Parkowanie - "koperta"

Tutaj mile będą widziane wypowiedzi na temat techniki kierowania, oraz wszelkie porady dotyczące kupna, obsługi i eksploatacji pojazdu.

Moderatorzy: ella, klebek

Re: Parkowanie - "koperta"

Postprzez michooo » wtorek 16 sierpnia 2011, 18:07

ks-rider napisał(a):Maniek, spoko, dzieciak w tym roku zdal kat. B i wydaje mu sie, ze moze juz szkolacych uczyc :mrgreen:


Nie tylko z czytaniem, ale i z datami masz problemy ;) Ale mniejsza o to.

Od dzieciaków to możesz swoją rodzinę albo znajomych tytułować, więc trzymaj tu jakiś poziom. Rozumiem, że jak argumentów nie starcza to się schodzi na niższy poziom, choć w Twoim przypadku to i tak trudne do uzyskania.

Dziwne, że rzekomo jako instruktor z doświadczeniem nie jesteś w stanie napisać ani jednego merytorycznego posta, który komuś by pomógł. Zamiast tego pustosłowie, popisywanie się i zero jakichkolwiek wartościowych treści, wszystko w stylu "wiem, ale nie powiem, bo to dla mnie oczywiste". Ciekawe czy swoich kursantów też tak szkolisz. Zdawalność pewnie rewelacyjna :P

Przypominam, że nie odniosłeś się ani słowem do mojego posta, więc nie potrafisz obronić swoich racji. Napisałeś masę pierdół i nie potrafisz z klasą się z tego wycofać.

Po raz kolejny dalsza rozmowa z Tobą nie ma najmniejszego sensu, zapewne dodam Cię do grona ignorowanych użytkowników, przepraszam: użyszkodników, żeby nie musieć czytać tych bredni.
michooo
 
Posty: 430
Dołączył(a): środa 29 grudnia 2010, 14:01

Re: Parkowanie - "koperta"

Postprzez ks-rider » środa 17 sierpnia 2011, 21:45

michooo napisał(a):1. Od dzieciaków to możesz swoją rodzinę albo znajomych tytułować,

2. Ciekawe czy swoich kursantów też tak szkolisz. Zdawalność pewnie rewelacyjna :P

3. Przypominam, że nie odniosłeś się ani słowem do mojego posta, więc nie potrafisz obronić swoich racji. Napisałeś masę pierdół i nie potrafisz z klasą się z tego wycofać.


1. Po prostu nazywam sprawe po imieniu !

2. O moja statystyke zdawalnosci nikit troszczyc sie nie msi, o to dba urzad i moj szef. Dziecko, szczena by ci opadla gdybym podal ci statystyke.

3. oznica miedzy Toba a mna jest taka, ze Ty jeszcze musisz udowadniac a ja juz co bylo do udowodnienia udowodnilem - kumkasz ?

P.S. piszesz, ze trzeba wyczuc, aby wyczuc to musisz najpierw kursantowi cokolwiek dac aby mogl z tym pracowac, inaczej sobie nie poradzi.

:wink:
ks-rider
 
Posty: 3786
Dołączył(a): sobota 19 grudnia 2009, 21:47

Re: Parkowanie - "koperta"

Postprzez szerszon » środa 17 sierpnia 2011, 22:24

ks-rider napisał(a):
P.S. piszesz, ze trzeba wyczuc, aby wyczuc to musisz najpierw kursantowi cokolwiek dac aby mogl z tym pracowac, inaczej sobie nie poradzi.

Bardzo ładnie powiedziane. I nie tyczy sie tylko parkowania. :spoko:
szerszon
 
Posty: 16316
Dołączył(a): sobota 11 lipca 2009, 15:03

Re: Parkowanie - "koperta"

Postprzez ks-rider » środa 17 sierpnia 2011, 23:46

szerszon napisał(a):
ks-rider napisał(a):
P.S. piszesz, ze trzeba wyczuc, aby wyczuc to musisz najpierw kursantowi cokolwiek dac aby mogl z tym pracowac, inaczej sobie nie poradzi.

Bardzo ładnie powiedziane. I nie tyczy sie tylko parkowania. :spoko:


Dzieki, ale o tym wiedza raczej tylko szkolacy a nie amatorzy ktorzy ledwo co zasiedli za kolko a wydaje im sie, ze potrrafia wiecej niz piloci formuly 1 - i owszem, ale na

PLAY Station ! :mrgreen:

:wink:
ks-rider
 
Posty: 3786
Dołączył(a): sobota 19 grudnia 2009, 21:47

Re: Parkowanie - "koperta"

Postprzez Maniek5k » czwartek 18 sierpnia 2011, 00:15

ks-rider napisał(a):PLAY Station !

teraz sie gra na xboxie360 :D Ew. Wii xD
Zeby OT nie robic - ja pamietam jak w czasie kursu uczylem sie parkowac pod blokiem astrą kombikiem od ojca. To byla jazda, parkowanie miedzy kartonami ze sklepu, śmietnikiem i ojcem (z racji braku kartonów) :D
Maniek5k
 
Posty: 277
Dołączył(a): niedziela 22 maja 2011, 15:58

Re: Parkowanie - "koperta"

Postprzez michooo » piątek 19 sierpnia 2011, 20:02

@ ks-rider

Zgodzę się w dużej części z tym, co teraz napisałeś a propos wyczucia. Nie można jednak podrzucać komuś paru "magicznych" sztuczek na obroty kierownicą i na tym kończyć naukę parkowania.

Natomiast nie zmienia to faktu, że:

a) piszesz nic nie wnoszące posty, które nikomu nie pomagają, tylko sieją zamęt.

b) źle przeczytałeś moje zdanie o obserwacji przez szybę i zacząłeś oskarżać mnie o głoszenie herezji, a jak wytknąłem ci błąd w twojej interpretacji, zamilkłeś na ten temat i zacząłeś pyskówkę.

c) nie wiem co masz do "udowadniania", co chcesz czy czego nie chcesz "udowadniać" i szczerze mówiąc mam to gdzieś. Niech twój szef i kursanci tym się zajmują. Oceniam tylko twoje wypowiedzi na tym forum, a swoją opinię podałem w poprzednim poście i nie chcę się powtarzać.

ks-rider napisał(a):Dzieki, ale o tym wiedza raczej tylko szkolacy a nie amatorzy ktorzy ledwo co zasiedli za kolko a wydaje im sie, ze potrrafia wiecej niz piloci formuly 1


Nie słyszałem o pilotach w F1. Rzucasz hasłami, a nie potrafisz odnieść się do konkretów i tego, z czym się nie zgadzasz. Między innymi dlatego nie potrafię z tobą dyskutować na konkretny temat.

Myślę, że nie ma co robić więcej offtopu, temat wątku jest inny.
michooo
 
Posty: 430
Dołączył(a): środa 29 grudnia 2010, 14:01

Re: Parkowanie - "koperta"

Postprzez ks-rider » piątek 19 sierpnia 2011, 22:01

michooo napisał(a):@ ks-rider

Nie można jednak podrzucać komuś paru "magicznych" sztuczek na obroty kierownicą i na tym kończyć naukę parkowania.


Powiedzial kto ? Jezeli ktos dostaje instrukcje obslugi ( jak parkowac ) to nie mow mi misiu kolorowy, ze nie bedzie potrafil, kwestia praktyki i WYCZUCIA - bez instrukcji rady nie da ! A jezeli da rade to bedzie to trwalo duzo dluzej niz Tobie bedzie sie to wydawac !

michooo napisał(a):a) piszesz nic nie wnoszące posty, które nikomu nie pomagają, tylko sieją zamęt.


Poczytak wczesniejsze posty, inni jakos zrozumieli i nie mieli z tym problemu.

michooo napisał(a): Między innymi dlatego nie potrafię z tobą dyskutować na konkretny temat.


Bo dziela nas lata swietlne w praktycznej jezdzie autem, to raz, dwa to ja szkole a Ty co najwyzej mozesz byc szkolony, za 30 lat moze to zrozumiesz !

Czasem warto posluchac / poczytac a nie wyjezdzac ze swoimi teoriami z 4 liter wzietych, zwlaszcza jak sie o czyms nie ma pojecia.

AMEN

:wink:
ks-rider
 
Posty: 3786
Dołączył(a): sobota 19 grudnia 2009, 21:47

Poprzednia strona

Powrót do Porady techniczne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 23 gości