Komentujemy odcinki programu "Jedź Bezpiecznie"

Wątki niepotrzebne lub wygasłe, czyli po prostu śmieci.

Moderatorzy: dylek, ella, klebek

Komentujemy odcinki programu "Jedź Bezpiecznie"

Postprzez gumik » wtorek 30 stycznia 2018, 20:47

W tym odcinku jest też zwrócona uwaga na wiedzę, a raczej niewiedzę instruktorów nauki jazdy. No ale w sumie mnie to nie dziwi. Patrząc co tu na forum wypisują instruktorzy (są nieliczne wyjątki), to włos się jeży na głowie.
"Krótki prawy zjazdowy" ;-) -> http://www.forum.prawojazdy.com.pl/viewtopic.php?f=3&t=35676&p=408094&hilit=kr%C3%B3tki#p408094
gumik
 
Posty: 3454
Dołączył(a): czwartek 15 września 2016, 18:14

Re: Komentujemy odcinki programu "Jedź Bezpiecznie"

Postprzez szerszon » wtorek 30 stycznia 2018, 21:43

gumik napisał(a):W tym odcinku jest też zwrócona uwaga na wiedzę, a raczej niewiedzę instruktorów nauki jazdy.
A masz na to jakiekolwiek dowody, czy tylko cytat prowadzącego ?
. No ale w sumie mnie to nie dziwi. Patrząc co tu na forum wypisują instruktorzy (są nieliczne wyjątki), to włos się jeży na głowie.
Ale przecież nie masz większego pojęcia o PoRD. Przecież sam pisałeś, że ty tu tylko usiłujesz zdobyć informacje. To na jakiej podstawie obrażasz kogokolwiek ?
Ja ci tu wytykam bzdurę na bzdurze.Mam dowody w postaci twoich postów. A co ty masz ? Krótki zjazdowy ? :lol: :lol: :lol: Masz to gdzieś w przepisach ? :lol: :lol: :lol:
szerszon
 
Posty: 16316
Dołączył(a): sobota 11 lipca 2009, 15:03

Re: Komentujemy odcinki programu "Jedź Bezpiecznie"

Postprzez LeszkoII » wtorek 30 stycznia 2018, 22:08

gumik napisał(a):W tym odcinku jest też zwrócona uwaga na wiedzę, a raczej niewiedzę instruktorów nauki jazdy.
Instruktor nauki jazdy przysposabia kursanta w wiedzę odnośnie kierowania pojazdem w ruchu drogowym. Inną rolę pełni WYKŁADOWCA w OSK. Te zadania zostały słusznie podzielone, aczkolwiek komentarz instruktora wydaje się być dopełnieniem przekazywanej wiedzy teoretycznej. Właściwą wiedzę nabywa kursant a później kierowca. Nie można obarczać instruktora odpowiedzialnością za dokonane po uzyskaniu uprawnień postępowanie kierowcy (noszące znamiona chociażby wykroczeń). Stałoby to w jaskrawej sprzeczności z zasadą Ignorantia iuris nocet . Tak też zresztą podchodzi się do wszystkich deliktów prawnych, np. podatkowych.
Avatar użytkownika
LeszkoII
 
Posty: 7756
Dołączył(a): niedziela 07 października 2012, 13:53

Re: Komentujemy odcinki programu "Jedź Bezpiecznie"

Postprzez szerszon » wtorek 30 stycznia 2018, 22:26

LeszkoII napisał(a):Instruktor nauki jazdy
ależ leszko..nie męcz się. Ten gostek usiłuje tylko zrobić gównoburzę, gdy nie ma argumentów.
szerszon
 
Posty: 16316
Dołączył(a): sobota 11 lipca 2009, 15:03

Re: Komentujemy odcinki programu "Jedź Bezpiecznie"

Postprzez waw » środa 31 stycznia 2018, 18:26

Każdemu zdarzy się coś przekręcić lub źle powiedzieć. Dworakowi też.
waw
 
Posty: 1858
Dołączył(a): niedziela 05 lipca 2015, 13:59

Re: Komentujemy odcinki programu "Jedź Bezpiecznie"

Postprzez gumik » czwartek 08 lutego 2018, 21:45

A co źle powiedział?
Nie można obarczać instruktora odpowiedzialnością za dokonane po uzyskaniu uprawnień postępowanie kierowcy
Kto obarcza?
"Krótki prawy zjazdowy" ;-) -> http://www.forum.prawojazdy.com.pl/viewtopic.php?f=3&t=35676&p=408094&hilit=kr%C3%B3tki#p408094
gumik
 
Posty: 3454
Dołączył(a): czwartek 15 września 2016, 18:14

Re: Komentujemy odcinki programu "Jedź Bezpiecznie"

Postprzez szerszon » czwartek 08 lutego 2018, 22:51

gumik napisał(a):Kto obarcza?
ty
gumik napisał(a):W tym odcinku jest też zwrócona uwaga na wiedzę, a raczej niewiedzę instruktorów nauki jazdy. No ale w sumie mnie to nie dziwi. Patrząc co tu na forum wypisują instruktorzy (są nieliczne wyjątki), to włos się jeży na głowie.

Popisujesz się nie wiadomo czym.Z taką nędzna znajomością PoRD na poziomie pierwszych zajęć teoretycznych. Żenada.
szerszon
 
Posty: 16316
Dołączył(a): sobota 11 lipca 2009, 15:03

Re: Komentujemy odcinki programu "Jedź Bezpiecznie"

Postprzez gumik » czwartek 08 lutego 2018, 23:06

szerszon napisał(a):
gumik napisał(a):Kto obarcza?
ty
Absolutnie nie obarczam instuktorów za dokonania kierowców. Pisałem tylko, że nie popisują się wiedzą, co można zobaczyć na tym forum jak również było to zauważone w programie Jedź bezpiecznie. Brak wiedzy to jedno, odpowiedzialność to drugie.
"Krótki prawy zjazdowy" ;-) -> http://www.forum.prawojazdy.com.pl/viewtopic.php?f=3&t=35676&p=408094&hilit=kr%C3%B3tki#p408094
gumik
 
Posty: 3454
Dołączył(a): czwartek 15 września 2016, 18:14

Re: Komentujemy odcinki programu "Jedź Bezpiecznie"

Postprzez szerszon » czwartek 08 lutego 2018, 23:22

Jak pewien polityk
"Głosowałem, ale się nie cieszyłem"
Taki to twoje "tłumaczenia".
szerszon
 
Posty: 16316
Dołączył(a): sobota 11 lipca 2009, 15:03


Powrót do Kosz

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości