Lublin

Oceń ośrodek szkolenia kierowców, w którym zdobyłeś lub zdobywasz drogowe uprawnienia.

Moderatorzy: ella, klebek

Lublin, zdawalność za 9 miesięcy 2014 r.

Postprzez masrak » poniedziałek 13 października 2014, 16:57

Ośrodki szkoleniowe o najlepszej zdawalności za 9 miesięcy 2014 roku (kat.B):
1. Mistrzkierownicy.pl 52.6%
2. Władcy Dróg 46,7%
3. Seba 46,2%
4. Marek Osior 45,9%
5. Artur Zasada 45,5%

Więcej statystyk na:http://www.kurierlubelski.pl/artykul/3601533,ranking-osrodkow-szkolenia-kierowcow-w-lublinie-ktore-najlepsze,id,t.html
masrak
 
Posty: 9
Dołączył(a): czwartek 21 października 2010, 18:04

Re: Lublin

Postprzez stanlej90 » czwartek 04 grudnia 2014, 21:57

Polecam wszystkim Need For L.
Szukając szkoły natrafiłem kilka razy na ich dobrą opinię i nie zawiodłem się. A piszę teraz to bo na jazdach czasem rozmawialiśmy o wyborze szkoły i w ten sposób chcę pomóc kolegom/koleżankom w wyborze, bo sam przez to przechodziłem. Dziwiłem się trochę niektórym , którzy wybierali te "większe" szkoły gdzie tylko przepycha się kursantów i tak naprawdę robisz ciągle to samo tylko z innym instruktorem...
Zdałem bez problemu, nic na egzaminie mnie nie zaskoczyło, a oprócz tego chyba nauczyłem się jeździć :D

Gdyby ktoś słyszał jakieś opinie o Need For L to potwierdzam - nie zawiedziecie się :) i te pierwsze 120 km/h na ekspresówce pamięta się długo :D
stanlej90
 
Posty: 1
Dołączył(a): czwartek 04 grudnia 2014, 21:48

Re: Lublin

Postprzez EwelinaK » piątek 30 stycznia 2015, 13:00

Witam wszystkich,
Zdałam prawo jazdy za trzecim razem. Kurs robiłam w KURSORZE. W dużej mierze zależało to na którego instruktora się trafi, jedni tłumaczyli więcej drudzy mniej. Jazdy doszkalające dokupiłam w szkole LEX (ul. Lipowa 3) i muszę przyznać,że metoda nauki Pana Romualda najbardziej przypadła mi do gustu. Oprócz tego,że Pan potrafił dobrze wytłumaczyć popełniane przeze mnie błędy to w dodatku niesamowicie motywować do nauki i co najważniejsze uwierzyć w siebie.
Polecam!
EwelinaK
 
Posty: 1
Dołączył(a): piątek 30 stycznia 2015, 12:47

Re: Lublin

Postprzez logos00 » czwartek 28 maja 2015, 13:17

Witam. Mój kurs odbyłam u Artura Zasady. Przyznam że wcześniej nie jeździłam i potrzebowałam trochę czasu, żeby poczuć się pewnie na drodze. Kurs ok.
Jeżeli jesteś zainteresowany wzięciem pożyczki gotówkowe Warszawa http://dobrekredyty.com.pl/kredyty-gotowkowe, współpraca z polskim bankiem - a jest ich sporo u nas, jest najbardziej wskazaną opcją.
logos00
 
Posty: 3
Dołączył(a): czwartek 28 maja 2015, 03:54

Re: Lublin

Postprzez hegena » czwartek 11 czerwca 2015, 17:46

Z czystym sumieniem mogę polecić sZkołę jazdy LEKTOR. Kierownik OSK super facet. Instruktor Pan Marek mega człowiek. W 10 godZin po 8 letniej przerwie nauczyłam się więcej niż na kursie w PZMocie.Pozdrawiam
hegena
 
Posty: 2
Dołączył(a): niedziela 19 kwietnia 2015, 20:12

Re: Lublin

Postprzez VanDerVart » środa 02 grudnia 2015, 14:19

7 lat temu oblałem 4 razy w Lublinie.
Po tym czasie zrobiłem niedawno kurs doszkalający (kompletny) u Władców Dróg z Lublina.
W piątek 13 ubiegłego miesiąca zdałem teorię 74/74, dziś zaś praktykę i za 11 dni roboczych będę miał dokument :D
Polecam z czystym sumieniem Władców Dróg z Lublina, gdyż takiej atmosfery w innej szkole nie zaznacie :spoko:
Teoria 74/74 13 listopada 2015 (piątek)
Praktyka 2 grudnia :D
VanDerVart
 
Posty: 78
Dołączył(a): sobota 14 listopada 2015, 00:46

Re: Lublin

Postprzez ewelinak91 » środa 03 sierpnia 2016, 17:41

Przed egzaminem poszłam na jazdy doszkalające do szkoły Roland Lex i polecam ją wszystkim, którzy chcą jak najlepiej przygotować się do egzaminu państwowego i zdać go za pierwszym razem! Pan Roland to człowiek posiadający ogromną wiedzę, doświadczenie, cierpliwość i wyjątkowy dar nauczania innych. Wszystko dokładnie tłumaczy jeśli trzeba nawet i kilkukrotnie. Prowadzenie samochodu to czysta przyjemność, a motywacja, która daje Pan Roland jest bezcenna. Gdybym mogła wybierać jeszcze raz to od razu zapisałabym sie do szkoły jazdy Roland Lex, a nie traciła czas w "masówce". Polecam gorąco wszystkim tę szkołę jazdy ja jestem zachwycona.
ewelinak91
 
Posty: 1
Dołączył(a): środa 03 sierpnia 2016, 17:06

Re: Lublin

Postprzez mkoziolek78 » wtorek 01 listopada 2016, 16:48

Polecam szkołę Amigo. Robiłem tam kurs na motocykl oraz samochód. Egzaminy teoretyczne oraz praktyczne zaliczone za pierwszym razem :spoko:
mkoziolek78
 
Posty: 1
Dołączył(a): wtorek 01 listopada 2016, 16:41

Re: Lublin

Postprzez Dmalek » poniedziałek 07 listopada 2016, 22:09

Dołączam się z pozytywną opinią dla szkoły Amigo z Lublina. Brałam u nich dodatkowe jazdy na samochód :spoko: Egzamin zaliczony dzięki tej szkole. :D
Dmalek
 
Posty: 1
Dołączył(a): poniedziałek 07 listopada 2016, 22:06

Re: Lublin

Postprzez rekawek1995 » sobota 18 marca 2017, 15:50

Polecam Efekt ale nie polecam pracującej tam Karoliny.Bardziej niż jazda obchodzi ją smsowanie i rozmowy przez telefon.Jeśli macie możliwość to nie zapisujcie sie nigdy do niej.Mogę wam natomiast polecić instruktorów Maćka i Pawła oraz panią instruktor Anię.
rekawek1995
 
Posty: 1
Dołączył(a): sobota 18 marca 2017, 15:46

Re: Lublin

Postprzez adusiadorosz » sobota 13 maja 2017, 08:57

Serdecznie polecam wszystkim RolandLex na lipowej. Stoicki spokój i opanowanie Pana Rolanda udziela się każdemu. Jazdy są przyjemne, a prowadzący ma indywidualne podejście do każdego. Myślałam, że jestem przypadkiem beznadziejnym, a dzięki zaangażowaniu Pana Rolanda zdałam za drugim razem. (pierwszy egzamin nie do opanowania nerwy i najechanie na pachołek). Po zdanym egzaminie instruktor pomaga w pierwszych "krokach" wlasnym samochodem a co najwazniejsze pamieta kto z czym ma problem i nad czym należy pracowac.Wybranie tego OSK było najlepsza z mozliwych decyzji, z czystym sumieniem polecam!:)
adusiadorosz
 
Posty: 1
Dołączył(a): niedziela 04 września 2016, 17:49

Re: Lublin_OSK Roland Lex!! Polecam

Postprzez Margarita20 » środa 14 czerwca 2017, 17:05

Polecam szkołę jazdy "Roland LEX". Egzamin zdany za pierwszym razem (nigdy do tej pory nie wsiadałam za kierownicę) oraz egzamin testowy 74 punkty z 74-ech!!! Podczas jazdy instruktor nie upuszcza żadnej detali, dotyczącej jazdy oraz tłumaczy to wszystko w sposób jasny, logiczny, a głównie spokojny. Stosuje fajny system nagrywania każdej jazdy, żeby w domu sobie na spokojnie potem wszytko przeanalizować. Jazdy praktyczne zawsze odbywają się tylko z jednym instruktorem - Panem Rolandem :) Jeżeli nie możecie wybrać szkołę (jak było u mnie, bo w Lublinie jest sporo tych szkół), na pewno przekonają was te filmiki na głównej stronie, widać i profesjonalizm, i wspaniałą atmosferę, i sposób tłumaczenia.
Na egzaminie nie było żadnego odcinku jezdni, po którym nie jeździłam. Gorąco Polecam!
Margarita20
 
Posty: 1
Dołączył(a): środa 14 czerwca 2017, 17:01

Re: Lublin

Postprzez sbuchelt » wtorek 27 czerwca 2017, 12:19

Zdecydowanie polecam Roland Lex. Instruktor bardzo spokojny i cierpliwy. Dzięki niemu zdałem egzamin za pierwszym podejściem!!!
sbuchelt
 
Posty: 1
Dołączył(a): wtorek 27 czerwca 2017, 12:17

Re: Lublin

Postprzez bartek2302 » niedziela 15 października 2017, 00:30

Witam,

Po przestudiowaniu opinii w Internecie (w tym na tym forum) stwierdziłem, że Roland Lex to odpowiednia szkoła dla mnie. Nie zawiodłem się i potwierdzam wszystkie pozytywy na temat Pana Rolanda. Wcześniej praktycznie nie jeździłem autem. Pan Roland jest człowiekiem bardzo sympatycznym, opanowanym i cierpliwym. Zrobiłem cały kurs teoria + praktyka w dwa miesiące. Teorię zdałem bez błędu i praktykę za pierwszym razem :) Polecam z całego serca i pozdrawiam :)
bartek2302
 
Posty: 1
Dołączył(a): czwartek 12 października 2017, 20:46

Re: Lublin

Postprzez Marcin80 » poniedziałek 27 listopada 2017, 18:35

Szkoła nauki jazdy w Lublinie http://www.szkolyjazdypzm.pl jest godna polecenia. Jeśli ktoś nadal poszukuje, to chyba właśnie znalazł coś odpowiedniego. ;) Są tam również w ofercie kursy na wszelkie inne pojazdy takie jak ciężarówki czy autobusy (kat. C, kat. C+E, kat. D z B, kat. D z C).
Marcin80
 
Posty: 2
Dołączył(a): poniedziałek 09 października 2017, 11:52

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Oceń OSK

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 19 gości