Warszawa

Oceń ośrodek szkolenia kierowców, w którym zdobyłeś lub zdobywasz drogowe uprawnienia.

Moderatorzy: ella, klebek

Re: Warszawa

Postprzez bluem » środa 11 stycznia 2017, 18:47

Mogę śmiało polecić Moto Start na Mokotowie, instruktor, cierpliwie tłumaczy, a wiadomo jak nie bardzo "techniczna", mimo tego udało mi się to szybko ogarnąć. :D
bluem
 
Posty: 5
Dołączył(a): niedziela 08 listopada 2015, 20:51

Re: Warszawa

Postprzez mariettamaria » czwartek 19 stycznia 2017, 20:45

Jak ta Gazelka kolego? Zacząłeś już kurs? Doradzasz, odradzasz, na coś zwrócić uwagę?
mariettamaria
 
Posty: 1
Dołączył(a): czwartek 19 stycznia 2017, 20:41

Re: Warszawa

Postprzez josberek » poniedziałek 23 stycznia 2017, 14:40

Zacząłem kurs z początkiem roku, na razie nic negatywnego powiedzieć nie mogę i mam nadzieję, że wynik egzaminu będzie równie pozytywny. Jedyny problem jest taki, że chu..... mi idzie, ale czego się mozna spodziewać po 30-kilkuletnim człowieku. :? Jeżdżę z instruktorem Darkiem, bardzo spokojny i profesjonalny starszy facet. Generalnie szkołę bardzo doradzam, bo obsługa też bardzo uprzejma i z niczym nie było problemów, od pierwszego telefonu wszystko wytłumaczyli co po kolei, jak zrobić PKK i gdzie zgłosić się do lekarza.
josberek
 
Posty: 3
Dołączył(a): piątek 23 grudnia 2016, 20:53

Re: Warszawa

Postprzez lukij1987 » wtorek 31 stycznia 2017, 14:28

Zdecydowanie polecam Szkołę Jazdy Autek, obok Ratusza Bemowo. Mają bardzo wymagających, ale zarazem miłych instruktorów, uczą jeździć, a nie tylko "zdać egzamin". Byłem tam w 2015 roku, obecnie moi znajomi robią tam kurs i sobie chwalą. Poza tym, mają ciekawe promocje (np. dostałem gratis jazdę na sportowym mercedesie za polecenie szkoły wśród znajomych). Zdecydowanie polecam!
lukij1987
 
Posty: 4
Dołączył(a): wtorek 12 maja 2015, 19:43

Re: Warszawa

Postprzez interesant » niedziela 13 sierpnia 2017, 11:06

Ja zdecydowanie polecam OSK BETI Żuromińska 4. Ciepła rodzinna atmosfera, po każdym wykładzie zawsze zadawane jest jedno pytanie kontrolne z omawianej przed chwilą tematyki, którego zadaniem jest stwierdzenie czy kursant bierze udział w kursie w sposób czynnym/biernym czy pozornym (wychodząc z założenia "płacę, wymagam"). Nauka praktyczna również przebiegała w przyjażniej atmosferze. Po "wrzuceniu" kursanta "na głęboką wodę", na bieżąco weryfikowanie i omawianie błędów. Na egzaminie wewnętrznym z teorii uzyskałem wynik 71/74 pnktów, Niestety miałem pecha, w dniu ukończenia kursu złamałem rękę. Zapisałem się w czerwcu na egzamin teoretyczny na Odlewniczej (dobrze sobie zdając sprawę że zdawalność teorii jest na poziomie 53%), zdany za pierwszym razem 70/74. W lipcu po wstępnym wyleczeniu ręki i wykupieniu 4h jazd doszkalających (W okresie od maja do lipca na skrzyżowaniu Bazyliańska/Kondratowicza z Rembielinską nastąpiła znaczna zmiana w organizacji ruchu) przystąpiłem praktycznego oczywiście też na Odlewniczej (i również zdając sobie sprawę że zdawalność w praktyce wynosi 33.33%). 24.07 Zdałem za pierszym podejściem praktykę. Przy wborze OSK nie miałem żadnych żądań/wymagań, jedynie ze swojej strony okazałem zrozumienie i postawę fair-play i może podświadomie tego oczekiwałem od drugiej strony.
interesant
 
Posty: 1
Dołączył(a): niedziela 13 sierpnia 2017, 09:54
Lokalizacja: Warszawa

Re: Warszawa

Postprzez senna » niedziela 20 sierpnia 2017, 20:50

Jak dobra szkola to tylko autojar na kabatach a totalna ciapa dla której mysl o jezdzeniu autem wywolywala panike i strach teraz jestem dobrym kierowca przemieszczajacym sie po wielu miastach nawet bez gpsa :D W tej szkole nauczylam sie pewnosci siebie , stabilnosci, cierpliwosci i wielu zasad. Pan Piotr z ktorym mialam jazdy pelna uwage skupial na mnie, zawsze byl punkt6ualny i kazdy blad popelniony przeze mnie tlumaczyl do oporu. Szkola jak dla mnie godna polecenia
senna
 
Posty: 1
Dołączył(a): niedziela 20 sierpnia 2017, 20:46

Polecam Osk Gokart Zielonka- fajna skuteczna szkoła.Marek198

Postprzez SteveSteve » wtorek 22 sierpnia 2017, 00:19

Witam. Chciałbym wyrazić swoją opinię jednocześnie ogromnie polecając szkołę nauki jazdy OSK Gokart mieszczącą się w Zielonce. I właśnie w Zielonce z tego powodu odbywa się kurs teoretyczny. Osobiście robiłem prawo jazdy za pomocą tej właśnie szkoły. Bardzo mi przykro że piszę tę opinię dopiero teraz jednocześnie bo odkąd zacząłem przygotowania się do uzyskania prawa jazdy mija można powiedzieć nawet dokładnie bynajmniej co do miesiąca proszę państwa 14 lat -bo zapisałem się jakoś we wrześniu roku 2003. Niestety zapomniałem nazwę szkoły a nie miałem za bardzo kiedy i jak pobuszować by ją odnaleźć co na szczęście udało mi się zrobić właśnie dziś -jednocześnie od razu zabierając się za polecenie tej szkoły poprzez mam nadzeję wystawienie pozytywnej opini . :P
Nawet sie jeszcze nie pochwaliłem panu Wojtkowi swoim wyczynem zdania z powodu czego ubolewałem okropnie. Pewnie już nie pamięta kursanta którym byłem co w zupełności jest zrozumiałe . Teoria zdana za 1 razem a praktyczny za 2. Być może dlatego że robiłem te prawko troszeczkę na raty. Na pewno nie jestem w stanie obarczyć jakimikolwiek winami osk gokart. Teorię zdałem gdy tylko miałem możliwość przystąpienia do egzaminu czyli wiosna 2004 .Natomiast praktyczne egzaminy to początek 2005 r. i wczesna wiosna w drugim już udanym podejściu. Jak widać miałem sporo przerwy. Wystarczyło sobie wykupić kilka godzin doszkalających jazd w tym poćwiczenia manewrów które zaliczyło sie bez problemu na egzaminie już za pierwszym razem i zdać za drugim elegancko całość.Nie zdałem na mieście za 1.
Polecam raz jeszcze.Bardzo fajna współraca na lini kursant-szkoła/instruktorzy. Na prawdę bardzo fajne terminy.Oczywiście cenowo także bardzo super.
Bywało że Jazdy czasem wychodząc mi na przeciw i dzięki przychylności szkoły rozpoczynałem sobie po praktykach łapiąc się z instruktorem tuż pod budynkiem gdzie wychodziłem z praktyk szkolnych co było ogromnym komfortem . A dodam że była to druga strona Warszawy z persektywy Zielonki-Warszawa Okęcie. :)
Jest mi ogromnie miło i cieszę się że szkoła nadal istnieje :) Pozdrawiam życząc 100 lat . :)
Marek
SteveSteve
 
Posty: 1
Dołączył(a): poniedziałek 21 sierpnia 2017, 23:22
Lokalizacja: Zielonka,Warszawa

Re: Warszawa

Postprzez kursant12 » wtorek 19 września 2017, 14:55

Ja stanowczo odradzam szkołę mach. Jestem po kursie w tej szkole. Teoria poszła szybko, natomiast jazdy często były skracane, instruktor mało wymagający - Michał, ciągłe rozmowy prywatne przez tel. Jazdy po placu manewrowym ciągle jak tylko nie chciało mu się tłumaczyć tras, bądź chciał przerwę na papieroska.
Wystawiona opinia dla tego ośrodka nie została przeze mnie upubliczniona ( nie było w niej wulgaryzmów), więc bardzo powątpiewam ,że w większości są one usuwane.
Bardzo polecam auto ligę. Super instruktor, nauczył mnie więcej przez 4 h, niż ta szkoła przez cały kurs.
kursant12
 
Posty: 1
Dołączył(a): wtorek 19 września 2017, 14:41

Re: Warszawa

Postprzez ZOli » poniedziałek 11 grudnia 2017, 22:09

Kurs prawa jazdy robiłam w szkole Lider z Otwocka. Instruktor nawet w porządku. Samochód utrzymany w czystości, jazdy odbywały się punktualnie. Przeprowadziłam się na Bielany do Warszawy i tutaj szukam instruktora. Trochę poczytam opinii i może kogoś znajdę.
ZOli
 
Posty: 14
Dołączył(a): poniedziałek 11 grudnia 2017, 21:53

Re: Warszawa

Postprzez marchew19 » środa 20 grudnia 2017, 12:16

Autojar na Kabatach http://autojar.pl/ nie ma lepszej szkoly w Warszawie !! Super szybko przyswajalna teroea, duzo cennych rad, cierpliwi i konkretni instruktorzy i super samochod. Nie ma sie do czego doczepic :D
marchew19
 
Posty: 1
Dołączył(a): środa 13 grudnia 2017, 23:40

Re: Warszawa

Postprzez Gremio » środa 17 stycznia 2018, 15:24

Ja mogę śmiało polecić OSK Yeti - dzięki nim udało mi się zdać egzamin praktyczny za pierwszym podejściem. Instruktorzy mają odpowiednie podejście do kursantów i wiedzą jak przekazywać wiedzę oraz umiejętności. Jedna z najlepszych o ile nie najlepsza szkoła jazdy w stolicy.
Gremio
 
Posty: 1
Dołączył(a): środa 17 stycznia 2018, 15:21

Re: Warszawa

Postprzez MagdulaAk » sobota 27 stycznia 2018, 21:18

Witam wszystkich serdecznie,

mija miesięczna rocznica od zdobycia prawa jazdy. Jestem dumna, ponieważ przez ten czas przejechałam 2 tysiące kilometrów bez najmniejszej ryski na moim nowiuśkim autku. Nie mam najmniejszego problemu z parkowaniem, oraz z poruszaniem się po centrum Warszawy, wszystko wykonuję na spokojnie, powoli, bez stresu zgodnie z zaleceniami mojego instruktora. Dzięki dużej ilości wyjeżdżonych godzin również wyśmienicie radzę sobie z jazdą poza miastem, po drogach ekspresowych. Kurs robiłam z fantastycznym Panem Rafałem ze szkoły Havranek. Pan Rafał nauczył mnie wszystkiego od podstaw. Spokojny, opanowany instruktor, potrafi wyjaśnić trudne zagadnienia w prosty, zrozumiały sposób. Zapisując się do szkoły Havranek miałam obiekcje co do wysokiej ceny kursu 30 godzin 1700 zł, jednak teraz wiem, że lepiej trafić nie mogłam. Egzamin zaliczyłam bez mrugnięcia okiem a teraz radzę sobie z jazdą samochodem. Do tego wszystkiego ,sympatyczna, miła pani w biurze, nie było kłopotu z przekładaniem, odwoływaniem jazd. Świetnie:) Ściskam wszystkich i pozdrawiam. http://www.havranek.entro.pl
MagdulaAk
 
Posty: 1
Dołączył(a): sobota 27 stycznia 2018, 20:49

Re: Warszawa

Postprzez Bazyli » czwartek 08 lutego 2018, 15:29

Podobnie jak poprzedniczka uczyłem się jeździć u Rafała ze szkoły Havranek. Brałem u nich tylko lekcje dodatkowe. Jestem zadowolony, ponieważ posiadam dzięki Havrankom prawo jazdy. Instruktor Rafał rzeczywiście solidnie podchodzi do sprawy. Widać, że uczy z pasją, uczy żeby nauczyć jeździć, nie tylko żeby zdać egzamin. Minusem było, że musiałem przez całą Warszawę dojeżdżać na Pl. Wilsona lub Bemowo, mieszkam na Ursusie, więc miałem kawał drogi do przejechania. I cena za jazdy nie najniższa, jednak warto, ponieważ jest to inwestycja na całe życie.
Bazyli
 
Posty: 1
Dołączył(a): czwartek 17 listopada 2016, 22:06

Re: Warszawa

Postprzez ZOli » czwartek 22 lutego 2018, 20:49

Zdałam egzamin na prawo jazdy. Jednak jestem załamana formą egzaminu, ponieważ w mojej ocenie dwa razy miałam wynik negatywny nie z mojej winy. Poszło do przodu dopiero za trzecim razem. O tych dwóch niezdanych egzaminach napiszę w innym terminie, jestem strasznie zmęczona i idę spać. Jazdy po za kursem miałam jak poprzednicy w małej szkółce Havranek. Na jazdach było bardzo dobrze, wszystko było :spoko:
ZOli
 
Posty: 14
Dołączył(a): poniedziałek 11 grudnia 2017, 21:53

Re: Warszawa

Postprzez PAgnieszkAP1982 » niedziela 25 marca 2018, 19:30

Dzień dobry. Serdecznie polecam Państwu OSK Havranek. Profesjonalizm uderza w nas już przy samym zapisie. Pani z którą miałam pierwszy, telefoniczny kontakt jest naprawdę bardzo miła i szybko była w stanie podać mi konkretne terminy na jazdy, biorąc pod uwagę moje ograniczenia czasowe. Sam kurs rozpoczęłam w innej szkole, po której zakupiłam jazdy doszkalające jeszcze w dwóch innych. Po dwóch egzaminach zakończonych na łuku zdecydowałam się właśnie na doszkalanie w szkole Havranek. Podejście Instruktora, Pana Rafała robi niesamowite wrażenie. Błędy są na bieżąco wychwytywane i omawiane, tłumaczone w sposób szczegółowy, jasny. Często Pan Rafał przedstawiał pewne sytuacje obrazowo, rozrysowując je, lub przedstawiając na pomocach, które zawsze były gdzieś pod ręką :-) a propos pomocy, polecam również płytę z filmikami (skrzyżowania, tramwaje) - w mojej ocenie materiał bardzo przydatny. W czasie nauki nie spotkają się Państwo z "grzebaniem" w telefonie, załatwianiem prywatnych spraw, spóźnianiem, kąśliwymi uwagami, czy gadaniem o głupotach. Pan Rafał szanuje swojego "podopiecznego" oraz jego czas. Po tych jazdach doszkalających zdecydowałam się na kolejny egzamin (tym razem zakończony wynikiem pozytywnym). Opinie, które czytałam na stronie szkoły jeszcze przed zdecydowaniem się na nią, okazały się w 100% prawdziwe. Wszystkim przyszłym kandydatom na kierowcę życzę, by natknęli się właśnie na takiego Instruktora. Najlepiej nie testować, tylko od razu decydować się na to, co sprawdzone i poparte wieloma pozytywnymi komentarzami. Zdecydowanie polecam szkołę Havranek. Jak się okazało, była to moja najlepsza inwestycja. Pozdrawiam serdecznie :-)
PAgnieszkAP1982
 
Posty: 1
Dołączył(a): niedziela 25 marca 2018, 18:37

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Oceń OSK

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 16 gości