Zatrzymane prawo jazdy - Egzamin kontrolny - Pomocy

W tym miejscu zamieszczamy posty związane z egzaminami

Moderatorzy: ella, klebek

Zatrzymane prawo jazdy - Egzamin kontrolny - Pomocy

Postprzez pytanie123 » czwartek 23 kwietnia 2009, 15:48

Witam

Chciałem zapytać o rzecz na która w każdym miejscu, każdy mówi mi co innego. Mam prawo jazdy kategorii A i B. Zostało zatrzymane za przekroczenie 24 pkt. Prawko odniosłem do urzędu komunikacji gdzie otrzymałem skierowanie na egzamin kontrolny. Oczywiście uprzednio wykonałem już badania psychologiczne. Opłaciłem A i B , teorie i praktykę. Teorię A i B zdałem. Praktykę A zdałem. Praktykę B nie zdałem. Co w chwili obecnej? Co powinienem zrobić? W Wordzie powiedzieli mi że muszę otrzymać kolejne skierowanie z urzędu komunikacji. Chciałbym się dowiedzieć jednak czy to prawda? Czy nie mogą mnie po prostu zapisać sami na samą praktykę B? A jeśli już skierowanie to tylko na praktykę B czy na praktykę i teorię A i B? Bo taką wersję też słyszałem. Jeśli pomimo tego iż zdałem 2 teorie i 1 praktykę będę musiał wszystko od nowa zdawać to chyba system jest trochę chory? Czy nie można wówczas po prostu zrobić tak żeby zabrali to zatrzymane prawo jazdy a to co już zdałem uzupełnić praktyką B i starać się o nowe prawo jazdy? Bo to chyba jest bardziej korzystne pieniężnie jak i czasowo. Czekam na odpowiedzi od osób, które faktycznie się na tym znają i z góry dziękuje!

Pozdrawiam
pytanie123
 
Posty: 3
Dołączył(a): czwartek 23 kwietnia 2009, 15:42

Postprzez BOReK » czwartek 23 kwietnia 2009, 16:26

Jeśli będziesz musiał zdawać wszystko od nowa, to równiez w moim imieniu możesz dac komuś w łeb, ale to nierealne. Idź albo dzwoń do Wydziału Komunikacji i tam zapytaj, czy nie dałoby się nie odbierać na razie dokumentu, tylko poczekać do zdania praktyki B. Jestem niemal pewien, że tak się da zrobić, ale co i jak dokładnie dowiesz się tylko w WK. Wszystko inne to czyste domysły i spekulacje.
Avatar użytkownika
BOReK
 
Posty: 3051
Dołączył(a): niedziela 25 lutego 2007, 13:02

Hmm

Postprzez pytanie123 » czwartek 23 kwietnia 2009, 16:28

Dlatego też czekam na odpowiedź kogoś kto się na tym zna bo nie chcę się zdenerwować w wydziale. Wolę przygotować się na to co mnie tam czeka już kilka dni wcześniej.

Jeśli faktycznie będę musiał zdawać praktykę i teorię na wszytko raz jeszcze to jest to bardzo chore i rezygnuje z tego i będę się starał o nowe prawo jazdy i mam nadzieję że nie odmówią. Wr...
pytanie123
 
Posty: 3
Dołączył(a): czwartek 23 kwietnia 2009, 15:42

cięzki przypadek....

Postprzez marekqqq » piątek 24 kwietnia 2009, 05:57

idź do WORDu opieprz Panią w okienku ponieważ nie potrzebujesz drugiego skierowania!!! Masz prawo umówić się na kolejny egzamin praktyczny z kat. B. WORD po pierwszym egzaminie (obojętny wynik) wysyła informację do wydziału komunikacji o twoim wyniku, prawko na A możesz odebrać już teraz....
marekqqq
 
Posty: 57
Dołączył(a): niedziela 08 marca 2009, 08:18

Postprzez pytanie123 » piątek 24 kwietnia 2009, 09:37

Jak moge odebrac prawko na A skoro na moim prawie jazdy jest kategoria A i B ?
pytanie123
 
Posty: 3
Dołączył(a): czwartek 23 kwietnia 2009, 15:42


Powrót do Egzamin na prawo jazdy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 75 gości