Propozycje, zażalenia, ostrzeżenia i bany

Wszystko co nie mieści się w powyższych kategoriach.

Moderatorzy: ella, klebek

Propozycje, zażalenia, ostrzeżenia i bany

Postprzez ella » czwartek 02 lutego 2012, 22:12

Jest to wątek założony na życzenie użytkowników forum.
Tu można zgłaszać wszelkie uwagi i prośby dotyczące działania forum, czyli miejsce gdzie można szybko zgłosić moderatorom różne uwagi, nieprawidłowości, co się podoba a co nie itd.



Pozdrawiam i życzę owocnych narzekań :D
Avatar użytkownika
ella
Moderator
 
Posty: 7793
Dołączył(a): poniedziałek 24 listopada 2003, 12:14
Lokalizacja: Warszawa

Administracja i jej dzialalnosc

Postprzez aknx777 » czwartek 06 grudnia 2012, 19:49

kilka tygodni temu pisalem do Administratorow do Moderatorow tego forum
o problemach logowania sie pod moim starym nick'iem tego forum,

pisalem, pisalem, pisalem i





i nic ! Zero jakiejkolwiek odpowiedzi na PW czy w temacie, po prostu sprawa jest zlewana cieplym moczem.

Daje do myslenia !

:wink:
aknx777
 
Posty: 96
Dołączył(a): sobota 27 października 2012, 15:31

Re: Administracja i jej dzialalnosc

Postprzez ella » czwartek 06 grudnia 2012, 22:16

kilka tygodni temu pisalem (...) Moderatorow tego forum
o problemach logowania sie pod moim starym nick'iem tego forum,

pisalem, pisalem, pisalem i

Jeżeli o mnie chodzi to nic nie dostałam na PW
A jaki był poprzedni nick jesli oczywiście to nie tajemnica?
Avatar użytkownika
ella
Moderator
 
Posty: 7793
Dołączył(a): poniedziałek 24 listopada 2003, 12:14
Lokalizacja: Warszawa

Re: Propozycje, zażalenia, ostrzeżenia i bany

Postprzez lith » czwartek 06 grudnia 2012, 23:54

Też nic nie dostałem o.O
Avatar użytkownika
lith
 
Posty: 7569
Dołączył(a): niedziela 17 maja 2009, 21:09
Lokalizacja: E-g/Gda

Re: Administracja i jej dzialalnosc

Postprzez ella » sobota 08 grudnia 2012, 19:18

aknx777 napisał(a):kilka tygodni temu pisalem do Administratorow do Moderatorow tego forum
o problemach logowania sie pod moim starym nick'iem tego forum,

pisalem, pisalem, pisalem i





i nic ! Zero jakiejkolwiek odpowiedzi na PW czy w temacie, po prostu sprawa jest zlewana cieplym moczem.

Daje do myslenia !

:wink:

Admin Pluto, też nic nie otrzymał. Nie wiem jaki masz problem z logowaniem ale jesli zapomniałeś hasła to mozesz sobie wyslac linka o przypomnienie...
Avatar użytkownika
ella
Moderator
 
Posty: 7793
Dołączył(a): poniedziałek 24 listopada 2003, 12:14
Lokalizacja: Warszawa

Re: Propozycje, zażalenia, ostrzeżenia i bany

Postprzez Drezyna » środa 12 grudnia 2012, 11:53

Bardzo proszę administratorów o zaprzestanie blokowania adresów z pobudek emocjonalnych, w tym dynamicznych i proxy, bo to świadczy jedynie o braku profesjonalizmu, podobnie jak niezrozumienie słowa "gary" na tym forum.
Drezyna
 
Posty: 1139
Dołączył(a): wtorek 30 sierpnia 2011, 16:59

Re: Propozycje, zażalenia, ostrzeżenia i bany

Postprzez aknx777 » sobota 15 grudnia 2012, 21:16

Pisalem do adminow. podczas prob logowania sie pod moim nick'iem - ks-rider wyskakuje blad, pojawia sie komunikat.

Przekroczono limit prób logowania. Teraz, aby się zalogować, musisz oprócz nazwy użytkownika i hasła dodatkowo wprowadzić kod potwierdzający.

Chcialbym dostac ten kod albo mozliwosc przywrucenia mi mozliwosci pisania pod nick'iem ks-rider.

z powazaniem
aknx777
 
Posty: 96
Dołączył(a): sobota 27 października 2012, 15:31

Re: Propozycje, zażalenia, ostrzeżenia i bany

Postprzez ella » poniedziałek 17 grudnia 2012, 11:47

aknx777 napisał(a):Przekroczono limit prób logowania. Teraz, aby się zalogować, musisz oprócz nazwy użytkownika i hasła dodatkowo wprowadzić kod potwierdzający.

Chcialbym dostac ten kod albo mozliwosc przywrucenia mi mozliwosci pisania pod nick'iem ks-rider.

z powazaniem



po przekroczeniu maksymalnej ilości prób logowania przez użytkownika, tj. po 3 próbach, wyskakuje powyższy komunikat, a pod spodem jest informacja o wprowadzeniu odpowiedzi na pytanie zabezpieczające następującej treści:
Jak nazywa się miasto, które jest stolicą Polski:
To pytanie jest elementem zabezpieczającym przed automatycznym zamieszczaniem postów.



Jeśli użytkownik ZNA hasło to podanie loginu, hasła oraz odpowiedzi na powyższe pytanie skutkuje prawidłowym zalogowaniem się do forum. Żadna ingerencja admina nie jest tutaj potrzebna.


nie ma też żadnego innego kodu zabezpieczającego.
Skoro po 3 próbach użytkownik nie potrafi się zalogować to znaczy, że wpisuje złe hasło - więc niech sobie kliknie "Nie pamiętam hasła" i wygeneruje nowe hasło.
Avatar użytkownika
ella
Moderator
 
Posty: 7793
Dołączył(a): poniedziałek 24 listopada 2003, 12:14
Lokalizacja: Warszawa

Re: Propozycje, zażalenia, ostrzeżenia i bany

Postprzez Drezyna » poniedziałek 17 grudnia 2012, 12:01

Ponawiam swój apel do administratorów.
Drezyna
 
Posty: 1139
Dołączył(a): wtorek 30 sierpnia 2011, 16:59

Re: Propozycje, zażalenia, ostrzeżenia i bany

Postprzez Zonaimad » wtorek 18 grudnia 2012, 12:17

Zgłosiłem offtop i poprosiłem o posprzątanie tematu http://www.forum.prawojazdy.com.pl/viewtopic.php?f=3&t=32160 z głupot typu powtarzanie wszystkiego w kółko i wycieczki osobiste. Lith zgłoszenie odebrał i zamknął, ale ani nie posprzątał, ani nie ostrzegł sprawców offtopu. Proszę o wyjaśnienia.
Zonaimad
 
Posty: 964
Dołączył(a): czwartek 04 czerwca 2009, 18:48

Re: Propozycje, zażalenia, ostrzeżenia i bany

Postprzez lith » wtorek 18 grudnia 2012, 19:21

Niektórym jak się kończą argumenty to zaczyna się wojna na zgłaszanie postów. A to 2 posty jeden pod drugim, a to trochę nie na temat , a to nic nie wnosi do tematu, a to brzydki rysunek. W coś takiego tez nie mam zamiaru sie bawić i robić za przedszkolankę-cenzora. Co drugi post w temacie zgłoszony. Jutro mam zaliczenie, więc najszybciej zajrzę tam w czwartek, chociaż znając życie temat już będzie się nadawał raczej do zamknięcia, a nie do sprzątania.
Avatar użytkownika
lith
 
Posty: 7569
Dołączył(a): niedziela 17 maja 2009, 21:09
Lokalizacja: E-g/Gda

Re: Propozycje, zażalenia, ostrzeżenia i bany

Postprzez ella » wtorek 18 grudnia 2012, 22:29

viewtopic.php?f=11&t=32191
I po co to pytać a potem kasować :wow:
Avatar użytkownika
ella
Moderator
 
Posty: 7793
Dołączył(a): poniedziałek 24 listopada 2003, 12:14
Lokalizacja: Warszawa

Re: Propozycje, zażalenia, ostrzeżenia i bany

Postprzez ks-rider » wtorek 18 grudnia 2012, 22:46

ella napisał(a):
aknx777 napisał(a):Przekroczono limit prób logowania. Teraz, aby się zalogować, musisz oprócz nazwy użytkownika i hasła dodatkowo wprowadzić kod potwierdzający.

Chcialbym dostac ten kod albo mozliwosc przywrucenia mi mozliwosci pisania pod nick'iem ks-rider.

z powazaniem



po przekroczeniu maksymalnej ilości prób logowania przez użytkownika, tj. po 3 próbach, wyskakuje powyższy komunikat, a pod spodem jest informacja o wprowadzeniu odpowiedzi na pytanie zabezpieczające następującej treści:
Jak nazywa się miasto, które jest stolicą Polski:
To pytanie jest elementem zabezpieczającym przed automatycznym zamieszczaniem postów.


Jestem juz zalogowany, mozna wykasowac

pozdrawiam
Jeśli użytkownik ZNA hasło to podanie loginu, hasła oraz odpowiedzi na powyższe pytanie skutkuje prawidłowym zalogowaniem się do forum. Żadna ingerencja admina nie jest tutaj potrzebna.


nie ma też żadnego innego kodu zabezpieczającego.
Skoro po 3 próbach użytkownik nie potrafi się zalogować to znaczy, że wpisuje złe hasło - więc niech sobie kliknie "Nie pamiętam hasła" i wygeneruje nowe hasło.
ks-rider
 
Posty: 3786
Dołączył(a): sobota 19 grudnia 2009, 21:47

Re: Propozycje, zażalenia, ostrzeżenia i bany

Postprzez Zonaimad » środa 19 grudnia 2012, 01:09

lith napisał(a):Jutro mam zaliczenie, więc najszybciej zajrzę tam w czwartek, chociaż znając życie temat już będzie się nadawał raczej do zamknięcia, a nie do sprzątania.

Jak się człowiekowi nie chce sprzątać, to się nie ma co dziwić, że się robi taki bałagan nie do opanowania. Niedługo całe forum trzeba będzie zamknąć, bo nie będzie jak zrobić porządku. Ni z gruszki ni z pietruszki każdy będzie sobie wstawał linki do jakichś udramatyzowanych historyjek, wedle uznania, ale pisał eseje o tym jak bardzo mu się nie podoba adwersarz.

Jak nie masz czasu na pełnienie funkcji moderatora może dobrym pomysłem jest ją komuś przekazać?

Niektórym jak się kończą argumenty to zaczyna się wojna na zgłaszanie postów.

Może jakbyście zawczasu blokowali możliwość wypowiedzi tym, którzy brak argumentów próbują kompensować offtopem, kopiujwklejkami albo wyzwiskami, byłoby wam łatwiej utrzymać porządek?
Zonaimad
 
Posty: 964
Dołączył(a): czwartek 04 czerwca 2009, 18:48

Re: Propozycje, zażalenia, ostrzeżenia i bany

Postprzez lith » środa 19 grudnia 2012, 02:15

Nie miałbym nic przeciwko przekazaniu tego komuś kto ma więcej czasu, odwiedza forum regularnie i nie robi syfu na forum. Ja więcej czasu niż do tej pory nie zamierzam poświęcać na analizowanie gdzie off-top się zaczął, czy wycinanie fragmentów postów. A wychodzę z założenia, ze lepiej wywalić kilka postów mniej, niż o jeden za dużo.
Avatar użytkownika
lith
 
Posty: 7569
Dołączył(a): niedziela 17 maja 2009, 21:09
Lokalizacja: E-g/Gda

Następna strona

Powrót do Luźna gadka

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 46 gości