Odwołanie mimo zdania egzaminu w międzyczasie.

W tym miejscu zamieszczamy posty związane z egzaminami

Moderatorzy: ella, klebek

Odwołanie mimo zdania egzaminu w międzyczasie.

Postprzez Ghoscik8 » czwartek 30 sierpnia 2018, 18:07

Witam, przeszukałem forum ale nie znalazłem wątku który poruszałby sytuację w jakiej się znalazłem. Otóż zdając egzamin praktyczny (kat. B), podczas dojeżdżania do skrzyżowania, tuż przez samochodem który prowadziłem zapaliło się żółte światło. W mojej ocenie gwałtowne hamowanie byłoby zagrożeniem w ruchu drogowym, tym bardziej że wcześniej zmieniałem pas i wiedziałem że blisko za mną jedzie inny samochód, jednak egzaminator nacisnął z całej siły na hamulec (mimo ABS`u było słychać lekki pisk opon) i zatrzymał nas prawie na wysokości sygnalizatora - był on w tym momencie z poziomu kierowcy przysłonięty przez dach samochodu i oczywiście oznaczało to koniec egzaminu. Nie minęło jeszcze 14 dni i w międzyczasie udało mi się zdać egzamin praktyczny. Czy w tej sytuacji warto pisać odwołanie do marszałka ? Jeżeli przyznają mi rację to czy mam szanse odzyskać pieniądze za niesłuszne oblanie mnie na egzaminie czy nic mi to nie da bo prawo przewiduje jedynie ponowny darmowy egzamin ?
Ghoscik8
 
Posty: 2
Dołączył(a): czwartek 30 sierpnia 2018, 17:48

Re: Odwołanie mimo zdania egzaminu w międzyczasie.

Postprzez skov » wtorek 11 września 2018, 11:35

odzyskasz pieniądze
Avatar użytkownika
skov
 
Posty: 1411
Dołączył(a): czwartek 07 czerwca 2007, 13:48

Re: Odwołanie mimo zdania egzaminu w międzyczasie.

Postprzez szymonix » wtorek 11 września 2018, 11:50

Trochę późno ta odpowiedź, ale warto . Nic nie ryzykujesz.
Avatar użytkownika
szymonix
 
Posty: 451
Dołączył(a): poniedziałek 14 maja 2018, 22:28

Re: Odwołanie mimo zdania egzaminu w międzyczasie.

Postprzez Ghoscik8 » środa 26 września 2018, 20:40

Ze względu na długi czas moderacji posta, w międzyczasie zdałem egzamin a czas na odwołanie od wyniku poprzedniego minął. Mimo wszystko dziękuje za odpowiedzi i mam nadzieje że ktoś z skorzysta z takiej możliwości :)
Ghoscik8
 
Posty: 2
Dołączył(a): czwartek 30 sierpnia 2018, 17:48


Powrót do Egzamin na prawo jazdy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 65 gości