Warszawa

Oceń ośrodek szkolenia kierowców, w którym zdobyłeś lub zdobywasz drogowe uprawnienia.

Moderatorzy: ella, klebek

Postprzez niezadowolona_z_OSK » poniedziałek 13 kwietnia 2009, 13:06

Egon666 napisał(a):Instruktor KRZYSZTOF, który pracował w Crossword rzeczywiście już tam nie pracuje, ponieważ od 15.04.09 rusza jego OSK DROGOWSKAZ, (przy pętli tramwajowej Gocławek ul. Olszynki Grochowskiej 2C)


To fajnie Krzysiu:D
Wreszcie uwolnisz się od Pana R. Ja wierze, że Twoja szkoła będzie naprawdę na poziomie, bo jazdy miałeś na poziomie. Takich też dobierz sobie instruktorów!
Mój brat niedługo wybiera się na kurs na kat.B i może akurat tam trafi...
niezadowolona_z_OSK
 
Posty: 44
Dołączył(a): czwartek 23 października 2008, 20:43

Postprzez procent » wtorek 14 kwietnia 2009, 20:42

Witam,
jutro o mam egzamin na Radarowej, wiec dokupiłem sobie 5h jazd w dwóch różnych szkołach.
Pierwsze 3h w OSK PiK, Instruktor młody ok 24lat, łysy (jeśli to czyta - pozdrawiam!), jeździło się bardzo dobrze. Gadka prawie non-stop, dobre tłumaczenie, bez nerwów. Polecić mogę śmiało.
Później w odstępie godziny miałem druga jazdę:
OSK QMOBIL, moim instruktorem był p. Piotr Kunicki.
Spotkałem go po raz pierwszy w życiu i od razu wywarł bardzo dobre wrażenie.
Niezwykle kulturalny, spokojny, opanowanych i wyrozumiały instruktor. :shock:
Nawet kiedy Toyotka zgasła mi na światkach (3 razy ;) przez brak wyczucia sprzęgła) nie okazał cienia zdenerwowania. Jestem w szoku!

Cały kurs (30 godzinny) robiłem w OSK Tecza, szczerze to nie jestem z niego zadowolony, orgazmu nie było, choć kierownik bardzo się stara, aby było ok. Spóźnianie się (nawet 5 min, ale zawsze 5 min!) na poranne jazdy i nerwy to nie jest to czego oczekiwałem po kursie za 1500 zl! Zwrócenie panu uwagi czy tez poproszenie o zmiane tras (non stop, non stop) tych samych skutkowalo wykladem ze zdenerwowania "A KTO TU JEST INSTRUKTOREM?!" Trasy nonstop te same, tylko egzaminacyjne i to nie wszystkie...

Szczerze moge polecic szkole QMOBILE (umawiaja sie z kursantem tam gdzie mu wygodnie). Pelna kultura i opanowanie - pierwszy raz sie z tym spotykam!
Ceny standardowe we wszytkich 3-ch OSK : 1h = 50 zł.

Radze wykupic dodatkowe jazdy przed egzaminem w innym OSK, takim ktorego nie znamy. Dzialanie sprzegla, wyczucie auta znacznie sie rozni od tego na ktorym cwiczylismy!
procent
 
Posty: 2
Dołączył(a): poniedziałek 23 lutego 2009, 14:59

Postprzez Loco91 » niedziela 19 kwietnia 2009, 15:15

Witam,

Czy ktos zdawal prawko w OSK DOBRA SZKOLA ul. Marszałkowska 115? Bylabym wdzieczna za opinie o tej szkole :wink:
Loco91
 
Posty: 1
Dołączył(a): niedziela 19 kwietnia 2009, 15:11

Postprzez Borys68 » czwartek 23 kwietnia 2009, 09:40

IMOLA

Świetna teczka z materiałami.

Ciekawe wykłady z przepisów (Żolibórz)

Bardzo ciekawy wykład z pierwszej pomocy!

Lekko irytujące przesuwanie terminów jazd, oraz ich rzadkość. To drugie jestem w stanie zrozumieć, z racji dużego popytu na konkretny samochód.

Place poznałem trzy - Żerań (Auchan), Ochota (szkoła), Bemowo (wygwizdów). Jeździłem tam co drugą jazdę, na tyle, ile potrzeba aby choć raz dobrze przejechać łuk (ew. odmawiałem współpracy :))

Instruktorzy OK - nauczyli mnie jeździć, umawiali się na spotkania i rozstania w rozsądnych miejscach.

Przerobiłem okolice WORD na Bemowie, wraz z pułapkami :)

Umówianie się na jazdy doszkalające oraz podstawienie samochodu na egzamin bez zarzutu.

Ogółnie rzec biorąc, jestem zadowolony. Moge wystawić ocenę 8/10 lub nawet 9/10.
Borys68
 
Posty: 1057
Dołączył(a): czwartek 23 kwietnia 2009, 06:22
Lokalizacja: Warszawa-Bielany, Rzeczpospolita Polska

Postprzez November Rain » piątek 24 kwietnia 2009, 00:15

Przed egzaminem wykupiłam 4 godziny - po dwie z różnymi instruktorami z różnych szkół.
Pan ze szkoły Exec - bardzo miły, ale wkurzało mnie jak jechaliśmy trasę egzaminacyjną i co chwila było tylko "o i tu pani nie zdała" i "115 zł do tyłu". Ok, robiłam błędy, biję się w piersi (chociaż żadne zagrożenie ruchu), ale to mnie nie motywowało wcale.
Plus, że pan dojechał po mnie do domu.
Pan ze szkoły Linia z Ursynowa - Piotr G. Bardzo, bardzo, bardzo miły! Bardzo podkreślał rzeczy, które robię dobrze, wręcz afirmował, z dobrym, pedagogicznym podejściem.
Avatar użytkownika
November Rain
 
Posty: 36
Dołączył(a): czwartek 12 marca 2009, 15:54

Postprzez afera00 » piątek 24 kwietnia 2009, 05:23

Borys68 napisał(a):IMOLA

Ogółnie rzec biorąc, jestem zadowolony. Moge wystawić ocenę 8/10 lub nawet 9/10.


To wprost przeciwnie niż ja...
cena: 1800 zł ( 30 h teorii - skrócone do 20 z kawałkiem + 30 h praktyki + 10 godzin praktyki dodatkowo) mimo wszystko cena wygórowana

Teoria nawet ok ...
Jazdy heeee... jak dla mnie porażka...
instruktor kazał się wozić głównie po ursynowie a to telefon odbierał z serwisu, a to musiał coś załatwić ... zawsze było 5 minut które często przeciągało się do 15 min. za które ja płaciłam, w końcu nie wytrzymałam i mu wygarnęłam... no i wtedy się zaczęło... skończyło się na tym, że zażądałam zmiany instruktora albo natychmiastego zwrotu pieniędzy... instruktora dostałam , zanim znalazl dla mnie czas minęly prawie 2 tygodnie.


Przeszłam jakoś przez ten kurs ale jakoś niefajnie to wspominam...



Dziś mam egzamin praktyczny, przed którym wykupiłam sobie kilka lekcji w autoszkole "PIERO" i powiem szczerze, że chyba wiecej nauczyłam się w ciągu tych 6h niż w trakcie całego kursu... IMOLA jest do bani ot co!:)
Avatar użytkownika
afera00
 
Posty: 8
Dołączył(a): wtorek 21 kwietnia 2009, 14:58
Lokalizacja: Warszawa

PIK - polecam!!!

Postprzez Iwa B. » piątek 24 kwietnia 2009, 19:15

Witam!
Polecam OSK PIK na Ursynowie:)
Trochę przez przypadek trafiłam do tego ośrodka, ale muszę przyznać, że nie mogłam trafić lepiej! Przede wszystkim największym plusem jest to, iż nie ma sztywnego planu kursu - każdy może dowolnie wybierać daty i godziny wykładów (które są naprawdę bardzo pomocne i to dzięki nim właśnie z taką łatwością przyswoiłam wszystkie niezbędne przepisy ruchu drogowego itp). Podobnie jazdy - również zapisywać można się na dowolny dzień tygodnia w bardzo szerokim zakresie godzin:) Przez pierwsze 15 godzin jeździ się z różnymi instruktorami, co jest naprawdę rewelacyjne, ponieważ dzięki temu na kolejne 15 godzin można wybrać jako instruktora prowadzącego tego, który nam najbardziej odpowiada. Ja jeździłam z 6 instruktorami i muszę przyznać, że każdy nauczył mnie bardzo przydatnych rzeczy i z każdym jeździło mi się bardzo dobrze, więc wybór instruktora prowadzącego w tej szkole nie koniecznie musi być taki łatwy, bo oni naprawdę są świetni! Zawsze spokojni, opanowani i niesamowicie cierpliwi. W dodatku widać, że nie jest to ich praca z przypadku, a prawdziwe powołanie. Każda jazda z moim instruktorem była w 100% wykorzystana i na każdej zdobywałam coraz więcej nowych umiejętności. Muszę powiedzieć, że mój instruktor ma niesamowite zdolności dydaktyczne!!! Dzięki niemu zdałam egzamin i wiem, że nie był to przypadek. Nie boję się jeździć, bo jestem po prostu bardzo dobrze do tego przygotowana:) Pozdrowienia dla pana J.M.:) jak również dla pani Ani i pana Piotra!:)
Gorąco polecam wszystkim ten ośrodek!
Aaa zapomniałam dodać, że dużym plusem tego ośrodka jest to, że jeździ się różnymi samochodami (toyota, opel, peugeot, fiat), dzięki czemu nie przyzwyczajamy się do konkretnego samochodu czy konkretnej marki, co na pewno zaprocentuje na egzaminie, nikt nie będzie miał problemu z półsprzęgłem!
Iwa B.
 
Posty: 1
Dołączył(a): piątek 24 kwietnia 2009, 18:39

Postprzez Margeuritte » wtorek 28 kwietnia 2009, 14:26

Ja polecam babska i Panią Monikę.
Świetna kobieta, miła zyczliwa i opanowana.
Potrafi dobrze wszystko wytlumaczyć.
Wcześniej jezdzilam w imoli mialam 3 instrutorów z ktorych mało ktory bylby godny polecenia.
Nie szanowlai mojego czasu ani pieniedzy, zalatwiali swoje prywatne rzeczy w czasie jazd, jazda tymyi samymi drogami na trasie egzaminacyjnej nie bylam moze z raz.
Po zmianie szkoły okzało sie ze jazda po miescie to cos wiecej niz 5 uliczek na krzyz po ktorych jezdzilam do tej pory, mam wrazenie ze przyjmuja tam do pracy kazdego niezaleznie od tego czy potrafi kogos nauczyc czegokolwiek.
Moi instrutorzy:
Patryk - maslane oczy do co ladniejszej dziewczyny, głownie pisał smsy i gadal przez komorke
Łukasz - miły do tego stopnia ze najchetniej sam by za mnie jedzil, trzymal pedały i kierownice z nauki nici
Łukasz 2 - policjant, młody brunet, fajnie sie z nim jezdzilo, wart polecenia jako jedyny.
Szkole jednak zmieniłam.
Margeuritte
 
Posty: 10
Dołączył(a): sobota 18 kwietnia 2009, 16:03

osk radarowa

Postprzez Pablo89 » środa 06 maja 2009, 18:44

Witam, mógłby się ktoś może podzielić wrażeniami z jazd doszkalających w osk radarowa? niedługo kończę kurs zasadniczy i myślę o jazdach dodatkowych...a oni są bardzo blisko wordu, czyli cały czas jazda w okolicy egzaminowania. Interesuje mnie głównie to jak instruktorzy podchodzili do klientów, czyli nas :]
Pablo89
 
Posty: 4
Dołączył(a): poniedziałek 27 kwietnia 2009, 15:53

Postprzez crisbi » środa 06 maja 2009, 19:13

Egon666 napisał(a):Instruktor KRZYSZTOF, który pracował w Crossword rzeczywiście już tam nie pracuje, ponieważ od 15.04.09 rusza jego OSK DROGOWSKAZ, (przy pętli tramwajowej Gocławek ul. Olszynki Grochowskiej 2C)


A ja zdecydowanie polecam każdemu CROSSWORD . Super instruktorzy z poczuciem humoru, świetna atmosfera zwłaszcza na wykładach :) i co najważniejsze pełen profesjonalizm. A ten cały Pan Krzysztof to żółtodziób jeśli chodzi o nauczanie , widać po efektach jego pracy że dopiero raczkuje jako instruktor.Więc polecasz go chyba tylko za ładne oczy :D
crisbi
 
Posty: 1
Dołączył(a): środa 06 maja 2009, 18:59

Postprzez niezadowolona_z_OSK » środa 06 maja 2009, 22:36

crisbi napisał(a):A ten cały Pan Krzysztof to żółtodziób jeśli chodzi o nauczanie , widać po efektach jego pracy że dopiero raczkuje jako instruktor.Więc polecasz go chyba tylko za ładne oczy :D


Co prawda to nie ja go poleciłam w zamieszczonym przez Ciebie cytacie, ale ja miałam okazję z nim jeździć i mogę z całą pewnością go polecić i stwierdzić, że bardzo profesjonalnie podchodził do zawodu, jaki wykonuje. Mogą o tym świadczyć kolejki na zapisy do niego- do innych instruktorów można było zapisać się już na kolejny dzień, ba-nawet ten sam! A do Krzysia zapisy na tydzień przed!

Ja miałam niemiłe doświadczenia jedynie z Panem R. Co do pozostałych instruktorów (a jeździłam z każdym!)- nie mam zastrzeżeń.

Poza tym, chyba niewłaściwe jest użycie określenia "żółtodziób". Napisz lepiej, w czym był dobry, a w czym zły. O jakich efektach jego pracy mówisz?
niezadowolona_z_OSK
 
Posty: 44
Dołączył(a): czwartek 23 października 2008, 20:43

Postprzez anetka123 » czwartek 07 maja 2009, 13:41

Ja też jeździłam w Crosswordzie tyle ze z Anią i bardzo dobrze wspominam. Było miło i kulturalnie. Pełen profesjonalizm. Kilka raqzy zdarzyło się z Krzysztofem, ale nie polecam. Chodziłam na teorię i zdałam u Roberta testy za pierwszym razem, ale jak się wyjedzie na ulicę to człowiek głupieje. A Krzysztof z teorii zero. Albo nie znał odpowiedzi na pytania, albo z czystej złośliwości. Nie polecam
anetka123
 
Posty: 1
Dołączył(a): czwartek 07 maja 2009, 13:25

Autokurs Górczewska

Postprzez wondiii » wtorek 12 maja 2009, 09:42

A ja chciałam polecić Osk Autokurs. Mają dużo instruktorów dzięki czemu są bardzo dogodne teminy zapisów na jazdy. Nawet z dnia na dzień można znależć bez problemu wolny termin :D Zajęcia teoretyczne prowadzone ciekawie. Bardzo dobre materiały dla kursantów (książeczki, testy, płyta) Z instruktorów mogę polecić pana Krzysztofa bardzo bardzo spokojny człowiek. Odpowiedni dla osób przerażonych początkiem kursu:) Jeździłam również z panem Darkiem pokazuje wiele miejsc "pułapek" na egzaminie
wondiii
 
Posty: 2
Dołączył(a): czwartek 09 kwietnia 2009, 10:13

Szkoła "Turbo" - Warszawa

Postprzez marian_82 » wtorek 12 maja 2009, 09:50

Pierwszy raz jeździłem 2 lata temu jeszcze na Oplach najpierw z Panem Robertem a potem z Panem Krzysztofem (pozdrawiam obu Panów). Potem niestety przymusowa przerwa i tydzień temu wsiadłem do Toyoty. Wyjeździłem z Panem Wojtkiem 8 godzin. Dzisiaj zdałem egzamin na Radarowej za 1 podejściem. Szkołę oceniam bardzo pozytywnie, choć egzamin teoretyczny to lekka kpina (przynajmniej w moim przypadku) to już do jazdy przywiązuje się ogromną uwagę. Przez ostatni tydzień u Pana Wojtka dostałem najefektywniejszy wykład połaczony z praktyką. Uwagi trafne, zaangażowanie pełne, przekaz jasny i dostosowany indywidualnie do moich potrzeb. W trudnych sytuacjach padał tekst np "syndrom zimnego łokcia" i stres rozładowany;-). Polecam tą szkołę każdemu przyszłemu kierowcy i pozdrawiam Pana Wojciecha.
marian_82
 
Posty: 3
Dołączył(a): wtorek 12 maja 2009, 09:00

OSK Crossword

Postprzez anielaster » wtorek 12 maja 2009, 10:03

Chodziłam na szkolenie do tego OSK parę miesięcy temu i mogę jedynie polecić z całym przekonaniem tylko Panią Anię i Pana Krzysia, natomiast odradzam jakiekolwiek kontakty z Panem Robertem ze względu na brak kultury i złośliwość w stosunku do kursantów. Jeśli chodzi o mnie to i Pani Ania, jak i Pan Krzysztof wykazali się znajomością tematu i zawsze uzyskiwałam od nich odpowiedź. Jak dla mnie nie jest istotny ośrodek a instrukturzy i cały przekonaniem mogę polecić te OSK w których oni pracują pod warunkiem, że to oni będą prowadzili kursy.
anielaster
 
Posty: 1
Dołączył(a): wtorek 12 maja 2009, 09:45

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Oceń OSK

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości