Kolejny egzamin oblany!!!

W tym miejscu zamieszczamy posty związane z egzaminami

Moderatorzy: ella, klebek

Kolejny egzamin oblany!!!

Postprzez aga25 » poniedziałek 26 lipca 2004, 11:54

Witam wszystkich!Dzisiaj mialam juz 3 podejscie i znowu zawalilam.Nie wiem czy cos nie tak ze mną,ale w ośrdku placyk wychodzi super,a tu na glupstwach lece.Poradzcie czy mam juz dac sobie spokoj ,bo troche mam nerwówke. :(
Aga
aga25
 
Posty: 11
Dołączył(a): poniedziałek 28 czerwca 2004, 13:59
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez ella » poniedziałek 26 lipca 2004, 12:06

Poradzcie czy mam juz dac sobie spokoj ,bo troche mam nerwówke

Chyba nie po to robiłaś kurs, zeby teraz dać sobie spokój. A denerwuje się każdy. Powiedz sobie, że na pewno zdasz. Przecież wszyscy zdają prędzej czy później. Tylko im więcej razy to jest bardziej denerwujące.

Jak Ty to robisz, że udaje ci się w tak szybkim czasie mieć poszczegółne egzaminy :?: :wink: . A Ty pierwszy miałaś z tego co pisałaś 7 lipca :wink:
Avatar użytkownika
ella
Moderator
 
Posty: 7793
Dołączył(a): poniedziałek 24 listopada 2003, 12:14
Lokalizacja: Warszawa

Wroclaw

Postprzez aga25 » poniedziałek 26 lipca 2004, 12:16

Przynajmniej to mi sie udaje -zapisać szyciorem na egzamin :) We Wrocławiu nie ma z tym wielkich problemów. Za drugim razem przynajmniej wyjechalam na miasto , a teraz kicha. Ale musze przyznać , że we Wrocławiu egzaminatorzy nie są złośliwi i naprawde za byle co nie ulewają.Pomyśle jeszcze o tym co pisałaś, żeby próbować, ale naprawde to kolejne próby są dołujące.
Aga
aga25
 
Posty: 11
Dołączył(a): poniedziałek 28 czerwca 2004, 13:59
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez Jen » poniedziałek 26 lipca 2004, 12:50

Naprawde tak szybko we Wrocławiu zapisuja? :-)
Na Pande czy na coś innego? Bo ja słyszałam, że tylko na Pande nie ma problemów, a na inne to ok. 4 tygodnie...
Mogłabyś napisać kiedy, jak długo, na jaki samochód czekałaś?

A nawiązując do Twojego pytania, myśle, że w żadnym wypadku nie powinnaś sobie dawać spokoju!!! Już tyle zrobiłaś, żeby mieć to prawko: kurs, egzaminy - poświęciłaś już sporo czasu, nerwów i pieniędzy... Chyba nie po to, żeby teraz się poddać i zrezygnować!

Nie dołuj się, że coś z Tobą jest nie tak. Nie jesteś pierwszą ani ostatnią osobą, która tyle razy zdaje egzamin, którego wynik często nie jest adekwatny do umiejętności. Trudno :-( Nic na to nie poradzisz, więc nie zadręczaj się tym. To jest jedyna droga, żeby uzyskać prawo jazdy, więc musisz przez nią przejść. Po prostu zrób to. Może akurat czwarty raz będzie dla Ciebie szczęśliwy?

Z tego co piszesz, umiesz jeździć, więc pokaż im, że prawko Ci się należy. :-)

Trzymaj się i powodzenia!
Pozdrowienia! :-)
Jenka

Pierwsze podejście zaliczone 9 listopada 2004 r.
Avatar użytkownika
Jen
 
Posty: 70
Dołączył(a): wtorek 13 lipca 2004, 22:53
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez Mmeva » poniedziałek 26 lipca 2004, 13:03

'Czy dać sobie spokój?' - wybór należy do Ciebie, ale moim zdaniem nie powinnaś teraz 'odpuszczać'. Spróbuj się nie denerwować (wiem, łatwo powiedzieć) - ale z 2 strony prawko to nie sprawa życia/śmierci, żeby wszyscy mieli tylko takie problemy . . . Na egzaminie wyobraź sobie, że masz po prostu jazdę z instruktorem, na mieście nie myśl, że to egzamin ani 'kiedy się skończy' (wtedy nawet umiejąc jeździć robisz głupie, błache błędy), skup się na jeździe, w końcu musi się udać. Pokaż im, na co Cię stać! Proponuję umówić się np. dzień przed egzaminem z instruktorem 'dla przypomnienia z czym to się je', jeśli mieszkasz blisko przejechać się z kimś z rodziny po okolicach worda, w dniu egzaminu przećwiczyć manewry, a teraz biec do worda zaklepać kolejny termin egzaminu. Powodzenia :D
Mmeva
 
Posty: 967
Dołączył(a): sobota 06 lipca 2002, 23:22

Wrocław

Postprzez aga25 » poniedziałek 26 lipca 2004, 13:12

Ja jeżdże Punto, czekam ok. 9-10 dni na kolejny egzamin-mam nadzieje ze i tym razem nie bede czekała długo-chyba jeszcze spróbuje podejść! Dzięki za dobre rady,Pa
Aga
aga25
 
Posty: 11
Dołączył(a): poniedziałek 28 czerwca 2004, 13:59
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez to ja » poniedziałek 26 lipca 2004, 14:32

Nie masz co się denerwować. Ja zdałam za czwartym razem :) Nastęnym razem będzie lepiej i życzę Ci, aby u Ciebie było tak jak u mnie.
to ja - Asia :)

Sławek - nigdy o Tobie nie zapomnę... [*][*][*][*][*][*][*][*][*]
Mój miś bardzo Ci się podobał i dlatego zawsze będzie przy moim profilu...
Avatar użytkownika
to ja
 
Posty: 899
Dołączył(a): wtorek 10 lutego 2004, 10:38
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez zoltan » poniedziałek 26 lipca 2004, 18:32

Weź sobie jazdę w dniu egzaminu, ja miałem 2h. Zobaczysz wtedy że umiesz jeździć... I nastaw się przed egzaminem również "umiem jeździć, zdam na pewno"... No i staraj się za wszelką cenę zachować spokój na placu, a na mieście jeździć na luzie, tak jakby na drugim fotelu siedział kolega a nie egzaminator...
Avatar użytkownika
zoltan
 
Posty: 202
Dołączył(a): piątek 16 lipca 2004, 14:33
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Przemo9 » poniedziałek 26 lipca 2004, 21:19

Slyszalem ze jak egzaminator zobaczy troche dekolciku i piersi to sie zdaje....ale pamietajce tak sie mowi na miescie :twisted:
Przemo9
 
Posty: 14
Dołączył(a): wtorek 06 lipca 2004, 10:41

Postprzez Gość » poniedziałek 26 lipca 2004, 21:26

ehh nie mart sie ja tez nie zdalam...co prawdam oje pierwszep odejscie ale wcale nie mam pewwnosci ze drugie bedzie ostantie...zycze powodzenia. ja mam 6 sierpnia egzamin wiec tez szybciutko, 10 dni
a zdaje w tychach!
Gość
 

Postprzez tfu! » poniedziałek 26 lipca 2004, 21:33

Przemo9 napisał(a):Slyszalem ze jak egzaminator zobaczy troche dekolciku i piersi to sie zdaje....ale pamietajce tak sie mowi na miescie :twisted:


no, to ostrożnie w WARSZAWIE na odlewniczej. tam jest też instruktorem kobieta i jestem przekonana,że tutej to całkiem ODWRONY efekt i ta strategia może być katastrofalna :twisted: .

przypominam,że egzaminatora losujesz na miejscu :lol: :lol:
tfu!
 
Posty: 144
Dołączył(a): środa 14 lipca 2004, 23:25
Lokalizacja: warszawa

Postprzez Markosz » poniedziałek 26 lipca 2004, 21:39

Hmmmmm jak to??? ty tylko czekasz na poprawke 10 dni?? A ile czekałas na pierwsze podejscie?? Ja tez zdaje w tychach i musze czekac około miesiąca :/ No trudno. Pozdrawiam
Avatar użytkownika
Markosz
 
Posty: 96
Dołączył(a): czwartek 08 lipca 2004, 20:32
Lokalizacja: Trzebinia

Postprzez Sławek_18 » poniedziałek 26 lipca 2004, 21:47

zoltan napisał(a):a na mieście jeździć na luzie

No wiesz? Ja tam zawsze jezdze na biegach :P i to przewaznie na 3/4 biegu, na luzie to dojezdzam do swiatel :P

;-) ;)
******************
Prawo Jazdy na C uzyskane: 20-10-04
Ilość egzaminów: sztuk 1
Prawo jazdy na B uzyskane: 08-02-02
Ilość egzaminów: sztuk 1
Prawo Jazdy na C-E uzyskane: 23.04.2008
Ilość egzaminów: sztuk 3
Avatar użytkownika
Sławek_18
 
Posty: 2817
Dołączył(a): piątek 05 lipca 2002, 15:51
Lokalizacja: Kraków

Postprzez to ja » poniedziałek 26 lipca 2004, 21:52

Sławek_18 napisał(a):
zoltan napisał(a):a na mieście jeździć na luzie

No wiesz? Ja tam zawsze jezdze na biegach :P i to przewaznie na 3/4 biegu, na luzie to dojezdzam do swiatel :P

;-) ;)


Oj, Sławuś, Sławuś... widać, że dawno nie miałeś egzaminu. Ciekawe, czy zdając na C będziesz jechał na luzie, czy będziesz bardzo zestresowany... Wiesz, że życzę Ci jak najlepiej. Także wydaje mi się, że jazda na luzie będzie dla Ciebie lepszym rozwiązaniem niż kolejne podejście do egzaminu :)
to ja - Asia :)

Sławek - nigdy o Tobie nie zapomnę... [*][*][*][*][*][*][*][*][*]
Mój miś bardzo Ci się podobał i dlatego zawsze będzie przy moim profilu...
Avatar użytkownika
to ja
 
Posty: 899
Dołączył(a): wtorek 10 lutego 2004, 10:38
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Sławek_18 » poniedziałek 26 lipca 2004, 21:58

hehe Ciezarowka nie wolno jezdzic na luzie ::P ;) ;)
Egzamin praktyczny bede mial za jakies 2.5 miecha takze zdaze 2 razy zapomniej jak sie jezdzi :P :P ;)
******************
Prawo Jazdy na C uzyskane: 20-10-04
Ilość egzaminów: sztuk 1
Prawo jazdy na B uzyskane: 08-02-02
Ilość egzaminów: sztuk 1
Prawo Jazdy na C-E uzyskane: 23.04.2008
Ilość egzaminów: sztuk 3
Avatar użytkownika
Sławek_18
 
Posty: 2817
Dołączył(a): piątek 05 lipca 2002, 15:51
Lokalizacja: Kraków

Następna strona

Powrót do Egzamin na prawo jazdy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 34 gości