Egzamin > WORD Szczecin

W tym miejscu zamieszczamy posty związane z egzaminami

Moderatorzy: ella, klebek

Egzamin > WORD Szczecin

Postprzez mariusz18 » niedziela 07 maja 2006, 21:08

Witam wszystkich! Mam pytanko gł. do tych, którzy zdawali egzamin na prawko w szczecinskim WORDzie. Mianowicie:
1) Jeśli chodzi o sprawdzanie świateł, to jak to dokładnie wygląda w Szczecinie (różni ludzie róznie piszą tu na forum) czy ja siedzę w samochodzie a egzaminator chodzi wkolo i mówi co zapalać, czy sam zapalam i wychodze sprawdzić, czy może egzaminator włącza światło, a ja mówie jakie włączył??
2) Jacy są egzaminatorzy w tym WORDzie... wyrozumiali, czy lepiej na nich uważać
3)Czy po wykonaniu zadań na placyku odrazu zabierali was na miasto, czy po raz kolejny czekaliście
4)Jakie są wasze dobre rady, by zdać ten egzamin w tym WORDzie?
P.S. egzamin przedemna: 25.05. godz.8.45 sala 4 (Jest ktoś, kto zdaje w tym samym czasie na mojej sali - z chęcia się skontaktuje :) )
mariusz18
 
Posty: 12
Dołączył(a): wtorek 21 marca 2006, 20:25

Re: Egzamin > WORD Szczecin

Postprzez Baran » niedziela 07 maja 2006, 23:18

mariusz18 napisał(a):2) Jacy są egzaminatorzy w tym WORDzie... wyrozumiali, czy lepiej na nich uważać
3)Czy po wykonaniu zadań na placyku odrazu zabierali was na miasto, czy po raz kolejny czekaliście
4)Jakie są wasze dobre rady, by zdać ten egzamin w tym WORDzie?


O światłach Ci nic nie powiem bo zdawałam po staremu. Ja akurat trafiłam na bardzo przyjemnego egzaminatora, nie burczał, uśmiechnięty, jazda obyła się bez problemów. Po odczekaniu swojej kolejki szłam na placyk, po wykonaniu zadań od razu jechało sie na miasto - teraz pewnie też tak jest bo tak czy siak musisz zaliczyć "górkę", któa pewnie jak wiesz jest (a może była i zmienili?) za WORDem.
Baran
 
Posty: 69
Dołączył(a): piątek 10 czerwca 2005, 23:44
Lokalizacja: Szczecin/Białogard

Re: Egzamin > WORD Szczecin

Postprzez Xsystoff » niedziela 07 maja 2006, 23:46

mariusz18 napisał(a):2) Jacy są egzaminatorzy w tym WORDzie... wyrozumiali, czy lepiej na nich uważać

Sa rozni. Zalezy na kogo trafisz, ale podejrzewam, ze wiekszosc opini to sa plotki :) Jak umiesz jezdzic to zdasz.


mariusz18 napisał(a):3)Czy po wykonaniu zadań na placyku odrazu zabierali was na miasto, czy po raz kolejny czekaliście

Od razu jedziesz na miasto.

mariusz18 napisał(a):4)Jakie są wasze dobre rady, by zdać ten egzamin w tym WORDzie?

Jak dobrze znasz Szczecin i jego specyficzne skrzyzowania, ronda i pulapki to nie powinienes miec problemu.

mariusz18 napisał(a):P.S. egzamin przedemna: 25.05. godz.8.45

Dobra godzina, bo nie bedzie juz porannego szczytu, gdzie niektore skrzyzowania potrafia byc zapchane.
Xsystoff
 
Posty: 545
Dołączył(a): czwartek 23 lutego 2006, 01:14
Lokalizacja: Szczecin

Postprzez me_and_my_mind » wtorek 09 maja 2006, 22:01

witam :)

1. U mnie na egzaminie , bylo tak, ze to ja siedzialam w autku, egzaminator mowił ktore światla mam zapalic ;)

2. Zalezy na kogo trafisz ;)

3. Od razu ;)

4. Dobre rady? ;)

nie zapomnij o znaku przy wyjezdzie z worda ;)
i wiele wiele wiecej ;)

Pozdrawiam i życze powodzenia :)
me_and_my_mind
 
Posty: 2
Dołączył(a): środa 22 marca 2006, 19:24
Lokalizacja: hell =]

Liczę na to że tym razem moje pytanie umieściłam w dobrym...

Postprzez corrado » wtorek 20 października 2009, 09:25

Czy orientacyjnie wiecie ile czeka się na egzamin? Czy to jest kwestia miesiąca czy trzech? I jeszcze jedno pytanie ktoś tu pisał o odwołaniach ze względy na długi termin? Słyszałam że można dzwonić i wtedy dają szybsze terminy czy to prawda?
corrado
 
Posty: 3
Dołączył(a): czwartek 10 września 2009, 08:44
Lokalizacja: Szczecin

Postprzez madziarka » wtorek 20 października 2009, 14:47

ja czekałam po miesiącu na każdy egzamin.
dzwonić można codziennie i pytać czy ktoś nie zrezygnował
madziarka
 
Posty: 2
Dołączył(a): wtorek 20 października 2009, 14:40

Postprzez mk61 » wtorek 20 października 2009, 16:05

Jeśli chodzi o Szczecin, to czas oczekiwania wynosi około miesiąca. Czasem jest to 25 dni, a czasem 35. Jeśli podanie o krótszy termin będzie dobrze uzasadnione (ściemy z pilnym wyjazdem raczej nie przechodzą ;) ), to na pewno znajdą miejsce na wcześniejszym egzaminie (około 2 tygodni).
Pozdrawiam. Marcin.
All Rights Reserved. Ÿ
Nobody is perfect. I am nobody.
rusel napisał(a):realne to jest skur-wy-syństwo żeby wymagać od kogoś więcej niż wymaga się od siebie.
Avatar użytkownika
mk61
 
Posty: 2850
Dołączył(a): środa 09 kwietnia 2008, 14:09
Lokalizacja: Gdziekolwiek

plac manewrowy

Postprzez sylwiaaa_18 » wtorek 20 października 2009, 16:52

Czy ktoś mógłby napisać konkretne odpowiedzi do wylosowanych pytań na placu manewrowym, dotyczące:
- poziomu oleju w silniku
- poziomu płynu chłodzącego,
- poziomu płynu hamulcowego,
- poziomu płynu w spryskiwaczach
- działanie sygnału dźwiękowego,
- działanie świateł zewnętrznych pojazdu,
sylwiaaa_18
 
Posty: 2
Dołączył(a): wtorek 20 października 2009, 16:37

Postprzez Amos » wtorek 20 października 2009, 18:18

A co ty chcesz pisać na placu manewrowym?? :shock: :P
To nie prędkość zabija, tylko bezmyslność, złe przepisy i kiepska infrastruktura...
Avatar użytkownika
Amos
 
Posty: 490
Dołączył(a): czwartek 16 października 2008, 14:32
Lokalizacja: Kraków

Postprzez sylwiaaa_18 » wtorek 20 października 2009, 18:22

Wpierw naucz się czytać i rozumieć to co ktoś pisze...
Na placu manewrowym wpierw losujesz 2 pytania i następnie na nie odpowiadasz USTNIE!
sylwiaaa_18
 
Posty: 2
Dołączył(a): wtorek 20 października 2009, 16:37

Postprzez s0wa » wtorek 20 października 2009, 19:50

Zadzwoń do instruktora on na pewno zna odpowiedz.
s0wa
 
Posty: 44
Dołączył(a): czwartek 05 lutego 2009, 22:16


Powrót do Egzamin na prawo jazdy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 52 gości