Jastrzębie Zdrój

Oceń ośrodek szkolenia kierowców, w którym zdobyłeś lub zdobywasz drogowe uprawnienia.

Moderatorzy: ella, klebek

Jastrzębie Zdrój

Postprzez Hanibal » poniedziałek 30 lipca 2007, 21:49

OSK "Zebra"
Właśnie skończyłem kurs w tym ośrodku.
Cały kurs na kat. B kosztuje 1200zł, z tym że uczniowie mają zniżkę 100zł.
W cenie są wliczone badania lekarskie.

Na wykładach nie nudziłem się, wszystko było objaśniane, nawet po kilka razy jak ktoś miał jakieś wątpliwości, nie było jakoś sztywno, że tylko nauka, można też normalnie pogadać, pośmiać się. Ogólnie podobało mi się.

Instruktorzy (jeździłem z dwoma), potrafią nauczyć. Ja nie miałem problemów na pierwszych jazdach, bo wcześniej już autem jeździłem, ale widziałem nie jeden raz, kogoś kto pierwszy raz wsiadł za kierownicę nie mając o niczym pojęcia, to potrafili wszystko wytłumaczyć na spokojnie, pomóc, ani razu nie słyszałem żeby któryś podniósł głos. Nie denerwowali się nawet gdy kilkukrotnie komuś auto gasło, albo jak 5 min stał na skrzyżowaniu bo bał się wjechać.

Zwracali mi uwagę na każdy błąd jaki popełniłem, uczyli jak jeździć na egzaminie, żeby egzaminatorzy się nie czepiali.
Wszytko mi wytłumaczyli na co zwracać uwagę. Na jazdach, większość czasu jeździłem po jakiś uliczkach, parkingach, strefach zabudowania, dużo parkowałem, manewrów zawracania wykonywałem. Jak sam chciałem gdzieś jechać wykonać jakiś manewr, z którym miałem jakieś problemy, to nigdy nie było że nie, zawsze się zgadzali.
Właściwie nie było stresu (no, może jak ktoś ma pierwszą jazdę). Z instruktorami można porozmawiać o czymkolwiek, żeby jazda się aż tak nie nudziła.

Ośrodek posiada Punto i Corsę, jest możliwość żeby sobie wybrać auto na następne jazdy. Zresztą nawet jak ktoś nic nie będzie mówił, to i tak będzie oboma samochodami jeździł.
Hanibal
 
Posty: 11
Dołączył(a): poniedziałek 30 lipca 2007, 15:31

OSK "Jazda" Marcin Orlik

Postprzez ewelina1987_2007 » niedziela 23 grudnia 2007, 02:32

Szczerze polecam tę szkołę jazdy . Wykłady prowadzone w miłej atmosferze , ciekawie . Pełen profesjonalizm. I co najważniejsze suuuper cierpliwi, mili, instruktorzy :) , bardzo dobrze tłumaczą wszystkie manewry .Bezstresowe jazdy, zawsze z humorem . Nie ma lepszej szkoły jazdy w Jastrzębiu !
ewelina1987_2007
 
Posty: 1
Dołączył(a): sobota 22 grudnia 2007, 23:35
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój

OSK JAZDA

Postprzez Rasta90 » niedziela 18 maja 2008, 11:36

Takze chcialbym polecic wszyskim OSK JAZDA. Na teorii nie da sie nudzic, doskonala kadra instruktorska, bardzo wysoka zdawalnosc, nowe samochody, nie wysoka cena kursu. SERDECZNIE POLECAM!!!!!!!!!!!!!!!!
Rasta90
 
Posty: 7
Dołączył(a): wtorek 04 marca 2008, 16:24

Postprzez umyuam » piątek 24 lipca 2009, 20:19

OSK Józefa Krzempka.
Polecam bardzo gorąco, miałam jazdy u dwóch instruktorów i oboje byli bardzo fajni [ kiedy pierwszy pojechal na wakacje musialam zastąpic go innym, stąd ta zmiana ].
Zdałam za 2. razem, [z własnej głupoty oblałam 1. egzamin] w tym ośrodku naprawdę mają super podejście do kursanta i CHCĄ NAUCZYĆ.
Wszystkie manewry opanowane do perfekt, nie "żenią" forsy.
Uczą dynamicznej jazdy, myślenia "za kółkiem", są wymagający.
POLECAM
Ostatnio zmieniony czwartek 17 czerwca 2010, 18:48 przez umyuam, łącznie zmieniany 1 raz
chce zdac, chce zdac, chce zdac!
umyuam
 
Posty: 4
Dołączył(a): poniedziałek 20 lipca 2009, 17:34
Lokalizacja: J-bie

Postprzez PapaReu20 » piątek 24 lipca 2009, 21:25

Polecam OSK Jazda Orlik
1. tanio
2. Super instruktorzy
3. wysoka zdawalnosc ( bardzo dobrze przygotowuja do egzaminu)
PapaReu20
 
Posty: 5
Dołączył(a): piątek 22 maja 2009, 17:32
Lokalizacja: Jastrzębie-Zdrój

Postprzez lipszu » wtorek 18 sierpnia 2009, 19:05

Polecam OSK Józefa Krzempka, bardzo fajni instruktorzy, ciekawie prowadzona teoria. Po nauce w tej szkole zdałem dzisiaj egzamin teoretyczny i praktyczny za pierwszym razem. :D
lipszu
 
Posty: 2
Dołączył(a): poniedziałek 01 czerwca 2009, 18:53
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój

Postprzez Nadzienie » czwartek 11 lutego 2010, 20:41

Polecam OSK Szofer, miła atmosfera i bardzo dobrzy instruktorzy! ;)
Avatar użytkownika
Nadzienie
 
Posty: 343
Dołączył(a): sobota 13 maja 2006, 19:36
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój

Postprzez Altruista86 » czwartek 18 lutego 2010, 14:36

umyuam napisał(a):OSK Józefa Krzempka.
Polecam bardzo gorąco, miałam jazdy u dwóch instruktorów i oboje byli bardzo fajni :) [ kiedy pierwszy pojechal na wakacje musialam zastąpic go innym, stąd ta zmiana ].
Zdałam za 2. razem, [z własnej głupoty oblałam 1. egzamin] w tym ośrodku naprawdę mają super podejście do kursanta i CHCĄ NAUCZYĆ.
Wszystkie manewry opanowane do perfekt, nie "żenią" forsy.
Uczą dynamicznej jazdy, myślenia "za kółkiem", są wymagający.
POLECAM :)

Zgadzam się!
Bardzo mili instruktorzy!
Nie uczą tylko jazdy ale też MYŚLENIA za kierownicą!
Od czasu gdy zdałem miło to wspominam (aż chciało by się dalej pojeździć "L").
Dodam też iż żadna "L" z OSK Krzempek nigdy nie wymusiła mi pierwszeństwa. Inne owszem. Wiele razy musiałem zatrzymywać się na rondzie bo wjechali 2m przede mną:/ a "L" OSK Krzempek grzecznie stoją i czekają na swoją kolej! Jak chcecie umieć jeździć i myśleć to polecam OSK Krzempek :) A jak po prostu zdać i łamać przepisy to polecam inną szkołę :) (choć takie elementy niestety zdarzają się w każdej szkole powinni wprowadzić testy psychologiczne)
Nienawidzę Golfów II
Avatar użytkownika
Altruista86
 
Posty: 87
Dołączył(a): niedziela 14 lutego 2010, 21:29

polecam szkołę OSK "ELKA"

Postprzez młody_kierowca » sobota 19 czerwca 2010, 20:32

Po 30 godzinach jazdy w OSK ”ORLIK” jestem w punkcie wyjścia, nie przerobione światła, parkowanie na „czuja”, wyjdzie albo nie wyjdzie.
Dokupiłem jazdy w OSK ”ELKA” i dopiero pan instruktor w tempie ekspresowym uczy mnie parkowania i innych elementów ruchu drogowego. I wychodzi !!!!!.
Po 3 godzinach umiem zaparkować prostopadle przodem, ukośnie , równolegle tyłem i dodatkowo pan nauczył mnie parkowania tyłem. Kompetentny, cierpliwy i spokojny.
Szczerze polecam szczególnie młodym ludziom , bo nauczycie się bezpiecznej jazdy autem od podstaw.
młody_kierowca
 
Posty: 1
Dołączył(a): sobota 19 czerwca 2010, 20:24

Re: Jastrzębie Zdrój

Postprzez olciaa125 » niedziela 19 września 2010, 20:21

Witam! Jesli chodzi o instruktorow to najlepszego, ktorego moge z cala pewnoscia poleciac to pan Leszek O.... z Jastrzebie. Moja sytuacja byla bardzo skomplikowana i 2 tygodnie przed egzaminem nauczyl mnie calkowice, fantastycznie jeździc (taki kurs mega przyspieszony) Nigdy nie zapomne tego parkowanie na pocałunek ;)) hehe.. Najlepsza metoda. I na dodatek dzieki niemu zdalam w tedy za pierwszym razem. On jest po prostu CUDOSTORCĄ. Wie na czym to wszystko polega i jest bardzo kompetentny. Inie ejst drogi za godzine bierze 30 zł lub 28zl wiec w porownaniu z innymi ktorzy biora 40 zł to sie oplaca.!!!
olciaa125
 
Posty: 1
Dołączył(a): niedziela 19 września 2010, 20:09

Jastrzębie Zdrój

Postprzez czArrny » piątek 25 lutego 2011, 18:51

Zdecydowanie Polecam OSK JÓZEF KRZEMPEK

Wykłady Ciekawe, Nie Nudzące - Dużo Się Na Nich Nauczyłem ,
Fajny Wykładowca , Dobry Instruktor .

Uczą do Perfekcji :)
czArrny
 
Posty: 3
Dołączył(a): piątek 25 lutego 2011, 18:47
Lokalizacja: Jastrzębie-Zdrój / Warszawa

Re: Jastrzębie Zdrój

Postprzez maggy » poniedziałek 04 kwietnia 2011, 20:18

Chciałabym się zapytać ile trwa kurs na prawo jazdy B, jak wyglądają wykłady teoretyczne i ile ich jest u Krzempka? Może pomożecie?
maggy
 
Posty: 1
Dołączył(a): poniedziałek 04 kwietnia 2011, 20:16

Re: polecam szkołę OSK "ELKA"

Postprzez katti » czwartek 21 lipca 2011, 01:29

[quote="młody_kierowca"]Po 30 godzinach jazdy w OSK ”ORLIK” jestem w punkcie wyjścia, nie przerobione światła, parkowanie na „czuja”, wyjdzie albo nie wyjdzie.

Odradzam OSK ”Orlik” - moje odczucia są identyczne... /choć zależy na jakiego instruktora się trafi, ja widać nie miałam dobrego :( /

W moim przypadku wszystkie braki sprawnie uzupełnił pan Leszek O – ma indywidualne podejście do kursanta, widać że zależy mu aby nauczyć dobrze jeździć i zdać egzamin bez problemu.
Egzamin zdany za trzecim razem lecz sądzę że to i tak dobrze gdyż po moich początkowych 30 godzinach myślałam że w ogóle nie nauczę się jeździć…
Zdecydowanie polecam naukę jazdy ”Leszek”
Pozdrawiam
katti
 
Posty: 2
Dołączył(a): piątek 18 lutego 2011, 12:53

Re: Jastrzębie Zdrój

Postprzez dominika12345 » wtorek 09 sierpnia 2011, 14:14

OSK Leszek. Bardzo polecam!
Trafiłam do pana Leszka po pierwszym niezdanym egzaminie - w ciągu kilku jazd doszkalających poznałam wszelkie możliwe kruczki, trasy, polecenia egzaminacyjne. Jeździliśmy pełne dwie godziny, intensywnie, z profesjonalnym instruktażem.
Żałuję, że nie trafiłam tam od początku.
Zdałam za drugim razem. BARDZO polecam.
dominika12345
 
Posty: 1
Dołączył(a): wtorek 09 sierpnia 2011, 14:08

Re: Jastrzębie Zdrój

Postprzez nabokov » czwartek 29 marca 2012, 17:20

Moja historia jest krótka...3 razy nie zdałam :( .I już chciałam rzucić to w diabły, ale wpadła mi w ręce Wyborcza i ranking najlepszych Szkół Jazdy wg WORD. Wykupiłam więc dodatkowe w OSK "Leszek"...i serio inna jakość- zdałam!!! :spoko: Szkoła ma najepszą zdawalność w Jastrzębiu i 3 miejsce w województwie.I to się czuje!!!Wszystkim wahającym się polecam tę szkołę !Pozdrowienia dla Pana Instruktora.Ola
Ostatnio zmieniony czwartek 29 marca 2012, 17:24 przez nabokov, łącznie zmieniany 1 raz
nabokov
 
Posty: 1
Dołączył(a): czwartek 29 marca 2012, 17:08

Następna strona

Powrót do Oceń OSK

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 18 gości