Nowe przepisy

W tym miejscu zamieszczamy posty związane z egzaminami

Moderatorzy: ella, klebek

Re: Nowe przepisy

Postprzez jpl » piątek 18 stycznia 2013, 15:08

Nie, one nie wchodzą jeszcze. :wink:

Gratulacje i szerokiej drogi :!: :!: :) :D
jpl
 
Posty: 235
Dołączył(a): sobota 10 marca 2012, 00:53

Re: Nowe przepisy

Postprzez Arturros16 » niedziela 10 lutego 2013, 13:04

Witam.

No niestety nowe przepisy weszły w zycie. Mam pytanie jesli zdałem teorie na starych zasadach 12 stycznia i praktyke 07.02, to jakie dostane prawo jazdy ? Na nowym blankecie wazne 15 lat ? Czy jeszcze stare ?
Szczególnie chodzi mi o ten zielony list etc.
Bo moim i instruktora zdaniem moze i dostane nowy wzór, ale na starych zasadach.

Dziekuje za odpowiedz i pozdrawiam.
Arturros16
 
Posty: 2
Dołączył(a): niedziela 10 lutego 2013, 12:59

Re: Nowe przepisy

Postprzez Radhezz » niedziela 10 lutego 2013, 13:18

Arturros16 napisał(a):Bo moim i instruktora zdaniem moze i dostane nowy wzór, ale na starych zasadach.
Nowy wzór, na nowych zasadach.

Ale patrz na dwa posty przed Twoim - poza prawkiem na 15 lat na razie żadne z obostrzeń nie weszło w życie (listki, ograniczenia, itp. pierdoły).
[A][B][BE][C][CE][D][DE]
Pojazdy uprzywilejowane ABCD
Jeśli nie przeklinasz w trakcie prowadzenia samochodu, to znaczy, że prawdopodobnie należysz do tej grupy kierowców, na których my wszyscy przeklinamy.
Avatar użytkownika
Radhezz
 
Posty: 756
Dołączył(a): poniedziałek 05 marca 2012, 15:30
Lokalizacja: Opole

Re: Nowe przepisy

Postprzez Arturros16 » niedziela 10 lutego 2013, 14:21

Wiem wiem czytałem, ale nie dowierzam. Skoro zdałem na starych zasadach, to nawet jesli nie weszły te ograniczenia, nie powinny mnie one obejmowac i powinienem miec prawo jazdy bezterminowo. W wtorek ide do starostwa zapłacić, wiec wszystkiego sie dopytam :)
Arturros16
 
Posty: 2
Dołączył(a): niedziela 10 lutego 2013, 12:59

Re: Nowe przepisy

Postprzez Radhezz » niedziela 10 lutego 2013, 14:51

Arturros16 napisał(a):Wiem wiem czytałem, ale nie dowierzam. Skoro zdałem na starych zasadach, to nawet jesli nie weszły te ograniczenia, nie powinny mnie one obejmowac i powinienem miec prawo jazdy bezterminowo. W wtorek ide do starostwa zapłacić, wiec wszystkiego sie dopytam :)
Nie wiem w co trudno jest uwierzyć, skoro są już wyznaczone terminy do których wszyscy kierowcy muszą wymienić prawo jazdy na nowe - terminowe. Bez względu na to co teraz mają wpisane w plastiku.
[A][B][BE][C][CE][D][DE]
Pojazdy uprzywilejowane ABCD
Jeśli nie przeklinasz w trakcie prowadzenia samochodu, to znaczy, że prawdopodobnie należysz do tej grupy kierowców, na których my wszyscy przeklinamy.
Avatar użytkownika
Radhezz
 
Posty: 756
Dołączył(a): poniedziałek 05 marca 2012, 15:30
Lokalizacja: Opole

Poprzednia strona

Powrót do Egzamin na prawo jazdy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 36 gości