Bydgoszcz

Oceń ośrodek szkolenia kierowców, w którym zdobyłeś lub zdobywasz drogowe uprawnienia.

Moderatorzy: ella, klebek

Postprzez marysieńka » wtorek 18 maja 2010, 21:22

chcesz zdobyć prawko polecam szkołę EL- KRYS (grunwaldzka 207) trafiłam tam po rocznej "tułaczce" po różnych szkołach- tylko naciągali na kasę. wspaniała szkoła, wysokie wyszkolenie, materiały dydaktyczne jak nigdzie indziej, ogólne zadowolenie, każda jazda to przyjemność, wspaniały instruktor Pan Krzysztof- człowiek z ogromnym doświadczeniem, dużą wiedzą, chce i umie pomóc, zależy mu aby kursant dotarł do celu word-> zdany egzamin-> uśmiechnięty kursant-> zadowolony uczeń i "mistrz". to to na co liczymy decydując się na kurs.
idź- zobacz- przekonaj się- powodzenia!!!
marysieńka
 
Posty: 1
Dołączył(a): wtorek 18 maja 2010, 20:22

dobra szkoła

Postprzez Aniołka » środa 02 czerwca 2010, 23:45

Mogę wszystkim z czystym sumieniem polecić szkołę jazdy EKSPRES OSKROBA :D (zajmuje drugie miejsce w rankingu Wordu), dzięki tej szkole zdałam dziś prawko &:-)))), przystępując za pierwszym razem (moje są od dziś drogi :D ). Szkoła dopasowuje szybkość realizacji do indywidualnych potrzeb. Jeździłam z Panem Adamem i Panią Małgosią, są wymagający, ale to tylko procentuje. Czas na jazdę był maksymalnie wykorzystywany i każdy element został zrealizowany jasno i przejrzyście. Dokupiłam kilka lekcji, ponieważ wcześniej nie miałam do czynienia z samochodem, ani nie miałam nikogo, kto "podszkoliłby" mnie dodatkowo. Pan Adam wyznaje zasadę, że lepiej wziąć kilka dodatkowych lekcji, niż przystępować do egzaminu po kilka razy. Wypuścił mnie na egzamin, kiedy czułam się już dobrze przygotowana i czułam się pewnie za kierownicą. I nie było mowy o jakimś naciąganiu na dodatkowe jazdy. Polecam Wam najszczerzej jak mogę, szkoła cieszy się ponad 50 % zdawalnością. A ja nie byłam łatwym przypadkiem, uwierzcie mi :lol:
Aniołka
 
Posty: 1
Dołączył(a): środa 02 czerwca 2010, 21:50

Postprzez angel001 » czwartek 03 czerwca 2010, 16:30

Witam wszystkich przyszłych kierowców! ;)
Na temat Pzm-otu krążą różne opinie (wszak ile kursantów, tyle odrębnych zdań na jego temat :D ) Jenak ja chciałabym wszystkim polecić właśnie tą szkołę jazdy. Miałam przyjemność uczestniczyć w przyspieszonym kursie (wakacyjnym) i nie mam co do niego żadnych zastrzeżeń, zajęcia prowadzone były przez Pana Andrzeja (miły Pan w średnim wieku :) ) dużo śmiechu, a zarazem wiedza wyniesiona jakże przydatna w praktyce.. Jednak do sedna, miałam przyjemność jeździć z Panem Arkiem, wspomnianym już na tym forum :D Wyluzowany człowiek, meeeeeeega poczucie humoru, który potrafi NAUCZYĆ jeździć nawet takiego laika jakim byłam wsiadając do samochodu :P Zwracał uwagę na błędy (jak on to mówił 'babole'), czasami w dość dosadny sposób ale jak skuteczny ;) Jazda z nim to sama przyjemność, zero skrępowania, dostosowanie się do kursanta jeżeli chodzi o terminy! Mogłabym tak wymieniać bez końca :) Tak więc moi drodzy, jeżeli wybieracie się do Pzm to tylko do Arka (Nakielska)! Gwarancja zdanego egzaminu i komfortowych warunków nauczania :D
Aaaa właśnie zapomniałabym o jednej z istotnych zalet Pana Arka..
Plac! Żadne lusterka, jakieś żałosne półobroty etc.. Zresztą sami się przekonacie! :D
Pozdrawiam serdecznie ;)
angel001
 
Posty: 1
Dołączył(a): czwartek 03 czerwca 2010, 16:10

Postprzez misiazdzisia » piątek 18 czerwca 2010, 18:02

A ja z kolei bardzo polecam OSK Prestiż!!!! Szkoła dla ludzi wymagających i chcących zdobyć kompletne przeszkolenie, z gwarancją zdanego egzaminu. Mówię to z własnego doświadczenia, nie łatwo było nauczyć mnie prowadzić auto a właśnie za pierwszym podejściem zostałam pełnoprawnym kierowcą :D Wszystko przeprowadzone porządnie, kompletnie, instruktorzy wymagający ale w pełni kompetentni i chyba właśnie dzięki temu kursanci szybko zdobywają potrzebną wiedzę. Naprawdę można czerpać przyjemność z jazdy samochodem.Jeszcze raz polecam!!! :wink:
misiazdzisia
 
Posty: 1
Dołączył(a): środa 16 czerwca 2010, 20:45

Postprzez mika_1982 » piątek 25 czerwca 2010, 11:28

Witam! Ja serdecznie polecam szkołę jazdy ---- OKK SZKOLMOT ------- (ul. Brzęczkowskiego 2)!!! Robiłam tam niedawno kurs prawa jazdy kat. B i jestem bardzo zadowolona! Jeździłam z panem Markiem i kilka godzin z panem Michałem. Obaj bardzo sympatyczni.Pan Marek opanowany, dowcipny i bardzo rzeczowny. Potrafi wytłumaczyć nawet najbardziej zakręconą sytuacje na drodze. Każdy mój błąd analizowaliśmy. Nie sposób go było potem powtórzyć :-) Dzięki poradom pana Marka i metodom nauczania nie boje się wyjechać na miasto (a zaczęłam kurs z zerowymi umiejętnościami). Instruktor posiada na prawdę duża wiedzę i, co najważniejsze, potrafi ja przekazać. Pan Michał z kolei również bardzo sympatyczny. Super tłumaczy i ogólnie bardzo fajny. Kadra na najwyższym poziomie!!! A, na jazdy umawiałam się tak jak mi pasowało. Nikt mi nic nie narzucał. Co do teorii to prowadził ją pan Marek. Bardzo miło wspominam te zajęcia. Dużo się dowiedziałam. Prowadzone są bardzo profesjonalnie. Wykładowca wykorzystuje najnowsze programy multimedialne. Na prawdę bardzo ciekawe zajęcia. I odbywają się w dogodnych godzinach. Z resztą jakby grupie nie pasowało to można było ustalić inny termin spotkania. Jeśli chodzi o cenę kursu to jest bardzo przystępna. Są szkoły które maja znacznie droższe kursy. Ja dodatkowo miałam rabat bo przyprowadziłam koleżankę :-)
Egzamin zdałam za pierwszym razem i każdemu kto chce pójść w moje ślady radzę iść na kurs do ----SZKOLMOT-u----. :D Na prawdę warto!!! :D
mika_1982
 
Posty: 1
Dołączył(a): piątek 25 czerwca 2010, 10:36

SPEED

Postprzez aska88 » poniedziałek 05 lipca 2010, 14:27

Chciałam pochwalic szkole jazdy SPEED. Jezdzilam u nich cały kurs i jestem bardzo zadowolona:) Najwazniejsze ze egzamin za pierwszym podejsciem zaliczony!!! Instruktor precyzyjny i przede wszystkim z zapałem i cierpliwoscia tłumaczy rozne sytuacje na drodze. Szczerze polecam ta szkole.
aska88
 
Posty: 1
Dołączył(a): poniedziałek 05 lipca 2010, 14:10

Postprzez Stokrotka75 » wtorek 06 lipca 2010, 14:43

Witam wszystkich , którzy chcą zdać prawo jazdy za pierwszym razem, którzy szukają instruktorów z profesjonalnym i rzeczowym podejściem do swojej pracy i chcą wpoić i nauczyć nas toku myślenia przyszłego kierowcy. Z czystym sumieniem polecam szkołę jazdy PRESTIŻ!
Podobno byłam specyficznym typem kursantki - z tytułu wieku, zawodu i zapewne jeszcze coś by się znalazło więc moja opinia będzie subiektywna ale na pewno autentyczna.
Nauka jazdy, nauka poruszania się po drodze czy najwłaściwszym określeniem będzie nauka bycia uczestnikiem ruchu drogowego kosztowała mnie dużo i nie mam tu na myśli strony finansowej. Był pot, łzy i zgrzytanie zębów, dwa poważne zwątpienia i pół roku wyjęte z życiorysu( lub wręcz przeciwnie!)- chociaż mój plan zakładał 3 miesiące + 1 w zapasie gdybym musiała coś doszkolić! Typowe podejście laika do tematu! :lol:
Sukces ma wielu ojców- mój ma dwóch – Pana Tomasza i Pana Pawła! W pracy stosowali metodę „kija i marchewki”- jeden trochę więcej kija, drugi trochę więcej marchewki- zapewne w zależności od potencjału kursanta to się zmieniało! :oops: :)
Tak poważnie to była warsztatowa i merytoryczna praca. Każda lekcja była omówiona, wyjaśniona . Były rysunki drogi z pierwszeństwem, spacerki po skrzyżowaniu, nauka popuszczania a nie „puszczania” sprzęgła, :shock: dodawania gazu a nie „ gazowania” i błagalny , ale zdecydowany wzrok instruktora aby kursant zajarzył co „ autor miał na myśli” czyli o co chodzi!
Pan Tomasz ma alergię na głupotę i bezmyślność i chyba dlatego na jednych z pierwszych zajęć obiecał nam, że ICH kursanci zdają za pierwszym razem. Chyba już tak mam, że jak ktoś coś obiecuje to myślę sobie: ok., przyjdzie czas- zobaczymy. Żałuję, że zdałam za drugim razem, ale żałuję nie dlatego, tylko, że za ICH zaangażowanie nie odwdzięczyłam się im pierwszym podejściem i popełniłam na egzaminie błąd, który mnie zdyskwalifikował.
Bywało trudno, ale to co przychodzi nam łatwo nigdy nie jest docenione i skoro dzisiaj jestem już po, to nie wiem jakby było gdybym nie trafiła do szkoły jazdy PRESTIŻ i ile razy bym miała „średnią” przyjemność podchodzenia kolejny raz do egzaminu!
Polecam więc tę szkołę bo z TAKĄ KADRĄ będzie Wam łatwiej i zalecam wiecej zaufania, wytrwałości i do przodu! :D
Dzięki!!! 8)
Stokrotka75
 
Posty: 1
Dołączył(a): sobota 03 lipca 2010, 22:47

Postprzez mic81 » wtorek 06 lipca 2010, 23:23

Ja zdecydowałem się na kurs w SZKOLMOCIE i nie żałuję. Wybór był trudny, bo w Bydzi masa szkół jazdy. Tą polecił mi kolega, który prawko robił dawno temu. Kurs szybciutko zrobiłem - teoria raz raz poszła, w całkiem miłej atmosferze nauki i dowcipu. Jazdy zacząłem zaraz po i szybko poszło, bo miałem dużo wolnego czasu, który w całości postanowiłem poświęcić na prawko. Instruktorzy spoko, miła i sympatyczna obsługa biura, nic do zarzucenia. Nauczyłem się wszystkiego co trzeba, bo egzamin zdałem bez większych problemów. Czepiał się oczywiście jakiś drobiazgów, ale zaliczył na szczęście. Jeżdżę już od jakiegoś czasu i odpukać bez stłuczki nawet więc chyba mnie przygotowali. Szkoła istnieje od dawna i to widać nawet po tym jak podchodzą do tego co robią. Myślę, że z czystym sumieniem mogę Wam polecić SZKOLMOT.
mic81
 
Posty: 1
Dołączył(a): wtorek 06 lipca 2010, 22:53

TOMAS

Postprzez forget85 » poniedziałek 02 sierpnia 2010, 18:51

Witam, polecam z czystym sumieniem Szkołę jazdy TOMAS na osiedlu leśnym! Miałem przyjemność jeździć z 2 instruktorami: moim głównym był p. Gieniu a kilka razy jeździłem w zastepstwie z panem Andrzejem Tomkowiakiem (wlascicielem) A więc... Gieniu -GADUŁA :d to przesympatyczny człowiek, jest cierpliwy - odpowiada nawet na najbardziej durne pytania, w czytelny i przyjazny sposób koryguje błędy. To dobry instruktor, jednak mogę mu zarzucić, ze za duzo gada, przez co bardziej skupialem sie na rozmowie niz jezdzie. No i trzeba go wypytywać... Natomiast z jazd z p.Andrzejem wynosi się duuuuuuuuuzo więcej - caly czas nastawiony jest na naukę, korygowanie błędów. Do tego bardzo miła osoba. Polecam tę szkołę, ani razu nie podniesiono na mnie głosu, nie spotkalem sie rowniez z glupimi docinkami. Jesli chodzi o wybor instruktora to radze umawiac sie z Andrzejem, Pozdrawiam!
forget85
 
Posty: 1
Dołączył(a): poniedziałek 02 sierpnia 2010, 18:35

Postprzez pacia1979 » środa 04 sierpnia 2010, 11:58

Grąco polecam szkołe jazdy modraczek. Kurs rozpoczęłam 2 lipca a 30 lipca zdałam egzamin za pierwszym razem!!! Wspomnę, że swój pierwszy kurs rozpoczęłam 10 lat temu po trzech egzaminach i wielkim stresie nie odważyłam się iśc na ponowny egzamin. Dzięki szkole jazdy modraczek i rewelacyjnemu instruktorowi, który uczestniczył w moim egzaminie zdałam prawo jazdy!! Szkoła rewelacyjna !!!! :lol: Teraz czekam tylko na odbiór prawka!!!
pacia1979
 
Posty: 1
Dołączył(a): środa 04 sierpnia 2010, 11:50

Elkrys

Postprzez j » wtorek 10 sierpnia 2010, 08:02

Witam,
Wczoraj zdałem wlaśnie egzamin i to całkiem gładko. Ponieważ kurs robiłem BARDZO dawno temu, wziąłem kilka godzin(9) doszkalających w szkole Elkrys. Jestem pod ogromnym wrazeniem. Instruktorzy poświęcają pełną uwagę kursantowi, cały czas wymagają czujności( pytając np. na jakiej drodze jesteśmy, jaki był mijany przed chwila znak itp.) - co przydało mi się kilkukrotnie podczas egzaminu :-), szczególnie na ulicach typu Cicha, Gajowa, pl. Weysenhoffa, gdzie jeździ się na egzaminie zawsze a nie są to najłatwiejsze miejsca w Bydgoszczy, oj nie. Uczą naprawdę doskonale. Polecam każdemu i pozdrawiam obu instruktorów.
Wdzięczny kursant.
j
 
Posty: 1
Dołączył(a): wtorek 10 sierpnia 2010, 07:47

Postprzez Trolu » czwartek 12 sierpnia 2010, 19:38

Witam serdecznie! Chciałbym gorąco polecić OKK SZKOLMOT. Obsługa biura na najwyższym poziomie, nie ma problemu z zapłatą za kurs w ratach 0%. Bardzo miła atmosfera panowała podczas wykładów, pan Marek czerpie pełnymi garściami z dobrodziejstw XXI wieku w kwestii nauczania. Komputerowe testy oraz wizualizacje znacznie uprzyjemniają naukę. W kwestii jazd stosowana jest prosta zasada - Nasz klient nasz pan. Nie ma problemu z dopasowaniem odpowiedniej pory na jazdy. Można umówić się wcześnie rano, po południu a także wieczorem co jest bez wątpienia wygodne dla osób pracujących do późnych godzin popołudniowych. Sama nauka jazdy pod okiem pana Marka pozwoliła mi bardzo dobrze przygotować się do egzaminu, który zdałem za pierwszym podejściem. Atmosfera w aucie była bardzo przyjemna, na bieżąco otrzymywałem objaśnienia popełnianych błędów i rady jak ich unikać. Trasy wybierane przez instruktora były bardzo zróżnicowane. Oprócz umiejętności bezproblemowego poruszania się w miejscach umiłowanych przez egzaminatorów miałem możliwość zapoznać się ze wszystkimi większymi rondami w mieście oraz najważniejszymi oraz podchwytliwymi ulicami w Bydgoszczy. Pozwoliło to mi nabrać wiary, że każda sytuacja na drodze nie jest taka trudna jak się wydaje. Cenne okazały się również wskazówki dotyczące samego egzaminu. Co, jak i gdzie załatwić oraz otrzymałem wymagane dokumenty. Po 30 godzinach za kierownicą eLki SZKOLMOTU wiem, że jestem w stanie bezpiecznie poruszać się po drogach, co udowodniłem w trakcie egzaminu w WORD zakończonego wynikiem pozytywnym.
Trolu
 
Posty: 7
Dołączył(a): czwartek 12 sierpnia 2010, 19:12
Lokalizacja: Bydgoszcz

Postprzez dorothyw » wtorek 17 sierpnia 2010, 09:07

Kurs rozpoczęłam w połowie czerwca w szkole Auto Jazda. Dla mnie szkoła super. Wykłady jak wykłady, trudno żeby porywały, to w końcu suche omówienie, czasami okraszone dowcipem. Najważniejsza jest jazda :?
Trafiłam na fantastycznego instruktora, juz po pięciu minutach wiedziałam, że dobrze będzie, chociaż szłam na prawko z przekonaniem, że takiej sieroty motoryzacyjnej jak ja, nie da się nauczyć :D
Instruktor w wieku emerytalnym, spokojny, opanowany, po 100000razy powtarzał mi to samo dopóki nie zaskoczyłam o co chodzi. Wiem, że gdyby nie on, w zycu bym nie zdała.
Dla mnie Auto Jazda to szkoła na 6.
dorothyw
 
Posty: 3
Dołączył(a): wtorek 17 sierpnia 2010, 08:59

Re: Bydgoszcz

Postprzez dark_madame » sobota 25 września 2010, 21:57

Zdecydowanie polecam Autojazdę, a zwłaszcza instruktora pana Rafała P. Byłam na kursie wakacyjnym, który skończyłam w 1,5 miesiąca, egzamin zdałam dwa dni temu za pierwszym podejściem, więc jestem baaardzo szczęśliwa (:
23.09.2010 - pierwsze podejście
teoria (+)
plac (+)
miasto (+)
dark_madame
 
Posty: 3
Dołączył(a): piątek 24 września 2010, 21:31

Re: Bydgoszcz

Postprzez koza333 » czwartek 30 września 2010, 10:40

Witam wszystkich !
No cóż, można wymagać od innych ( wtedy jest na kogo zrzucić winę ), a można wymagać od siebie, no i z tą winą już jest inaczej. Jeśli chcesz się NAUCZYĆ zachowania na drodze,radzenia sobie w każdej sytuacji jaka może zaistnieć, że nie wspomnę o bezpieczeństwie...
Nie chodzi przecież o zdobycie ''prawa jazdy'', a o nabycie konkretnych umiejętności,
Jeżeli chcesz ZDOBYĆ konkretne umiejętności, to z całą odpowiedzialnością polecam OSK PRESTIŻ.
P. Tomasz już na początku zmusza kursantów do samodzielnego myślenia (no i prawidłowo).
Od miesiąca jestem kierowcą i jeżdżę codziennie, po różnych drogach i osiedlach naszego miasta.
To, że sobie radzę i nie zostawiam auta pod Bydgoszczą, a po mieście autobusami, to właśnie dzięki instruktorom z tej szkoły.
A wcale nie mieli ze mną lekko, bo jestem pyskol i to nie młody.
Paweł i Tomasz- WIELKI SZACUN!!! (jak to mówią młodzi). A, że nieraz musieli podnieść na mnie głos... no cóż, jak nie docierało po dobroci ;-)
Dziś jestem im wdzięczna. Panowie! DZIĘKI!!!
( oczywiście zdane przy pierwszym podejściu)
koza333
 
Posty: 1
Dołączył(a): środa 29 września 2010, 20:56

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Oceń OSK

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości