Prawko kat A

W tym miejscu zamieszczamy posty związane z egzaminami

Moderatorzy: ella, klebek

Re: Prawko kat A

Postprzez szofer80 » czwartek 31 stycznia 2019, 15:13

Małe sprostowanie doliczylem się jeszcze jednego kursu i ezaminu a więc nie osiem tylko dziewięć. Co ma ten wypadek wspólnego z systemem szkolenia i tym że nalezy przejść jeden egzamin w życiu na motocykl (o ile się nie narozrabia). CE nawinąłem ok 150k, ostatnio miałem okazję pojeździć hakowcami, małymi (Iveco Eurocargo), dużymi (Mercedes Actros) z przyczepami. Połowa jazdy, połowa wrzucania, zrzucania kontenerów, opróżniania, placyk OSK nie dokaże ile się trzeba przy tym uwijać.
Ostatnio zmieniony czwartek 31 stycznia 2019, 15:31 przez szofer80, łącznie zmieniany 1 raz
Kategorie: A,B,C,D,E,T
szofer80
 
Posty: 813
Dołączył(a): poniedziałek 20 grudnia 2010, 21:10

Re: Prawko kat A

Postprzez ks-rider » czwartek 31 stycznia 2019, 15:31

szofer80 napisał(a):Małe sprostowanie doliczylem się jeszcze jednego kursu i ezaminu a więc nie osiem tylko dziewięć. Co ma ten wypadek wspólnego z systemem szkolenia i tym że nalezy przejść jeden egzamin w życiu na motocykl (o ile się nie narozrabia)


Mam ich troche wiecej + 4 zawody ( piatego nie licze, bo minelo bezpowrotnie ) i nijak moglbym pracowac w branzy elektronicznej majac takie wiedomosci i umiejetnosci jakie raptem wystarczaja aby poklepac po klawiaturze - zatrybiles ?

W swojej branzy mozesz byc alfa i omega teoretycznie a w praktyce lub innej branzy dalej jestes amatorem.


:wink:
ks-rider
 
Posty: 3786
Dołączył(a): sobota 19 grudnia 2009, 21:47

Re: Prawko kat A

Postprzez szofer80 » czwartek 31 stycznia 2019, 15:32

Ja tutaj nie jestem żeby się licytować kto ma więcej kursów, po prostu masz obszerniejszą wiedzę ale to nie znaczy że jak ja się pochylę nad jednym tematem to nie będę umiał wyciągnąć trafniejszych wniosków. Udzialem się też praktycznie, nie martw się.
Kategorie: A,B,C,D,E,T
szofer80
 
Posty: 813
Dołączył(a): poniedziałek 20 grudnia 2010, 21:10

Re: Prawko kat A

Postprzez ks-rider » czwartek 31 stycznia 2019, 16:07

szofer80 napisał(a):...ale to nie znaczy że jak ja się pochylę nad jednym tematem to nie będę umiał wyciągnąć trafniejszych wniosków. Udzialem się też praktycznie, nie martw się.



No niestety ale w TYM temacie nie potrafisz i nie wyciagniesz trafniejszych wnioskow, bo nie jest to twoim zawodem ktorego nie wykonujesz - taka prawda !


:wink:
ks-rider
 
Posty: 3786
Dołączył(a): sobota 19 grudnia 2009, 21:47

Re: Prawko kat A

Postprzez szofer80 » czwartek 31 stycznia 2019, 16:29

Nie trzeba być kucharzem żeby ocenić zupę. Wejdź na Youtube zobacz ilu instruktorów mówi że podwójna A2/A to idiotyzm, mój znajomy instruktor wyśmiał konieczność robienia A1 jak jeszcze nie była szerzej dostępna. Z całym szacunkiem ale nie jesteś glosem całej branży.
Kategorie: A,B,C,D,E,T
szofer80
 
Posty: 813
Dołączył(a): poniedziałek 20 grudnia 2010, 21:10

Re: Prawko kat A

Postprzez Cyryl » czwartek 31 stycznia 2019, 16:36

szofer80 napisał(a):Czy Ty nie potrafisz pojąć że to jest moje osiągnięcie tu wobec tych z którymi prowadziłem konwersację?...


OK, zrozumiałem, to nie Ty zmieniłeś przepisy, ale ci z którymi prowadziłeś konwersację, a Twoje osiągnięcie, to przekonanie ich do Twoich racji.

nie mógłbyś więc dać namiar na te osoby, z którymi konwersowałeś, bo ja też chciałem coś zmienić. jeżeli ja sam ich nie przekonam, poproszę, aby Ty ich przekonał i będziesz tych osiągnięć miał więcej.
Cyryl
 
Posty: 2495
Dołączył(a): niedziela 01 stycznia 2017, 19:54
Lokalizacja: Wrocław

Re: Prawko kat A

Postprzez szofer80 » czwartek 31 stycznia 2019, 16:43

cytat:
"OK, zrozumiałem, to nie Ty zmieniłeś przepisy"

Nie, nie mam mocy sprawczej żeby zmieniać przepisy ale przypadkowa zmiana przepisów po mojej myśli udowodniła słuszność moich tez. Niby zrozumiałeś a dalej insynuujesz jakobym miał jakąś moc sprawczą. ja ci nie dam odpowiedzi czy ktoś się sugerował również i moją konwersacją bo tego nie wiem, sądzę że jest to zbieg okoliczności w czasie i przestrzeni ale gwarancji nie mam. jest jak jest, postulowałem i jest zmienione i bądź tu mądry jaki ja miałem w tym udział i czy wogóle jakiś miałem :lol: idę zagrać w totka.....a może jest zmienione bo to po prostu dobre pomysły i nikt sie nikim nie sugerował? szczerze to juz mam dosyć rozmowy o tym jest zmienione i jest już pozamiatane, tyle w temacie. Piszcie a będzie Wam dane.....
Kategorie: A,B,C,D,E,T
szofer80
 
Posty: 813
Dołączył(a): poniedziałek 20 grudnia 2010, 21:10

Re: Prawko kat A

Postprzez Cyryl » czwartek 31 stycznia 2019, 18:19

szofer80 napisał(a):...Nie, nie mam mocy sprawczej żeby zmieniać przepisy ale przypadkowa zmiana przepisów po mojej myśli udowodniła słuszność moich tez...


no tak, ale jak zapytałem o Twoje osiągnięcia, wymieniłeś zmianę przepisów.
więc jeżeli nie masz mocy sprawczej, jeżeli ci z którymi konwersowałeś też nie mają, to po co wymieniać to jako swoje osiągnięcie?
Cyryl
 
Posty: 2495
Dołączył(a): niedziela 01 stycznia 2017, 19:54
Lokalizacja: Wrocław

Re: Prawko kat A

Postprzez szofer80 » czwartek 31 stycznia 2019, 19:13

jest to też moje osiągnięcie bo utożsamiam się z tymi zmianami w tym sensie że dużo wcześniej chciałem tego samego i byłem tu za to zaciekle atakowany. bo tak się złożyło że to co tu prezentowałem stało się faktem czyli ktoś gdzieś tam decyzyjny rozumował tak jak ja. mam osobistą satysfakcję wobec forumowiczów. no i jest jeszcze teoria spiskowa że dołożylem swoje 5 groszy tego nie wiemy tego nie można wykluczyć :lol:
Kategorie: A,B,C,D,E,T
szofer80
 
Posty: 813
Dołączył(a): poniedziałek 20 grudnia 2010, 21:10

Re: Prawko kat A

Postprzez Blacksmith » czwartek 31 stycznia 2019, 19:53

Korzystając z poruszonej tematyki zasług pozwolę sobie napomknąć, że przyszłe zmiany w systemie podległości i finansowania WORD'ów (a także możliwych zmian w samym egzaminie) będą nie tylko moją mentalną i duchową, ale także realną fizyczną pośrednią zasługą. Pisałem do posłów o potrzebie zmian finansowania i co? I po 2 dniach na portalach informacyjnych i branżowych pojawiły się artykuły o inicjatywie zmian w wyżej wymienionej kwestii. Gdy sprawa ucichła pisałem do posłów ponownie i zaczęli działać. Potem znowu było cicho i znowu pisałem, były kolejne kroki. Ba... posłowie przepraszali mnie za zwłokę. I tym oto sposobem w ministerstwie jest już projekt zmian, który niedługo trafi do sejmu. Gdy będą tam też zawarte moje postulaty dotyczące zmian w samych egzaminach będę przeszczęśliwy.

Cyryl na innym portalu pozwolił sobie zauważyć (a jak!), że w artykułach nie ma mnie wymienionego jako inicjatora czy nawet współinicjatora. Ale ja tego nie potrzebuję i o to nie zabiegałem. Rozgłosu nie potrzebuję. Niech NIKT nawet o tym nie wie. Będą mi wystarczać uśmiechnięte i szczęśliwe twarze młodych ludzi wychodzących z terenu WORD'u, których będzie znacznie więcej :thumb2:

Myślę, że nawet śmiejący się ze mnie wcześniej skov mi podziękuje, że będzie zatrudniony już nie u dyrektora WORD, tylko u Wojewody :spoko:
Avatar użytkownika
Blacksmith
 
Posty: 2050
Dołączył(a): środa 23 marca 2016, 15:54
Lokalizacja: Elbląg/München, w przyszłości Texas

Re: Prawko kat A

Postprzez skov » czwartek 31 stycznia 2019, 21:44

Blacksmith napisał(a):
Myślę, że nawet śmiejący się ze mnie wcześniej skov mi podziękuje, że będzie zatrudniony już nie u dyrektora WORD, tylko u Wojewody :spoko:

Już ci kiedyś pisałem, że to kto mi będzie przelewał wynagrodzenie nie wpłynie na sposób oceny osób egzaminowanych. A z doniesień medialnych chyba głównie o to chodzi. Nie mam ani grosza od "oblanego" egzaminu i nigdy nie miałem.
Propozycje przeniesienia z powrotem egzaminatorów do wojewody były jeszcze przed tym jak pojawiłeś się tu na forum. Także byłbym ostrożny w przypisywaniu sobie zasług .
Avatar użytkownika
skov
 
Posty: 1411
Dołączył(a): czwartek 07 czerwca 2007, 13:48

Re: Prawko kat A

Postprzez ks-rider » czwartek 31 stycznia 2019, 22:14

skov napisał(a):Już ci kiedyś pisałem, że to kto mi będzie przelewał wynagrodzenie nie wpłynie na sposób oceny osób egzaminowanych. A z doniesień medialnych chyba głównie o to chodzi. Nie mam ani grosza od "oblanego" egzaminu i nigdy nie miałem.


Skov, i tak Ci ludzie nie uwierza, bo to jest ludzka natura, ze egzaminator ( TUSK ) winny :mrgreen:

Wsrod egzaminatorow sa ludzie i ludziska.


Niedawno jechalem egzamin w ktorym zdajaca podjechala tak blisko auta, ze musialem zlapac za kierownice i odbic w lewo, bo uderzylibysmy w kraweznik.

poskarzyla sie w szkole ale o tym, ze podczas powrotu do TÜV'u jeszcze trzy razy za ta kierownice zlapalem, o tym powiedziec po prostu ZAPOMNIALA ! ! ! :mrgreen:

Prawda jest taka, ze winnym oblania jest zawsze albo

egzaminator albo nauczyciel - NIGDY Kursant ! :mrgreen:

:wink:
ks-rider
 
Posty: 3786
Dołączył(a): sobota 19 grudnia 2009, 21:47

Re: Prawko kat A

Postprzez Cyryl » piątek 01 lutego 2019, 05:18

szofer80 napisał(a):jest to też moje osiągnięcie bo utożsamiam się z tymi zmianami w tym sensie że dużo wcześniej chciałem tego samego i byłem tu za to zaciekle atakowany. bo tak się złożyło że to co tu prezentowałem stało się faktem czyli ktoś gdzieś tam decyzyjny rozumował tak jak ja. mam osobistą satysfakcję wobec forumowiczów. no i jest jeszcze teoria spiskowa że dołożylem swoje 5 groszy tego nie wiemy tego nie można wykluczyć :lol:


czyli mogę sobie jako osiągnięcia przypisać wygraną reprezentacji Polski w siatkówce w MŚ w 2014 i 2018, bo liczyłem na nich, kibicowałem, mam osobistą satysfakcję i się z tym utożsamiam?
Cyryl
 
Posty: 2495
Dołączył(a): niedziela 01 stycznia 2017, 19:54
Lokalizacja: Wrocław

Re: Prawko kat A

Postprzez Cyryl » piątek 01 lutego 2019, 08:22

może inaczej, dobrze byłoby, żeby jako swoje osiągnięcia wymieniać, takie rzeczy które są skutkiem NASZEGO działania, a nie innych osób.
jeżeli ja zdam na prawo jazdy, to mój sukces, jeżeli sąsiad, mimo że go wspierałem, jest sukcesem JEGO.

to mi wygląda na samoleczenie własnego poczucia niskiej wartości.
Cyryl
 
Posty: 2495
Dołączył(a): niedziela 01 stycznia 2017, 19:54
Lokalizacja: Wrocław

Re: Prawko kat A

Postprzez Blacksmith » piątek 01 lutego 2019, 14:55

Błędnie rozumujesz. Idąc tym torem to np. wszystkie ustawy są zasługą wyłącznie prezydenta RP, bo to on ostatecznie zatwierdza je podpisem.
Trener nie gra na boisku podczas zawodów. Ale czy wygrana jego zespołu nie jest też pośrednio jego zasługą gdy dobrze przygotował piłkarzy, motywował, dobierał zawodników?

Kibicowania może nie można uznać za zasługę, ale wyjście z inicjatywą, która wejdzie w życie (nawet rękami innych) już moim zdaniem tak.
Avatar użytkownika
Blacksmith
 
Posty: 2050
Dołączył(a): środa 23 marca 2016, 15:54
Lokalizacja: Elbląg/München, w przyszłości Texas

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Egzamin na prawo jazdy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 93 gości