Gliwice

Oceń ośrodek szkolenia kierowców, w którym zdobyłeś lub zdobywasz drogowe uprawnienia.

Moderatorzy: ella, klebek

Leader

Postprzez ladyinred » poniedziałek 12 października 2009, 19:14

Miałam przyjemność robić kurs w ośrodku Leader i jestem z niego bardzo zadowolona. Nie ukrywam, że skusiła mnie najniższa w Gliwicach cena, ale też i pozytywne komentarze znajomych. I nie żałuję;) Leader to mała szkoła, gdzie wszyscy się znają ( ktoś wcześniej wspomniał już o rodzinnej atmosferze:) i naprawdę nie olewa się tam kursantów. Teoria była w miarę ciekawa i ekspresowa ( bardzo zależało mi na czasie) jazdy też dość szybko. Wszyscy instruktorzy (wśród nich także jedna pani z którą niestety nie miałam okazji jeździć) są naprawdę świetni jako nauczyciele jazdy, ale też są po prostu bardzo fajnymi ludźmi z którymi można pożartować, pogadać;). Na jazdach naprawdę nie stresuje się niepotrzebnie kursantów, trwają całą godzinę ( a nie jak w innych szkołach po 45 min...) wydaje mi się że dobrze przygotowują do egzaminu, aczkolwiek nie miałam jeszcze przyjemności go zdawać:D Zresztą wiem, że jak nie zdam to tylko i wyłącznie przez własną głupotę, której mi nie brakuje^^
Także polecam bardzo gorąco;)
"Prawda o prawdzie jest taka, że boli, dlatego kłamiemy."
Meredith Grey / Grey's Anatomy <3
ladyinred
 
Posty: 2
Dołączył(a): piątek 02 października 2009, 21:45

Postprzez qb » czwartek 15 października 2009, 22:54

Kurs zacząłem na początku sierpnia, egzamin łączony miałem wczoraj, zdany za pierwszym razem. Uczyłem się w gliwickim Lexusie. Z czystym sercem polecam, bo...

- jestem studentem, w związku z czym zależało mi na szybkim odbyciu kursu. Nie zawiodłem się, terminy jazd jak marzenie;
- teoria z jajem;
- dwie godziny jazdy to dwie godziny jazdy, a nie półtorej;
- Pani Instruktor Agnieszka, Pan Instruktor Robert i Pan Instruktor Mirek :D mają poczucie humoru;
- mają świetny plac manewrowy;
- cena kursu jest konkurencyjna;
- nie trzeba martwić się o załatwianie terminu egzaminu, nieważne czy zdajesz w Rybniku, Bytomiu czy w Kuala Lumpur, Twój Instruktor pojedzie z upoważnieniem od Ciebie złożyć papiery;
- atmosfera w samochodzie, biurze, na placu jest niepowtarzalna.

Żeby nie było, że słodzę samemu pozostając anonimowy, podaję maila, chętnie potwierdzę te wszystkie plusy: kolmogorov163 at gmail.com

Pozdrowienia!
qb
 
Posty: 2
Dołączył(a): czwartek 15 października 2009, 22:33

ja polecam Lanette

Postprzez kama_86 » piątek 06 listopada 2009, 11:21

kurs robiłam w OSK Lanette, zdane za pierwszym razem :)


p.s kursantka gliwice to moja siostra :)
Ostatnio zmieniony poniedziałek 16 listopada 2009, 22:29 przez kama_86, łącznie zmieniany 2 razy
kama_86
 
Posty: 1
Dołączył(a): piątek 06 listopada 2009, 11:16

Postprzez ella » piątek 06 listopada 2009, 21:19

zgodnie z regulaminem
Użytkownicy piszący z tego IP
kursantka-gliwice [ 1 Post ]

kama_86 [ 1 Post ]

Avatar użytkownika
ella
Moderator
 
Posty: 7793
Dołączył(a): poniedziałek 24 listopada 2003, 12:14
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Wietszyk » środa 09 grudnia 2009, 13:08

A ja polecam L-Szkołę która znajduje się na ulicy Jagiellońskiej w Gliwicach.
Po odbyciu w niej kursu , zdałem prawo jazdy za pierwszym razem.
Wietszyk
 
Posty: 2
Dołączył(a): środa 09 grudnia 2009, 12:53
Lokalizacja: Gliwice

Lexus gliwice

Postprzez Dannydran » czwartek 17 grudnia 2009, 15:31

Witam,
Ja ostatnio odebralem swoje prawko, kurs ukonczylem w szkole LEXUS w gliwicach http://www.prawo-jazdy.com.pl/, goraco polecam, profesjonalna pomoc, naprawde ucza jezdzic, a nie tylko zdawac egzamin,to oczywiscie tez robia bardzo dobrze(jak widac zdalem bez problemu), płynne godziny jazd, szybki kontakt, tanio, a jesli chodzi o rybnik czy bytom to instruktorzy sa bardzo obeznani, wszystkie drogi na mojej trasie egzaminacyjnej w bytomiu mialem opanowane z instruktorem.

Walcie jak w dym! I powodenia
Dannydran
 
Posty: 1
Dołączył(a): środa 16 grudnia 2009, 22:05

Uwaga na szkołę LISEK

Postprzez monali » wtorek 29 grudnia 2009, 14:14

Kończyłam kurs w szkole nauki jazdy LISEK w Gliwicach i jestem bardzo niezadowolona, dlatego też przestrzegam przyszłych chętnych kursantów. Prawo jazdy zdałam za pierwszym razem, ale ile nerwów trzeba było stracić ...Odniosłam wrażenie, że w tej szkole martwią się tylko o pieniądze nie o klienta, sam właściciel jest wiecznie niedostępny, panuje całkowita dezorganizacja. Po prostu szkoła jest nierzetelna i nie polecam.
monali
 
Posty: 1
Dołączył(a): wtorek 29 grudnia 2009, 14:09

Postprzez instruktor_z_osk_lisek » wtorek 29 grudnia 2009, 18:24

do użytkownika monali:

Jestem instruktorem który od samego początku pracuje w szkole jazdy LISEK w mieście Gliwice. Jeśli kończyłaś kurs w tym mieście to byłaś moją kursantką.

Wiem jakim jestem instruktorem i wiem jakie mam kontakty z moimi kursantami więc twoja wypowiedź wygląda mi na typowy post konkurencji, która jest świadoma iż oferta szkoły w której pracuję jest najlepsza w mieście- ale o tym później.


Chciałbym nawiązać do tego co piszesz ale nie wiem do czego moja odpowiedź miałaby się odnosić, ponieważ twoje argumenty są niczym nieuzasadnione:

- co spowodowało, że jesteś bardzo niezadowolona ?
- przed czym przestrzegasz przyszłych kursantów ? ( przed tym że jest 50% prawdopodobieństwo zdania za pierwszym razem ? bo wg swoich obliczeń mam taką zdawalność)
- dlaczego martwimy się o pieniądze ? ( o sposobach i terminach płatności każdy kursant jest informowany- całość opłaty za kurs musi być uiszczona do dwudziestej godziny zajęć praktycznych- osobiście również o tym informuję każdego swojego kursanta ponieważ również chcę otrzymać wynagrodzenie za swoją pracę)
- co chciałaś od właściciela skoro jest niedostępny ? ( ośrodek szkolenia kierowców LISEK to duża szkoła- o ile się orientuję to ma ponad 15 samochodów. Ja właściciela widuję kilka razy w miesiącu więc po co on ci był potrzebny ? )




a teraz swoją wypowiedź ukierunkuję w stronę konkurencji bo wg mnie ten post płynie prosto z komputera szefa innej szkoły.

Zakładam następującą sytuację: jestem sobie właścicielem szkółki, wszystko jest w porządku dopóki na rynku nie pojawia się szkoła, której oferta wydaje się być najlepsza spośród wszystkich szkół nauki jazdy. Jako właściciel wpadam w szał - nie pozostaje mi nic innego jak obrażanie bezpodstawne innej szkoły na forach internetowych itp- wszelkimi możliwymi najtańszymi sposobami.

Wg mnie właśnie tak to wyglądało, bo nie ma w regionie innej szkoły która w cenie kursu zaoferuje:

- nielimitowaną ilość godzin jazd na placu manewrowym ( do tej pory w innych szkołach trzeba było płacić za każdą godzinę)
- jedną gratisową godzinę jazd na fabrycznie nowym Audi TT ( prawdziwą godzinę jazd a nie tylko auto na pokaz którym dobrze lansować się po mieście )
- jedną gratisową godzinę jazd na samochodzie fiat Grande Punto
- możliwość rozpoczynania jazd Bytomiu czyli mieście egzaminacyjnym
- bezpłatne warsztaty dla kierowców- płyta poślizgowa, trolej, alkogogle ( start w styczniu 2010)


Zapewniam, iż jako instruktor dokładam wszelkich starań, by
sposób przeprowadzania każdej lekcji był perfekcyjny, a moi kursanci byli w pełni zadowoleni ze szkolenia . Nauczanie to dla mnie pasja. Wszystkich moich kursantów zachęcam do
przekazywania mi opinii o jakości szkolenia. Z
tych uwag czerpię cenną wiedzę na temat tego jak mogę
udoskonalić jakość moich usług.
instruktor_z_osk_lisek
 
Posty: 2
Dołączył(a): wtorek 29 grudnia 2009, 17:37
Lokalizacja: Gliwice

Postprzez Barabasz » wtorek 29 grudnia 2009, 21:52

instruktor_z_osk_lisek napisał(a):- bezpłatne warsztaty dla kierowców- płyta poślizgowa, trolej, alkogogle ( start w styczniu 2010)
.


jak nalezy to rozumiec ??
to ta oferta caly czas narazie jest tylko papierowa ?? :shock:
juz od dawna sie widuje na samochodach liska napisy troleje i plyta poslizgowa
"... wypadki drogowe powstają dlatego, że dzisiejsi ludzie jeżdżą po wczorajszych drogach jutrzejszymi samochodami z pojutrzejszą predkością..."
Vittorio de Sica
Barabasz
 
Posty: 242
Dołączył(a): piątek 09 maja 2008, 23:20

Postprzez instruktor_z_osk_lisek » środa 30 grudnia 2009, 08:42

płytę szkoła posiada ale szkolenia organizowane są średnio raz na 3 miesiące- na pewno nie częściej.
Dlatego tak rzadko ponieważ nasza płyta nie spełnia wymogów ustawy o ośrodku doskonalenia techniki jazdy (m.in nie posiadamy najazdu długości 100 metrów w lini prostej) przez co szkolimy na niej tylko naszych kursantów - nie jest ich znowu aż tak dużo aby pracować na niej w każdy weekend
instruktor_z_osk_lisek
 
Posty: 2
Dołączył(a): wtorek 29 grudnia 2009, 17:37
Lokalizacja: Gliwice

Postprzez lukas... » środa 13 stycznia 2010, 18:19

Ja również tak jak poprzednicy polecam L-Szkołę na Jagielońskiej. Na prawdę solidna szkoła, nie mogę oceniać innych ponieważ od początku się tam uczyłem ale u mnie ma same plusy. Zdałem egzamin za 1 razem :D Instruktor bardzo miły i spokojny, wszystko wytłumaczył co zaowocowało zdanym egzaminem. Na prawdę szkoła nie patrzy na pieniądze, tylko na to czy zdasz egzamin.
Już kolejnym znajomym poleciłem tą szkołę i się tam wybierają :wink:
lukas...
 
Posty: 3
Dołączył(a): wtorek 12 stycznia 2010, 12:39

Proponuje małą szkołe Riodrift

Postprzez Tomek Gliwice » czwartek 14 stycznia 2010, 15:51

Witam wszystkich, nazywam się Tomek. Ośrodek szkolenia kierowców Roidrift, mała szkoła ale warta polecenia. Kierownik oraz instruktorzy bardzo sympatyczni. Preferuje małe szkoły bo przynajmniej nie ma tłoku i da się szybko ukończyć kurs, a na tym to polega. Polecam z czystym sumieniem.
Tomek Gliwice
 
Posty: 1
Dołączył(a): czwartek 14 stycznia 2010, 15:48

OSK LEXUS

Postprzez agnese1981 » czwartek 25 lutego 2010, 14:31

Witam!
Postanowilam na pisac na tym forum bo 4 miesiace temu ja je przegladalam i staralam sie wybrac najlepszy OSK w Gliwicach :hmm: ..czy mi sie udalo??Oczywiscie ze tak..glownie dzieki Waszym opiniom.. :spoko:
OSK LEXUS na ul.Kościelnej..
-przystepne ceny (promocje ,raty)
-dobrze wyposazona sala wykladowa (profesjonalny sprzet taki jak w WORDzie wiec na egzaminie panstwowym nic was nie zaskoczy)
-badanie lekarskie na miejscu
-pomoc w zlozeniu dokumentow w WORDzie
-teoria szybko i na temat
-elastyczne terminy wykladow i jazd
-godzina jazd to 60 a nie 50min (z tym podobno jest problem w innych osrodkach..)
-czyste i zadbane samochody
to co najwazniejsze zostawilam na koniec...a wlasciwie tych ktorzy najwazniejsi,bez nich profesjonalny sprzet..czyste,zadbane samochody nic nie dadza..profesjonalna kadra instruktorow..AGNIESZKA,p.ROBERT,p.MIREK to dzieki nim kurs jest przyjemny,pelen humoru ale co najwazniejsze skuteczny.Ci ludzie nie czekaja na to ze oblejesz egzamin i przyjdziesz po dodatkowe lekcje..dla nich najwazniejszy jest zadowolony kursant ktory zdaje egzamin za pierwszym podejsciem..mnie sie to udalo choc nigdy nie wierzylam ze to mozliwe...to jest mozliwe tylko wybierzecie OSK ktory bedzie szanowal Was i Wasze pieniadze..Moja wypowiedzia nie daje Wam gwarancji zdania egzaminu za pierwszym razem uczac sie w tym OSK..bo duzo zalezy od Was i szczescia na egzaminie, ale moge dac wam gwarancje ze instruktorzy w OSK LEXUS dadza z siebie wszystko by zrobic z Was kierowcow..Ktos wczesniej pisal ze znaja trasy egzaminacyjne w Bytomiu i Rybniku..zgadza sie :shock: parkowanie na egzaminie mialam w tym samym miejscu co na jazdach.. :D (zdawalam w Rybniku)
a po egzaminie uslyszalam od Pana egzaminatora ze dawno nie widzial tak dobrze przygotowanego kursanta.. :lol:
nie myslcie ze chce na sile zrobic komus reklame..chce pomoc Wam w trudnym wyborze jakim jest wybor OSK a lepiej dobrze przemyslec wybor niz tracic swoj czas (jak czytam tu niektore wypowiedzi to...szok)..wszystkim zycze takiego dobrego wyboru jak moj!jesli macie jakies pytania (takze o egzamin) z checia odpowiem ..moj mail agnese1981@tlen.pl
..nie twierdze ze inne osrodki sa zle..nie wiem jakie sa bo w nich nie bylam...ale w tym sie szkolilam i moge z czystym sumieniem go polecic..
a korzystajac z okazji ..Agnieszko ..dzieki za kawal dobrej roboty..jestes.. :wizard:
agnese1981
 
Posty: 5
Dołączył(a): czwartek 25 lutego 2010, 09:21
Lokalizacja: gliwice

Postprzez piotrek20 » środa 07 kwietnia 2010, 01:22

Witam, wszystkich polecam LOGO, robilem tam kurs i jestem zadowolony, wyklady i jazdy szybko, egzamin zdany za 1 razem wiec polecam i pozdrawiam wszystkich:)
piotrek20
 
Posty: 1
Dołączył(a): środa 07 kwietnia 2010, 01:15
Lokalizacja: centrum

OSK Perfekt Gliwice

Postprzez Kierowca02 » piątek 11 czerwca 2010, 23:47

Absolutnie nie zgadzam się negatywną opinią na temat OSK Perfekt na os.Zubrzyckiego w Gliwicach :D i polecam wszystkim tą szkołę. Egzamin zdany bez problemu za pierwszym razem, jazdy w miłej atmosferze, w większości w Rybniku (czyli tam, gdzie egzamin), fajne, przydatne rady intruktorów, cena 1200zł, więc nie zdzierają ;), placyk na miejscu :) Dodatkowe jazdy też jakby ktoś chciał to tanio (35zł) Naprawdę warto. No i jazdy na autach egzaminacyjnych - grande punto. Polecam
Kierowca02
 
Posty: 4
Dołączył(a): piątek 11 czerwca 2010, 23:38

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Oceń OSK

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 14 gości