Tychy

Oceń ośrodek szkolenia kierowców, w którym zdobyłeś lub zdobywasz drogowe uprawnienia.

Moderatorzy: ella, klebek

Postprzez tomasztomasztomasz » poniedziałek 26 kwietnia 2010, 17:13

Wszystko się zgadza. Ja tez chodziłem do PRYMU. Polecam
tomasztomasztomasz
 
Posty: 1
Dołączył(a): poniedziałek 26 kwietnia 2010, 09:33

GOL w Tychach jest świetny

Postprzez boy20tychy » czwartek 13 maja 2010, 10:38

GOL w Tychach jest świetny! Ja robiłem kurs prawa jazdy w GOL-u w tychach.
Na początku miałem obawy bo to nowa szkoła ale już na pierwszym wykładzie obawy znikneły:D
Wykładowca świetny fajnie prowadzi zajęcia doskonale potrafi przekazać wiedzę z przepisów, wykłady za pomoca projektora dużo ciekawych filmów rewelacja!
Jazdy: instruktorzy cierpliwi opanowani mili i fachowi nic dodac nic ująć zwłaszcza że do czempionów nie należe i mieli ze mna troche roboty:D
Kurs trwał niecałe 2 miesiące zdałem za 1 razem 25 minut i zero błedów:D koszt 1200 zł z badaniami i podrecznikami.
Ceny mają atrakcyjne duzo promocji no i ja w cenie kursu miałem aż 36 godzin jazd :P

Polecam: www.oskgol.com i Pana Romka
boy20tychy
 
Posty: 1
Dołączył(a): czwartek 13 maja 2010, 10:22

osk jacek

Postprzez lolaoo » niedziela 13 czerwca 2010, 19:58

Ja również polecam OSK Jacek.
Przed kursem nie umiałam kompletnie nic,nie wiedziałam co to sprzęgło ,gdzie Ono ma swoje miejsce ,jedyne co wiedziałam,to że aby skręcić należy posługiwać się kierownicą:D
Przed pierwszą jazdą byłam mega zestresowana,ale instruktor szybko zamienił mój strach i obawę w fascynację i miłość do jeżdżenia samochodem.
Instruktorzy oczywiście zmieniali się systematycznie,ale każdy z nich był wspaniały[chociaż z przymrużeniem oka dla P.Jarka] wszyscy bardzo profesjonalni,z niezwykłym poczuciem humoru, spokojni i wyluzowani,uwielbiałam dzień w którym miałam zaplanowane jazdy:D najczęściej jeździłam z instruktorem Piotrkiem,Mariuszem i Krzysztofem-cudowni nauczyciele jak dla mnie, a po zakończeniu kursu,aż chciało mi się płakać,że muszę ich opuszczać:D
oczywiście egzamin zdany bez większych problemów,egzaminator pochwalił mnie za dynamikę jazdy,ostrożność i przygotowanie:)
Także bardzo mocno polecam OSK Jacek! tam dla instruktorów radością jest widok starającego się i rozwijającego z godziny na godzinę kursanta:) :D
lolaoo
 
Posty: 1
Dołączył(a): środa 19 maja 2010, 17:44

OSK JACEK

Postprzez żabka » piątek 13 sierpnia 2010, 15:01

Osk Jacek- najlepsza szkoła nauki jazdy w Tychach
Osk Jacek- najlepsze wykłady szkoleniowe
Osk Jacek- najlepszy właściel szkoły nauki jazdy
Osk Jacek- najlepsze jazdy
Osk Jacek- najlepsi instruktorzy Michał, Piotrek, Mariusz, Grzegorz, Jarek, Andrzej, Antoni, Krzysztof- myślę że żadnego z panów nie pominęłam jeśli tak to przepraszam wszyscy jesteście pełna rewelacja, pełny w was profesjonalizm.
Ogólnie super szkoła w 100%.
żabka
 
Posty: 1
Dołączył(a): piątek 13 sierpnia 2010, 14:39

Re: Tychy

Postprzez aui » niedziela 14 listopada 2010, 14:50

Witam!

potrzebuję pomocy w wyborze ośrodka :(
wacham się między LOK-iem (słyszałam że jeździ tam r. senyk i m.janik) a ZDZ-tem (t. pudło i h.Mrozik) powiedzcie mi czy byliście może na kursie w tych firmach? a może polecacie kogos innego :)

wogóle słyszałam że od lutego egzaminy w tychach sa na yariskach :(
aui
 
Posty: 1
Dołączył(a): niedziela 14 listopada 2010, 14:48

Re:

Postprzez wodnikk » niedziela 12 grudnia 2010, 18:30

:((
Ostatnio zmieniony niedziela 06 marca 2011, 10:59 przez wodnikk, łącznie zmieniany 1 raz
wodnikk
 
Posty: 1
Dołączył(a): poniedziałek 11 października 2010, 20:55

Re: Tychy

Postprzez kruczek » środa 02 lutego 2011, 13:55

Ja robiłem kurs na prawo jazdy w OSK MOBILEK .Naprawdę rewelacja , prawie każdy kto robił kurs na prawko poleca swoją szkołę i instruktorów i ja też to robię Grzegorz jesteś niesamowity!!! Myślałem że idąc na prawko do Ciebie uczysz mnie tak jak uczą w innych szkołach , ale jak zobaczyłem styl i technikę jazdy u moich kolegów to teraz rozumie dlaczego te wszystkie detale nad którymi tak pracowaliśmy są tak ważne dla bezpiecznej i płynnej jazdy !!!! Nie odpuściłeś mi drobnych błędów których nikt nawet by nie zauważył , a Ty na ostatniej jeździe jeszcze to usuwałeś . Zapamiętam twoje słowa,że'' dobrego kierowce można poznać po stylu jazdy , a nie po tym czy potrafi szybko jeździć.'' Teraz już wiem , że sposób nauki jazdy jest bardzo różny i dziękuję za to że trafiłem do Twojej szkoły . Będę zawsze polecał Ciebie jako najlepszego instruktora który naprawdę lubi to co robi . Dziękuję za te wszystkie jazdy za ten prywatny czas jaki czasami mi poświęcałeś kiedy inni dawno by mnie zmyli bo już czas jazd się skończył i nie będą poświęcać swojego czasu. Przyszli kierowcy!!! nie ryzykujcie w wyborze innej szkoły tzw z "renomą". Idźcie do MOBILKA , a na pewno nie będziecie żałować .Egzamin oczywiście zdany za pierwszy razem . Pozdrawiam i do zobaczenia na drodze :spoko: OSK MOBILEK NAJLEPSZA SZKOŁA JAZDY !!!!!!!!!!!!!!!!!
kruczek
 
Posty: 1
Dołączył(a): środa 02 lutego 2011, 13:11

Re: Tychy

Postprzez pinklady6 » niedziela 27 marca 2011, 23:20

ja polecam szkołę, o której nie wiem dlaczego, ale nik tutaj nie wspomniał... JERZY... są świetni, jezdzilam tylko z Panem Jerzym i z Panią Gabrysią- uwielbiam ją! Uczyłam sie w innej szkole- M A S A K R A , 3 dni przed drugim egzaminem dokupilam sobie lekcje w OSK Jerzy i po prostu rewelacja, zdałam od razu...
Polecam, jesli ktoś chce wiecej info i namiary prosze pisac na priv.
pinklady6
 
Posty: 2
Dołączył(a): środa 08 grudnia 2010, 23:34

Re: Tychy

Postprzez drx86 » wtorek 29 marca 2011, 09:14

Ze swojej strony mogę polecić Kaskadera. Miłe i bezstresowe jazdy, fajne podejście do kursanta, oraz możliwość bardzo szybkiego wyjeżdżenia swoich godzin bez dodatkowych kosztów (30 h jazd zrobiłem w niecały miesiąc, gdzie w innych szkołach widziałem pobierają jakieś 200-300 zł więcej za taki przyśpieszony kurs).
Zdałem za 2 razem, ale głównie z tego powodu, że przy pierwszym podejściu zjadł mnie stres. Drugi egzamin był tylko formalnością.

Dla zainteresowanych stronka: http://www.kaskader.tychy.pl/
drx86
 
Posty: 2
Dołączył(a): środa 23 lutego 2011, 20:25

Re: Tychy

Postprzez Jetson » piątek 08 lipca 2011, 16:27

Ja robiłem u Chrzanowskich. Miałem trzech instruktorów i o żadnym nie mogę powiedzieć złego słowa. Podobnie jak o pracy samego ośrodka.
Jetson
 
Posty: 2
Dołączył(a): piątek 08 lipca 2011, 14:46

Re: Tychy

Postprzez Woytek » poniedziałek 05 września 2011, 14:45

NAJLEPSZA NA SLASKU SZKOLA JAZDY TO OSK JACEK.
INSTRUKTORZY TO PRAWDZIWI FACHOWCY.

ZASTANAWIASZ SIE GDZIE W TYCHACH ZROBIC KURS??
NIE ZASTAWAWIAJ SIE WIECEJ OSK JACEK I WSZYSTKO W TEMACIE.

FAKT FAKTEM ZE ZDALEM ZA 2 RAZEM ALE TYLKO I WYLACZNIE Z WINY EGZAMINATORA
(UNIEWAZNIONY WYNIK EGZAMINU)

POZDROWIENIA DLA WSZYSTKICH INSTRUKTOROW OSK JACEK.
Woytek
 
Posty: 1
Dołączył(a): poniedziałek 05 września 2011, 14:39

Re: Tychy

Postprzez adi7903 » piątek 07 października 2011, 21:20

uczyłam się jeździć z wieloma instruktorami ale polecam ośrodek KLASA
dzięki niemu zdobyłam upragnione prawko
dziękuję panu Arkowi:)
adi7903
 
Posty: 5
Dołączył(a): piątek 22 lipca 2011, 15:07

Re: Tychy

Postprzez Tyszanin93 » wtorek 18 października 2011, 15:48

Z mojej strony gorąco polecam OSK Jacek - wzorowe podejście, nic dodać nic ująć.
Dzięki świetnej nauce zdałem egzaminy za 1 razem. :)
Tyszanin93
 
Posty: 3
Dołączył(a): wtorek 18 października 2011, 13:05

Re: Tychy

Postprzez Quay » wtorek 18 października 2011, 20:07

Zgadzam się z Kruczkiem. OSK Mobilek jest świetny. Instruktor Grzegorz - rewelacyjny (niezwykle sympatyczny a jednocześnie wymagający). Mam porównanie z innym ośrodkiem i innym instruktorem, niebo a ziemia. Rzeczowo, fachowo, zwracanie uwagi na każdy błąd, przejrzyste tłumaczenie metodą wręcz "łopatologiczną" i przede wszystkim stawianie na samodzielność w podejmowaniu decyzji oraz MYŚLENIE na drodze. Każdy manewr ćwiczony do skutku, a w czasie jazdy po mieście uczulanie na wszelkie możliwe pułapki. Polecam z całego serca. Żałuję tylko, że od razu nie trafiłam do tego ośrodka.
Quay
 
Posty: 1
Dołączył(a): wtorek 18 października 2011, 19:40

Re: Tychy

Postprzez reassor » niedziela 23 października 2011, 18:59

Mimo, że jestem w trakcie kursu (jazdy zaczynam w środę) tak zwanego "przyśpieszonego" w OSK Mobilek to muszę stwierdzić, że naprawdę pan Grzesiek i jego żona przykładają się do tego co robią - nie traktują teorii jako "masz tu pytania i idź wykuj na blachę"
Przez 2 weekendy wiele się nauczyłem w świetnej atmosferze. Naprawdę polecam, a co do jazd to wypowiem się w trakcie :)

pozdrawiam
Marcin
Kat.B - 24.02.2012 - Kat.B zdane :) (Mobilek Tychy)
Kat.A - 10.02.2016 - Teoria 71/74 (1 raz) :) (Radmar Tychy)
Kat.A - 11.04.2016 - Praktyka (1 raz) :) (Radmar Tychy)
Avatar użytkownika
reassor
 
Posty: 225
Dołączył(a): niedziela 23 października 2011, 18:54
Lokalizacja: Tychy

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Oceń OSK

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 30 gości