 17 września 2008, 12:07

Polecam L-Car

Część teoretyczna:
Zajęcia prowadzi pan (...) Dwa razy w tygodniu po trzy godziny lekcyjne, więc teoria w miesiąc skończona :)
Wykłady są ciekawie prowadzone, zawsze się znajdzie czas na omówienie dodatkowych kwestii, nie ujętych w podręczniku a nurtujących kursantów (zwłaszcza z wątpliwościami dotyczącymi konkretnych sytuacji na drodze )

Część praktyczna:
Tutaj mogę tylko powiedzieć o jednym instruktorze z którym jeżdżę, o panu (...). Człowiek niezmiernie cierpliwy :D nie denerwuje się, tylko wszystko ładnie tłumaczy.

Jestem bardzo zadowolona i gorąco polecam
26.08.2008 rozpoczęcie kursu :D
10.10.2008 ostatnia jazda :D
26.11.2008 egzamin teoretyczny - zdany
26.01.2009 egzamin praktyczny -
26.03.2009 -
22.10.2011 czy teraz się uda ?? ;P

Wszystko przede mną... mam nadzieję na zdany egzamin :P
Avatar użytkownika
komarzyca
 
Posty: 29
Dołączył(a): piątek 12 września 2008, 09:33
Lokalizacja: Chorzów

Postprzez S!leS!aN » wtorek 25 listopada 2008, 22:29

OSK ELMAK w Chorzowie.

Teoria:
2 tygodnie, i tak jak już poprzednicy napisali, Pan Piotrek z dużą dawką humoru tłumaczy wiedzę teoretyczną.

Jazdy:
Wyjeżdżone w 3 tygodnie. Pikuś. :) ( dziękuje Pani Kasiu :) )

Teoria i praktyka zdane za 1-szym razem, czego chcieć więcej. :) ?
Niymce Godajom Na Nos Poloki, Poloki Godajom Na Nos Niymce, A Tak Po Prowdzie To My Som ŚLONZOKI, A Przede Wszyjskim Ludzie. !
S!leS!aN
 
Posty: 17
Dołączył(a): wtorek 25 listopada 2008, 21:43
Lokalizacja: Górny Ślonsk

PZMoT na styczyńskiego

Postprzez cacao » środa 14 stycznia 2009, 10:00

Przestrzegam przed tym ośrodkiem - to skansem PRL w najczystrzej postaci, jedyna osoba kompetentna to Pan (...), reszta Panów na etacie łącznie z Kierownikiem jest w ogóle niezainteresowana kursantem, są bezczelni, chamscy, impertynentcy. Znam 3 osoby, które zrezygnowały z nauki z powodu tych Panów, ja przeniosłam się też do innego ośrodka, niestety zapłaconych 30 godzin nikt mi nie odda. W nowym osrodku po 10 jazdach zdałam od razu w super atmosferze. Panowie z PZMatoł twierdzili, że jestem do niczego
cacao
 
Posty: 2
Dołączył(a): wtorek 13 stycznia 2009, 18:31
Lokalizacja: chorzów

Postprzez rafal149135 » czwartek 12 lutego 2009, 01:00

SOLO
zajecia teoretyczne prowadzone przez pana Jacka pierwsza klasa ;) poza pierwsza pomoca ktora prowadzil lekarz zero nudow ciekawie i rozumiale wszystko wytlumaczone, teraz mam jazdy z p.Januszem tez polecam wszystko tlumaczy bardzo zrozumiale (łuk za pierwszym razem zrobilem)
cena nie najnizsza ale w porownaniu do elmaka to b.tanio bo 200zl roznicy!
rafal149135
 
Posty: 168
Dołączył(a): sobota 07 lutego 2009, 16:00

Batko . :)

Postprzez jojo078 » sobota 21 lutego 2009, 01:55

Ja robiłem kurs w ZST nr 1 im. Mariana Batko, kurs świetny! Teoria i jazdy... teorie zdalem za 1 podejsciem oraz prakyke za 1 :)


POLECAM BATKO :)))
18-ska -> 17.11.2008
teoria I podejście (ZDANE!) -> 16.12.2008
praktyka I podejście (ZDANE!) -> 19.02.2009!
>>>Zdawałem w Bytomiu<<<
Avatar użytkownika
jojo078
 
Posty: 1
Dołączył(a): sobota 21 lutego 2009, 01:46

oj jojo

Postprzez nast360 » czwartek 16 kwietnia 2009, 14:25

Te JoJo chodzimy do tej szkoly i nawet do jednej klasy i to jest zst nr2 a nie jeden =P Pan który prowadzi teorie bardzo pocieszny z jazdami nie wiem ale jest tylko 1 to Punto 2
nast360
 
Posty: 1
Dołączył(a): niedziela 16 listopada 2008, 16:47

Postprzez dejw87 » sobota 18 kwietnia 2009, 20:52

a zna ktoś może ten osk lauda z dąbrowskiego lub olmar z krzywej w Chorzowie
dejw87
 
Posty: 2
Dołączył(a): piątek 10 kwietnia 2009, 20:10

Re: PZMoT na styczyńskiego

Postprzez nena » środa 29 kwietnia 2009, 22:19

cacao napisał(a):Przestrzegam przed tym ośrodkiem - to skansem PRL w najczystrzej postaci, jedyna osoba kompetentna to Pan (...), reszta Panów na etacie łącznie z Kierownikiem jest w ogóle niezainteresowana kursantem, są bezczelni, chamscy, impertynentcy. Znam 3 osoby, które zrezygnowały z nauki z powodu tych Panów, ja przeniosłam się też do innego ośrodka, niestety zapłaconych 30 godzin nikt mi nie odda. W nowym osrodku po 10 jazdach zdałam od razu w super atmosferze. Panowie z PZMatoł twierdzili, że jestem do niczego


Nie zgadzam się. Dziś zdałam egzamin, z kursu w PZMocie jestem bardzo zadowolona, i z teorii i z jazd. Ale może trafiłam na fajnego instruktora? O reszcie się nie wypowiem bo nie znam, ja w każdym razie ciesze się, że właśnie tam robiłą kurs.
nena
 
Posty: 2
Dołączył(a): środa 29 kwietnia 2009, 22:15

Postprzez stepien26 » sobota 20 czerwca 2009, 18:07

Tylko i wyłącznie OSK LISEK
Najlepsza i najbardziej profesjonalna szkoła w Chorzowie, Zabrzu, Gliwicach
stepien26
 
Posty: 14
Dołączył(a): piątek 19 czerwca 2009, 14:48

Postprzez Wojtek91 » piątek 26 czerwca 2009, 00:10

Uczyłem się w LIRO i powiem szczerze że nie spotkałem jeszcze tak fajnego instruktora a mianowicie Pana Krzysztofa R. Polecam naprawdę . Dużo nauczy a przy tym można sobie pożartować:P[b][/b][color=red][/color]
Wojtek91
 
Posty: 1
Dołączył(a): piątek 26 czerwca 2009, 00:01

Następna strona

Powrót do Oceń OSK

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości