co z tymi zmianami

W tym miejscu zamieszczamy posty związane z egzaminami

Moderatorzy: ella, klebek

co z tymi zmianami

Postprzez optymistka31 » niedziela 30 września 2018, 07:58

Witam, wiem że głośno zapowiadane zmiany po 4 czerwca na razie nie wchodzą, ale przyznaję dostaje sprzeczne informacje jak ma się to do tych dodatkowych szkoleń, tej godziny teorii i tych dwóch godzin praktyki, czy zostało to wprowadzone czy też na szczęście jeszcze nie
optymistka31
 
Posty: 2
Dołączył(a): środa 12 września 2018, 08:27

Re: co z tymi zmianami

Postprzez aurelia » piątek 05 października 2018, 16:29

Jeszcze nie wprowadzono. A swoją drogą, coraz bardziej przychylam się ku opinii, że raczej na nieszczęście niż na szczęście. Chętnie pojeździłabym sobie po płycie poślizgowej, jeśli miałoby to być dofinansowywane.
aurelia
 
Posty: 41
Dołączył(a): piątek 25 maja 2018, 23:00
Lokalizacja: Warszawa

Re: co z tymi zmianami

Postprzez Blacksmith » piątek 05 października 2018, 18:10

aurelia napisał(a):Chętnie pojeździłabym sobie po płycie poślizgowej, jeśli miałoby to być dofinansowywane.

Hahaha :lol: Dobry żart. Zapomnij :grin2:
Avatar użytkownika
Blacksmith
 
Posty: 2050
Dołączył(a): środa 23 marca 2016, 15:54
Lokalizacja: Elbląg/München, w przyszłości Texas

Re: co z tymi zmianami

Postprzez skov » środa 17 października 2018, 21:05

Blacksmith napisał(a):Pisałem wyraźnie, że posłowie dopiero teraz mają się wziąć za WORD'y. Nie pisałem, że teraz z początkiem listopada mają nastąpić zmiany ustawowe. Czytajcie ze zrozumieniem. A w odwodzie skarga do trybunału już prawie skończona. A trybunał lubi zajmować się obecnie Polską :D Oj lubi. Do kosza tego nie wrzuci. Chociaż najgorsze będzie to, że milionowe kary za patologie WORD'owskie (gdyby Polska nie chciała nic zmienić) zapłacą wszyscy. Ty także!


Rok już niemal minął a tu cicho jakby makiem zasiał. Co oni w tym trybunale jacyś nierychliwi ? :lol:
Avatar użytkownika
skov
 
Posty: 1411
Dołączył(a): czwartek 07 czerwca 2007, 13:48

Re: co z tymi zmianami

Postprzez Blacksmith » środa 17 października 2018, 22:25

skov napisał(a):Rok już niemal minął a tu cicho jakby makiem zasiał.

Cisza przed burzą.
skov napisał(a):Co oni w tym trybunale jacyś nierychliwi ? :lol:

Wierz mi, mnie też zaczyna to już denerwować :x Ale najwidoczniej potrzeba czasu. Nikt nie mówił też, że to będzie pstryknięcie palcem.
Avatar użytkownika
Blacksmith
 
Posty: 2050
Dołączył(a): środa 23 marca 2016, 15:54
Lokalizacja: Elbląg/München, w przyszłości Texas

Re: co z tymi zmianami

Postprzez Cyryl » czwartek 18 października 2018, 05:25

Blacksmith napisał(a):...Nikt nie mówił też, że to będzie pstryknięcie palcem.


tak, a mi się wydawało, że jakiś użytkownik, nie pamiętam (więc może ktoś przypomni), zapowiadał zmiany do października 2017.

ps.
to o czym mowa w tym temacie dotyczy Ustawy o Kierujących Pojazdami (moim zdaniem bubla prawnego), która weszła w życie 19 stycznia 2013, a od tego czasu była 19 razy nowelizowana. ostatnia zmiana 11 września 2018. jednak owa ustawa nie dotyczy egzaminowania, bo to reguluje Rozporządzenie w sprawie egzaminowania osób ubiegających się o uprawnienia do kierowania pojazdami, szkolenia...
Cyryl
 
Posty: 2495
Dołączył(a): niedziela 01 stycznia 2017, 19:54
Lokalizacja: Wrocław

Re: co z tymi zmianami

Postprzez Blacksmith » czwartek 18 października 2018, 21:46

Cyryl napisał(a):tak, a mi się wydawało, że jakiś użytkownik, nie pamiętam (więc może ktoś przypomni), zapowiadał zmiany do października 2017.

Wałęsa też zapowiadał miliony.

Moim zdaniem lepiej aby zaszły zmiany porządnie, niż mieliby przez pośpiech i pisanie na kolanie zrobić jakieś buble.
Poza tym nie moja wina, że tak się ociągają. Ja posłom tylko zleciłem wykonanie tego zadania. Nie pisałem, że ja sam je uczynię.
Avatar użytkownika
Blacksmith
 
Posty: 2050
Dołączył(a): środa 23 marca 2016, 15:54
Lokalizacja: Elbląg/München, w przyszłości Texas


Powrót do Egzamin na prawo jazdy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 64 gości