Rybnik

Oceń ośrodek szkolenia kierowców, w którym zdobyłeś lub zdobywasz drogowe uprawnienia.

Moderatorzy: ella, klebek

Postprzez tomasbmw » czwartek 01 lipca 2010, 18:15

Witam zapraszam wszystkich do nowego ośrodka http://www.oskwiki.pl/ w którym będzie uczył brat A.Lisowskiego
Również miły i sympatyczny umiejący przekazać wiedzę na temat prawa Jazdów z nie małym doświadczeniem a co lepsze instruktor z wielkim procentem zdawalność. Wszystkich serdecznie zapraszam.
tomasbmw
 
Posty: 1
Dołączył(a): czwartek 01 lipca 2010, 18:05

Postprzez ziomek92 » poniedziałek 02 sierpnia 2010, 15:17

Ja polecam "Kursor" z Rybnika. Bardzo fajny klimat i przyjemność jeżdzenia autem. Ja wykupiłem sobie jazdy dodatkowe u nich i tak przyjemnie sie jezdziło, że sie zdziwlem ze juz czas mi minął;] Oczywiscie egzamin zdałem;] POLECAM TĘ SZKÓŁKE
ziomek92
 
Posty: 2
Dołączył(a): poniedziałek 02 sierpnia 2010, 15:12

Re: Rybnik

Postprzez Kierowca z Rybnika » poniedziałek 31 stycznia 2011, 22:08

Jeżeli chodzi o Rybnik to szczerze polecam ośrodek EDUKATOR. Miła atmosfera, świetna lokalizacja ośrodka, sympatyczni instruktorzy i co najważniejsze bardzo dobre przygotowanie do egzaminu. Swój zdałem za pierwszym razem, a niedawno prawko odbierała moja siostra, która również zdała za pierwszym podejściem.
Kierowca z Rybnika
 
Posty: 1
Dołączył(a): poniedziałek 31 stycznia 2011, 21:53

Re: Rybnik

Postprzez saanaa » poniedziałek 21 marca 2011, 13:40

Ja polecam OSK IDEA. Wykupiłam tam jazdy dodatkowe przed egzaminem. Ostatni egzamin miałam 8 lat temu :)
Jazdy miałam na nowej Yarisce. Tanio i porządnie :) Istruktor - pan Przemek, bardzo miły i cierpliwy.
Jedyny minus, że jazdy od rana tylko do ok 13.

Dziś miałam jazdy na 7 a o 8 egzamin. Zdałam :)
saanaa
 
Posty: 2
Dołączył(a): poniedziałek 21 marca 2011, 13:28

Re: Rybnik

Postprzez kamarika » wtorek 02 sierpnia 2011, 17:41

GORĄCO POLECAM ośrodek "Lisowski"!P.Andrzej to przemiły człowiek, który ma dużo cierpliwości i potrafi wytłumaczyć każdą zawiłość dotyczącą obecnych przepisów drogowych:)Wystarczyło mi 8h aby zdać egzamin za pierwszym razem:D:D
kamarika
 
Posty: 1
Dołączył(a): wtorek 02 sierpnia 2011, 17:28

Re: Rybnik

Postprzez kanaroNL » sobota 15 października 2011, 10:39

Ja polecam http://www.r1.rybnik.pl/ :spoko:
Ja wybrałem kurs indywidualny co za tym troszke drożej kosztuje ale nie miałem czasu na normalny kurs!!Miałem czasu ograniczony(5 tyg),ponieważ nie mam tyle urlopu!!szkoła ok,przed jazdami jazdy na symulatorze nawet :spoko: !!Możesz dogadać sie do godziny kursu czy rano czy wieczorem jak komu pasuje!!Mi za 1 razem nie udało się,bo przez przypadek wyłączyłem test :oops: ale za 2 razem bez problemu :spoko: Nie powiem że stesu nie było ale udało mi się to wytrzymać!Nawet w samym ośrodku nie wiedziałem czy zdałem hihi ale udał sie :spoko:
kanaroNL
 
Posty: 1
Dołączył(a): sobota 15 października 2011, 09:21

Re: Rybnik

Postprzez myszka88 » środa 04 kwietnia 2012, 09:47

Polecam szkołe nauki jazdy Avant ale ze względu na Pana M. M. - jest świetny, bo bardzo dobrze uczy (ja byłam osobą która nawet nie umiała zapalić auta, a zdałam za 1 razem :) ), nie wprowadza nerwowej atmosfery i jest bardzo uprzejmy. Powtarza się z nim manewry do skutku, kiedy umie się je na 100%. Można z nim się bez problemu dogadać co do miejsca i godziny jazd. Jeżeli chodzi o jazdy dodatkowe - ja wykupiłam 4 przed egzaminem - i nie są one, aż tak drogie jak w niektórych ośrodkach - 45zł. Warto również zaznaczyć, że jeżeli umawiałam się z nim na 2h jazdy to były to pełne 2h jazdy - nie skracał ich, a pare razy jeździłam nawet 5 - 10 min dłużej. POLECAM!
myszka88
 
Posty: 2
Dołączył(a): wtorek 20 marca 2012, 12:11

Re: Rybnik

Postprzez mysiapysia » piątek 20 lipca 2012, 12:41

Również jestem ZA OSK AVANT http://oskavant.pl/ :) Zdałam za pierwszym razem! Fajni instruktorzy (konkretnie i jasno tłumaczą co i jak!) :D i Pani wykładowczyni też :) Przyjazna atmosfera, miła obsługa! ZACHĘCAM i POLECAM!
mysiapysia
 
Posty: 1
Dołączył(a): piątek 20 lipca 2012, 12:29

Re: Rybnik

Postprzez oskinstruktor » sobota 24 sierpnia 2013, 22:06

Statystyka zdawalności rybnickich szkół nauki jazdy za pierwsze półrocze 2013r.

http://bip.um.rybnik.eu/Default.aspx?Page=31&Id=20303
Avatar użytkownika
oskinstruktor
 
Posty: 772
Dołączył(a): wtorek 25 stycznia 2011, 23:50
Lokalizacja: Rybnik

Re: Rybnik

Postprzez saradzik » niedziela 01 września 2013, 17:04

Wszystkim z okolic Rybnika, Rydułtów, Wodzisławia czy Raciborza polecam OSK Avant Beata Szulik. Z czystym sumieniem mogę polecić tą szkołę. Wykłady są na bardzo dobrym poziomie i wbrew pozorom nie są takie nudne. Pan Piotr potrafi świetnie wykładać i często wspomina o sytuacjach, które prawie zawsze pojawiają się na egzaminie. A jeśli chodzi o jazdy, to p. Beata jest po prostu rewelacyjna! Jest cierpliwym, doskonale przygotowanym i wyszkolonym instruktorem. W porównaniu do innych ośrodków potrafi nauczyć łuku w taki sposób, który nie tylko zapewnia sukces na egzaminie, ale również w życiu, bo uczy jeżdżenia ,,praktycznego" (bez tzw. obrotów na łuku). Instruktorzy przejeżdżają i odwożą kursantów zarówno na wykłady jak i na jazdy. Dla mnie nie ma lepszego OSK w okolicy niż OSK Avant. Naprawdę polecam! :wink:
saradzik
 
Posty: 1
Dołączył(a): sobota 31 sierpnia 2013, 20:43

Re: Rybnik

Postprzez karolinakus » środa 01 stycznia 2014, 19:08

Polecam Avant w Rydułtowach i Panią Beatę . Trafiłam tam z polecenia , większość moich znajomych robiło tam kurs i teraz polecamy dalej :) Staraja się bardzo by nauczyć . ja zdałam za pierwszym :) Karolina
karolinakus
 
Posty: 1
Dołączył(a): środa 01 stycznia 2014, 19:03

Re: Rybnik

Postprzez oskinstruktor » niedziela 19 stycznia 2014, 14:35

No i znowu możemy się pochwalić :)

Ranking zdawalności za rok 2013

http://www.dziennikzachodni.pl/artykul/ ... ,id,t.html
Avatar użytkownika
oskinstruktor
 
Posty: 772
Dołączył(a): wtorek 25 stycznia 2011, 23:50
Lokalizacja: Rybnik

Re: Rybnik

Postprzez matt620 » wtorek 21 stycznia 2014, 00:27

Witajcie,
a co mylicie o takim rankingu: http://www.dziennikzachodni.pl/artykul/ ... a-material
można temu ufać? :hmm:
Pozdrawiam!
matt620
 
Posty: 1
Dołączył(a): wtorek 21 stycznia 2014, 00:15

OSK SZWAGIER

Postprzez Moniusia88 » piątek 25 kwietnia 2014, 12:50

www.osk-szwagier.pl

Gorąco polecam!! :D
- wykłady w formie stacjonarnej i e-learningów :thumb2:
- szkolenie na wysokim poziomie
- jazdy w dogodnych dla kursantów terminach
- dojazd do kursantów
- miła atmosfera
- świetni instruktorzy

Zdałam za pierwszym razem, bez jakichkolwiek błędów, choć raczej na początku byłam antytalentem do prowadzenia samochodu :spoko:
Moniusia88
 
Posty: 1
Dołączył(a): piątek 25 kwietnia 2014, 12:43

Re: Rybnik

Postprzez adam999 » niedziela 11 maja 2014, 11:48

Polecam wszystkim OSK Andrzej i syn,po 2 oblanych razach zrobiłem sobie 7 lat przerwy od samochodu niedawno postanowiłem powrócić do tematu. Wykupiłem zaledwie 10 godzin jazd w OSK Andrzej i syn i o dziwo zdałem za pierwszym razem :) te 10 godzin dało mi dużo więcej niż 30 godzin w innej firmie. Szkolił mnie instruktor Kamil młody z poczuciem humoru ale widać ze uczenie to jego pasja Polecam każdemu tą firmę.
adam999
 
Posty: 1
Dołączył(a): niedziela 11 maja 2014, 11:41

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Oceń OSK

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości