jazda bez prawa jazdy wlasnym samochodem

Tu możecie podzielić się uwagami lub wątpliwościami związanymi z poruszaniem się na drogach

Moderatorzy: dylek, ella, klebek

jazda bez prawa jazdy wlasnym samochodem

Postprzez prezes » wtorek 22 sierpnia 2006, 17:36

witam, mam swoj samochod (oc+nw, dowod rejestracyjny, przeglad itd) oraz egzamin na prawo jazdy za 3 tygodnie. dojezdzam od jakiegos czasu samochodem do pracy, po drodze widzialem pare razy kontrole ruchu drogowego lecz mnie nie zatrzymali. gdyby doszlo do takiej kontroli w moim wypadku jakie by byly tego konsekwencje ? oprocz 500 pln mandatu za brak uprawnien do kierowania pojazdem mechanicznym o masie calkowitej nie przekraczajacej 3.5 tony? moga mi odroczyc juz ustalony egzamin na prawo jazdy?
prezes
 
Posty: 5
Dołączył(a): wtorek 22 sierpnia 2006, 17:32

Postprzez cappricio » wtorek 22 sierpnia 2006, 17:43

możesz dostać zakaz robienia prawa jazdy przez 3 lata. chyba nie opłaca się? miesiąc a trzy lata jazdy komunikacją miejską robi różnicę, prawda?
Avatar użytkownika
cappricio
 
Posty: 788
Dołączył(a): sobota 20 sierpnia 2005, 16:27
Lokalizacja: Łódź

Postprzez prezes » wtorek 22 sierpnia 2006, 17:55

taaaa, zobaczyli by szefa jak wysiada z autobusu to by sie chyba poszczali w majtki. no coz, kazda sprawe mozna zalatwic w "inny sposob"... bedzie 500 pln "mandatu" dla policjantow i nawet zadnej kary nie bedzie :]
prezes
 
Posty: 5
Dołączył(a): wtorek 22 sierpnia 2006, 17:32

Postprzez cappricio » wtorek 22 sierpnia 2006, 18:03

bo ja jestem wielki cwaniak i chojrak. to po co Ci w ogóle kurs. BOŻE, chroń nas... :|
Avatar użytkownika
cappricio
 
Posty: 788
Dołączył(a): sobota 20 sierpnia 2005, 16:27
Lokalizacja: Łódź

Postprzez Agawa » wtorek 22 sierpnia 2006, 18:09

moga mi odroczyc juz ustalony egzamin na prawo jazdy?

mogą...tak jak napisała cappricio...o 3 lata :lol:
zobaczyli by szefa jak wysiada z autobusu to by sie chyba poszczali w majtki.

dojezdzam od jakiegos czasu samochodem do pracy

A wczesniej nie szczali :?: :lol2:
Avatar użytkownika
Agawa
 
Posty: 911
Dołączył(a): poniedziałek 05 kwietnia 2004, 14:25
Lokalizacja: Kraków

Postprzez as » wtorek 22 sierpnia 2006, 19:56

prezes napisał(a):taaaa, zobaczyli by szefa jak wysiada z autobusu to by sie chyba poszczali w majtki. no coz, kazda sprawe mozna zalatwic w "inny sposob"... bedzie 500 pln "mandatu" dla policjantow i nawet zadnej kary nie bedzie :]

oczywiście wszystko najlepiej załatwić "w inny sposób"... kurcze... że też jeszcze są tacy ludzie na tym świecie... jeździ bez prawa jazdy i jeszcze się z tego cieszy... żeby go przypadkiem pracownicy nie zobaczyli jak z autobusu wysiada... to by przecież była wielka tragedia... uśmialiby się przecież... słów mi brak po prostu...
ciekawe po co ci w ogóle to całe prawko skoro wszystko można załatwić w "inny sposób"
przyjaciel to ten, który wie o tobie wszystko.... i nadal cię kocha;)
Avatar użytkownika
as
 
Posty: 93
Dołączył(a): piątek 21 lipca 2006, 19:10
Lokalizacja: Zamość

Postprzez Michal_1988 » wtorek 22 sierpnia 2006, 21:55

Brak słów...
Głupota ludzka nie zna granic :cry:
Poczekaj na egzamin tak jak Cappricio napisał. Jak umiesz jeździć to zdasz , 2,3 tygodnie i masz prawko w kieszeni.
A jak nie chcesz, żeby ciebie jako prezesa zobaczyli jak do autobusu wsiadasz to wynajmij sobie szofera jak taki cwaniak jesteś.
Warszawa Odlenicza:
Egzamin teoretyczny - 13.07.2006r. - bezbłednie
Egzami praktyczny - 21.08.2006r. : - zdany ( 1-sze podejście)
Odbiór prawka - 1.09.2006
Michal_1988
 
Posty: 5
Dołączył(a): wtorek 22 sierpnia 2006, 20:52
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez kgab » wtorek 22 sierpnia 2006, 22:32

To ja mam już prawko, czekam na wydanie, a boję się jechać drogami leśnymi na działkę. Wolę poczekać tydzień i być w porządku, a nie kusić los... i po co?
prezes, ładny przykład dajesz pracownikom - jak oszukiwać? mijać się z prawem?
WORD Łódź
13.08.2006 zdany egzamin :)
kgab
 
Posty: 71
Dołączył(a): środa 26 lipca 2006, 14:19
Lokalizacja: Ldz

Postprzez cappricio » wtorek 22 sierpnia 2006, 22:59

szef z prawdziwym autorytetem wśród pracowników nie musiałby się wstydzić tego, że jeździ autobusem :] prawko widocznie służy temu prezesowi jako podwyższanie swojego i tak już zaniżonego męskiego ego :] no bo czym można wzbudzić szacunek jeśli nie nowym merolkiem :] :haha: alem wymyśliła :D
Avatar użytkownika
cappricio
 
Posty: 788
Dołączył(a): sobota 20 sierpnia 2005, 16:27
Lokalizacja: Łódź

Postprzez prezes » środa 23 sierpnia 2006, 09:32

po pierwsze, przychodzi taki okres w zyciu czlowieka kiedy chce sobie pojezdzic autem. a wywozic sie jako pasazer to juz sie wywozilem, chce miec troche przyjemnosci z jazdy. skad tacy ludzie jak ja sie biora? jak widac skads sie biora, zawsze musi byc ten ktory jest nad innymi. pozatym chcec przejazdzki Volvo S80 w wersji Momentum jest silniejsza od wszystkiego, gdybyscie raz zasiadli za kierownica tego samochodu to nigdy byscie nie chcieli z niego wysiasc.

Edytowane:

kgab -> w jakim Ty kraju zyjesz...

Michal_1988 -> po cyfrach przy Twoim imieniu wnioskuje ze jestes baardzo mlody, a obrazasz starszych. to chyba Twoja glupota nie zna granic, zamiast uczyc sie czy pracowac siedzisz przed komputerem i tracisz czas. wez sie do roboty bo wrzodem na dupie rodzicow nigdy nie bedziesz, wiesz ile JA sie musialem uczyc?
Ostatnio zmieniony środa 23 sierpnia 2006, 09:40 przez prezes, łącznie zmieniany 1 raz
prezes
 
Posty: 5
Dołączył(a): wtorek 22 sierpnia 2006, 17:32

Postprzez Tomek_ » środa 23 sierpnia 2006, 09:40

ale pocieszny koles :mrgreen:
Kat. B i C za pierwszym podejściem.
Testy na prawo jazdy 2013
Avatar użytkownika
Tomek_
 
Posty: 1090
Dołączył(a): czwartek 22 września 2005, 12:39
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Ad_aM » środa 23 sierpnia 2006, 09:55

prezes napisał(a):(...) to chyba Twoja glupota nie zna granic, zamiast uczyc sie czy pracowac siedzisz przed komputerem i tracisz czas. wez sie do roboty bo wrzodem na dupie rodzicow nigdy nie bedziesz, wiesz ile JA sie musialem uczyc?



Jak widać stanowczo za mało :?
Kat. B 21 IV 2006 -> Zdane za pierwszym podejściem :)
Kat. C -> może zrobię? :)

Daewoo Nexia :)
Ad_aM
 
Posty: 851
Dołączył(a): piątek 21 kwietnia 2006, 15:22
Lokalizacja: Łódź

Postprzez Tomek_ » środa 23 sierpnia 2006, 10:45

prezes napisał(a):Michal_1988 -> po cyfrach przy Twoim imieniu wnioskuje ze jestes baardzo mlody, a obrazasz starszych. to chyba Twoja glupota nie zna granic, zamiast uczyc sie czy pracowac siedzisz przed komputerem i tracisz czas. wez sie do roboty bo wrzodem na dupie rodzicow nigdy nie bedziesz, wiesz ile JA sie musialem uczyc?


On nie obraza, tylko pokazuje prawde ;)
Poza tym niektorym ciezko pojac, ze siedzenie przy komputerze to czesto najwydajniejsza forma pracy, czasy PGRow sie juz skonczyly.
Kat. B i C za pierwszym podejściem.
Testy na prawo jazdy 2013
Avatar użytkownika
Tomek_
 
Posty: 1090
Dołączył(a): czwartek 22 września 2005, 12:39
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Ad_aM » środa 23 sierpnia 2006, 11:53

Pracownicy dopiero posikają się jak zobaczą jak swojego szefa policja aresztuje za próbę przekupstwa. Rób tak dalej może w końcu Cię złapią 8)

I co do pracy -> Ja akurat pracuje 95% czasu przed komputerem. Dzięki temu mam też czas tu spamować ;)
Kat. B 21 IV 2006 -> Zdane za pierwszym podejściem :)
Kat. C -> może zrobię? :)

Daewoo Nexia :)
Ad_aM
 
Posty: 851
Dołączył(a): piątek 21 kwietnia 2006, 15:22
Lokalizacja: Łódź

Postprzez wiesniak » środa 23 sierpnia 2006, 13:04

W jakiej to firmie zatrudnili prezesa bez prawa jazdy, jeśli można wiedzieć? Bo trochę to jest chyba niepoważne...
wiesniak
 
Posty: 1199
Dołączył(a): czwartek 19 stycznia 2006, 01:20

Następna strona

Powrót do Sytuacje na drodze

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 70 gości