Łódź

Oceń ośrodek szkolenia kierowców, w którym zdobyłeś lub zdobywasz drogowe uprawnienia.

Moderatorzy: ella, klebek

Re: Łódź

Postprzez jacekwielusz » czwartek 08 czerwca 2017, 11:59

Auto szkoła Lider jest ok. Robiłem tam prawko i naprawdę maja dobre podejście. Teoria bardzo dobrze wykładana, jazdy tez prowadzone w sposób przemyślany i taki by jak najwięcej się nauczyć a do tego spokojnie i rzeczowo wyjaśniane wszystkie zawiłości. Mój kolega tez tam robił kurs i tez był zadowolony.
jacekwielusz
 
Posty: 2
Dołączył(a): czwartek 08 czerwca 2017, 11:56

Re: Łódź

Postprzez margaret1 » poniedziałek 12 czerwca 2017, 09:49

Ja robiłam kurs w Autoszkole Lider. I jestem zadowolona. Instruktorzy maja chęć do nauki i są zaangażowani. Jeździłam z Panem Bogdanem i z Panią Ania i zawsze wszystko było w jak należytym porządku.
margaret1
 
Posty: 2
Dołączył(a): poniedziałek 12 czerwca 2017, 09:43

Re: Łódź

Postprzez violama » wtorek 04 lipca 2017, 10:20

Ja prawko na samochód osobowy robiła w auto szkole Lider i byłam mega zadowolona. Instruktorzy maja pojecie o nauczaniu do tego fajna atmosfera i dobre zorganizowanie. Maja tez sporo oddziałów w Łodzi i można sobie wybrać dogodne miejsce kursu. Wcześniej robiłam kurs na motocykl w innej szkole i tam było tez nieźle ale w Liderze było to jakoś lepiej zorganizowane i przede wszystkim instruktorzy uczą dobrze
violama
 
Posty: 1
Dołączył(a): wtorek 04 lipca 2017, 10:15

Re: Łódź

Postprzez mattiborr » środa 05 lipca 2017, 10:51

Lider jest the best. Robiłem u nich prawko i byłem zadowolony egzamin zdany za pierwszym razem. Instruktorzy ok samochody tez w porządku
mattiborr
 
Posty: 1
Dołączył(a): środa 05 lipca 2017, 10:49

Re: Łódź

Postprzez Michal99ldz » piątek 07 lipca 2017, 09:34

Nie wiem czemu tak chwalona jest Auto Szkoła Lider, zgodnie z danymi opublikowanymi przez UMŁ na 1993 egzaminów zdanych było 615 (rok 2016). 30 % skuteczności to trochę mało, biorąc pod uwagę, że niektóre szkoły mogą pochwalić się 50%. Widocznie akurat moi poprzednicy trafili na najlepszych instruktorów w tej szkole.
Ja uczęszczałem do szkoły X [około 25% skuteczności na kat. B] (nie chce wymieniać ośrodka mimo że poważnie się na nim zawiodłem). Wyjeździłem wszystkie jazdy, kazano mi dokupić jeszcze 10 i zdałem dopiero ich egzamin wewnętrzny, dokupiłem również godzinę przed każdym egzaminem (3 wtopy na państwowym). Musiałem znów dokupić godziny zgodnie z przepisami. Postanowiłem zmienić Autoszkołę, szukałem jakiś rankingów zdawalności, ciężko było cokolwiek znaleźć, jednak odwiedzałem strony osk w łodzi, aż natrafiłem na to:
http://palgan.pl/ranking-autoszkol-lodz-2016/
Z początku myślałem, że ta autoszkoła sama wyprodukowała taki ranking, jednak sprawdziłem z danymi oficjalnymi i nie ma żadnej pomyłki. Podchodziłem do kategorii B, mimo że Auto Szkoła Pałgan była na 5 miejscu w zestawieniu za rok 2016 pod względem skuteczności postanowiłem im zaufać, ponieważ jako jedyni postarali się o przyzwoite zestawienie statystyk zdawalności, żadna łódzka gazeta nie zrobiła takiej roboty (sic!).
Kupiłem 10 godzin u nich w pakiecie by się podszkolić przed 4 egzaminem i co ?? ZDAŁEM. Podejrzewam jakbym poszedł do nich od razu skończyło by się na max 2 podejściach w 10 godzin u nich nabrałem większej pewności niż w 43 w szkole, w której wykupiłem kurs.
Michal99ldz
 
Posty: 2
Dołączył(a): piątek 07 lipca 2017, 09:10

Re: Łódź

Postprzez Alfa9 » sobota 08 lipca 2017, 20:03

Ja tak nie mam nic do Auto Szkoły Lider. Sam zdałem za robotę trzecim razem ale dlatego że miałem pecha i przez własną głupotę
Jedź ostrożnie! Szanuj swoje życie i życie innych !
Avatar użytkownika
Alfa9
 
Posty: 1
Dołączył(a): sobota 08 lipca 2017, 19:48

Re: Łódź

Postprzez Michal99ldz » poniedziałek 10 lipca 2017, 19:25

Alfa9 napisał(a):Ja tak nie mam nic do Auto Szkoły Lider. Sam zdałem za robotę trzecim razem ale dlatego że miałem pecha i przez własną głupotę

Tak droga alfa 9 . Dołączył(a):sobota 08 lipca 2017, 19:48 Ostatnia wizyta:sobota 08 lipca 2017, 20:03 Liczba postów:1
Tak drogi mattiborr Dołączył(a):środa 05 lipca 2017, 10:49 Ostatnia wizyta:środa 05 lipca 2017, 10:51 Liczba postów:1
Tak droga violama Dołączył(a):wtorek 04 lipca 2017, 10:15 Ostatnia wizyta:wtorek 04 lipca 2017, 10:21 Liczba postów:1
Tak droga margaret1 Dołączył(a):poniedziałek 12 czerwca 2017, 09:43 Ostatnia wizyta:poniedziałek 12 czerwca 2017, 09:49 Liczba postów:1
Tak drogi jacekwielusz Dołączył(a):czwartek 08 czerwca 2017, 11:56 Ostatnia wizyta:czwartek 08 czerwca 2017, 11:59 Liczba postów:1

Też nic nie mam do tej auto szkoły, ale wysyp pojedynczych postów jest druzgocący. Mam nadzieję, że wszyscy rzeczywiście byliście kursantami i zdaliście w tej auto szkole. Jak dla mnie to trochę podejrzane, wygląda na pisanie na zamówienie, ale mogę się mylić. Też tak czytałem na różnych forach i trafiłem do szkoły X, w której tylko zdarli ze mnie kasę...
Michal99ldz
 
Posty: 2
Dołączył(a): piątek 07 lipca 2017, 09:10

Re: Łódź

Postprzez margaret1 » czwartek 20 lipca 2017, 11:01

Michal99ldz napisał(a):
Alfa9 napisał(a):Ja tak nie mam nic do Auto Szkoły Lider. Sam zdałem za robotę trzecim razem ale dlatego że miałem pecha i przez własną głupotę

Tak droga alfa 9 . Dołączył(a):sobota 08 lipca 2017, 19:48 Ostatnia wizyta:sobota 08 lipca 2017, 20:03 Liczba postów:1
Tak drogi mattiborr Dołączył(a):środa 05 lipca 2017, 10:49 Ostatnia wizyta:środa 05 lipca 2017, 10:51 Liczba postów:1
Tak droga violama Dołączył(a):wtorek 04 lipca 2017, 10:15 Ostatnia wizyta:wtorek 04 lipca 2017, 10:21 Liczba postów:1
Tak droga margaret1 Dołączył(a):poniedziałek 12 czerwca 2017, 09:43 Ostatnia wizyta:poniedziałek 12 czerwca 2017, 09:49 Liczba postów:1
Tak drogi jacekwielusz Dołączył(a):czwartek 08 czerwca 2017, 11:56 Ostatnia wizyta:czwartek 08 czerwca 2017, 11:59 Liczba postów:1

Też nic nie mam do tej auto szkoły, ale wysyp pojedynczych postów jest druzgocący. Mam nadzieję, że wszyscy rzeczywiście byliście kursantami i zdaliście w tej auto szkole. Jak dla mnie to trochę podejrzane, wygląda na pisanie na zamówienie, ale mogę się mylić. Też tak czytałem na różnych forach i trafiłem do szkoły X, w której tylko zdarli ze mnie kasę...



Skoro zostałam wywołana do tablicy to się odezwę. Nie jestem chętna do wydawania opinii w necie ale jak sama szukałam szkoły to sugerowałam się opiniami w necie i trafiłam do Lidera i jestem z tego zadowolona i postanowiłam to napisać na forum odpowiednim dla tego typu postów. A to że mam jeden post na tym forum to coś złego? Tak samo mogę powiedzieć na temat Michal99ldz że robi to konkurencja Lidera (ma przecież 2 posty jeden wychwalający inna szkolę a drugi sugerowanie czegoś nie mając pewności że tak jest.
margaret1
 
Posty: 2
Dołączył(a): poniedziałek 12 czerwca 2017, 09:43

Re: Łódź

Postprzez jacekwielusz » czwartek 03 sierpnia 2017, 11:38

Robiłem kurs w Liderze a że byłem bardzo zadowolony to napisałem pozytywną opinię czy coś w tym złego?
Uważam że ta szkoła jest ok i tyle w temacie.
jacekwielusz
 
Posty: 2
Dołączył(a): czwartek 08 czerwca 2017, 11:56

Re: Łódź

Postprzez dominikalodz » środa 27 września 2017, 10:13

Polecam każdemu Auto Szkołę Pałgan. Solidne przygotowanie teoretyczne prowadzone przez Zbyszka, wspaniali instruktorzy!!! Super atmosfera, cierpliwość i profesjonalizm. Cała kadra pracownicza jest cudowna. Zdałam za pierwszym razem, a nikt nie wierzył z rodziny i znajomych, że to będzie możliwe.
dominikalodz
 
Posty: 1
Dołączył(a): środa 27 września 2017, 10:06

Re: Łódź

Postprzez maciekskor » poniedziałek 02 października 2017, 11:48

Prawko robiłem w Szkole Lider w Łodzi i jestem bardzo zadowolony. Jeżdżę sporo samochodem po Polsce i nie tylko i czasami wspominam jazdy z moim instruktorem (panem Bogdanem) Często sprawdza się to co on mówił na temat ograniczonego zaufania i wyobraźni podczas jazdy. Pare razy uratował mnie to przed kraksą/ wypadkiem
maciekskor
 
Posty: 1
Dołączył(a): poniedziałek 02 października 2017, 11:45

Re: Łódź

Postprzez tomecf » piątek 06 października 2017, 09:39

Jak robiłem kurs to obiecałem mojemu instruktorowi że jak zdam za pierwszym razem to wyrażę opinie na temat szkoły w którym robiłem kurs na prawka. I słowo się rzekło. wczoraj zdałem egzamin praktyczny. Dlatego niniejszym dziękuje Panu Bogdanowi ze Auto Szkoły Lider w Łodzi za dobre przygotowanie mnie do egzaminu i za cenne uwagi podczas kursy. Jesteście najlepsi
tomecf
 
Posty: 1
Dołączył(a): piątek 06 października 2017, 09:34

Re: Łódź

Postprzez andrewwiec » piątek 03 listopada 2017, 12:12

prawko robiłem w szkole Lider. I jestem bardzo zadowolony. Maja dobre podejście do kursanta i naprawdę instruktorom zależy by nauczyć sie jeździć dobrze i bezpiecznie. Ostatnio tez spotkałem się z rankingami szkół nauki jazdy w Łodzi i tam mieli też dobrą pozycje (któreś z pierwszych miejsc). Warto u nich robić kurs
andrewwiec
 
Posty: 1
Dołączył(a): piątek 03 listopada 2017, 12:08

Re: Łódź

Postprzez ireneja » piątek 02 marca 2018, 10:45

Dziękuje wszystkim za info na temat Autoszkoły Lider. To między innymi za waszymi opiniami zapisałam się na kurs do tej szkoły. I jak na razie jestem bardzo zadowolona. Fajne i ciekawie prowadzone kursy teoretyczne. Jazdy zaczęłam i jak na razie wszystko ok. jestem bardzo zadowolona z kurs i jeszcze dostałam prezent (voucher na gokarty) jak się zapisałam. Dam znać jak skończę kurs i zdam egzamin. mam nadzieję że będzie to niebawem :)
ireneja
 
Posty: 1
Dołączył(a): piątek 02 marca 2018, 10:40

Re: Łódź

Postprzez Kornik88 » środa 07 marca 2018, 11:41

Polecam szkołę Grześ. Pan Grzegorz pomógł mojej żonie wrócić za kółko po 3 letniej przerwie i udało zdać się egzamin za 1-szym razem. Zdanie prawa jazdy z ich pomocą to bułka z masłem.
Kornik88
 
Posty: 1
Dołączył(a): środa 07 marca 2018, 11:31

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Oceń OSK

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości