taka sytuacja...

Wszystko co nie mieści się w powyższych kategoriach.

Moderatorzy: ella, klebek

taka sytuacja...

Postprzez kartaginski » czwartek 09 sierpnia 2018, 18:47

Cześć
Miejsce pełne specjalistów od przepisów to może ktoś mi podpowie bo dzisiaj miałem nie typową sytuację , droga dwu pasmowa, ja na prawym spokojnie (90kmh) bez pośpiechu na lewym trzy kolejne auta mijają mnie ,mijali wolno więc zakładam że z 120 mieli , pierwszy zamulał a reszta czekała aż zjedzie aż nie wiem skąd passat (TDI a jak ) na pełnej petardzie dojeżdża do ostatniego auta prawie na sam tyłek i w ostatniej chwili zjeżdża na prawo przede mnie , gdyby nie mój fenomenalny reflex ,udało mi się przychamować i pojechał :) przy*** by we mnie,nie goniłem ale co się odwlecze to nie uciecze i spotkałem sebe na stacji, miałem różne myśli ale wybrałem opcję z kulturą , kolega dostosował się i przeprosił , powiedział że faktycznie go poniosło więc okej , ale w takiej sytuacji bez świadka czy też nagrania jest taka sprawa rozpatrywana gdybym np wpadł do rowu itd..wiecie o co cho....
kartaginski
 
Posty: 2
Dołączył(a): czwartek 05 lipca 2018, 23:17

Re: taka sytuacja...

Postprzez gumik » poniedziałek 24 września 2018, 17:45

kartaginski napisał(a):może ktoś mi podpowie

Ale jakie jest pytanie?

P.S.
Popracuj nad interpunkcją.
"Krótki prawy zjazdowy" ;-) -> http://www.forum.prawojazdy.com.pl/viewtopic.php?f=3&t=35676&p=408094&hilit=kr%C3%B3tki#p408094
gumik
 
Posty: 3457
Dołączył(a): czwartek 15 września 2016, 18:14

Re: taka sytuacja...

Postprzez Cyryl » poniedziałek 24 września 2018, 19:44

kartaginski napisał(a):...gdyby nie mój fenomenalny reflex...
...wybrałem opcję z kulturą , kolega dostosował się i przeprosił...


jeżeli byłoby bez świadków, to myślę, że ów fenomenalny refleks i sztuka przekonywania zadziałałaby na stróżów prawa, a jak nie, to na pewno na sąd.
Cyryl
 
Posty: 2495
Dołączył(a): niedziela 01 stycznia 2017, 19:54
Lokalizacja: Wrocław


Powrót do Luźna gadka

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 31 gości