Częstochowa

Oceń ośrodek szkolenia kierowców, w którym zdobyłeś lub zdobywasz drogowe uprawnienia.

Moderatorzy: ella, klebek

Postprzez Tarpat » środa 31 marca 2010, 21:25

dodzik7 napisał(a):A ja polecam ADROM w Częstochowie.
W zależności gdzie kto ma bliżej - jeden mieści się na ul. Botanicznej, drugi na ul. Ogrodowej.
Cena: 1000 zł
Samochody: corsa C, corsa D, micra
Instruktorzy profesjonaliści:)
Ja osobiście nigdy wcześniej nie prowadziłam samochodu a dzięki p.Jurkowi.K zdałam w zeszły piątek za pierwszym razem :)

POLECAM!


Także chodzę do Adromu i mam jazdy z panem Jurkiem. Już kilku moich kolegów tam chodziło i zdawalność jak na razie 100%
Tarpat
 
Posty: 10
Dołączył(a): środa 24 marca 2010, 21:03

Postprzez gentlemann » środa 21 kwietnia 2010, 15:25

Jeśli chcecie się nauczyć jeździć w przyjemnej atmosferze polecam OSK Roberta Pluty.
Za kurs zapłaciłem 1050 zł + 50 zł badania lekarskie. Samochody Nissan i Corsa, wykłady prowadzone przez p. Andrzeja bardzo konkretne. Jeździłem z 3. instruktorami; p. Andrzejem, Arturem i Łukaszem, wszyscy bardzo fajni, wytykający nawet najdrobniejsze błędy. Nigdy wcześniej nie jeździłem autem, po 30. godzinach kursu - dziś - zdałem za 1. razem :D
gentlemann
 
Posty: 3
Dołączył(a): środa 21 kwietnia 2010, 15:01

Re: Częstochowa

Postprzez kasienka125 » sobota 06 listopada 2010, 13:22

Uczęszczam do szkoły nauki jazdy do pana Rafała Wocha, polecam w 10000%, atmosfera jest nieopisana, instruktorzy cudowni, potrafią nauczyć, spokojni, pogodni, wyrozumiali. Aż mi żal, ze już kończę ten kurs, chętnie jeszcze raz przejeździłabym z nimi te 30 godzin :):)


A egzamin już niedługo:)
kasienka125
 
Posty: 1
Dołączył(a): sobota 06 listopada 2010, 13:16

Re: Częstochowa

Postprzez leparkour8 » sobota 20 listopada 2010, 03:13

Polecam OSK Format :) miła atmosfera oraz super instruktorzy
leparkour8
 
Posty: 29
Dołączył(a): piątek 08 października 2010, 23:31

Re: Częstochowa

Postprzez Ha-eS » poniedziałek 09 maja 2011, 18:15

A ja polecam "O.S.K Abes"

42-200 Częstochowa
ul. Focha 18/2
tel. 34 366 41 11
NIP 573-110-73-76
www.abes.pl
abes@abes.pl

Jasne tłumaczenie teorii i przyjemna atmosfera, super instruktorzy, wszystko dokładnie i jasno tłumaczone co, gdzie, kiedy, dlaczego, po co itd. Ogólnie super! Godziny teorii i praktyk również można bez problemu ustalić do naszego czasu jak nam wygodniej.

Ja chodzę do tego ośrodka i jestem zadowolony. Samochody to oczywiście Opel Corsa C i D oraz Micra. Podejrzewam, że niedługo dojdzie także Suzuki Swift lub zostanie zamieniony za starą Corsę. To zależy od tego z jakiego pojazdu zrezygnuje WORD (jeśli w ogóle zrezygnuje).

Co do zdawalności to nie mogę napisać jak jest. Jeszcze nie miałem egzaminu bo jestem w trakcie jazd, ale z tego co się dowiedziałem od pani instruktor i kilku innych osób to podobno jest to jeden z lepszych ośrodków w Częstochowie jeśli chodzi o zdawalność, ale wiadomo - w dużej mierze wynik egzaminu zależy od egzaminatora i jego humoru w danym dniu...
Avatar użytkownika
Ha-eS
 
Posty: 8
Dołączył(a): poniedziałek 09 maja 2011, 17:20
Lokalizacja: Częstochowa

Re: Częstochowa

Postprzez ryba24 » czwartek 12 maja 2011, 14:35

Hey wszystkim :D
Ja na szczęście mam już egzamin z głowy, a dlaczego...?:) poniewaz zdałam go dzięki najlepszemu instruktorowi w częstochowie !!! Dlaczego najlepszy....??? dlatego, że mam akurat porównanie gdyz korzystałam również z pomocy innej szkoły i innego instruktora, który przez kilkadziesiat godzin jazd nie potrafił nauczyc nawet 1/10 tego co Arkadiusz nauczył mnie dosłownie w ciagu kilku jazd.
Także jesli chcecie kogoś naprawde dobrego, znajacego sie na rzeczy i potrafiacego przekazać mega wiedze i umiejętności no i oczywiscie jesli tez chcecie miec egzamin za soba i zdac go na loooozie to polecam.... gorrrrąco OSK "AS" Arkadiusz !!!!:)

Dzięki Arek jeszcze raz :*!!! :wink:
ryba24
 
Posty: 1
Dołączył(a): czwartek 12 maja 2011, 14:27

Re: Częstochowa

Postprzez tojam » środa 25 stycznia 2012, 17:16

NAJLEPSZY POD KAŻDYM WZGLĘDEM I POLECAM WSZYSTKIM KTÓRZY SZUKAJĄ DOBREJ SZKOŁY NAUKI JAZDY!!!
ŚWIETNA ATMOSFERA NA 100%
TO INSTRUKTORZY, KTÓRZY WIEDZĄ CO ROBIĄ
TERMINY DOSTOSOWANE DO TWOICH POTRZEB



OSK RAFAŁ WOCH! NAJLEPSZY Z NAJLEPSZYCH !
WŁAŚNIE ZAKOŃCZYŁAM POZYTYWNIE PRAWKO JESTEM NAJSZCZĘŚLIWSZA NA ŚWIECIE! :mrgreen:
TO DZIĘKI MOIM SUPER INSTRUKTOROM!!!

TYLKO BARDZO MI PRZYKRO,ŻE TO JUŻ KONIEC KURSU.... :roll:
tojam
 
Posty: 1
Dołączył(a): środa 25 stycznia 2012, 16:40

Re: Częstochowa

Postprzez 85justa85 » wtorek 31 stycznia 2012, 15:30

Ja z czystym sumieniem mogę polecić szkołę ADROM na ul. Ogrodowej. Fajnie i zrozumiale przedstawiona teoria. Jazdy miałam z p. Jerzym . Miły i cierpliwy. Naprawdę jestem bardzo zadowolona z wyboru tej szkoły, a trafiłam tam przypadkiem. Nie znałam instruktorów, żaden ze znajomych tam nie robił kursu, a opinie w necie tylko jeszcze większy mętlik w głowie mi robiły. Tak więc jeżeli się ktoś zastanawia, to szczerze polecam. Egzamin zdałam za pierwszym razem, podobnie jak wielu kursantów p. Jerzego. Na jazdach często dzwonili do Niego byli kursanci i informowali o zdanym egzaminie.
85justa85
 
Posty: 1
Dołączył(a): wtorek 31 stycznia 2012, 15:16

Re: Częstochowa

Postprzez zbyszko545 » środa 20 czerwca 2012, 21:18

KTOŚ UDZIELIŁ MI OSTRZEŻENIA - teraz napiszę 1 poście, ale muszę ostrzec innych - niestety muszę powtórzyć ten post.
Jest on moją opinią wyłączną i to moje zdanie .
niestety Jazdy u Pana powyżej nie są tak cudowne jak to napisaliście, niestety.
Pan ten potrafi z Tobą wyjeździć godziny jeżdżąc do Olsztyna, czy gdzieś, a Ty płacisz. Niestety na łuku też nie nauczył mnie i wielu innych osób jeździć pewnie. Może u niego zdać osoba, która już umiała dobrze jeździć, nie wątpie, ale tylko w takim wypadku.

Niestety wiele osób też nie zdało, więc nie mówcie o zdawalności 100%. :)



Niestety tego Pana nigdy nikomu bym nie polecił. Jeżeli ktoś nie umie jeździć dla tego Pana skaraniem jest - coś go "pokarało" jak mówił na Jazdach u jednego z moich kolegów, że musi uczyć od początku, a to jego praca. I należy uważać, żeby nie uszkodzić mu samochodu. Niestety, tak jest. On ma ważne telefony. :)

Pozdrawiam serdecznie, pamiętacie mnie na pewno.
Po prostu nie mogę polecić ADROM-u.
Szkoda kasy; ADROM - Teoria trwa 2 miesiące, rozkładana jest specjalna by przyswoić wszystko, niestety każdemu zależy by szybko zrobić prawko, w tym ośrodku jest odwrotnie.


Pan ten wiele razy mówił na "Jazdach", że ma ochotę walnąć i rzucić to prowadzenie Prawa Jazdy. :) Niestety, mam znajomego który wziął 5 lekcji u innego kursanta. Porównanie niesamowite. :)
Po prostu powiedział mi, że gdyby od początku miał z tym "nowym" Panem zdałby na pewno, a tak do dziś nie ma prawka i nie chce robić, bo się zraził dzięki temu Panu.

Nie piszę tego po to by się "wyżalić", po prostu ze szczerym sercem.
Polecam ADROM dla osoby, która już umie dobrze jeździć. :)

Zbyszek K.
zbyszko545
 
Posty: 2
Dołączył(a): środa 20 czerwca 2012, 11:11

Re: Częstochowa

Postprzez monia2 » sobota 15 grudnia 2012, 08:31

Ja też polecam OSK PLUTA mają teraz nowe swifty , chłopaki świetnie szkolą , dobrze tłumaczą to najlepsza szkoła w Częstochowie, obecnie mam jazdy i nie
zamieniłabym tego ośrodka na żaden inny, gorąco wszystkim polecam.

Monika
monia2
 
Posty: 1
Dołączył(a): sobota 15 grudnia 2012, 08:14

Re: Częstochowa

Postprzez adamm94 » sobota 22 grudnia 2012, 14:36

Witam ktoś wyżej pisał że pan Jurek z adromu źle uczy i uczy tylko tych którzy dobrze jeżdżą. Jest to nie prawda kumpel który wcześniej jeździł tylko buczaczą (taki traktorek samoróbka) do lasu po drzewo zdał za 1 razem (wczoraj w koniec świata 21-grudzień). Jak jeździłem z nim L-kom na placu to kosił pachołek za pachołkiem ale pan Jurek go wyrobił. Ja też za 1 razem od pana Jurka uczy jak dla mnie super (zdane też wczoraj). Inny kolega zdał 6 miesięcy temu za 2 razem również od pana Jurka a pierwszy oblał przez swoją głupotę. Kolejny przykład to gdy byłem na jazdach i zawracałem koło Targowej gościu szedł chodnikiem podbija wita się i dziękuje Jurkowi bo zdał za 1. Co do 2 miesięcznej teorii to tak naprawdę trwa ona 3-5 tygodni i człowiek jest po niej naprawdę ogarnięty. Ja na prawko zapisałem się na końcu sierpnia parę miechów i prawko za 1 zdane a też teraz długo wszystko szło bo mają wejść nowe zasady. Nie mam pojęcia czy pan Jurek najlepiej uczy w Czewie czy nie bo bym musiał z każdym instruktorem po 5 h wyjeździć i dopiero bym stwierdził ale jestem w 100% zadowolony z Adromu na botanicznej i każdemu znajomemu polecę Adrom. Co do zdawalnośći to nikt nie ma 100 % a pan Jurek nie Salamon nawet z pustego nie naleje bo są po prostu tacy co muszą zdawać 10 razy żeby zdać na farcie bo im nie idzie jazda.
adamm94
 
Posty: 1
Dołączył(a): sobota 22 grudnia 2012, 13:42

Re: Częstochowa

Postprzez Agronas » środa 16 stycznia 2013, 00:50

Polecam "O.S.K Abes"

42-200 Częstochowa
ul. Focha 18/2
tel. 34 366 41 11
NIP 573-110-73-76
www.abes.pl
abes@abes.pl

Miła atmosfera mili instruktorzy oczywiście prawko zdane za 1 zamachem wielkie dziekuje osrodkowi Abes :)
Agronas
 
Posty: 1
Dołączył(a): środa 16 stycznia 2013, 00:44

Re: Częstochowa

Postprzez adamdadamz » piątek 30 października 2020, 12:33

Trochę odświeżę temat bo może się komuś przyda (sam szukałem opinii i było ciężko). Jeżeli chodzi o kurs na prawko to polecam Progress (tych Przybylskich bo ponoć są dwa w Częstochowie). Robiłem u nich kurs i było super. Mają tez fajny symulator także można pojeździć chwilę wirtualnie bez stresu. Reasumując są dobrzy w nauczaniu mają dobre auta i w moim przypadku dobre efekty - egzamin zdany za pierwszym razem
adamdadamz
 
Posty: 3
Dołączył(a): piątek 30 października 2020, 12:10

Poprzednia strona

Powrót do Oceń OSK

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości