przenieście się z dyskusją na PW

Wątki niepotrzebne lub wygasłe, czyli po prostu śmieci.

Moderatorzy: dylek, ella, klebek

przenieście się z dyskusją na PW

Postprzez gumik » środa 14 lutego 2018, 18:36

Takie wpisy to bezczelna i chamska prowokacja.


To jest moja (i nie tylko) opinia na ten temat z którą nie musisz się zgadzać. Problem był poruszony też w programie o tematyce ruchu drogowego. To nie są moje wymysły.

Natomiast takie posty uważam za prowokacyjne i niezgodne z regulaminem:

Nie na temat. Po co się produkujesz ?

Jak się nie zna pord , a usiłuje zgrywać...

To w końcu naucz się zadawać pytania.

Było podać konkrety, a nie teraz bredzić.

Jak nie bezie znaków to się będę zastanawiał. Teraz są znaki i nie muszę się wypowiadać coby było gdyby.



Czyli tak jak zwykle. Zadałem konkretne pytania, nie dostałem żadnej odpowiedzi tylko to co wyżej. I jeszcze jestem oskarżany o prowokacje.

Czy moderatorzy zgadzają się na to? Czy potrzebni są tu użytkownicy którzy nie odpowiadają na pytania a jedynie robią zamieszanie?
"Krótki prawy zjazdowy" ;-) -> http://www.forum.prawojazdy.com.pl/viewtopic.php?f=3&t=35676&p=408094&hilit=kr%C3%B3tki#p408094
gumik
 
Posty: 3457
Dołączył(a): czwartek 15 września 2016, 18:14

Re: Propozycje, zażalenia, ostrzeżenia i bany

Postprzez szerszon » czwartek 15 lutego 2018, 21:14

Jako że nie chcesz zacytować pełnych wypowiedzi tylko manipulujesz...
Temat o zmianie kierunku jazdy.
szerszon napisał(a):
gumik napisał(a):Niektórzy za idiotyzm uważają zapinanie pasów bezpieczeństwa także te stwierdzenia nie są tożsame.

Nie na temat. Po co się produkujesz ?

A ty o pasach. Fajne te konkrety. Mam dalej cytować te konkrety ? :lol:
Natomiast takie posty uważam za prowokacyjne i niezgodne z regulaminem:
Zgadza się. Większość twoich podlega.
Czyli tak jak zwykle. Zadałem konkretne pytania, nie dostałem żadnej odpowiedzi tylko to co wyżej. I jeszcze jestem oskarżany o prowokacje.
Oczywiście że prowokujesz chamskimi wstawkami. Twoja beznadziejna wiedza i brak umiejętności czytania ze zrozumieniem raczej pozwala obiektywnie wypowiadać się o umiejętnościach ludzi zajmujących się zawodowo tematem.
Czy moderatorzy zgadzają się na to? Czy potrzebni są tu użytkownicy którzy nie odpowiadają na pytania a jedynie robią zamieszanie?
Już raz poleciałeś.
szerszon
 
Posty: 16316
Dołączył(a): sobota 11 lipca 2009, 15:03


Powrót do Kosz

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości