Zapamiętane pytania z egzaminu teorii na kat.B

W tym miejscu zamieszczamy posty związane z egzaminami

Moderatorzy: ella, klebek

Re: Zapamiętane pytania z teorii na kat.B

Postprzez repok » środa 20 lutego 2013, 21:02

Oczywiscie, że dobrze zaznaczyłeś. Nie można wjechać powyżej 3t. Sam miałem takie pytanie (coś tam "czy możesz przejechać za ten znak jadąc pojazdem (bez przyczepy) o masie 3t"
repok
 
Posty: 14
Dołączył(a): poniedziałek 18 lutego 2013, 19:58

Re: Zapamiętane pytania z teorii na kat.B

Postprzez tomaek333 » środa 20 lutego 2013, 22:50

czy jadac za samochodem przewożącym osoby niepelnosprawne powinienes zachowac szczegolna ostroznosc ? NIE. (albo cos bardzo podobnego, gdzies moglem przestawic wyraz ale o takie cos chodzi) :)
tomaek333
 
Posty: 2
Dołączył(a): czwartek 29 listopada 2012, 21:22

Re: Zapamiętane pytania z teorii na kat.B

Postprzez 123kasia123 » środa 20 lutego 2013, 22:54

Bardzo proszę: na filmie autobus, który zatrzymał się w zatoczce, nie sygnalizuje jeszcze zamiaru zmiany pasa, Ty nie musisz zmienić pasa, jedziesz prosto.
W KD znajdziesz wpis o nakazie zachowania szczególnej ostrożności jeśli przystanek znajduje się na wysepce - piesi, aby dostać się do pojazdu muszą przejść przez jezdnię.
W tym wypadku prawidłowa odpowiedź - nie. Z resztą już ktoś o tymi pisał wcześniej.
123kasia123
 
Posty: 1
Dołączył(a): środa 20 lutego 2013, 00:29

Re: Zapamiętane pytania z teorii na kat.B

Postprzez joker11 » czwartek 21 lutego 2013, 00:09

Do czego słuzy układ przeciwblokujący - ABS w pojeździe?
A. wyłacznie do skracania drogi
B. do blokowania kół
C. do ułatwiania sterowania pojazdem w trakcie hamowania
Byłem pewien, że C, a prawidłowa A. Dlaczego? Czy ja źle myślę? Przeciez droga hamowania z ABS wcale nie jest krótsza, a ABS pozwala na kierowanie autem podczas hamowania. Naprowadźcie proszę :)
joker11
 
Posty: 2
Dołączył(a): czwartek 21 lutego 2013, 00:02

Re: Zapamiętane pytania z teorii na kat.B

Postprzez Nela1990 » czwartek 21 lutego 2013, 01:02

joker11 napisał(a):Do czego słuzy układ przeciwblokujący - ABS w pojeździe?
A. wyłacznie do skracania drogi
B. do blokowania kół
C. do ułatwiania sterowania pojazdem w trakcie hamowania
Byłem pewien, że C, a prawidłowa A. Dlaczego? Czy ja źle myślę? Przeciez droga hamowania z ABS wcale nie jest krótsza, a ABS pozwala na kierowanie autem podczas hamowania. Naprowadźcie proszę :)



Hmm, ale przeciez ABS moze nawet wydluzyc droge hamowania... Wiec ja tez bym zaznaczyla C. :hmm:
Egzamin teoretyczne zdany 74 punkty - WORD Bemowo - 22.03.2013
Nela1990
 
Posty: 30
Dołączył(a): czwartek 14 lutego 2013, 22:11

Re: Zapamiętane pytania z teorii na kat.B

Postprzez mateo1 » czwartek 21 lutego 2013, 01:13

W testach które ja robilem odpowiedź na pytanie Do czego słuzy układ przeciwblokujący - ABS w pojeździe? prawidłowa to była C. do ułatwiania sterowania pojazdem w trakcie hamowania
Kurs: 02.12.2013
Teoria: 22.02.2013 74/74 (wynik pozytywny)
Praktyka: 11.03.2013 (wynik pozytywny)
mateo1
 
Posty: 26
Dołączył(a): wtorek 15 stycznia 2013, 13:37

Re: Zapamiętane pytania z teorii na kat.B

Postprzez Agemlon » czwartek 21 lutego 2013, 13:39

patilla napisał(a):
cwierzm napisał(a):chodzilo u kogo nie mozna stosowac defibrylatora serca:
a)u kobiet w ciazy
b)u dzieci powyzej 1roku zycia
c) nie pamietam.
z tego co wiem to mozna u wszystkich pytalem znajomej pediatry w przychodni rodzinnej bo liczy sie ratowanie zycia ! chyba ze ktos wie lepiej prosze o komentarze


znalazłam info, że u dzieci do 8go roku życia, ale ile w tym prawdy? Ciekawe jaka była ta trzecia opcja... Czy ktoś zna prawidłową odpowiedź? :?


Przed chwilą miałem to pytanie. Odpowiedź C to "osoba leżąca w strugach deszczu" i właśnie ja zaznaczyłem C i jest to poprawna odpowiedź.

Inne pytania jakie miałem:
Czy należy zwiększyć odstęp podczas omijania pijanego rowerzysty?

Na zdjęciu zaparkowany pojazd z nalepką wózka inwalidzkiego a obok niego na jezdni osoba jadąca na wózku i pytanie: czy omijając pojazd oznaczony w ten sposób należy zachować szczególną ostrożność?

Co trzeba mieć aby móc ciągnąć przyczepę lekką: adnotację w dowodzie rejestracyjnym samochodu? przeprowadzać okresowe badania techniczne przyczepy?

Jadę przez skrzyżowanie, mam zielone światło i pytanie czy muszę zmniejszyć prędkość - za 3 punkty, ja dałem, że nie muszę

Poboczem po lewej stronie drogi zatacza się pijak a na filmie ja zaczynam wyprzedzanie i pytanie: czy w tej sytuacji zaprzestanę manewru wyprzedzania?

Zdałem, uzyskałem 70 punktów
Agemlon
 
Posty: 35
Dołączył(a): środa 20 lutego 2013, 22:07

Re: Zapamiętane pytania z teorii na kat.B

Postprzez krzychu1995 » czwartek 21 lutego 2013, 17:37

Co trzeba mieć aby móc ciągnąć przyczepę lekką: adnotację w dowodzie rejestracyjnym samochodu? przeprowadzać okresowe badania techniczne przyczepy?

to w tym pytaniu jaka bedzie odpowiedz ?
krzychu1995
 
Posty: 15
Dołączył(a): poniedziałek 18 lutego 2013, 12:30

Re: Zapamiętane pytania z teorii na kat.B

Postprzez Nela1990 » czwartek 21 lutego 2013, 17:55

krzychu1995 napisał(a):Co trzeba mieć aby móc ciągnąć przyczepę lekką: adnotację w dowodzie rejestracyjnym samochodu? przeprowadzać okresowe badania techniczne przyczepy?

to w tym pytaniu jaka bedzie odpowiedz ?


Chyba adnotacje w dowodzie rejestracyjnym samochodu...
Egzamin teoretyczne zdany 74 punkty - WORD Bemowo - 22.03.2013
Nela1990
 
Posty: 30
Dołączył(a): czwartek 14 lutego 2013, 22:11

Re: Zapamiętane pytania z teorii na kat.B

Postprzez Nela1990 » czwartek 21 lutego 2013, 18:00

Nela1990 napisał(a):
krzychu1995 napisał(a):Co trzeba mieć aby móc ciągnąć przyczepę lekką: adnotację w dowodzie rejestracyjnym samochodu? przeprowadzać okresowe badania techniczne przyczepy?

to w tym pytaniu jaka bedzie odpowiedz ?


Chyba adnotacje w dowodzie rejestracyjnym samochodu...


Art.71

'Zespół pojazdów składający się z pojazdu samochodowego o dopuszczalnej masie całkowitej nieprzekraczającej 3,5 t i przyczepy albo autobusu i przyczepy może być dopuszczony do ruchu po uzyskaniu odpowiedniej adnotacji w dowodzie rejestracyjnym pojazdu silnikowego, dokonanej na podstawie przeprowadzonego badania technicznego.'
Egzamin teoretyczne zdany 74 punkty - WORD Bemowo - 22.03.2013
Nela1990
 
Posty: 30
Dołączył(a): czwartek 14 lutego 2013, 22:11

Re: Zapamiętane pytania z teorii na kat.B

Postprzez Pawliko » czwartek 21 lutego 2013, 18:45

Wczoraj uwaliłem pierwszą teorię. Pamiętam pytanie:
Do czego służy zagłówek?
a) chroni głowę
b) chroni szyję i górny odcinek kręgosłupa
c) podnosi komfort jazdy

Zaznaczyłem odp. b), wydaje mi się że prawidłowo...?

Szczerze mówiąc gdybym zajrzał na to forum dzień wcześniej, to zdałbym ten egzamin. Miałem kilka głupich pytań które już się w tym temacie powtórzyły, a odpowiedź na nie była niejednoznaczna. We wtorek powtóreczka :)

Nela1990 napisał(a):
Nela1990 napisał(a):
krzychu1995 napisał(a):Co trzeba mieć aby móc ciągnąć przyczepę lekką: adnotację w dowodzie rejestracyjnym samochodu? przeprowadzać okresowe badania techniczne przyczepy?

to w tym pytaniu jaka bedzie odpowiedz ?


Chyba adnotacje w dowodzie rejestracyjnym samochodu...


Art.71

'Zespół pojazdów składający się z pojazdu samochodowego o dopuszczalnej masie całkowitej nieprzekraczającej 3,5 t i przyczepy albo autobusu i przyczepy może być dopuszczony do ruchu po uzyskaniu odpowiedniej adnotacji w dowodzie rejestracyjnym pojazdu silnikowego, dokonanej na podstawie przeprowadzonego badania technicznego.'

Dokładnie, po prostu musi być wbity hak w dowodzie.
Pawliko
 
Posty: 12
Dołączył(a): środa 20 lutego 2013, 17:25
Lokalizacja: Szczecin

Re: Zapamiętane pytania z teorii na kat.B

Postprzez astralrules » czwartek 21 lutego 2013, 19:17

Witam! Oto pytania które budzą w mojej głowy sporo zamieszania i niepewności, tym bardziej że jutro następne podejście. Pytania niektóre na prawdę z kosmosu ;P Ale do rzeczy, proszę o podanie w razie możliwości prawidłowych odpowiedzi do pytań poniżej.

1.Jak dziecko w wieku do 12 lat przewozić na przednim siedzeniu?
a) na podkładce
b) na foteliku
c) na foteliku lub innym urządzeniu

2.Przy jakiej zawartości alkoholu w 1dm3 wydychanego powietrza nie można prowadzić samochodu:
a) 0,05mg
b)0,1mg
c)0,025mg

3.Mamy skrzyżowanie, zielone światło i pytanie. Czy podczas skręcania w prawo musimy bacznie obserwować pieszych?

4. Czy objawem zapowietrzenia układu hamulcowego jest "miękki" pedał hamulca "roznący" przy każdym kolejnym wciskaniu pedału hamulca?

5. Prawo jazdy kategorii AM uprawnia do kierowania?
a-czeterokołowiec lekki
b-każdy czterokołowiec
c-tego nie pamiętam

6 Jakiego kształtu światła odblaskowe tylne, powinny znajdować się w samochodzie osobowym!!!!???? Jedyne co się mi o uszy obiło to nie mogą być kształtu trójkątnego.

7. Ile dowodów rejestracyjnych musi posiadać podczas kontroli kierujący pojazdem ciągnącym przyczepę lekką?

8. Jaka kategoria uprawnia do kierowania pojazdem samochodowym z przyczepą lekką?
a-B
b-B z kodem 96
c- B+E
Wydaje się mi że wszystkie odpowiedzi są dobre, lecz w tej sytuacji odpowiedź B była by chyba najtrafniejsza.

9. Czy wolno się cofać na ulicy jednokierunkowej? (dwupasmowej)

10. Czy opuszczając samochód wystarczy zrobić to co na zdjęciu? (zaciśnięty hamulec ręczny)

11. Na jezdni linia P-19 odzielająca pas postojowy od reszty jezdni. Czy ten znak poziiomy oznacza obszar wyłączony z ruchu?

12.Czy rowerzysta przejeżdżając przez jezdnię na przejściu dla pieszych ma pierwszeństwo przed nadjeżdżając pojazdem?? To pytanie naprawde przyprawia mnie o mdłości!!!

13. Czy rowerzysta może wyprzedzić wolno poruszający się samochód z jego prawej strony?

14. U której osoby nie zastosowałbyś defibrylatora?
a-kobiety w ciązdy
b-dziecka poniżej 1 roku życia
c-osoby niepełnosprawnej
(rozmawiałem dzisiaj z kolegą "strażakiem" ;P i on sądzi ze nie wolno zastosować u kobiety w ciąży ponieważ można narazić również dziecko na utratę życia.

15. co chroni poduszka powietrzna :całe ciało czy
częściowo?

16. po prawej stronie stoi autobus ,ale nie ma włączonego kierunkowskazu,czy należy zachować szczególną ostrożność?

17. Jeżeli migacz miga bardzo szybko co to oznacz?

18. Co zrobić w przypadku mocno krwawiącej rany?
a) Użyć jałowej gazy
b) Użyć gazy, części odzieży i opaski uciskowej
c) Czekać na przybycie służb


Bardzo prosze o szybką odpowiedź! Pozdrawiam!
astralrules
 
Posty: 1
Dołączył(a): czwartek 21 lutego 2013, 18:30

Re: Zapamiętane pytania z teorii na kat.B

Postprzez cwierzan » czwartek 21 lutego 2013, 19:29

Witam, zdałam za 2 podejściem w Krakowie na Balickej, oto pytania które udało mi się zapamiętać:
1 Co oznacza ten znak: "poprzeczna nierówność jezdni"
2 W jaki sposób możesz tu zaparkować : znak Parking z tabliczką pod spodem równolegle na chodniku"
3Dziecko w wieku przedszolnym mozesz przewozić na przednim siedzeniu:
a w foteliku tyłem do kierunku jazdy
b w foteliku przeodem do kierunku jazdy
c na podstawce
4Liczba uciśnięc do oddechu: 30:2
5 Film: Dojezdzasz do świateł sygnalizator ogólny zielone światło jedziesz środkowem pasem z lewego strzałka pozioma do skrętu w lewo środkowy (twój pas) do skretu w lewo prawy pas -jazda na wprost.
Czy z pasa na którym się w tym momencie zajmujesz mozesz zawrocić? NIE
6 Film: Jedziesz droga dwupasmową po prawej stronie bardzo szeroki chodznik na ktorym idze mężczyzna prowadzi wózek z dzieckiem a po jego prawej stronie jedzie dziecko na rowerze trzyma to dziecko za kij z tyłu rowerka
Czy w tej sytuacji możesz zaprzestać bacznie obserwować dzieci? NIE
7Dopuszczalna prędkość samochodu osobowego w terenie niezabudowanym na jednojezdniowej: 90km/h
8Film Jedziesz samochodem po prawej stronie na poboczu stoi samochód z pod maski widać dym od strony kierowcy otwieraja się drzwi UWAGA film bardzo nie wyraźny
Czy w tej sytuacji oprocz wezwania strazy pozarnej masz obowiazek wezwac pogotowie ratunkowe? NIE
9 W samochodze wyposażonym w ABS przy awaryjnym hamowaniu podczas omijania powinneś:
a użyc hamulca awaryjnego
b w tym samym momencie skręcić koła i wciskać mocno hamulec
c przed skręceniem kół w lewo popuścić hamulec
10 Film (też niezbyt wyraźny) Jedziesz pasem włączającym sie do ruchu ze stacji benzynowej z lewej strony jedzie samochód
Czy musisz przepuścić pojazd nadjeżdżający z lewej strony? TAK
11 Film (niezbyt wyraźny szybki)Jedziesz drogą jednojezdniową na środku linia podwójna ciągła po lprawej stonie drogi znak stacja benzynowa i strzłka w lewą strone Ty jedziesz prawym pasem
Czy z tego pasa możesz skręcić na stację benzynową ?NIE
12 Film Jedziesz lewym pasem jezdni przed tobą przejscie dla pieszych przed którym na prawym pasie zatrzymał się samochód.
Czy musisz sie zatrzymać przed przejsciem dla pieszych TAK
13 Film Przez przejscie dla pieszych przejezdza rowerzysta
Czy rowerzysta jedzie zgodnie z przepisami ruchu drogowego? NIE
14Film Jesteś przed przejazdem kolejowym na nim po prawej stronie jada 2 rowery
Czy w tej sytuacji przy zachowaniu szczegolnej ostroznosci mozesz wyprzedzic rowerzystów?NIE
15 Film Jesteś przed skrzyżowaniem znak : " droga z pierwszeństwem" Czy na skrzżowaniu musisz ustapić pierwszeństwa jadąc prosto? NIE
cwierzan
 
Posty: 3
Dołączył(a): czwartek 14 lutego 2013, 15:42

Re: Zapamiętane pytania z teorii na kat.B

Postprzez cwierzm » czwartek 21 lutego 2013, 19:36

astralrules napisał(a):Witam! Oto pytania które budzą w mojej głowy sporo zamieszania i niepewności, tym bardziej że jutro następne podejście. Pytania niektóre na prawdę z kosmosu ;P Ale do rzeczy, proszę o podanie w razie możliwości prawidłowych odpowiedzi do pytań poniżej.

1.Jak dziecko w wieku do 12 lat przewozić na przednim siedzeniu?
a) na podkładce
b) na foteliku
c) na foteliku lub innym urządzeniu

2.Przy jakiej zawartości alkoholu w 1dm3 wydychanego powietrza nie można prowadzić samochodu:
a) 0,05mg
b)0,1mg
c)0,025mg

3.Mamy skrzyżowanie, zielone światło i pytanie. Czy podczas skręcania w prawo musimy bacznie obserwować pieszych?

4. Czy objawem zapowietrzenia układu hamulcowego jest "miękki" pedał hamulca "roznący" przy każdym kolejnym wciskaniu pedału hamulca?

5. Prawo jazdy kategorii AM uprawnia do kierowania?
a-czeterokołowiec lekki
b-każdy czterokołowiec
c-tego nie pamiętam

6 Jakiego kształtu światła odblaskowe tylne, powinny znajdować się w samochodzie osobowym!!!!???? Jedyne co się mi o uszy obiło to nie mogą być kształtu trójkątnego.

7. Ile dowodów rejestracyjnych musi posiadać podczas kontroli kierujący pojazdem ciągnącym przyczepę lekką?

8. Jaka kategoria uprawnia do kierowania pojazdem samochodowym z przyczepą lekką?
a-B
b-B z kodem 96
c- B+E
Wydaje się mi że wszystkie odpowiedzi są dobre, lecz w tej sytuacji odpowiedź B była by chyba najtrafniejsza.

9. Czy wolno się cofać na ulicy jednokierunkowej? (dwupasmowej)

10. Czy opuszczając samochód wystarczy zrobić to co na zdjęciu? (zaciśnięty hamulec ręczny)

11. Na jezdni linia P-19 odzielająca pas postojowy od reszty jezdni. Czy ten znak poziiomy oznacza obszar wyłączony z ruchu?

12.Czy rowerzysta przejeżdżając przez jezdnię na przejściu dla pieszych ma pierwszeństwo przed nadjeżdżając pojazdem?? To pytanie naprawde przyprawia mnie o mdłości!!!

13. Czy rowerzysta może wyprzedzić wolno poruszający się samochód z jego prawej strony?

14. U której osoby nie zastosowałbyś defibrylatora?
a-kobiety w ciązdy
b-dziecka poniżej 1 roku życia
c-osoby niepełnosprawnej
(rozmawiałem dzisiaj z kolegą "strażakiem" ;P i on sądzi ze nie wolno zastosować u kobiety w ciąży ponieważ można narazić również dziecko na utratę życia.

15. co chroni poduszka powietrzna :całe ciało czy
częściowo?

16. po prawej stronie stoi autobus ,ale nie ma włączonego kierunkowskazu,czy należy zachować szczególną ostrożność?

17. Jeżeli migacz miga bardzo szybko co to oznacz?

18. Co zrobić w przypadku mocno krwawiącej rany?
a) Użyć jałowej gazy
b) Użyć gazy, części odzieży i opaski uciskowej
c) Czekać na przybycie służb


Bardzo prosze o szybką odpowiedź! Pozdrawiam!


1 c
2 b
3 raczej nie chyba ze to sstrzalka warunkowa
4 tak
5 a
6 --
7 dwa od pojazdu i przyczepy
8 a
9 wolno (nigdzie nie pisze ze nie wolno)
10 wziac kluczyki, dowod osobisty ,zabezpieczyc przed wejsciem osoby niepowołanej
11 chyba nie skoro mozna tam stać?
12 nie ma bo rowerzysta nie moze przejezdzac przez przejscie! musi przeprowadzic rower
13 może wyprzedzać
14 nie wiem ja dałem na egzaminie kobiet w ciązy (nie zdalem)
15 czesciowo.
16 mialem takie pytanie z testow ekierowca.pl i tam bylo ze nie trzeba
17moze byc spalona jedna żarowka np z przodu. i wtedy lampka miga szybciej
18b
cwierzm
 
Posty: 8
Dołączył(a): środa 20 lutego 2013, 18:33
Lokalizacja: Krakow

Re: Zapamiętane pytania z teorii na kat.B

Postprzez Nela1990 » czwartek 21 lutego 2013, 19:38

astralrules napisał(a):Witam! Oto pytania które budzą w mojej głowy sporo zamieszania i niepewności, tym bardziej że jutro następne podejście. Pytania niektóre na prawdę z kosmosu ;P Ale do rzeczy, proszę o podanie w razie możliwości prawidłowych odpowiedzi do pytań poniżej.

1.Jak dziecko w wieku do 12 lat przewozić na przednim siedzeniu?
a) na podkładce
b) na foteliku
c) na foteliku lub innym urządzeniu

2.Przy jakiej zawartości alkoholu w 1dm3 wydychanego powietrza nie można prowadzić samochodu:
a) 0,05mg
b)0,1mg
c)0,025mg

3.Mamy skrzyżowanie, zielone światło i pytanie. Czy podczas skręcania w prawo musimy bacznie obserwować pieszych? No chyba raczej nie, my mamy zielone swiatlo.

4. Czy objawem zapowietrzenia układu hamulcowego jest "miękki" pedał hamulca "roznący" przy każdym kolejnym wciskaniu pedału hamulca?[b]tak

5. Prawo jazdy kategorii AM uprawnia do kierowania?
a-czeterokołowiec lekki zastąpi ona kartę motorowerową. Uprawnia do kierowania motorowerem oraz czterokołowcem lekkim
b-każdy czterokołowiec
c-tego nie pamiętam

6 Jakiego kształtu światła odblaskowe tylne, powinny znajdować się w samochodzie osobowym!!!!???? Jedyne co się mi o uszy obiło to nie mogą być kształtu trójkątnego.

w pojezdzie samochodowym musza byc w ksztalcie innym niz trokjat poniewaz swiatla odblaskowe trojkatne stosuje sie tylko w przeczepach

7. Ile dowodów rejestracyjnych musi posiadać podczas kontroli kierujący pojazdem ciągnącym przyczepę lekką? :hmm:

8. Jaka kategoria uprawnia do kierowania pojazdem samochodowym z przyczepą lekką?
a-B
b-B z kodem 96
c- B+E
Wydaje się mi że wszystkie odpowiedzi są dobre, lecz w tej sytuacji odpowiedź B była by chyba najtrafniejsza.

9. Czy wolno się cofać na ulicy jednokierunkowej? (dwupasmowej) tak

10. Czy opuszczając samochód wystarczy zrobić to co na zdjęciu? (zaciśnięty hamulec ręczny) :hmm: nie wiem czy autor ma na mysli ze rowniez trzeba zamknac drzwi haha

11. Na jezdni linia P-19 odzielająca pas postojowy od reszty jezdni. Czy ten znak poziiomy oznacza obszar wyłączony z ruchu?nie ta linia wyznacza pas postojowy na postoj pojazdow wzdluz krawedzi jezdi lub oddziela od niej zatoke postojowa.. A obszar wylaczony z ruchu to P-21 (ale nie che wprowadzac w blad, wiec jezeli ktos wie, no to prosze. )

12.Czy rowerzysta przejeżdżając przez jezdnię na przejściu dla pieszych ma pierwszeństwo przed nadjeżdżając pojazdem?? To pytanie naprawde przyprawia mnie o mdłości!!! Ja bym powiedziala ze tak...ale?

13. Czy rowerzysta może wyprzedzić wolno poruszający się samochód z jego prawej strony?
Tak

14. U której osoby nie zastosowałbyś defibrylatora?
a-kobiety w ciązdy
b-dziecka poniżej 1 roku życia
c-osoby niepełnosprawnej
(rozmawiałem dzisiaj z kolegą "strażakiem" ;P i on sądzi ze nie wolno zastosować u kobiety w ciąży ponieważ można narazić również dziecko na utratę życia.

15. co chroni poduszka powietrzna :całe ciało czy
częściowo? poduszka powietrzna zabezpiecza przed urazami głowę, właściwie ustawiony zagłówek chroni szyję, zapięty pas zabezpiecza całe ciało

16. po prawej stronie stoi autobus ,ale nie ma włączonego kierunkowskazu,czy należy zachować szczególną ostrożność? tak

17. Jeżeli migacz miga bardzo szybko co to oznacz? mam nadzieje ze ktos wie

18. Co zrobić w przypadku mocno krwawiącej rany?

b) Użyć gazy, części odzieży i opaski uciskowej
c) Czekać na przybycie służb


Bardzo prosze o szybką odpowiedź! Pozdrawiam!
Egzamin teoretyczne zdany 74 punkty - WORD Bemowo - 22.03.2013
Nela1990
 
Posty: 30
Dołączył(a): czwartek 14 lutego 2013, 22:11

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Egzamin na prawo jazdy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 81 gości