Rzeszów

Oceń ośrodek szkolenia kierowców, w którym zdobyłeś lub zdobywasz drogowe uprawnienia.

Moderatorzy: ella, klebek

najlepszy OSK w Rzeszowie

Postprzez Adventure » sobota 18 lutego 2012, 19:09

Polecam szkołe ABC Prawo Jazdy najlepsza na Podkarpaciu !! pełen profesjonalizm, multimedialne wykłady w Galeria Graffica, bardzo dobrze przekazana wiedza teoretyczna jak i praktyczna ;) wysokiej jakości sprzęt do nauki jazdy, oświetlony plac manewrowy taki sam jak w WORD Rzeszów tzn delikatne wzniesienia i spadki, instruktor Łukasz kocha to co robi, to jego pasja i daje się to wyczuć ;). Szczerze polecam szkołe ABC dla tych którzy naprawdę chcą opanować dobrze jazdę i przepisy ruchu drogowego!. W takiej szkole jak ABC, nauka jazdy jest tylko przyjemnością:)
Adventure
 
Posty: 1
Dołączył(a): sobota 18 lutego 2012, 17:55

Re: Rzeszów

Postprzez KonradS » środa 02 maja 2012, 20:47

Witam
OSK ZRYW posiada nowy plac manewrowy w bardzo dobrymi warunkami.
Sala wykładowa w biurze pomieści ponad 100 osób.
Zapraszamy na kurs
KonradS
 
Posty: 4
Dołączył(a): poniedziałek 07 lipca 2008, 17:29

Re: Rzeszów

Postprzez magdula07 » środa 01 sierpnia 2012, 15:42

Ja polecam OSK MOBILE na Hetmańskiej!!!Zapisałam się tam dzięki mojemu facetowi, skończył kurs 3 miesiące wcześniej - zadowolony z osoby prowadzacej zarówno teorię jak i praktykę. Dlatego własnie 30 godzinek wyjeździłam z P. Andrzejem - supermiły człowiek, potrafi nauczyć, i co najważniejsze nie denerwuje się na kursantów:), co więcej nigdy nie załatwiał "swoich" spraw podczas spotkania, zawsze, potrafił wszystko na spokojnie wyjaśnić, czasami zaprezentować.. Zdałam za drugim razem, ale przez swoją głupi błąd :lol:
Dla takich jak P. Andrzej - Wszystkiego Dobrego:)
magdula07
 
Posty: 1
Dołączył(a): środa 01 sierpnia 2012, 15:34

Re: Rzeszów

Postprzez Trupi » poniedziałek 06 sierpnia 2012, 10:13

Ja ze swojej strony mogę polecić OSK Auto-Olek.
Właściciel jest emerytowanym policjantem, świetnie zna wszystkie trasy egzaminacyjne itd.
Osobiście z nim nie jeździłem, natomiast drugi instruktor- pan Tadek również świetny. Nauka na luzie, bez stresu, radyjko itd. Można się dobrze nauczyć w miłej atmosferze. To co szczególnie mi się tam podobało to również indywidualne podejście do każdego kursanta. Nie ma tak jak w dużych szkołach, gdzie zapisz się pan, wyjeździj i do widzenia. Tutaj o każdego klienta dbają od początku do końca.
Z Auto-Olek zdałem egzamin za 2 razem :) (pierwsze nieudane podejście wynikało tylko i wyłącznie ze stresu i mojej głupoty, a nie brakach w nauczaniu).
Polecam :)
Trupi
 
Posty: 2
Dołączył(a): poniedziałek 06 sierpnia 2012, 10:02

Re: Rzeszów

Postprzez wiedzma » sobota 13 października 2012, 14:27

Auto-Olek

Niestety w przeciwieństwie do przedmówcy nie mogę polecić tego ośrodka.
Ostatnio zmieniony piątek 15 marca 2013, 11:07 przez wiedzma, łącznie zmieniany 1 raz
wiedzma
 
Posty: 1
Dołączył(a): sobota 13 października 2012, 14:04

EKSA Rzeszów

Postprzez Wiola331 » niedziela 16 grudnia 2012, 22:48

Polecam OSK EKSA. Robiłam tam kurs niedawno i zdałam za pierwszym razem :) :) :) Pracują tam ludzie którzy lubią to co robią. Jeździłam z Panem P. i dzięki niemu mam teraz prawo jazdy. Jeśli komuś zależy na tym żeby naprawdę nauczyc się jeździć a nie wyjeździć godziny bez sensu to polecam tą szkołę bo warto.
Wiola331
 
Posty: 1
Dołączył(a): niedziela 16 grudnia 2012, 22:31

Re: Rzeszów

Postprzez KarolinaW24 » poniedziałek 03 lutego 2014, 16:07

Witam, ja robiłam kurs w OSK "Alfa" biuro mieści się w "Mechaniku" na ul. Hetmańskiej. Mimo to że na początku stwierdziłam, że nie nadaję się za kierownice to zdałam za pierwszym razem teorie jak i praktykę :D Kursy tam odbywają się bardzo szybko. Każda lekcja jazdy trwa 2 h i ten czas jest wykorzystywany maxymalnie na zdobywanie nowych umiejętności. Instruktorzy nie załatwiają swoich prywatnych spraw w między czasie. Atmosfera bardzo miła, instruktorzy mają anielską cierpliwość, a podczas jazdy panuje luźna atmosfera. Serdecznie polecam wszystkim ;)
KarolinaW24
 
Posty: 1
Dołączył(a): poniedziałek 03 lutego 2014, 15:57

Re: Rzeszów

Postprzez TOMASZ81 » czwartek 01 października 2015, 10:21

Robiłem kurs w Osk Auto Leszek Czop w Rzeszowie. Kat D i C+E. szkola chwali sie ze ma dobry sprzet tak ale nie autobus, ciagle sie psul nie mowiac o skrzyni biegów. istruktorzy beznadziejni. najgorszy Krzysztof robi wszystko tylko nie uczy. rozmawia przez telefon, rozmawia z sąsiadami, chodzi kilka razy dziennie ubikacja, obiad kawa tylko byle nie byc i uczyc kursanata. notoryczne spoznianie. gosc jest wypalony zawodowo. krzyczy na kursanta ze mu nie wychodzi a jak ma mu wychodzic jesli go nie było. CIAGLE POWTARZAJA MASZ KLUCZYKI I SOBIE JEZDZIJ JAK COS TO DOKUPISZ SOBIE GODZIN. jak ktos robi u nich kflifikacje to uwaga zanizaja ilosc godzin do wyjezdzenia z 8 do 5. UWAGA NIE POLECAM
TOMASZ81
 
Posty: 1
Dołączył(a): czwartek 01 października 2015, 10:06

Re: Rzeszów

Postprzez Eizzy » czwartek 17 marca 2016, 09:08

Bardzo polecam OSK EKSA mają tam świetnych instruktorów, którzy są bardzo cierpliwi, a w przypadku takiej "blondynki" (bez urazy dla blondynek) jak ja to tej cierpliwości potrzeba na prawdę spoko :) Sam kurs z http://www.eksa.rzeszow.pl/osrodek-szkolenia-kierowcow/ też nie kosztował dużo więc jestem tym bardziej zadowolona chociaż najbardziej cieszy zdany egzamin za PIERWSZYM razem!! Już się nie mogę doczekać kiedy odbiorę prawko, a do tego jeszcze tydzień :)
Eizzy
 
Posty: 4
Dołączył(a): poniedziałek 12 sierpnia 2013, 10:11

Re: Rzeszów

Postprzez promot » piątek 18 marca 2016, 18:09

Zryw najlepsza szkoła nauki jazdy bezdyskusyjnie tłumaczą waukują aż do skutku
promot
 
Posty: 3
Dołączył(a): piątek 18 marca 2016, 18:07

Re: Rzeszów

Postprzez Jagoda95 » wtorek 18 października 2016, 10:53

Ja polecam autoexpress w Strzyżowie! :D (koło Rzeszowa) tanio i dobrze
Jagoda95
 
Posty: 3
Dołączył(a): wtorek 18 października 2016, 10:49
Lokalizacja: Podkarpackie

Re: Rzeszów

Postprzez Pangia » wtorek 15 listopada 2016, 13:08

Kat. B robiłem w Sawasie, bo jestem po samochodówce i miałem prawko w ramach programu nauczania. Jest bodajże czterech instruktorów, ja trafiłem na niejakiego pana Grzegorza – gość jest tak spokojny i stonowany, że za kółkiem można przysnąć. Sam z siebie raczej dużo nie mówi, ale zapytany o coś odpowiada wyczerpująco i tłumaczy, aż się nie upewni, że zrozumiałeś, także bardzo przyjaźnie było. Zdałem za pierwszym razem, więc w sumie chyba dobrze robi swoją robotę.
Pangia
 
Posty: 2
Dołączył(a): wtorek 15 listopada 2016, 12:41

Re: Rzeszów

Postprzez Marcin1481 » czwartek 08 grudnia 2016, 19:00

Właśnie zakończylem kurs/jazdy w ośrodku ZRYW, wszystko jak najbardziej na +, biuro super, wykłady prowadzone profesjonalnie, prowadzący(założyciel owej osk) super osoba, z podejściem do człowieka... jeśli chodzi o jazdy tez wszystko przebiegło dobrze, najlepsze jest to, że można rozpisać jazdy pod siebie a także można jeździć codziennie i z czasem po 3/4 godziny = baaardzo szybki kurs nauki jazdy ;) jeśli miałbym napisać coś o instruktorach, hmmm dobre podejście do klienta, chęć nauki ( z początku myślałem, że oczekują ode mnie zbyt dużo ale szybko zauważyłem, że idzie to na korzyść kursanta :) przecież na Wordzie nie ma, że boli ;) a i tak na pierwszą godzinę dostajemy spokojnego Pana który ma cierpliwość także bez stresu najlepiej ;) jazdy mamy często z innymi instruktorami co mnie zaskoczyło pozytywnie ;) każdy miał swoje "sposoby" i swój styl jazdy ;) Mi najlepiej jeździło się z Panem Zbyszkiem Kot, gorąco polecam ! A także z tak zwanym "dziadkiem" i "gościem z wasem" haha ich nie zapamiętałem z nazwiska ;) także jak ktoś chce zrobić prawko szybko i sprawnie bez pier*** to tylko Zryw ;) pozdrawiam i wesolych świat ;)
Marcin1481
 
Posty: 1
Dołączył(a): czwartek 08 grudnia 2016, 18:44

Re: Rzeszów

Postprzez Katus » niedziela 16 lipca 2017, 19:38

AUTOCROSS najlepszy i najmilszy ośrodek
kat B zdana za pierwszym razem
Katus
 
Posty: 3
Dołączył(a): środa 14 czerwca 2017, 12:37

Re: Rzeszów

Postprzez jackpikow » poniedziałek 12 października 2020, 11:16

Ja sobie chwalę kurs w Ośrodku Driver. Mają dobrych instruktorów o dobre samochody. Na jazdach instruktor cały czas uważnie patrzył czy wykonuje odpowiednio manewry i czy na skrzyżowaniu jadę zgodnie z zasadami. Jak było coś źle to cierpliwie tłumaczył. Po kursie na egzaminie nie miałem żadnego problemu.
jackpikow
 
Posty: 3
Dołączył(a): poniedziałek 12 października 2020, 11:04

Poprzednia strona

Powrót do Oceń OSK

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości