Lublin

Oceń ośrodek szkolenia kierowców, w którym zdobyłeś lub zdobywasz drogowe uprawnienia.

Moderatorzy: ella, klebek

Re: Lublin

Postprzez Bartekowy » środa 31 stycznia 2018, 20:50

Szkoła jazdy Mila
Największym plusem są wykłady, są w weekend (piątek - niedziela) i pierwsza pomoc na tygodniu 2 godzinki.
Teoria zdana za pierwszym, ale nawet się nie uczyłem w domu ani chwili - wystarczyło uważać na wykładach, potem wszystkie testy na 100% robiłem.
Jazdy były bardzo fajne i miło minęły, mili i cierpliwi instruktorzy. Do tego mają dwie lokalizacje, więc często kończyliśmy pod PKS co mi bardzo pasowało.
Jedyny minus to czas, ale z tego co się orientuję to w każdej szkole jest tłok z powodu zmiany przepisów która będzie w czerwcu.
Cena niższa niż u konkurencji. Polecam :)
Bartekowy
 
Posty: 3
Dołączył(a): środa 31 stycznia 2018, 20:42

Re: Lublin szkoła nauki jazdy

Postprzez Krepiec » czwartek 01 lutego 2018, 14:49

Polecam szkole nauki jazdy Rider oraz władcy dróg. Odradzam szkole nauki jazdy Frajda Nowosad ze Swidnika.brak profesjonalności .
Metody nauczania rodem z komuny lub przejęte od patologicznych rodziców.Krytyka,poniżanie,krzyki.
Instruktor zamiast instruować krytykuje,gnębi lub załatwia prywatne sprawy przez telefon.Czesto zmieniają godziny lekcji na ostatni moment,instruktor flirtuje do kusantek,ma nie przyzwoite teksty.
Krepiec
 
Posty: 1
Dołączył(a): piątek 26 stycznia 2018, 15:11

Re: Lublin

Postprzez Bakker » poniedziałek 30 kwietnia 2018, 21:53

Osk PABLO szczerze nie polecam. Wszyscy nastawieni tylko na kasę. Kurs robiłam kilka lat temu, było to bardzo niemiłe doświadczenie. Moim imstruktirem byl pan robert, którego lepiej było o nic nie pytac,bardzo opryskiwy i nieuprzejmy, podobnie jak właściciele osrodka. NIE POLECAM
Bakker
 
Posty: 1
Dołączył(a): poniedziałek 30 kwietnia 2018, 21:43

Re: Lublin

Postprzez Colidor » piątek 11 maja 2018, 13:56

A ja serdecznie polecę RODMOS. Zacząłem tam kurs w październiku, trzy dni temu zdałem egzamin (za piątym podejściem). Jednakże samo przygotowanie na kursie oceniam na bardzo dobre, jak również fachowość przydzielonego mi instruktora (Wojtka!). Taką melepetę jak ja bezproblemowo nauczył jeździć i to w programowe 30 godzin. Jedyne dodatkowe godziny jakie brałem, to "przypominające" przed kolejnymi podejściami do egzaminu. Czyli tak naprawdę wykupiłem raptem 5 dodatkowych godzin, tylko po to, by nie zapomnieć w międzyczasie jazdy w ruchu ulicznym. A oblane podejścia były nie wynikiem nieznajomości czy nieumiejętności jazdy, a z powodu drobnych pierdół, które zdarzają się nawet wieloletnim kierowcom w codziennej jeździe.
Colidor
 
Posty: 3
Dołączył(a): środa 09 maja 2018, 10:24

Re: Lublin

Postprzez xyzxyz » piątek 19 października 2018, 08:23

W trakcie robienia kursu na prawo jazdy człowiek uświadomił sobie, że wysokie słupki zdawalności nie zawsze idą w parze z dobrymi metodami nauczania. Jeśli dla szkoły najważniejsze są statystyki to trzeba mieć świadomość, że często przyjemność z nauki będzie niemalże zerowa. Nasze błędy powodują irytację, zdenerwowanie u instruktorów co często przekłada się na opóźnianie pewnych elementów w nauce, a zatem wykupowanie kolejnych godzin. Jeżeli kursant odczuwa „ciśnienie”, brak zdrowego podejścia do nauki przez instruktorów to nigdy nie będzie czuł się pewnie za kierownicą. Właśnie pewność siebie jest kluczem do sukcesu. Nie tylko, żeby zdać egzamin, ale i w naszej dalszej „karierze” kierowcy.

Zniechęcony robieniem prawa jazdy podziękowałem jednej ze szkół z okolic Lublina i po pozytywnych opiniach w internecie wybrałem szkołę Roland Lex w Lublinie. Jak za pomocą magicznej różdżki moja niechęć przerodziła się w zadowolenie i dążenie do celu. Pan Roland to niesamowicie pozytywna postać na scenie lubelskich szkół nauki jazdy. Nie tylko ze względu na metody nauki, ale i również ze względu na osobowość. To właśnie spokój, pozytywne podejście do kursanta każdego dnia sprawia, że nauka staje się przyjemnością. Pan Roland doskonale rozumie, że kursant jest uczniem i ma prawo popełniać błędy. Z takim podejściem robimy postępy znacznie szybciej. I tak też się stało. Sam egzamin poszedł bezproblemowo, zdany za pierwszym razem. Zostaje ubolewać, że moja przygoda z tą szkołą nie zaczęła się znacznie wcześniej. Po tej krótkiej, ale jakże owocnej przygodzie zostaje podziękować Panu Rolandowi i serdecznie polecić innym. Dziękuję i pozdrawiam :)
xyzxyz
 
Posty: 1
Dołączył(a): piątek 19 października 2018, 08:06

Re: Lublin

Postprzez Pieter » czwartek 15 listopada 2018, 17:53

Również gorąco polecam szkołę Roland Lex.
Jeden instruktor - niezwykle cierpliwy i sympatyczny. Bardzo dobrze tłumaczy różne praktyczne elementy podczas jazdy, naprawdę widać, że zależy mu na tym, aby kursant jak najwięcej wyniósł z nauki. Kiedy popełnia się błędy, udziela przydatnych wskazówek i potrafi podnieść na duchu, ogólnie kurs przebiega w pozytywnej atmosferze.
No i w moim przypadku egzamin praktyczny zdany za pierwszym razem.
Jeśli ktoś szuka zaangażowanego i doświadczonego instruktora „z powołania”, to śmiało wybierajcie tę szkołę, naprawdę warto.
Pieter
 
Posty: 1
Dołączył(a): czwartek 08 listopada 2018, 18:45

Poprzednia strona

Powrót do Oceń OSK

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 15 gości