Rybnik

Oceń ośrodek szkolenia kierowców, w którym zdobyłeś lub zdobywasz drogowe uprawnienia.

Moderatorzy: ella, klebek

Rybnik

Postprzez IRkA » poniedziałek 20 grudnia 2004, 22:13

LOK Rybnik
Szczerze polecam. Ja co prawda miałam od razu po zapisaniu się małe wątpliwości, czy aby napewno dobrze, bo wiem że "Kursor" też bardzo dobrze uczy. Jednak się nie zawiodłam. Cena kursu w miarę niska, plac manewrowy od razu pod ośrodkiem. Co do instruktorów, to tuaj już nie miałam wielkiego szczęścia, bo "mój" nie był zbyt sympatyczny i wiele umiejący nauczyć, ale za to zawsze podczas jazdy na placu można porozmawiać, poradzić się innego, który ŚWIETNIE wykonuje swoją pracę. Auta nowe, w dobrym stanie.
No i zdałam za pierwszym razem, nigdy wcześniej nie jeżdząc autem, więc to też chyba o czymś świadczy :mrgreen:
1-sze podejście: 24.11.2oo4 - zaliczone!
w rękach od: 9.11.2oo4 :)
IRkA
 
Posty: 5
Dołączył(a): czwartek 16 grudnia 2004, 17:26
Lokalizacja: Rybnik

Postprzez DeX_86 » wtorek 17 października 2006, 05:49

A ja dorzucę pozytywną opinię która należy się OSK Lok w Rybniku :D. Cóż mogę powiedzieć dobrego o tym ośrodku.... wykłady prowadzone są raz w tygodniu przez 4 godziny. Wszystko jasno tłumaczone, wyświetlane prezentacje. Co do jazd to mam chyba najmilsze wspomnienia :D. Instruktor Pan Andrzej L. Pierwsza klasa :!: :!: :!: Miły, spokojny, z poczuciem humoru i niesamowitą wiedzą :shock:. Jazdy odbywały się po 2 godziny. Pierwsze spotkanie - wyjazd na miasto aby sprawdzić z kim ma się doczynienia, druga - plac manewrowy i praktycznie tak na każdym spotkaniu. Zabiera do Jastrzębia gdzie odbywa się egzamin państwowy pokazuje wszelkie możliwe kruczki gdzie egzaminatorzy lubią oblać. Z tego co wiem to istnieje możliwość zabrania instruktora na egzamin państwowy (koszt około 50 zł). Dzięki temu na byle czym nie obleje, bo instruktor zawsze uratuje. No chyba, że popełni się rażący błąd. W skrócie to chyba wszystko. Polecam Wam ten ośrodek z czystym sumieniem! :wink:
DeX_86
 
Posty: 1
Dołączył(a): wtorek 17 października 2006, 05:31

Postprzez muse » piątek 18 stycznia 2008, 21:26

Ja polecam OSK Focus w Rybniku przy ul. Rudzkiej, jestem bardzo zadowolona, dużo znajomych osób również :) Wykłady 2 razy w tygodniu po 2,5 h. 2 fajnych instruktorów, auta w bardzo dobrym stanie; jazdy do Jastrzębia przeważnie trwają 2,5 h.
27.07.2007 - teoria (zdana, 0 błędów)
29.09.2007 - plac (+), miasto (-)
24.11.2007 - plac (-)
17.01.2008 - plac (+), miasto (+) AAAAAAAAA :D

Obrazek
muse
 
Posty: 14
Dołączył(a): piątek 30 listopada 2007, 19:28
Lokalizacja: Rybnik

Postprzez Grzybek » środa 30 stycznia 2008, 23:27

Ja Polecam Traffic w Boguszowicach, własnie skonczyłem jazdy i czekam na egzamin, bardzo wporzadku instruktorzy i do tego b.dobrze uczą , wyklady 2 razy w tygodniu, aha i myśle ze jestem dobrze przygotowany do egzaminu..;d
Avatar użytkownika
Grzybek
 
Posty: 16
Dołączył(a): środa 30 stycznia 2008, 20:35
Lokalizacja: Rybnik

Postprzez sybin » czwartek 22 maja 2008, 11:22

Ja ogromnie polecam ośrodek 'Lisowski' :) Klika postów wyżej ktoś wspomniał już o p. Andrzeju. Przemiły instruktor z ogromnym doświadczeniem. Nie ma obaw, że czegoś nie pojmiecie. Mogę potwierdzić, że kursanci którzy nie potrafili zdać po kursach w innych ośrodkach, przy p. Andrzeju zdawali za pierwszym razem. Moje jazdy odbywają się prawie zawsze po 3 godzinki. A po drugie przebija inne ośrodki ceną :) Naprawdę warto polecić! :)
18.11.08 - plac :D ; miasto :D
26.11.2008 - odbiór plastiku 8)
Avatar użytkownika
sybin
 
Posty: 24
Dołączył(a): czwartek 22 maja 2008, 11:12
Lokalizacja: Rybnik

Postprzez brunetka1166 » wtorek 21 lipca 2009, 10:56

CZy ktoś mógl by mi dac namiary na tego Pana Andrzeja L.???Tel?
brunetka1166
 
Posty: 1
Dołączył(a): wtorek 21 lipca 2009, 10:37

Postprzez emig » wtorek 11 sierpnia 2009, 19:44

Również polecam Pana Andrzeja L :) świetny, spokojny instruktor:) , który potrafi wytłumaczyć i na luzie nauczyć :) http://www.lisowski.masternet.pl/ na stronce są telefony do kontaktu:)
emig
 
Posty: 1
Dołączył(a): niedziela 31 maja 2009, 11:14

OSK OMNIS

Postprzez janusz73 » czwartek 13 sierpnia 2009, 10:20

OSK OMNIS
http://osk-omnis.com

- wykłady w centrum miasta
- szkolenie na wysokim poziomie
- jazdy w dogodnych dla kursantów terminach
- dojazd do kursantów
- miła atmosfera

Ocena ogólna: bardzo dobra

Egzaminy teoretyczny i praktyczny zaliczyłem za pierwszym razem bez jakichkolwiek błędów.
janusz73
 
Posty: 2
Dołączył(a): czwartek 13 sierpnia 2009, 09:46

LOK Rybnik, kat D - nie polecam.

Postprzez yello0 » sobota 15 sierpnia 2009, 22:28

Jest tam instruktor na kat. D i C; Pan Eryk B. Wg. mnie instruktor beznadziejny. Kursant jeździ sobie sam po placyku a Pan w tym czasie siedzi w swoim kamerliku i ma wszystko gdzieś! Co i jak robić na placu dowiadywaliśmy się od siebie na wzajem tj. kursantów. Nie pozwala włączać kierunkowskazów podczas wykonywania manewrów na placu bo się żarówki przepalają a to przecież jest ważne podczas egzaminu, za nie włączenie kierunkowskazu na placu się oblewa!
Mój przykład; 60 godzin jazdy u Pana E.B i co? 2 razy oblane, w ogóle nie czułem się przygotowany do egzaminu, potem 8 godz. u innego i egzamin bez problemu zdany. Zresztą podobnych przypadków znam więcej.
Może i w/w Pan dobrze uczy jeździć ale nie potrafi przygotować do egzaminu!!!
yello0
 
Posty: 15
Dołączył(a): wtorek 04 sierpnia 2009, 22:17

Postprzez marzena80 » piątek 28 sierpnia 2009, 12:42

Hejka, polecam wszystkim ośrodek "Andrzej i syn". Miła atmosfera, kompetentni instruktorzy bardzo cierpliwi. ZDAŁAM ZA PIERWSZYM RAZEM!!!!!! :)
marzena80
 
Posty: 4
Dołączył(a): czwartek 27 sierpnia 2009, 21:04
Lokalizacja: Rybnik

Re: LOK Rybnik, kat D - nie polecam.

Postprzez herman » piątek 28 sierpnia 2009, 22:10

yello0 napisał(a):Jest tam instruktor na kat. D i C; Pan Eryk B. Wg. mnie instruktor beznadziejny.

On jeszcze uczy! Jeździłem z tym panem w 2002r na "C". Luzak do przesady! Bywało tak,że sam brałem sobie kluczyki "spod wycieraczki" i jeździłem po placyku!
herman
 
Posty: 39
Dołączył(a): niedziela 22 października 2006, 13:36

Postprzez sandra82 » niedziela 06 września 2009, 16:30

Polecam szkołe Jazdy AVANT maja swoją siedzibe w rybniku i Rydułtowach, bardzo mili Rybnika w zależności od tego gdzie zdajesz, placyk duży, siedzą z toba w samochodzie wiadomo z czasem jeżdzisz sam ale instruktor stoi i obserwuje i jak coś nie tak to wszystko ci powiedzą, ja jeżdziłam z dwójka instruktorów i obaj byli bardzo dobrymi istruktorami, z tym drugim miałam tylko 5 godzin dodatkowych ale mimo tego,że podawał komendy co robić bardzo fajnie się z nim jeżdzi i czujesz się na luzie, nawet caly czas przekręcał wycieraczki podczas deszczu, hihi :) A na sam koniec wypowie się szczerze co sądzi o twojej jeżdzie, ci panowie to mariusz i łukasz
sandra82
 
Posty: 5
Dołączył(a): niedziela 06 września 2009, 15:09
Lokalizacja: rydułtowy

Postprzez Neela » piątek 19 marca 2010, 22:47

Witam serdecznie :)
Muszę przyznać,że zarejestrowałam się przede wszystkim po to,by polecić Wam instruktora dzięki któremu zdałam prawo jazdy po dobrych kilku próbach.Wcześniej,jeździłam w Kursorze i delikatnie mówiąc kleiły się do mnie na egzaminie słupki.

Wystarczyło tylko kilka godzin z p. Andrzejem L. i egzamin zdany.
Co najważniejsze: jazda bez stresu, doskonale wszystko wytłumaczone.Instruktor niesamowicie spokojny,opanowany i sympatyczny.Słowem-polecam gorąco!!!

Pozdrowionka dla przyszłych (i obecnych) kierowców :D
Neela.
Avatar użytkownika
Neela
 
Posty: 1
Dołączył(a): piątek 19 marca 2010, 22:29

Postprzez aguska_a27 » piątek 09 kwietnia 2010, 21:08

Ja polecam OSK KURSOR. Pan wykładający teorię jest bardzo sympatycznym i luzackim człowiekiem:) Moim instruktorem był pan Marek S. Bardzo go polecam. U niego dużo osób zdaje egzamin za 1 razem ( ja zdałam za 3 z mojej winy) ale myślę że nie o to tu chodzi. Człowiek potrafi sam zawalić egzamin nawet jeśli ma super dobrego instruktora. Pan Marek jest wyluzowanym człowiekiem, bardzo miło wspominam jazdy z nim. Pozostali instruktorzy także byli sympatyczni i paru moich znajomych, którzy mieli z nimi jazdy także miło ich wspomina. Dobra szkoła!
aguska_a27
 
Posty: 20
Dołączył(a): sobota 02 stycznia 2010, 17:17

ANDRZEJ I SYN Rybnik

Postprzez Sylwia_85 » piątek 18 czerwca 2010, 10:18

no to ja polecam Ośrodek "Andrzej i syn" super instruktorzy ,świetne podejście, rewelacja! w ogóle nie żałuję , pełna profa :)
Sylwia_85
 
Posty: 1
Dołączył(a): piątek 18 czerwca 2010, 10:09
Lokalizacja: Łaziska Górne

Następna strona

Powrót do Oceń OSK

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 26 gości